Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

V Polomke po pľuvanci na rozhodcu koniec zápasu!

II. trieda BR

Nemecká - Heľpa 1:0 (0:0)
Prvý polčas začali domáci aktívne, získali miernu prevahu, ale chýbalo finálne zakončenie. Ku koncu polčasu sa akcie striedali na obidvoch stranách bez gólového efektu. Druhý polčas začala Nemecká tlakom, z ktorého vyústil jediný a víťazný gól, ktorý strelil v 40. minúte Gajda. Domáci sú v posledných zápasoch trochu z formy, čo sa prejavovalo aj v hernom prejave v dnešnom zápase. Zápas mužstiev z čela tabuľky dobre zvládla rozhodcovská trojica.
Góly: 60. Gajda. ŽK: Ružinský, Danko, Bábela, Belan. Pred 80 divákmi rozhodoval Piar. NEMECKÁ: Bajnok - Danko, Ružinský, Fodor, Klinčík, Ľ. Bartoš, J. Bartoš, O. Bartoš, Svinčák (60. Starčok), Gajda (80. Motoška), Sojak (45. Šrot). HEĽPA: Kánoš - Kukuľa, Babeľa, Ďurajda, Belan (75. Bošela), Martinec, Koštál, M. Skladaný, Oravkin, P. Skladaný.

Sihla - Pohr. Polhora 2:1 (0:0)
Domáci začali zápas tlakom a hrali jednoznačne na víťazstvo. Pochvalu si zaslúžia všetci hráči. V 48. minúte padol po akciii Jánošík - Kľuka rozhodujúci gól.
Góly: 48. Kliment, 70. Kľuka - 80. Boháčik (z 11 m). Pred 30 divákmi rozhodoval Daxner. SIHLA: Kurek - Úradník, Maroš, Švikruha, Beraxa, Kľuka, Kliment, Jánošík, Melicher (78. Bitala), Vetrák, Pančík (46. Nomilner). P. POLHORA: Muránsky - Hurák, M. Boháčik, Krupa, Vlček, R. Boháčik, Koryťák, Medveď, Fodor, Parašín, Nepšinský.

Polomka - Pohorelá 4:0 (2:0) - nedohrané
Hra sa odvíjala na začiatku v strede ihriska, domáci vyťažili gól z jedenástky po faule hosťujúceho hráča a v 40. minúte zvýšili svoj náskok na 2:0. Druhý polčas bol jasne v réžii domácich a tí po pekných akciách zvýšili náskok. V 66. minúte hosťujúci hráč opľuľ hlavného rozhodcu a ten zápas predčasne ukončil.
Góly: 4. R. Kohút (z 11 m), 40. Bulla, 46. a 62. Berky. ŽK: Syč, ČK: Tlučák. Pred 40 divákmi rozhodoval Vrbovský. POLOMKA: Michalec - Krešák, Harvanka, Koštiak, P. Brozman (50. M. Brozman), F. Kohút, B. Tokár, Bulla, R. Tokár, Berky, R. Kohút. POHORELÁ: Šajša - J. Tlučák, Kyba, Mačkin, Haľak, Syč, Kalman, Maťúš, B. Tlučák, Haluška, Králik.

Michalová - Dol. Lehota 4:0 (3:0)
Po kolektívnom výkone si vytvorili v prvom polčase domáci prevahu, ktorú vyjadrili tromi gólmi. V druhom polčase sa hra vyrovnala a domáci zvýšili skóre z pokutového kopu po faule na Krupu ml.
Góly: 14. Makovník, 38. Krupa ml., 44. Kurek, 75. Kupec (z 11 m).Pred 100 divákmi rozhodoval Suchý. MICHALOVÁ: Lipničan - Mojžiš (46. Gašperan), Krupa st., Luštiak, Makovník (82. Novák), Kupec, Berčík, Trnavský, Kurek, Krupa ml. (85. Podmanický), Daniš. D. LEHOTA: Hippík - Štulrajter, Rohuľa, Parák, Žilka, J. Šuchančok, Pančík (46. Chamko), Schrotter (88. M. Šuchančok), Babic, Hudík, Ťažký

Hor. Lehota - Závadka 2:0 (1:0)
Domáci prekvapili veľmi kvalitnou hrou hneď od začiatku stretnutia. Počas celého stretnutia mali veľkú prevahu, hostia mohli byť spokojní, že odišli len s dvojgólovou nádielkou. Od prvého mužstva v tabuľke sa čakalo niečo viac a aj lepší výkon.
Góly: 7. Wágner, 89. Petrík. ŽK: M. Demjan. Pred 100 divákmi rozhodoval Ján Sitarčík. H. LEHOTA: V. Borovič - M. Demjan, P. Demjan (85. Potančok), Žitný, Kováč, Petrík, Štulrajter, Štrba, Budovec, Wágner, Borovič. ZÁVADKA: Vraniak - Kovarovič (76. Vraniak), Citterberg, Kán (46. D. Pokoš) , Midasko, Telgársky, Tomčík, Záturecký, Rákoczy, Bubelíny, M. Pokoš.
11. Pohorelá 15 1 1 13 11 : 46 4

Zostava kola: Bajnok (Nemecká) - Kľuka (Sihla), Krupa st. (Michalová), Harvanka (Polomka), Petrík (H. Lehota), Kupec (Michalová), Kliment (Sihla), Berčík (Michalová), Borovič (H. Lehota), Berky (Pohorelá), Kurek (Michalová).