Pondelok, 17. máj, 2021 | Meniny má GizelaKrížovkyKrížovky

Kuna vymeral Pančíkovi dva roky v Leopoldove

Fanúšikovia futbalistov Podbrezovej sa išli v sobotu uhíkať nad tým, aké šance vedia ich miláčikovia zahodiť. V zápase so šiestym Sencom sa nechápavo chytali v pravidelných intervaloch najmä v prvom polčase. Dve Krochtove strely skončili na žrdi resp. brvne, Bukovcovu strelu z 10 metrov brankár vyrazil, po dobrom pokuse Gajdošíka o prelobovanie padol do bránky Šutlák, ale lopta nie. V 59. min. sa mohol stať hrdinom Michal Pančík, ktorý mal pred päťkou pred sebou už len brankára a jeho odkrytú svätyňu, ale on šokujúco zvolil nepresnú prihrávku na Pelegrina! ,,Za takúto prihrávku je trest dva roky v Leopoldove!" nasrdene vyriekol po zápase ortieľ tréner Podbrezovej Ladislav Kuna. ,,Mali sme vyhrať tento zápas už v prvom polčase, pretože to boli veľké šance. ale kto nedá gól, nemôže vyhrať. Nemôžem uprieť chlapcom snahu, že by nechceli vyhrať. Žiaľbohu, finálna fáta nám nevychádzala a tak to skončilo 0:0. Dobre im chytal brankár, dobre hrala aj obrana Senca, ktorá eliminovala našich vysokých hráčov. Ku koncu to bolo z našej strany chaotické," zhodnotil bezgólový zápas L. Kuna.