Štvrtok, 29. október, 2020 | Meniny má KláraKrížovkyKrížovky

Čelo tabuľky cez víkend v stretnutiach nezaváhalo

II. trieda

Kosorín - Dol. Trnávka 1:2 (0:0)

Vo vyrovnanom zápase dobrej úrovne sa obe mužstvá, najmä v prvom polčase predbiehali v zahadzovaní šancí. Hosťujúce mužstvo v druhom polčase z mála šancí premenilo dve a to rozhodlo o víťazovi zápasu.

Góly: 72. Z. Výbošťok - 65. M. Zachar, 75. S. Tesák. Pred 45 divákmi rozhodoval Šimič ml. KOSORÍN: Ertl - Kúdela (72. Foríšek), I. Štefanovič, Nemčok, Legíň, Pavlov, Beňo, Hazucha, J. Štefanovič, Hrčka, Výbošťok. D. TRNÁVKA: M. Tesák - Forgáč, Gocník (75. Hučka), S. Tesák, Ro. Boška, Giertl, Ra. Boška, Dovec, P. Slušný, J. Slušný, M. Zachar (85. Páchnik).

Hor. Ždaňa - Jan. Lehota 0:1 (0:0)

Na ťažkom teréne sa hral vyrovnaný zápas až do 48. minúty, kedy z priameho kopu domáci brankár inkasoval gól. Domáci pridali, ale ich úsilie nemalo gólové zakončenie.

Gól: 48. Čiliak. Pred 40 divákmi rozhodoval Baran. HOR. ŽDAŇA: Holos – Brieška, Šedivec, Milčík, Skladan, Bida, Tököly, Hutta (46. Harach), Gulaša, Horváth, Krajči. J. LEHOTA: Haliarsky – Matyáš, Koneracký, Stacho, Repiský, B. Daniš, Ludvig, Čiliak, D. Karásek, R. Karásek, T. Daniš.

Repište – Bzenica 2:0 (2:0)

Po vyrovnanom začiatku prebrali domáci hru a ujali sa vedenia gólom z 25 metrov. Domáci zvýšili na rozdiel dvoch gólov Hudecovou strelou z pokutového kopu, keď Budinský fauloval Kúša. Po prestávke sa hostia snažili aspoň vyrovnať, ale domáci kontrolovali hru až do konca stretnutia.

Góly: 17. Sl. Želiar, 24. Hudec (z 11 m). Pred 70 divákmi rozhodoval Priebera. REPIŠTE: Filip – Sl. Želiar, St. Želiar, E. Kmeť (88. Krahulec), Kúš (76. Slaný), P. Karvaš, M. Karvaš, Hudec (85. Číž), Kordík, V. Kmeť, A. Kmeť. BZENICA: Hlaváč – Budinský, Tatár, Ukrop, Figura, M. Barborík, Bátovský, Dekýš, Mališ (71. Kvapil), Rychtárik, Graus.

Šáš. Podhradie - Prestavlky 0:1 (0:1)

Aj keď sa v Podhradí hral vyrovnaný zápas, na rozdiel od domácich dokázali hostia využiť jedinú gólovú šancu.

Gól: 28. Ľ. Kukučka. Pred 70 divákmi rozhodoval Toman. Š. PODHRADIE: M. Kukučka – A. Kazár, Čierny, Baran, T. Urblík (60. P. Urblík), Slanina, Nárožný, Sedliak, Kostrian, Ždánsky (70. S. Pružina), Piatrik. PRESTAVLKY: Plavec – Lalák, Ľ. Beňo, Dovec, J. Beňo, J. Benko, Greguš, Královenský, Bil, Ľ. Kukučka, M. Kukučka.

Ostatné výsledky: Prochot - Rudno 2:1 (1:1), góly: Rosenberg, Vincent za domácich. Pitelová - Nevoľné 1:5 (1:0), Župkov - Ihráč 1:2.

1. Repište 16 13 1 2 41 : 10 40

2. D. Trnávka 16 12 1 3 48 : 19 37

3. Ihráč 16 10 2 4 53 : 22 32

4. J. Lehota 16 9 4 3 35 : 14 31

5. Kosorín 16 8 2 6 38 : 27 26

6. Rudno 16 7 3 6 32 : 30 24

7. Bzenica 16 6 3 7 33 : 25 21

8. Prestavlky 16 7 0 9 25 : 32 21