IV. A liga
(Dokončenie z minulého čísla)
Ihrisko Stredná zdravotnícka škola - 9. kolo (27. marca): Simaček Horná - Turecká InJAT (7.00), ANK Pegi - 1.FC Financ (8.00), 1.FC Run - 1.FC Posledný (9.00), Elán Sásová - White Wolfs (10.00), Mossa Mladé svište - HMF Kloex (11.00), Traktor United - Hrča (12.00), Rexov kabanos - Ken Homov Wok (13.00), Trapas - Absolut 03 (14.00), Labutie jazero - Červená hviezda (15.00), San Marconi - FC Kocky (16.00). Úsvit 2003 má voľno.
10. kolo (3. apríla): FC Kocky - Turecká InJAT (7.00), Labutie jazero - Mossa Mladé svište (8.00), 1.FC Run - Ken Homov Wok (9.00), 1.FC Posledný - Elán Sásová (10.00), Trapas - San Marconi (11.00), Hrča - ANK Pegi (12.00), HMF Kloex - Simaček Horná (13.00), Absolut 03 - Traktor United (14.00), Úsvit 2003 - 1.FC Financ (15.00), White Wolfs - Rexov kabanos (16.00). Červená hviezda má voľno.
11. kolo (10. apríla): Rexov kabanos - Traktor United (7.00), White Wolfs - 1.FC Financ (8.00), Elán Sásová - Labutie jazero (9.00), ANK Pegi - Absolut 03 (10.00), Ken Homov Wok - Hrča (11.00), 1.FC Posledný - Simaček Horná (12.00), HMF Kloex - San Marconi (13.00), 1.FC Run - FC Kocky (14.00), Turecká InJAT - Červená hviezda (15.00), Úsvit 2003 - Trapas (16.00).
12. kolo (17. apríla): Trapas - 1.FC Run (7.00), Úsvit 2003 - White Wolfs (8.00), Turecká InJAT - Absolut 03 (9.00), 1.FC Financ - Hrča (10.00), 1.FC Posledný - ANK Pegi (11.00), Elán Sásová - Rexov kabanos (12.00), FC Kocky - HMF Kloex (13.00), Simaček Horná - Labutie jazero (14.00), Červená hviezda - Ken Homov Wok (15.00), San Marconi - Mossa Mladé svište (16.00). Traktor United má voľno.
13. kolo (24. apríla): Mossa Mladé svište - Hrča (7.00), Rexov kabanos - Úsvit 2003 (8.00), Trapas - Elán Sásová (9.00), Simaček Horná - White Wolfs (10.00), Červená hviezda - ANK Pegi (11.00), HMF Kloex - Turecká InJAT (12.00), 1.FC Posledný - Absolut 03 (13.00), Traktor United - FC Kocky (14.00), 1.FC Run - 1.FC Financ (15.00), Labutie jazero - San Marconi (16.00). Ken Homov Wok má voľno.
14. kolo (1. mája): San Marconi - Ken Homov Wok (7.00), Trapas - Turecká InJAT (8.00), Simaček Horná - 1.FC Financ (9.00), 1.FC Run - Mossa Mladé svište (10.00), Labutie jazero - Absolut 03 (11.00), Traktor United - 1.FC Posledný (12.00), FC Kocky - ANK Pegi (13.00), HMF Kloex - Rexov kabanos (14.00), Elán Sásová - Červená hviezda (15.00), Hrča - Úsvit 2003 (16.00). White Wolfs majú voľno.
15. kolo (8. mája): Úsvit 2003 - 1.FC Run (7.00), Rexov kabanos - 1.FC Posledný (8.00), San Marconi - Hrča (9.00), Turecká InJAT - Mossa Mladé svište (10.00), ANK Pegi - Elán Sásová (11.00), Ken Homov Wok - Trapas (12.00), White Wolfs - Traktor United (13.00), Červená hviezda - HMF Kloex (14.00), FC Kocky - Simaček Horná (15.00), Labutie jazero - 1.FC Financ (16.00). Absolut 03 má voľno.
16. kolo (15. mája): 1.FC Financ - FC Kocky (7.00), ANK Pegi - HMF Kloex (8.00), 1.FC Posledný - Úsvit 2003 (9.00), Mossa Mladé svište - Ken Homov Wok (10.00), Turecká InJAT - 1.FC Run (11.00), Absolut 03 - Hrča (12.00), Traktor United - Simaček Horná (13.00), Trapas - Labutie jazero (14.00), Rexov kabanos - San Marconi (15.00), White Wolfs - Červená hviezda (16.00). Elán Sásová má voľno.
17. kolo (22. mája): Červená hviezda - Úsvit 2003 (7.00), Ken Homov Wok - Turecká InJAT (8.00), ANK Pegi - White Wolfs (9.00), 1.FC Financ - 1.FC Posledný (10.00), Rexov kabanos - FC Kocky (11.00), Simaček Horná - 1.FC Run (12.00), Absolut 03 - San Marconi (13.00), Traktor United - Elán Sásová (14.00), Trapas - Mossa Mladé svište (15.00), Hrča - Labutie jazero (16.00). HMF Kloex má voľno.
18. kolo (29. mája): Labutie jazero - Ken Homov Wok (7.00), Trapas - Labutie jazero (8.00), 1.FC Financ - Rexov kabanos (9.00), FC Kocky - Úsvit 2003 (10.00), Simaček Horná - Absolut 03 (11.00), White Wolfs - Mossa Mladé svište (12.00), 1.FC Run - Traktor United (13.00), Turecká InJAT - Elán Sásová (14.00), San Marconi - ANK Pegi (15.00), Hrča - HMF Kloex (16.00). 1.FC Posledný má voľno.
19. kolo (5. júna): HMF Kloex - White Wolfs (7.00), ANK Pegi - Rexov kabanos (8.00), Hrča - FC Kocky (9.00), Absolut 03 - 1.FC Financ (10.00), Červená hviezda - 1.FC Posledný (11.00), Ken Homov Wok - Simaček Horná (12.00), Úsvit 2003 - Turecká InJAT (13.00), Elán Sásová - Mossa Mladé svište (14.00), San Marconi - Traktor United (15.00), Labutie jazero - 1.FC Run (16.00). Trapas má voľno.
20. kolo (12. júna): 1.FC Run - San Marconi (7.00), Rexov kabanos - Červená hviezda (8.00), ANK Pegi - Labutie jazero (9.00), 1.FC Financ - Mossa Mladé svište (10.00), Úsvit 2003 - Turecká InJAT (11.00), Simaček Horná - Elán Sásová (12.00), 1.FC Posledný - Trapas (13.00), White Wolfs - FC Kocky (14.00), Absolut 03 - Ken Homov Wok (15.00), Traktor United - Turecká InJAT (16.00). Hrča má voľno.
21. kolo (19. júna): Turecká InJAT - Labutie jazero (7.00), 1.FC Financ - HMF Kloex (8.00), FC Kocky - 1.FC Posledný (9.00), Absolut 03 - Rexov kabanos (10.00), Mossa Mladé svište - Červená hviezda (11.00), San Marconi - Simaček Horná (12.00), Ken Homov Wok - ANK Pegi (13.00), White Wolfs - Hrča (14.00), Elán Sásová - Úsvit 2003 (15.00), Trapas - Traktor United (16.00). 1.FC Run má voľno.
1. Absolut 8 7 0 1 49 : 11 21
2. Kloex 8 6 0 2 26 : 16 18
3. R. kabanos 7 5 2 0 52 : 17 17
4. Mossa MS 8 5 2 1 25 : 14 17
5. Úsvit 8 5 2 1 18 : 10 17
6. W. Wolfs 8 5 1 2 30 : 21 16
7. K.H.W. 8 5 0 3 30 : 23 15
8. Traktor Utd. 8 4 1 3 26 : 21 13
9. Turecká 7 4 0 3 29 : 15 12
10. Financ 7 3 3 1 31 : 23 12
11. Elán Sásová 8 4 0 4 36 : 31 12
12. Trapas 8 3 1 4 45 : 29 10
13. L. jazero 7 3 0 4 16 : 22 9
14. San Marconi 7 2 2 3 16 : 18 8
15. Horná 7 2 1 4 42 : 20 7
16. Run 8 2 1 5 16 : 26 7
17. Pegi 7 2 1 4 9 : 19 7
18. Č. hviezda 8 1 2 5 28 : 41 5
19. Posledný 8 1 1 6 16 : 31 4
20. Kocky 7 0 1 6 7 : 27 1
21. Hrča 8 0 1 7 9 : 121 1
IV. B liga
Ihrisko Obchodná akadémia - 9. kolo (27. marca): Bezvetrie - Speleo (7.00), AC Tornádo - Juniperus (8.00), FC Dan - N.S. Team (9.00), ŠKP Kobok Brezno - AFK Šariš (10.00), Dromedári - Viking Stavanger (11.00), Hronsecké kopije - BB Dragons (12.00), Drink Team - Yellow River (13.00), FC Corgoň Pub Riečka - FK Matiz (14.00), Inter - Otava Sl. Ľupča (15.00), Enzo - MK Arzén (16.00). Dinamo BB má voľno.
10. kolo (3. apríla): MK Arzén - Speleo (7.00), Inter - Dromedári (8.00), FC Dan - Yellow River (9.00), N.S. Team - ŠKP Kobok Brezno (10.00), FC Corgoň Pub Riečka - Enzo (11.00), BB Dragons - AC Tornádo (12.00), Viking Stavanger - Bezvetrie (13.00), FK Matiz - Hronsecké kopije (14.00), Dinamo BB - Juniperus (15.00), AFK Šariš - Drink Team (16.00). Otava Sl. Ľupča má voľno.
11. kolo (10. apríla): Drink Team - Hronsecké kopije (7.00), AFK Šariš - Juniperus (8.00), AC Tornádo - FK Matiz (9.00), Yellow River - BB Dragons (10.00), N.S. Team - Bezvetrie (11.00), ŠKP Kobok Brezno - Inter (12.00), Viking Stavanger - Enzo (13.00), FC Dan - MK Arzén (14.00), Speleo - Otava Sl. Ľupča (15.00), Dinamo BB - FC Corgoň Pub Riečka (16.00). Dromedári majú voľno.
12. kolo (17. apríla): FC Corgoň Pub Riečka - FC Dan (7.00), Dinamo BB - AFK Šariš (8.00), Speleo - FK Matiz (9.00), Juniperus - BB Dragons (10.00), N.S. Team - AC Tornádo (11.00), ŠKP Kobok Brezno - Drink Team (12.00), MK Arzén - Viking Stavanger (13.00), Bezvetrie - Inter (14.00), otava Sl. Ľupča - Yellow River (15.00), Enzo - Dromedári (16.00). Hronsecké kopije majú voľno.
13. kolo (24. apríla): Dromedári - BB Dragons (7.00), Drink Team - Dinamo BB (8.00), Bezvetrie - AFK Šariš (9.00), FC Corgoň Pub Riečka - ŠKP Kobok Brezno (10.00), Otava Sl. Ľupča - AC Tornádo (11.00), Viking Stavanger - Speleo (12.00), N.S. Team - FK Matiz (13.00), Hronsecké kopije - MK Arzén (14.00), FC Dan - Juniperus (15.00), Inter - Enzo (16.00). Yellow River má voľno.
14. kolo (1. mája): Enzo - Yellow River (7.00), FC Corgoň Pub Riečka - Speleo (8.00), Bezvetrie - Juniperus (9.00), FC Dan - Dromedári (10.00), Inter - FK Matiz (11.00), Hronsecké kopije - N.S. Team (12.00), MK Arzén - AC Tornádo (13.00), Viking Stavanger - Drink Team (14.00), ŠKP Kobok Brezno - Otava Sl. Ľupča (15.00), BB Dragons - Dinamo BB (16.00). AFK Šariš má voľno.
15. kolo (8. mája): Dinamo BB - FC Dan (7.00), Drink Team - N.S. Team (8.00), Enzo - BB Dragons (9.00), Speleo - Dromedári (10.00), AC Tornádo - ŠKP Kobok Brezno (11.00), Yellow River - FC Corgoň Pub Riečka (12.00), AFK Šariš - Hronsecké kopije (13.00), Otava Sl. Ľupča - Viking Stavanger (14.00), MK Arzén - Bezvetrie (15.00), Inter - Juniperus (16.00). FK Matiz má voľno.
16. kolo (15. mája): Juniperus - MK Arzén (7.00), AC Tornádo - Viking Stavanger (8.00), N.S. Team - Dinamo BB (9.00), Dromedári - Yellow River (10.00), Speleo - FC Dan (11.00), FK Matiz - BB Dragons (12.00), Hronsecké kopije - Bezvetrie (13.00), FC Corgoň Pub Riečka - Inter (14.00), Drink Team - Enzo (15.00), AFK Šariš - Otava Sl. Ľupča (16.00). ŠKP Kobok Brezno má voľno.
17. kolo (22. mája): Otava Sl. Ľupča - Dinamo BB (7.00), Yellow River - Speleo (8.00), AC Tornádo - AFK Šariš (9.00), Juniperus - N.S. Team (10.00), Drink team - MK Arzén (11.00), Bezvetrie - FC Dan (12.00), FK Matiz - Enzo (13.00), Hronsecké kopije - ŠKP Kobok Brezno (14.00), FC Corgoň Pub Riečka - Dromedári (15.00), BB Dragons - Inter (16.00). Viking Stavanger má voľno.
18. kolo (29. mája): Inter - Yellow River (7.00), FC Corgoň Pub Riečka - Otava Sl. Ľupča (8.00), Juniperus - Drink Team (9.00), MK Arzén - Dinamo BB (10.00), Bezvetrie - FK Matiz (11.00), AFK Šariš - Dromedári (12.00), FC Dan - Hronsecké kopije (13.00), Speleo - ŠKP Kobok Brezno (14.00), Enzo - AC Tornádo (15.00), BB Dragons - Viking Stavanger (16.00). N.S. Team má voľno.
19. kolo (5. júna): Viking Stavanger - AFK Šariš (7.00), AC Tornádo - Drink Team (8.00), BB Dragons - MK Arzén (9.00), FK Matiz - Juniperus (10.00), Otava Sl. Ľupča - N.S. Team (11.00), Yellow River - Bezvetrie (12.00), Dinamo BB - Speleo (13.00), ŠKP Kobok Brezno - Dromedári (14.00), Enzo - Hronsecké kopije (15.00), Inter - FC Dan (16.00). FC Corgoň Pub Riečka má voľno.
20. kolo (12. júna): FC Dan - Enzo (7.00), Drink Team - Otava Sl. Ľupča (8.00), AC Tornádo - Inter (9.00), Juniperus - Dromedári (10.00), Dinamo BB - Viking Stavanger (11.00), Bezvetrie - ŠKP Kobok Brezno (12.00), N.S. Team - FC Corgoň Pub Riečka (13.00), AFK Šariš - MK Arzén (14.00), FK Matiz - Yellow River (15.00), Hronsecké kopije - Speleo (16.00). FC Dan má voľno.
21. kolo (19. júna): Speleo - Inter (7.00), Juniperus - Viking Stavanger (8.00), MK Arzén - N.S. Team (9.00), FK Matiz - Drink Team (10.00), Dromedári - Otava Sl. Ľupča (11.00), Enzo - Bezvetrie (12.00), Yellow River - AC Tornádo (13.00), AFK Šariš - BB Dragons (14.00), ŠKP Kobok Brezno - Dinamo BB (15.00), FC Corgoň Pub Riečka - Hronsecké kopije (16.00). FC Dan má voľno.
1. Kobok BR 8 8 0 0 50 : 13 24
2. Hr. kopije 8 7 1 0 34 : 9 22
3. Riečka 8 6 1 1 36 : 10 19
4. N.S. Team 8 6 0 2 30 : 22 18
5. Dan 8 5 1 2 47 : 17 16
6. Tornádo 7 5 1 1 24 : 13 16
7. Otava 8 4 1 3 33 : 17 13
8. Šariš 8 4 1 3 35 : 26 13
9. Dromedári 8 3 3 2 34 : 17 12
10. Enzo 7 4 0 3 24 : 15 12
11. Inter 7 4 0 3 20 : 19 12
12. Dinamo BB 8 3 0 5 21 : 34 9
13. Speleo 7 2 2 3 25 : 21 8
14. Arzén 7 2 1 4 25 : 29 7
15. Juniperus 7 2 1 4 12 : 22 7
16. Drink Team 7 2 1 4 12 : 24 7
17. Viking St. 8 2 1 5 21 : 35 7
18. Yel. River 8 2 0 6 22 : 31 6
19. Bezvetrie 7 1 1 5 10 : 27 4
20. BB Dragons 8 0 0 8 15 : 68 0
21. Matiz 8 0 0 8 6 : 67 0
(hck)