Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Program jarnej časti mestských súťaží v malom futbale v Banskej Bystrici

IV. A liga

(Dokončenie z minulého čísla)

Ihrisko Stredná zdravotnícka škola - 9. kolo (27. marca): Simaček Horná - Turecká InJAT (7.00), ANK Pegi - 1.FC Financ (8.00), 1.FC Run - 1.FC Posledný (9.00), Elán Sásová - White Wolfs (10.00), Mossa Mladé svište - HMF Kloex (11.00), Traktor United - Hrča (12.00), Rexov kabanos - Ken Homov Wok (13.00), Trapas - Absolut 03 (14.00), Labutie jazero - Červená hviezda (15.00), San Marconi - FC Kocky (16.00). Úsvit 2003 má voľno.

10. kolo (3. apríla): FC Kocky - Turecká InJAT (7.00), Labutie jazero - Mossa Mladé svište (8.00), 1.FC Run - Ken Homov Wok (9.00), 1.FC Posledný - Elán Sásová (10.00), Trapas - San Marconi (11.00), Hrča - ANK Pegi (12.00), HMF Kloex - Simaček Horná (13.00), Absolut 03 - Traktor United (14.00), Úsvit 2003 - 1.FC Financ (15.00), White Wolfs - Rexov kabanos (16.00). Červená hviezda má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

11. kolo (10. apríla): Rexov kabanos - Traktor United (7.00), White Wolfs - 1.FC Financ (8.00), Elán Sásová - Labutie jazero (9.00), ANK Pegi - Absolut 03 (10.00), Ken Homov Wok - Hrča (11.00), 1.FC Posledný - Simaček Horná (12.00), HMF Kloex - San Marconi (13.00), 1.FC Run - FC Kocky (14.00), Turecká InJAT - Červená hviezda (15.00), Úsvit 2003 - Trapas (16.00).

12. kolo (17. apríla): Trapas - 1.FC Run (7.00), Úsvit 2003 - White Wolfs (8.00), Turecká InJAT - Absolut 03 (9.00), 1.FC Financ - Hrča (10.00), 1.FC Posledný - ANK Pegi (11.00), Elán Sásová - Rexov kabanos (12.00), FC Kocky - HMF Kloex (13.00), Simaček Horná - Labutie jazero (14.00), Červená hviezda - Ken Homov Wok (15.00), San Marconi - Mossa Mladé svište (16.00). Traktor United má voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

13. kolo (24. apríla): Mossa Mladé svište - Hrča (7.00), Rexov kabanos - Úsvit 2003 (8.00), Trapas - Elán Sásová (9.00), Simaček Horná - White Wolfs (10.00), Červená hviezda - ANK Pegi (11.00), HMF Kloex - Turecká InJAT (12.00), 1.FC Posledný - Absolut 03 (13.00), Traktor United - FC Kocky (14.00), 1.FC Run - 1.FC Financ (15.00), Labutie jazero - San Marconi (16.00). Ken Homov Wok má voľno.

14. kolo (1. mája): San Marconi - Ken Homov Wok (7.00), Trapas - Turecká InJAT (8.00), Simaček Horná - 1.FC Financ (9.00), 1.FC Run - Mossa Mladé svište (10.00), Labutie jazero - Absolut 03 (11.00), Traktor United - 1.FC Posledný (12.00), FC Kocky - ANK Pegi (13.00), HMF Kloex - Rexov kabanos (14.00), Elán Sásová - Červená hviezda (15.00), Hrča - Úsvit 2003 (16.00). White Wolfs majú voľno.

Skryť Vypnúť reklamu

15. kolo (8. mája): Úsvit 2003 - 1.FC Run (7.00), Rexov kabanos - 1.FC Posledný (8.00), San Marconi - Hrča (9.00), Turecká InJAT - Mossa Mladé svište (10.00), ANK Pegi - Elán Sásová (11.00), Ken Homov Wok - Trapas (12.00), White Wolfs - Traktor United (13.00), Červená hviezda - HMF Kloex (14.00), FC Kocky - Simaček Horná (15.00), Labutie jazero - 1.FC Financ (16.00). Absolut 03 má voľno.

16. kolo (15. mája): 1.FC Financ - FC Kocky (7.00), ANK Pegi - HMF Kloex (8.00), 1.FC Posledný - Úsvit 2003 (9.00), Mossa Mladé svište - Ken Homov Wok (10.00), Turecká InJAT - 1.FC Run (11.00), Absolut 03 - Hrča (12.00), Traktor United - Simaček Horná (13.00), Trapas - Labutie jazero (14.00), Rexov kabanos - San Marconi (15.00), White Wolfs - Červená hviezda (16.00). Elán Sásová má voľno.

17. kolo (22. mája): Červená hviezda - Úsvit 2003 (7.00), Ken Homov Wok - Turecká InJAT (8.00), ANK Pegi - White Wolfs (9.00), 1.FC Financ - 1.FC Posledný (10.00), Rexov kabanos - FC Kocky (11.00), Simaček Horná - 1.FC Run (12.00), Absolut 03 - San Marconi (13.00), Traktor United - Elán Sásová (14.00), Trapas - Mossa Mladé svište (15.00), Hrča - Labutie jazero (16.00). HMF Kloex má voľno.

18. kolo (29. mája): Labutie jazero - Ken Homov Wok (7.00), Trapas - Labutie jazero (8.00), 1.FC Financ - Rexov kabanos (9.00), FC Kocky - Úsvit 2003 (10.00), Simaček Horná - Absolut 03 (11.00), White Wolfs - Mossa Mladé svište (12.00), 1.FC Run - Traktor United (13.00), Turecká InJAT - Elán Sásová (14.00), San Marconi - ANK Pegi (15.00), Hrča - HMF Kloex (16.00). 1.FC Posledný má voľno.

19. kolo (5. júna): HMF Kloex - White Wolfs (7.00), ANK Pegi - Rexov kabanos (8.00), Hrča - FC Kocky (9.00), Absolut 03 - 1.FC Financ (10.00), Červená hviezda - 1.FC Posledný (11.00), Ken Homov Wok - Simaček Horná (12.00), Úsvit 2003 - Turecká InJAT (13.00), Elán Sásová - Mossa Mladé svište (14.00), San Marconi - Traktor United (15.00), Labutie jazero - 1.FC Run (16.00). Trapas má voľno.

20. kolo (12. júna): 1.FC Run - San Marconi (7.00), Rexov kabanos - Červená hviezda (8.00), ANK Pegi - Labutie jazero (9.00), 1.FC Financ - Mossa Mladé svište (10.00), Úsvit 2003 - Turecká InJAT (11.00), Simaček Horná - Elán Sásová (12.00), 1.FC Posledný - Trapas (13.00), White Wolfs - FC Kocky (14.00), Absolut 03 - Ken Homov Wok (15.00), Traktor United - Turecká InJAT (16.00). Hrča má voľno.

21. kolo (19. júna): Turecká InJAT - Labutie jazero (7.00), 1.FC Financ - HMF Kloex (8.00), FC Kocky - 1.FC Posledný (9.00), Absolut 03 - Rexov kabanos (10.00), Mossa Mladé svište - Červená hviezda (11.00), San Marconi - Simaček Horná (12.00), Ken Homov Wok - ANK Pegi (13.00), White Wolfs - Hrča (14.00), Elán Sásová - Úsvit 2003 (15.00), Trapas - Traktor United (16.00). 1.FC Run má voľno.

1. Absolut 8 7 0 1 49 : 11 21

2. Kloex 8 6 0 2 26 : 16 18

3. R. kabanos 7 5 2 0 52 : 17 17

4. Mossa MS 8 5 2 1 25 : 14 17

5. Úsvit 8 5 2 1 18 : 10 17

6. W. Wolfs 8 5 1 2 30 : 21 16

7. K.H.W. 8 5 0 3 30 : 23 15

8. Traktor Utd. 8 4 1 3 26 : 21 13

9. Turecká 7 4 0 3 29 : 15 12

10. Financ 7 3 3 1 31 : 23 12

11. Elán Sásová 8 4 0 4 36 : 31 12

12. Trapas 8 3 1 4 45 : 29 10

13. L. jazero 7 3 0 4 16 : 22 9

14. San Marconi 7 2 2 3 16 : 18 8

15. Horná 7 2 1 4 42 : 20 7

16. Run 8 2 1 5 16 : 26 7

17. Pegi 7 2 1 4 9 : 19 7

18. Č. hviezda 8 1 2 5 28 : 41 5

19. Posledný 8 1 1 6 16 : 31 4

20. Kocky 7 0 1 6 7 : 27 1

21. Hrča 8 0 1 7 9 : 121 1

IV. B liga

Ihrisko Obchodná akadémia - 9. kolo (27. marca): Bezvetrie - Speleo (7.00), AC Tornádo - Juniperus (8.00), FC Dan - N.S. Team (9.00), ŠKP Kobok Brezno - AFK Šariš (10.00), Dromedári - Viking Stavanger (11.00), Hronsecké kopije - BB Dragons (12.00), Drink Team - Yellow River (13.00), FC Corgoň Pub Riečka - FK Matiz (14.00), Inter - Otava Sl. Ľupča (15.00), Enzo - MK Arzén (16.00). Dinamo BB má voľno.

10. kolo (3. apríla): MK Arzén - Speleo (7.00), Inter - Dromedári (8.00), FC Dan - Yellow River (9.00), N.S. Team - ŠKP Kobok Brezno (10.00), FC Corgoň Pub Riečka - Enzo (11.00), BB Dragons - AC Tornádo (12.00), Viking Stavanger - Bezvetrie (13.00), FK Matiz - Hronsecké kopije (14.00), Dinamo BB - Juniperus (15.00), AFK Šariš - Drink Team (16.00). Otava Sl. Ľupča má voľno.

11. kolo (10. apríla): Drink Team - Hronsecké kopije (7.00), AFK Šariš - Juniperus (8.00), AC Tornádo - FK Matiz (9.00), Yellow River - BB Dragons (10.00), N.S. Team - Bezvetrie (11.00), ŠKP Kobok Brezno - Inter (12.00), Viking Stavanger - Enzo (13.00), FC Dan - MK Arzén (14.00), Speleo - Otava Sl. Ľupča (15.00), Dinamo BB - FC Corgoň Pub Riečka (16.00). Dromedári majú voľno.

12. kolo (17. apríla): FC Corgoň Pub Riečka - FC Dan (7.00), Dinamo BB - AFK Šariš (8.00), Speleo - FK Matiz (9.00), Juniperus - BB Dragons (10.00), N.S. Team - AC Tornádo (11.00), ŠKP Kobok Brezno - Drink Team (12.00), MK Arzén - Viking Stavanger (13.00), Bezvetrie - Inter (14.00), otava Sl. Ľupča - Yellow River (15.00), Enzo - Dromedári (16.00). Hronsecké kopije majú voľno.

13. kolo (24. apríla): Dromedári - BB Dragons (7.00), Drink Team - Dinamo BB (8.00), Bezvetrie - AFK Šariš (9.00), FC Corgoň Pub Riečka - ŠKP Kobok Brezno (10.00), Otava Sl. Ľupča - AC Tornádo (11.00), Viking Stavanger - Speleo (12.00), N.S. Team - FK Matiz (13.00), Hronsecké kopije - MK Arzén (14.00), FC Dan - Juniperus (15.00), Inter - Enzo (16.00). Yellow River má voľno.

14. kolo (1. mája): Enzo - Yellow River (7.00), FC Corgoň Pub Riečka - Speleo (8.00), Bezvetrie - Juniperus (9.00), FC Dan - Dromedári (10.00), Inter - FK Matiz (11.00), Hronsecké kopije - N.S. Team (12.00), MK Arzén - AC Tornádo (13.00), Viking Stavanger - Drink Team (14.00), ŠKP Kobok Brezno - Otava Sl. Ľupča (15.00), BB Dragons - Dinamo BB (16.00). AFK Šariš má voľno.

15. kolo (8. mája): Dinamo BB - FC Dan (7.00), Drink Team - N.S. Team (8.00), Enzo - BB Dragons (9.00), Speleo - Dromedári (10.00), AC Tornádo - ŠKP Kobok Brezno (11.00), Yellow River - FC Corgoň Pub Riečka (12.00), AFK Šariš - Hronsecké kopije (13.00), Otava Sl. Ľupča - Viking Stavanger (14.00), MK Arzén - Bezvetrie (15.00), Inter - Juniperus (16.00). FK Matiz má voľno.

16. kolo (15. mája): Juniperus - MK Arzén (7.00), AC Tornádo - Viking Stavanger (8.00), N.S. Team - Dinamo BB (9.00), Dromedári - Yellow River (10.00), Speleo - FC Dan (11.00), FK Matiz - BB Dragons (12.00), Hronsecké kopije - Bezvetrie (13.00), FC Corgoň Pub Riečka - Inter (14.00), Drink Team - Enzo (15.00), AFK Šariš - Otava Sl. Ľupča (16.00). ŠKP Kobok Brezno má voľno.

17. kolo (22. mája): Otava Sl. Ľupča - Dinamo BB (7.00), Yellow River - Speleo (8.00), AC Tornádo - AFK Šariš (9.00), Juniperus - N.S. Team (10.00), Drink team - MK Arzén (11.00), Bezvetrie - FC Dan (12.00), FK Matiz - Enzo (13.00), Hronsecké kopije - ŠKP Kobok Brezno (14.00), FC Corgoň Pub Riečka - Dromedári (15.00), BB Dragons - Inter (16.00). Viking Stavanger má voľno.

18. kolo (29. mája): Inter - Yellow River (7.00), FC Corgoň Pub Riečka - Otava Sl. Ľupča (8.00), Juniperus - Drink Team (9.00), MK Arzén - Dinamo BB (10.00), Bezvetrie - FK Matiz (11.00), AFK Šariš - Dromedári (12.00), FC Dan - Hronsecké kopije (13.00), Speleo - ŠKP Kobok Brezno (14.00), Enzo - AC Tornádo (15.00), BB Dragons - Viking Stavanger (16.00). N.S. Team má voľno.

19. kolo (5. júna): Viking Stavanger - AFK Šariš (7.00), AC Tornádo - Drink Team (8.00), BB Dragons - MK Arzén (9.00), FK Matiz - Juniperus (10.00), Otava Sl. Ľupča - N.S. Team (11.00), Yellow River - Bezvetrie (12.00), Dinamo BB - Speleo (13.00), ŠKP Kobok Brezno - Dromedári (14.00), Enzo - Hronsecké kopije (15.00), Inter - FC Dan (16.00). FC Corgoň Pub Riečka má voľno.

20. kolo (12. júna): FC Dan - Enzo (7.00), Drink Team - Otava Sl. Ľupča (8.00), AC Tornádo - Inter (9.00), Juniperus - Dromedári (10.00), Dinamo BB - Viking Stavanger (11.00), Bezvetrie - ŠKP Kobok Brezno (12.00), N.S. Team - FC Corgoň Pub Riečka (13.00), AFK Šariš - MK Arzén (14.00), FK Matiz - Yellow River (15.00), Hronsecké kopije - Speleo (16.00). FC Dan má voľno.

21. kolo (19. júna): Speleo - Inter (7.00), Juniperus - Viking Stavanger (8.00), MK Arzén - N.S. Team (9.00), FK Matiz - Drink Team (10.00), Dromedári - Otava Sl. Ľupča (11.00), Enzo - Bezvetrie (12.00), Yellow River - AC Tornádo (13.00), AFK Šariš - BB Dragons (14.00), ŠKP Kobok Brezno - Dinamo BB (15.00), FC Corgoň Pub Riečka - Hronsecké kopije (16.00). FC Dan má voľno.

1. Kobok BR 8 8 0 0 50 : 13 24

2. Hr. kopije 8 7 1 0 34 : 9 22

3. Riečka 8 6 1 1 36 : 10 19

4. N.S. Team 8 6 0 2 30 : 22 18

5. Dan 8 5 1 2 47 : 17 16

6. Tornádo 7 5 1 1 24 : 13 16

7. Otava 8 4 1 3 33 : 17 13

8. Šariš 8 4 1 3 35 : 26 13

9. Dromedári 8 3 3 2 34 : 17 12

10. Enzo 7 4 0 3 24 : 15 12

11. Inter 7 4 0 3 20 : 19 12

12. Dinamo BB 8 3 0 5 21 : 34 9

13. Speleo 7 2 2 3 25 : 21 8

14. Arzén 7 2 1 4 25 : 29 7

15. Juniperus 7 2 1 4 12 : 22 7

16. Drink Team 7 2 1 4 12 : 24 7

17. Viking St. 8 2 1 5 21 : 35 7

18. Yel. River 8 2 0 6 22 : 31 6

19. Bezvetrie 7 1 1 5 10 : 27 4

20. BB Dragons 8 0 0 8 15 : 68 0

21. Matiz 8 0 0 8 6 : 67 0

(hck)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  6. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  7. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  8. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  9. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  10. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  1. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  4. Hygge ako životný štýl
  5. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  6. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  7. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  8. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 39 351
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 37 554
  3. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 10 323
  4. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 10 318
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 978
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 8 928
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 199
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 908
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 6 709
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 603
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Skríningové testovanie bude v Banskej Bystrici pokračovať zajtra.

7 h
Antigénové testovanie na koronavírus.

Niektoré obce nášho regiónu testujú na nezvyčajných miestach. Napríklad v horehronskej obci Beňuš sa testuje v dome smútku.

9 h
Testovanie v základnej škole na Radvanskej.

Mesto zverejnilo prvé priebežné čísla zo skríningového testovania.

13 h

Sneh môže aj namŕzať, jazdite opatrne.

14 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

13 h

Situácia v Žiline je po otvorení odberových miest pokojná.

14 h

Účasť je oveľa nižšia, ako mesto očakávalo.

13 h

Policajti začnú novú technológiu využívať od soboty.

22. jan

Už ste čítali?