Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

VYŽREBOVANIE JARNEJ ČASTI

III. LIGA

16. kolo - 28. marca o 15.00

K. N. Mesto - Ružomberok B, Tomášovce - T. Teplice, Bytča - Čadca, Revúca - Kremnička, Rakytovce - L. Mikuláš, Lučenec - Podbrezová B, Žilina B - Martin, Žiar nad Hronom - D. Hričov.

17. kolo - 4. apríla o 15.30

Žiar n. Hr. - K. N. Mesto, D. Hričov - Žilina B, Martin - Lučenec, Podbrezová B - Rakytovce, L. Mikuláš - Revúca, Kremnička - Bytča, Čadca - Tomášovce, T. Teplice - Ružomberok B.

18. kolo - 11. apríla o 15.30

K. N. Mesto - T. Teplice, Ružomberok B - Čadca, Tomášovce - Kremnička, Bytča - L. Mikuláš, Revúca - Podbrezová B, Rakytovce - Martin, Lučenec - D. Hričov, Žilina B - Žiar n. Hr.

Skryť Vypnúť reklamu

19. kolo - 18. apríla o 16.00

Žilina B - K. N. Mesto, Žiar n.Hr. - Lučenec, D. Hričov - Rakytovce, Martin - Revúca, Podbrezová B - Bytča, L. Mikuláš - Tomášovce, Kremnička - Ružomberok B, Čadca - T. Teplice.

20. kolo - 25. apríla o 16.00

K. N. Mesto - Čadca, T. Teplice - Kremnička, Ružomberok B - L. Mikuláš, Tomášovce - Podbrezová B, Bytča - Martin, Revúca - D. Hričov, Rakytovce - Žiar n.Hr., Lučenec - Žilina B.

21. kolo - 2. mája o 16.30

Lučenec - K. N. Mesto, Žilina B - Rakytovce, Žiar n.Hr. - Revúca, D. Hričov - Bytča,

Martin - Tomášovce, Podbrezová B - Ružomberok B, L. Mikuláš - T. Teplice, Kremnička - Čadca.

22. kolo - 9. mája o 16.30

K. N. Mesto - Kremnička, Čadca - L. Mikuláš, T. Teplice - Podbrezová B, Ružomberok B - Martin, Tomášovce - D. Hričov, Bytča - Žiar n.Hr., Revúca - Žilina B, Rakytovce - Lučenec.

Skryť Vypnúť reklamu

23. kolo - 16. mája o 17.00

Rakytovce - K. N. Mesto, Lučenec - Revúca, Žilina B - Bytča, Žiar n.Hr. - Tomášovce,

D. Hričov - Ružomberok B, Martin - T. Teplice, Podbrezová B - Čadca, L. Mikuláš - Kremnička.

24. kolo - 19. mája o 17.00

K. N. Mesto - L. Mikuláš, Kremnička - Podbrezová B, Čadca - Martin, T. Teplice - D. Hričov, Ružomberok B - Žiar n.Hr., Tomášovce - Žilina B, Bytča - Lučenec,

Revúca - Rakytovce.

25. kolo - 23. mája o 17.00

Revúca - K. N. Mesto, Rakytovce - Bytča, Lučenec - Tomášovce, Žilina B - Ružomberok B, Žiar n.Hr. - T. Teplice, D. Hričov - Čadca, Martin - Kremnička, Podbrezová B - L. Mikuláš.

26. kolo - 30. mája o 17.00

K. N. Mesto - Podbrezová B, L. Mikuláš - Martin, Kremnička - D. Hričov, Čadca - Žiar n.Hr., T. Teplice - Žilina B, Ružomberok B - Lučenec, Tomášovce - Rakytovce, Bytča - Revúca.

Skryť Vypnúť reklamu

27. kolo - 2. júna o 17.00

Bytča - K. N. Mesto, Revúca - Tomášovce, Rakytovce - Ružomberok B, Lučenec - T. Teplice, Žilina B - Čadca, Žiar n.Hr. - Kremnička, D. Hričov - L. Mikuláš, Martin - Podbrezová B.

28. kolo - 6. júna o 17.00

K. N. Mesto - Martin, Podbrezová B - D. Hričov, L. Mikuláš - Žiar n.Hr., Kremnička - Žilina B, Čadca - Lučenec, T. Teplice - Rakytovce, Ružomberok B - Revúca, Tomášovce - Bytča.

29. kolo - 13. júna o 17.00

Tomášovce - K. N. Mesto, Bytča - Ružomberok B, Revúca - T. Teplice, Rakytovce - Čadca, Lučenec - Kremnička, Žilina B - L. Mikuláš, Žiar n.Hr. - Podbrezová B,

D. Hričov - Martin.

30. kolo - 20. júna o 17.00

K. N. Mesto - D. Hričov, Martin - Žiar n.Hr., Podbrezová B - Žilina B, L. Mikuláš - Lučenec, Kremnička - Rakytovce, Čadca - Revúca, T. Teplice - Bytča, Ružomberok B - Tomášovce.

IV. LIGA JUH

16. kolo - 28. marca o 15. 00

Fiľakovo - Králiky, Žiar n.Hr. B - Hrochoť, Tornaľa - V. Krtíš, Poltár - Tisovec, Kalinovo - Selce, Dubová - Zvolen, Dukla B - Brusno, D. Strehová - Hliník n. Hr.

17. kolo - 4. apríla o 15.30

D. Strehová - Fiľakovo, Hliník n. Hr. - Dukla B, Brusno - Dubová, Zvolen - Kalinovo,

Selce - Poltár, Tisovec - Tornaľa, V. Krtíš - Žiar B, Hrochoť - Králiky.

18. kolo - 11. apríla o 15.30

Fiľakovo - Hrochoť, Králiky - V.Krtíš, Žiar B - Tisovec, Tornaľa - Selce, Poltár - Zvolen, Kalinovo - Brusno, Dubová - Hliník n. Hr., Dukla B - D. Strehová.

19.kolo - 18. apríla o 16.00

Dukla B - Fiľakovo, D. Strehová - Dubová, Hliník n. Hr. - Kalinovo, Brusno - Poltár,

Zvolen - Tornaľa, Selce - Žiar B, Tisovec - Králiky, V. Krtíš - Hrochoť.

20. kolo - 25. apríla 16.00

Fiľakovo - V. Krtíš, Hrochoť - Tisovec, Králiky - Selce, Žiar B - Zvolen, Tornaľa - Brusno, Poltár - Hliník n. Hr., Kalinovo - D. Strehová, Dubová - Dukla B.

21. kolo - 2. mája o 16.30

Dubová - Fiľakovo, Dukla B - Kalinovo, D. Strehová - Poltár, Hliník n. Hr. - Tornaľa,

Brusno - Žiar B, Zvolen - Králiky, Selce - Hrochoť, Tisovec - V. Krtíš.

22. kolo - 9. mája o 16.30

Fiľakovo - Tisovec, V. Krtíš - Selce, Hrochoť - Zvolen, Králiky - Brusno, Žiar B - Hliník n. Hr., Tornaľa - D. Strehová, Poltár - Dukla B, Kalinovo - Dubová.

23. kolo - 16. mája o 17.00

Kalinovo - Fiľakovo, Dubová - Poltár, Dukla B - Tornaľa, D. Strehová - Žiar B, Hliník n. Hr. - Králiky, Brusno - Hrochoť, Zvolen - V. Krtíš, Selce - Tisovec.

24. kolo - 19. mája o 17.00

Fiľakovo - Selce, Tisovec - Zvolen, V. Krtíš - Brusno, Hrochoť - Hliník n. Hr., Králiky - D. Strehová, Žiar B - Dukla B, Tornaľa - Dubová, Poltár - Kalinovo.

25. kolo - 23. mája o 17.00

Poltár - Fiľakovo, Kalinovo - Tornaľa, Dubová - Žiar B, Dukla B - Králiky, D. Strehová - Hrochoť, Hliník n. Hr. - V. Krtíš, Brusno - Tisovec, Zvolen - Selce.

26. kolo - 30. mája o 17.00

Fiľakovo - Zvolen, Selce - Brusno, Tisovec - Hliník n. Hr., V. Krtíš - D. Strehová,

Hrochoť - Dukla B, Králiky - Dubová, Žiar B - Kalinovo, Tornaľa - Poltár.

27. kolo - 2. júna o 17.00

Tornaľa - Fiľakovo, Poltár - Žiar B, Kalinovo - Králiky, Dubová - Hrochoť, Dukla B - V. Krtíš, D. Strehová - Tisovec, Hliník n. Hr. - Selce, Brusno - Zvolen.

28. kolo - 6. júna o 17.00

Fiľakovo - Brusno, Zvolen - Hliník n. Hr., Selce - D. Strehová, Tisovec - Dukla B,

V. Krtíš - Dubová, Hrochoť - Kalinovo, Králiky - Poltár, Žiar B - Tornaľa.

29. kolo - 13. júna o 17.00

Žiar B - Fiľakovo, Tornaľa - Králiky, Poltár - Hrochoť, Kalinovo - V. Krtíš, Dubová - Tisovec, Dukla B - Selce, D. Strehová - Zvolen, Hliník n. Hr. - Brusno.

30. kolo - 20. júna o 17.00

Fiľakovo - Hliník n. Hr., Brusno - D. Strehová, Zvolen - Dukla B, Selce - Dubová, Tisovec - Kalinovo, V. Krtíš - Poltár, Hrochoť - Tornaľa, Králiky - Žiar B.

V. LIGA SK. C

14. kolo - 28. marca o 15.00

D. Ždaňa - Dudince, D. Niva - Radvaň, Priechod - Žarnovica, Sásová - Detva, Krupina - Brezno, Poniky - Lutila, D. Hámre - N. Baňa.

15. kolo - 4 . apríla o 15.30

D. Hámre - D. Ždaňa, N. Baňa - Poniky, Lutila - Krupina, Brezno - Sásová, Detva - Priechod, Žarnovica - D. Niva, Radvaň - Dudince.

16. kolo - 11. apríla o 15.30

D. Ždaňa - Radvaň, Dudince - Žarnovica, D. Niva - Detva, Priechod - Brezno, Sásová - Lutila, Krupina - N. Baňa, Poniky - D. Hámre.

17. kolo - 18. apríla o 16.00

Poniky - D. Ždaňa, D. Hámre - Krupina, N. Baňa - Sásová, Lutila - Priechod, Brezno - D. Niva, Detva - Dudince, Žarnovica - Radvaň.

18. kolo - 25. apríla o 16.00

D. Ždaňa - Žarnovica, Radvaň - Detva, Dudince - Brezno, D. Niva - Lutila, Priechod - N. Baňa, Sásová - D. Hámre, Krupina - Poniky.

19. kolo - 2. mája o 16.30

Krupina - D.Ždaňa, Poniky - Sásová, D. Hámre - Priechod, N. Baňa - D. Niva, Lutila - Dudince, Brezno - Radvaň, Detva - Žarnovica.

20. kolo - 9. mája o 16.30

D. Ždaňa - Detva, Žarnovica - Brezno, Radvaň - Lutila, Dudince - N. Baňa, D. Niva - D. Hámre, Priechod - Poniky, Sásová - Krupina.

21. kolo - 16. mája o 17.00

Sásová - D. Ždaňa, Krupina - Priechod, Poniky - D. Niva, D. Hámre - Dudince, N. Baňa - Radvaň, Lutila - Žarnovica, Brezno - Detva.

22. kolo - 23. mája o 17.00

D. Ždaňa - Brezno, Detva - Lutila, Žarnovica - N. Baňa, Radvaň - D. Hámre, Dudince - Poniky, D. Niva - Krupina, Priechod - Sásová.

23. kolo - 30. mája o 17.00

Priechod - D. Ždaňa, Sásová - D. Niva, Krupina - Dudince, Poniky - Radvaň, D. Hámre - Žarnovica, N. Baňa - Detva, Lutila - Brezno.

24. kolo - 6. júna o 17.00

D. Ždaňa - Lutila, Brezno - N. Baňa, Detva - D. Hámre, Žarnovica - Poniky, Radvaň - Krupina, Dudince - Sásová, D. Niva - Priechod.

25. kolo - 13. júna o 17.00

D. Niva - D. Ždaňa, Priechod - Dudince, Sásová - Radvaň, Krupina - Žarnovica, Poniky - Detva, D. Hámre - Brezno, N. Baňa - Lutila.

26. kolo - 20. júna o 17.00

D. Ždaňa - N. Baňa, Lutila - D. Hámre, Brezno - Poniky, Detva - Krupina, Žarnovica - Sásová, Radvaň - Priechod, Dudince - D. Niva.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  5. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  1. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 19 670
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 898
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 608
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 667
  5. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 12 467
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 432
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 243
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 636
  9. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 358
  10. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 354
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Počet nakazených prekročil hranicu 3 tisíc za jeden deň

ide o slovenský absolútny rekord s mimoriadnou dynamikou rastu 94 percent voči minulej sobote. V Banskobystrickom kraji to bolo 315 prípadov.

Dneškom sa zatvárajú aj zariadenia na južnej strane Chopku

Ide o reakciu na preventívne opatrenia v súvislosti s COVID - 19.

Chopok, v pozadí Ďumbier

Stredoslovenské múzeum mapuje súčasné obdobie pandémie

Stredoslovenské múzeum (SSM) v Banskej Bystrici spúšťa výzvu pre Banskobystričanov, ktorej cieľom je zachytiť aktuálnu situáciu v meste prostredníctvom spomienok či fotografií.

Tóth už ma limit vo vrecku, čerešničkou najlepší výkon roka

Olympijský šampión v chôdzi na 50 km z brazílskeho Ria de Janeiro 2016 Matej Tóth triumfoval na sobotňajšom 39. ročníku Dudinskej päťdesiatky.

Matej Tóth v cieli Dudinskej päťdesiatky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?