III. LIGA
16. kolo - 28. marca o 15.00
K. N. Mesto - Ružomberok B, Tomášovce - T. Teplice, Bytča - Čadca, Revúca - Kremnička, Rakytovce - L. Mikuláš, Lučenec - Podbrezová B, Žilina B - Martin, Žiar nad Hronom - D. Hričov.
17. kolo - 4. apríla o 15.30
Žiar n. Hr. - K. N. Mesto, D. Hričov - Žilina B, Martin - Lučenec, Podbrezová B - Rakytovce, L. Mikuláš - Revúca, Kremnička - Bytča, Čadca - Tomášovce, T. Teplice - Ružomberok B.
18. kolo - 11. apríla o 15.30
K. N. Mesto - T. Teplice, Ružomberok B - Čadca, Tomášovce - Kremnička, Bytča - L. Mikuláš, Revúca - Podbrezová B, Rakytovce - Martin, Lučenec - D. Hričov, Žilina B - Žiar n. Hr.
19. kolo - 18. apríla o 16.00
Žilina B - K. N. Mesto, Žiar n.Hr. - Lučenec, D. Hričov - Rakytovce, Martin - Revúca, Podbrezová B - Bytča, L. Mikuláš - Tomášovce, Kremnička - Ružomberok B, Čadca - T. Teplice.
20. kolo - 25. apríla o 16.00
K. N. Mesto - Čadca, T. Teplice - Kremnička, Ružomberok B - L. Mikuláš, Tomášovce - Podbrezová B, Bytča - Martin, Revúca - D. Hričov, Rakytovce - Žiar n.Hr., Lučenec - Žilina B.
21. kolo - 2. mája o 16.30
Lučenec - K. N. Mesto, Žilina B - Rakytovce, Žiar n.Hr. - Revúca, D. Hričov - Bytča,
Martin - Tomášovce, Podbrezová B - Ružomberok B, L. Mikuláš - T. Teplice, Kremnička - Čadca.
22. kolo - 9. mája o 16.30
K. N. Mesto - Kremnička, Čadca - L. Mikuláš, T. Teplice - Podbrezová B, Ružomberok B - Martin, Tomášovce - D. Hričov, Bytča - Žiar n.Hr., Revúca - Žilina B, Rakytovce - Lučenec.
23. kolo - 16. mája o 17.00
Rakytovce - K. N. Mesto, Lučenec - Revúca, Žilina B - Bytča, Žiar n.Hr. - Tomášovce,
D. Hričov - Ružomberok B, Martin - T. Teplice, Podbrezová B - Čadca, L. Mikuláš - Kremnička.
24. kolo - 19. mája o 17.00
K. N. Mesto - L. Mikuláš, Kremnička - Podbrezová B, Čadca - Martin, T. Teplice - D. Hričov, Ružomberok B - Žiar n.Hr., Tomášovce - Žilina B, Bytča - Lučenec,
Revúca - Rakytovce.
25. kolo - 23. mája o 17.00
Revúca - K. N. Mesto, Rakytovce - Bytča, Lučenec - Tomášovce, Žilina B - Ružomberok B, Žiar n.Hr. - T. Teplice, D. Hričov - Čadca, Martin - Kremnička, Podbrezová B - L. Mikuláš.
26. kolo - 30. mája o 17.00
K. N. Mesto - Podbrezová B, L. Mikuláš - Martin, Kremnička - D. Hričov, Čadca - Žiar n.Hr., T. Teplice - Žilina B, Ružomberok B - Lučenec, Tomášovce - Rakytovce, Bytča - Revúca.
27. kolo - 2. júna o 17.00
Bytča - K. N. Mesto, Revúca - Tomášovce, Rakytovce - Ružomberok B, Lučenec - T. Teplice, Žilina B - Čadca, Žiar n.Hr. - Kremnička, D. Hričov - L. Mikuláš, Martin - Podbrezová B.
28. kolo - 6. júna o 17.00
K. N. Mesto - Martin, Podbrezová B - D. Hričov, L. Mikuláš - Žiar n.Hr., Kremnička - Žilina B, Čadca - Lučenec, T. Teplice - Rakytovce, Ružomberok B - Revúca, Tomášovce - Bytča.
29. kolo - 13. júna o 17.00
Tomášovce - K. N. Mesto, Bytča - Ružomberok B, Revúca - T. Teplice, Rakytovce - Čadca, Lučenec - Kremnička, Žilina B - L. Mikuláš, Žiar n.Hr. - Podbrezová B,
D. Hričov - Martin.
30. kolo - 20. júna o 17.00
K. N. Mesto - D. Hričov, Martin - Žiar n.Hr., Podbrezová B - Žilina B, L. Mikuláš - Lučenec, Kremnička - Rakytovce, Čadca - Revúca, T. Teplice - Bytča, Ružomberok B - Tomášovce.
IV. LIGA JUH
16. kolo - 28. marca o 15. 00
Fiľakovo - Králiky, Žiar n.Hr. B - Hrochoť, Tornaľa - V. Krtíš, Poltár - Tisovec, Kalinovo - Selce, Dubová - Zvolen, Dukla B - Brusno, D. Strehová - Hliník n. Hr.
17. kolo - 4. apríla o 15.30
D. Strehová - Fiľakovo, Hliník n. Hr. - Dukla B, Brusno - Dubová, Zvolen - Kalinovo,
Selce - Poltár, Tisovec - Tornaľa, V. Krtíš - Žiar B, Hrochoť - Králiky.
18. kolo - 11. apríla o 15.30
Fiľakovo - Hrochoť, Králiky - V.Krtíš, Žiar B - Tisovec, Tornaľa - Selce, Poltár - Zvolen, Kalinovo - Brusno, Dubová - Hliník n. Hr., Dukla B - D. Strehová.
19.kolo - 18. apríla o 16.00
Dukla B - Fiľakovo, D. Strehová - Dubová, Hliník n. Hr. - Kalinovo, Brusno - Poltár,
Zvolen - Tornaľa, Selce - Žiar B, Tisovec - Králiky, V. Krtíš - Hrochoť.
20. kolo - 25. apríla 16.00
Fiľakovo - V. Krtíš, Hrochoť - Tisovec, Králiky - Selce, Žiar B - Zvolen, Tornaľa - Brusno, Poltár - Hliník n. Hr., Kalinovo - D. Strehová, Dubová - Dukla B.
21. kolo - 2. mája o 16.30
Dubová - Fiľakovo, Dukla B - Kalinovo, D. Strehová - Poltár, Hliník n. Hr. - Tornaľa,
Brusno - Žiar B, Zvolen - Králiky, Selce - Hrochoť, Tisovec - V. Krtíš.
22. kolo - 9. mája o 16.30
Fiľakovo - Tisovec, V. Krtíš - Selce, Hrochoť - Zvolen, Králiky - Brusno, Žiar B - Hliník n. Hr., Tornaľa - D. Strehová, Poltár - Dukla B, Kalinovo - Dubová.
23. kolo - 16. mája o 17.00
Kalinovo - Fiľakovo, Dubová - Poltár, Dukla B - Tornaľa, D. Strehová - Žiar B, Hliník n. Hr. - Králiky, Brusno - Hrochoť, Zvolen - V. Krtíš, Selce - Tisovec.
24. kolo - 19. mája o 17.00
Fiľakovo - Selce, Tisovec - Zvolen, V. Krtíš - Brusno, Hrochoť - Hliník n. Hr., Králiky - D. Strehová, Žiar B - Dukla B, Tornaľa - Dubová, Poltár - Kalinovo.
25. kolo - 23. mája o 17.00
Poltár - Fiľakovo, Kalinovo - Tornaľa, Dubová - Žiar B, Dukla B - Králiky, D. Strehová - Hrochoť, Hliník n. Hr. - V. Krtíš, Brusno - Tisovec, Zvolen - Selce.
26. kolo - 30. mája o 17.00
Fiľakovo - Zvolen, Selce - Brusno, Tisovec - Hliník n. Hr., V. Krtíš - D. Strehová,
Hrochoť - Dukla B, Králiky - Dubová, Žiar B - Kalinovo, Tornaľa - Poltár.
27. kolo - 2. júna o 17.00
Tornaľa - Fiľakovo, Poltár - Žiar B, Kalinovo - Králiky, Dubová - Hrochoť, Dukla B - V. Krtíš, D. Strehová - Tisovec, Hliník n. Hr. - Selce, Brusno - Zvolen.
28. kolo - 6. júna o 17.00
Fiľakovo - Brusno, Zvolen - Hliník n. Hr., Selce - D. Strehová, Tisovec - Dukla B,
V. Krtíš - Dubová, Hrochoť - Kalinovo, Králiky - Poltár, Žiar B - Tornaľa.
29. kolo - 13. júna o 17.00
Žiar B - Fiľakovo, Tornaľa - Králiky, Poltár - Hrochoť, Kalinovo - V. Krtíš, Dubová - Tisovec, Dukla B - Selce, D. Strehová - Zvolen, Hliník n. Hr. - Brusno.
30. kolo - 20. júna o 17.00
Fiľakovo - Hliník n. Hr., Brusno - D. Strehová, Zvolen - Dukla B, Selce - Dubová, Tisovec - Kalinovo, V. Krtíš - Poltár, Hrochoť - Tornaľa, Králiky - Žiar B.
V. LIGA SK. C
14. kolo - 28. marca o 15.00
D. Ždaňa - Dudince, D. Niva - Radvaň, Priechod - Žarnovica, Sásová - Detva, Krupina - Brezno, Poniky - Lutila, D. Hámre - N. Baňa.
15. kolo - 4 . apríla o 15.30
D. Hámre - D. Ždaňa, N. Baňa - Poniky, Lutila - Krupina, Brezno - Sásová, Detva - Priechod, Žarnovica - D. Niva, Radvaň - Dudince.
16. kolo - 11. apríla o 15.30
D. Ždaňa - Radvaň, Dudince - Žarnovica, D. Niva - Detva, Priechod - Brezno, Sásová - Lutila, Krupina - N. Baňa, Poniky - D. Hámre.
17. kolo - 18. apríla o 16.00
Poniky - D. Ždaňa, D. Hámre - Krupina, N. Baňa - Sásová, Lutila - Priechod, Brezno - D. Niva, Detva - Dudince, Žarnovica - Radvaň.
18. kolo - 25. apríla o 16.00
D. Ždaňa - Žarnovica, Radvaň - Detva, Dudince - Brezno, D. Niva - Lutila, Priechod - N. Baňa, Sásová - D. Hámre, Krupina - Poniky.
19. kolo - 2. mája o 16.30
Krupina - D.Ždaňa, Poniky - Sásová, D. Hámre - Priechod, N. Baňa - D. Niva, Lutila - Dudince, Brezno - Radvaň, Detva - Žarnovica.
20. kolo - 9. mája o 16.30
D. Ždaňa - Detva, Žarnovica - Brezno, Radvaň - Lutila, Dudince - N. Baňa, D. Niva - D. Hámre, Priechod - Poniky, Sásová - Krupina.
21. kolo - 16. mája o 17.00
Sásová - D. Ždaňa, Krupina - Priechod, Poniky - D. Niva, D. Hámre - Dudince, N. Baňa - Radvaň, Lutila - Žarnovica, Brezno - Detva.
22. kolo - 23. mája o 17.00
D. Ždaňa - Brezno, Detva - Lutila, Žarnovica - N. Baňa, Radvaň - D. Hámre, Dudince - Poniky, D. Niva - Krupina, Priechod - Sásová.
23. kolo - 30. mája o 17.00
Priechod - D. Ždaňa, Sásová - D. Niva, Krupina - Dudince, Poniky - Radvaň, D. Hámre - Žarnovica, N. Baňa - Detva, Lutila - Brezno.
24. kolo - 6. júna o 17.00
D. Ždaňa - Lutila, Brezno - N. Baňa, Detva - D. Hámre, Žarnovica - Poniky, Radvaň - Krupina, Dudince - Sásová, D. Niva - Priechod.
25. kolo - 13. júna o 17.00
D. Niva - D. Ždaňa, Priechod - Dudince, Sásová - Radvaň, Krupina - Žarnovica, Poniky - Detva, D. Hámre - Brezno, N. Baňa - Lutila.
26. kolo - 20. júna o 17.00
D. Ždaňa - N. Baňa, Lutila - D. Hámre, Brezno - Poniky, Detva - Krupina, Žarnovica - Sásová, Radvaň - Priechod, Dudince - D. Niva.