Banská Bystrica – Už počas uplynulého víkendu sa mala na ihriskách Obchodnej akadémie a Strednej zdravotníckej škole v B. Bystrici rozbehnúť jarná časť mestských súťaží malého futbalu. Počasie však urobilo organizátorom škrt cez rozpočet, podľa slov predsedu MÚMF Vladimíra Koseca sú ihriská v stave, na ktorom sa nedá hrať.
Začiatok jarnej časti súťaže štvrtých líg sa teda presúva na 27. marca, ostatné súťaže začínajú v pôvodných termínoch I. liga - 3. apríla, II. a III. liga - 10. apríla (dohrávka Atak - Tezab Gemo 3. apríla o 10.00 hod.).
(hck)
Program jarnej časti mestských súťaží v malom futbale v Banskej Bystrici
I. liga
Ihrisko Dukla - 8. kolo - 3. apríla: Lazio - Alien Atlanta (8.00), Sosna Boys - Erland (9.00), Fortka - Starí páni (10.00), Flamengo - Royal Pub (11.00), North Stars - Húsenice (12.00), ŠK Elit - FC Krum Sl. Ľupča (13.00), Lokomotíva - AC Juniors (14.00), Arsenal - Royal 94 (15.00), Godzily - Gardena 96 (16.00).
9. kolo - 10. apríla: Gardena 96 - Lazio (8.00), Royal 94 - North Stars (9.00), Royal Pub - Fortka (10.00), Alien Atlanta - Arsenal (11.00), AC Juniors - Godzily (12.00), Starí páni - Lokomotíva (13.00), Húsenice - ŠK Elit (14.00), FC Krum Sl. Ľupča - Erland (15.00), Flamengo - Sosna Boys (16.00).
10. kolo - 17. apríla: Sosna Boys - FC Krum Sl. Ľupča (8.00), Fortka - Flamengo (9.00), Lokomotíva - Royal Pub (10.00), Godzily - Starí páni (11.00), North Stars - Alien Atlanta (12.00), Lazio - AC Juniors (13.00), Arsenal - Gardena 96 (14.00), Erland - Húsenice (15.00), ŠK Elit - Royal 94 (16.00).
11. kolo - 24. apríla: Royal 94 - Erland (8.00), Húsenice - FC Krum Sl. Ľupča (9.00), Gardena 96 - North Stars (10.00), Royal Pub - Godzily (11.00), Fortka - Sosna Boys (12.00), Starí páni - Lazio (13.00), Atlanta Alien (14.00), Flamengo - Lokomotíva (15.00), AC Juniors - Arsenal (16.00).
12. kolo - 1. mája: Arsenal - Starí páni (8.00), ŠK Elit - Gardena 96 (9.00), FC Krum Sl. Ľupča - Royal 94 (10.00), Sosna Boys - Húsenice (11.00), Lazio - Royal Pub (12.00), Lokomotíva - Fortka (13.00), Godzily - Flamengo (14.00), North Stars - AC Juniors (15.00), Erland - Atlanta Alien (16.00).
13. kolo - 8. mája: Atlanta Alien - FC Krum Sl. Ľupča (8.00), AC Juniors - ŠK Elit (9.00), Lokomotíva - Sosna Boys (10.00), Gardena 96 - Erland (11.00), Royal Pub - Arsenal (12.00), Royal 94 - Húsenice (13.00), Starí páni - North Stars (14.00), Flamengo - Lazio (15.00), Fortka - Godzily (16.00).
14. kolo - 15. mája: Godzily - Lokomotíva (8.00), Sosna Boys - Royal 94 (9.00), Erland - AC Juniors (10.00), Lazio - Fortka (11.00), FC Krum Sl. Ľupča - Gardena 94 (12.00), North Stars - Royal Pub (13.00), Húsenice - Atlanta Alien (14.00), ŠK Elit - Starí páni (15.00), Arsenal - Flamengo (16.00).
15. kolo - 22. mája: Flamengo - North Stars (8.00), Fortka - Arsenal (9.00), Atlanta Alien - Royal 94 (10.00), AC Juniors - FC Krum Sl. Ľupča (11.00), Lokomotíva - Lazio (12.00), Royal Pub - ŠK Elit (13.00), Godzily - Sosna Boys (14.00), Starí páni - Erland (15.00), Gardena 96 - Húsenice (16.00).
16. kolo - 29. mája : Húsenice - AC Juniors (8.00), Lazio - Godzily (9.00), ŠK Elit - Flamengo (10.00), Royal 94 - Gardena 96 (11.00), Erland - Royal Pub (12.00), Sosna Boys - Atlanta Alien (13.00), North Stars - Fortka (14.00), Arsenal - Lokomotíva (15.00), FC Krum Sl. Ľupča - Starí páni (16.00).
17. kolo - 5. júna: Starí páni - Húsenice (8.00), Godzily - Arsenal (9.00), AC Juniors - Royal 94 (10.00), Gardena - Atlanta Alien (11.00), Lazio - Sosna Boys (12.00), Flamengo - Erland (13.00), Royal Pub - FC Krum Sl. Ľupča (14.00), Lokomotíva - North Stars (15.00), Fortka - ŠK Elit (16.00).
1. Sosna Boys 7 5 1 1 39 : 23 16
2. Flamengo 7 5 0 2 28 : 13 15
3. Erland 7 5 0 2 21 : 14 15
4. Fortka 7 4 2 1 22 : 12 14
5. Atl. Alien 7 4 2 1 29 : 20 14
6. FC Krum 6 4 0 2 29 : 15 12
7. ŠK Elit 7 3 1 3 36 : 24 10
8. N. Stars 6 3 1 2 27 : 22 10
9. Lazio 7 3 1 3 17 : 22 10
10. Royal Pub 7 3 1 3 29 : 35 10
11. St. páni 7 2 3 2 23 : 33 9
12. Arsenal 7 2 2 3 13 : 17 8
13. Royal 94 7 2 2 3 26 : 33 8
14. Juniors 7 2 1 4 23 : 30 7
15. Gardena 7 2 0 5 20 : 29 6
16. Húsenice 7 1 3 3 16 : 30 6
17. Godzily 7 1 0 6 27 : 40 3
18. Lokomotíva 7 1 0 6 23 : 36 3
II. liga
Ihrisko ZŠ Ďumbierska - 6. kolo (3. apríla, dohrávka): Atak - Tezab Gemo (10.00).
9. kolo - 10. apríla: Tezab Gemo - Mládežnícka 82 (8.00), FC Tajfún Miromax - Ateeray (9.00), GX Skackavá - Atak 97 (10.00), Kozje Kjahne - FC Nemce (11.00), Fofo 99 - Fam Mýto (12.00), Torpédo Stavbár - Hellius (13.00), Inovation Absint - Iskra (14.00), Trend B - Exel (15.00), ŠK Remio 99 - Arias (16.00).
10. kolo - 17. apríla: Arias - Trend B (8.00), Atak 97 - ŠK Remio 99 (9.00), Hellius - GX Skackavá (10.00), Fam Mýto - Torpédo Stavbár (11.00), Ateeray - Kozje Kjahne (12.00), Mládežnícka 82 - Fofo 99 (13.00), FC Nemce - Tezab Gemo (14.00), Exel - Inovation Absint (15.00), Iskra - FC Tajfún Miromax (16.00).
11. kolo - 24. apríla: FC Tajfún Miromax - Exel (8.00), Inovation Absint - Trend B (9.00), Tezab Gemo - Ateeray (10.00), GX Skackavá - Fam Mýto (11.00), Atak 97 - Arias (12.00), Torpédo Stavbár - Mládežnícka 82 (13.00), Kozje Kjahne - Iskra (14.00), ŠK Remio 99 - Hellius (15.00), Fofo 99 - FC Nemce (16.00).
12. kolo - 1. mája: FC Nemce - Torpédo Stavbár (8.00), Iskra - Tezab Gemo (9.00), Trend B - FC Tajfún Miromax (10.00), Arias - Inovation Absint (11.00), Mládežnícka 82 - GX Skackavá (12.00), Hellius - Atak 97 (13.00), Fam Mýto - ŠK Remio 99 (14.00), Ateeray - Fofo 99 (15.00), Exel - Kozje Kjahne (16.00).
13. kolo - 8. mája: Kozje Kjahne - Trend B (8.00), Fofo 99 - Iskra (9.00), Hellius - Arias (10.00), Tezab Gemo - Exel (11.00), GX Skackavá - FC Nemce (12.00), FC Tajfún Miromax - Inovation Absint (13.00), Torpédo Stavbár - Ateeray (14.00), ŠK Remio 99 - Mládežnícka 82 (15.00), Atak 97 - Fam Mýto (16.00).
14. kolo - 15. mája: Fam Mýto - Hellius (8.00), Arias - FC Tajfún Miromax (9.00), Exel - Fofo 99 (10.00), Mládežnícka 82 - Atak 97 (11.00), Trend B - Tezab Gemo (12.00), Ateeray - GX Skackavá (13.00), Inovation Absint - Kozje Kjahne (14.00), Iskra - Torpédo Stavbár (15.00), FC Nemce - ŠK Remio 99 (16.00).
15. kolo - 22. mája: ŠK Remio 99 - Ateeray (8.00), Atak 97 - FC Nemce (9.00), Kozje Kjahne - FC Tajfún Miromax (10.00), Fofo 99 - Trend B (11.00), Hellius - Mládežnícka 82 (12.00), GX Skackavá - Iskra (13.00), Fam Mýto - Arias (14.00), Torpédo Stavbár - Exel (15.00), Tezab Gemo - Inovation Absint (16.00).
16. kolo - 29. mája: Inovation Absint - Fofo 99 (8.00), Mládežnícka 82 - Fam Mýto (9.00), Iskra - ŠK Remio 99 (10.00), FC Tajfún Miromax - Tezab Gemo (11.00), Exel - GX Skackavá (12.00), Arias - Kozje Kjahne (13.00), Ateeray - Atak 97 (14.00), FC Nemce - Hellius (15.00), Trend B - Torpédo Stavbár (16.00).
17. kolo - 5. júna: Torpédo Stavbár - Inovation Absint (8.00), Fam Mýto - FC Nemce (9.00), Fofo 99 - FC Tajfún Miromax (10.00), Tezab Gemo - Kozje Kjahne (11.00), Mládežnícka 82 - Arias (12.00), ŠK Remio 99 - Exel (13.00), GX Skackavá - Trend B (14.00), Hellius - Ateeray (15.00), Atak 97 - Iskra (16.00).
1. Remio 8 7 1 0 25 : 5 22
2. Mládežníc. 8 7 0 1 31 : 5 21
3. Iskra 8 7 0 1 44 : 19 21
4. Exel 8 6 0 2 27 : 12 18
5. Tajfún 8 5 1 2 22 : 16 16
6. Nemce 8 5 1 2 24 : 18 16
7. K. kjahne 8 5 0 3 50 : 28 15
8. Torp./Stav. 8 4 1 3 33 : 22 13
9. Skackavá 8 3 2 3 28 : 22 11
10. Tez. Gemo 7 3 2 2 16 : 16 11
11. Absint 8 2 2 4 16 : 22 8
12. Ateeray 8 2 2 4 18 : 29 8
13. Trend B 8 2 1 5 10 : 24 7
14. Atak 7 2 0 5 15 : 26 6
15. Fofo 8 1 1 6 11 : 27 4
16. Arias 8 1 0 7 25 : 47 3
17. Hellius 8 0 2 6 9 : 32 2
18. Fam Mýto 8 0 2 6 16 : 50 2