Posledné, 13. kolo Zimnej hokejovej horúčky zrejme dalo väčšine čitateľov poriadne zabrať. Za dvojbodovú hranicu v päťzápasovej ponuke (zápas Lučenec - Telgárt sa nehral) sa dostala len štvorica Robo Piatrik, Ivan Šupka, Dušan Dobrota, Milan Krajči. Líder priebežného poradia Pavol Sásik získal dva body, ale zásluhou náskoku z minulých kôl doviedol svoje tipovanie do úspešného konca a môže sa tešiť na farebný televázor od spoločnosti TESCO. O poradí na 2. až 5. mieste rozhodol vyšší počet lepších výsledkov v jednotlivých kolách.
Správne tipy a výsledky 13. kola: ST Extraliga Zvolen - Žilina 0 (2:2), I. liga Detva - B. Bystrica 2 (1:4), II. liga Západ Senica - Žiar nad Hronom 1 (6:4), Juniori o extraligu B. Bystrica - Ružinov 2 (0:2), Dorast o play off Slovan - B. Bystrica 1 (7:3), Stredoslovenská divízia Lučenec - Telgárt - nehralo sa, správna odpoveď na vedomostnú otázku: slovenská hokejová reprezentácia vo Švajčiarsku vyhrala turnaj Škoda Cup.
Celkové poradie Zimnej hokejovej horúčky (v zátvorke uvádzame výsledok z 13. kola):
1. miesto Pavol Sásik, B. Bystrica 54 2
2. miesto Ivan Karaman, B. Bystrica 49 1
3. miesto Patrik Müller, Brezno 49 2
4. miesto Ján Slabey, Brezno 49 2
5. miesto Milan Krajči, B. Bystrica 49 3
Ďalšie poradie:
47 bodov - Ján Bravčok, B. Bystrica, Milan Haring, B. Bystrica
46 bodov - Drahomír Lacko, Žiar n. Hr., Jozef Valent, Rakytovce, Ladislav Hölc, B. Bystrica, Miroslav Ondriska, B. Bystrica, Ondrej Babic, Podbrezová, Štefan Tešlár, Poniky
45 bodov - Jozef Petro, Podbrezová, Jozef Piliar, B. Bystrica, Ľudovít Schreiber, B. Bystrica, Michal Miklovič, Brezno, Miloš Trenčan, Brehy, Ondrej Šajdák, Harmanec, Viliam Jazbec, B. Bystrica
44 bodov - Ján Kozička, Brezno, Ján Libjak, B. Bystrica, Ján Matuška, B. Bystrica, Peter Pelc, Poniky
43 bodov - Emanuel Vojtek, B. Bystrica, Ivan Majer, Strelníky, Ján Krajník, B. Bystrica, Ján Molota ml., Sl. Ľupča, Jaroslav Šupka, Žiar n. Hr., Ľubomír Miartuš, Donovaly, Martina Krahulcová, Dúbravica
42 bodov - Baltazár Laca, Žiar n. Hr., Dušan Dobrota, B. Bystrica, Jozef Voskár, B. Bystrica, Juraj Mekel, Telgárt, Mária Motyčková, B. Bystrica, Miroslav Cheban, Selce, Peter Dobiáš, B. Bystrica
41 bodov - Ivan Gálus, Malachov, Ján Bukvaj, Šalková, Jaroslav Búry, N. Baňa, Jozef Baláž, B. Bystrica, Július Paulovič, Hronec, Katarína Svinteková, Sl. Ľupča, Ľubomír Šinger, P. Polhora, Martin Bobok, Lučatín, Pavel Chamko, Jasenie, Pavel Lepieš, B. Bystrica, Peter Vágner, B. Bystrica, Viliam Kaclík, Beňuš
40 bodov - Filip Matuška, B. Bystrica, Ivan Šupka, Žiar n. Hr., Jozef Katina, N. Baňa, Jozef Mecele, St. Kremnička, Robo Piatrik, B. Bystrica
39 bodov - Dezider Bulla, B. Bystrica, Igor Mihaliska, B. Bystrica, Michal Pastucha, B. Bystrica, Milan Krajíc, Sl. Ľupča
38 bodov - Alica Bušovská, B. Bystrica, Eduard Hudec, Žiar n. Hr., Ján Fábry, B. Bystrica, Milan Motyčka, Harmanec, Vladimír Dropčo, B. Bystrica
37 bodov - Milan Barborka, B. Bystrica, Tomáš Kolofík, B. Bystrica
36 bodov - Milan Ďuriš, Brezno
35 bodov - Ivan Lamper, Strelníky, Ján Čunderlík, B. Bystrica, Ján Očenáš, Selce, Pavel Blaško, Badín, Vendelín Pindiak, B. Bystrica
34 bodov - Jozef Antošík, B. Bystrica, Stanislav Bulla, Polomka
33 bodov - Pavel Barto, Michalová
32 bodov - Jaroslav Tŕnik, B. Bystrica
31 bodov - Andrej Palagyi, B. Bystrica, Filip Slivka, B. Bystrica, Ján Očenáš, B. Bystrica, Milan Dian, Vlkanová
30 bodov - Benjamín Strmeň, St. Hory, Ján Plško, B. Bystrica, Ľuboš Mistrík, B. Bystrica
29 bodov - Marián Smutný, B. Bystrica, Matúš Masica, Badín
27bodov - Michal Siekela, Lovča
26 bodov - Andrej Šuták, Medzibrod, Matúš Kvak, Detva
25 bodov - Ivana Žigová, B. Bystrica
24 bodov - Jaroslav Dolinaj, B. Bystrica
23 bodov - Miroslav Frzon ml., Kremnica
22 bodov - Július Obrcian, B. Bystrica, Milan Plavucha, B. Bystrica, Štefan Ťažký, Č. Balog
21 bodov - Igor Melcer, B. Bystrica, Milan Mikula, Lad. Vieska
20 bodov - Dominik Škubák, B. Bystrica
19 bodov - Beáta Kováčiková, B. Bystrica
18 bodov - Anton Hanes, B. Bystrica, Juraj Stoklasa, Brezno, Pavol Popper, Brezno, Peter Šišiak, Lučatín, Vladimír Necpal, Malachov, Vojtech Slašťan, Sl. Ľupča
17 bodov - Ján Kentoš ml., Zvolen
16 bodov - Miroslav Hrudál, Valaská, Vladimír Vajo, Brezno
15 bodov - Martin Laurinc, Telgárt
14 bodov - Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Marek Ďuriš, P. Polhora
13 bodov - Kamil Očenáš, Brezno, Milan Pavlenda, Podkonice
12 bodov - Blanka Handlovská, B. Bystrica, Ivan Chovanec, Bacúch, Ivo Novák, B. Bystrica, Miroslav Kollár, Šalková, Stanislav Riša ml., B. Bystrica
11 bodov - Eleonóra Danišová, B. Bystrica, Viktor Minárik, Zvolen
10 bodov - Daniel Feješ, B. Bystrica, Ján Caban, Č. Balog, Ján Medveď, Telgárt, Peter Súkeník ml., B. Bystrica, Róbert Briš, B. Bystrica
9 bodov - Dušan Zázrivec, Brusno, Lukáš Rakyta, Priechod, Marta Koledová, B. Bystrica, Milan Gregor, Medzibrod, Vladimír Veljačik, B. Bystrica
8 bodov - Jiří Kuchta, B. Bystrica, Pavol Donoval, Č. Balog
7 bodov - Martina Fridrichová, Zvolen
6 bodov - Ivan Kováč st., Povrazník
5 bodov - Dobroslav Sokol, Medzibrod, Ján Kentoš st., Zvolen, Ján Pinka, Oravce, Tomáš Murgaš, Harmanec
4 body - Dušan Mesiar, Strelníky, Erik Neuzer, Brezno, Ivan Kováč ml., Povrazník, Peter Fáber, N. Baňa
3 body - Jaroslav Ivančák, Malachov, Marcel Oros, B. Bystrica, Milan Koštial, Hor. Lehota, Pavol Ondík, Šalková, Renáta Ďurišová, Podbrezová
2 body - Dalimír Koleda, B. Bystrica, Juraj Maďar, B. Bystrica, Ľubomír Lehocký, Brezno, Petr Čtvrtníček, B. Bystrica
1 bod - Martin Michal, B. Bystrica, Peter Ďuriš, Podbrezová.
(šil)