Len dva zápasy z ponuky predposledného, 12. kola Zimnej hokejovej horúčky sa skončili inak, ako víťazstvom hostí. Prevahu teda mali dvojky, ktoré na svojom tikete najideálnejšie skombinoval Ján Slabey. Úplne šťastnú ruku však nemal, pretože víťazstvo Brezna v Sabinove neuhádol, ale aj tak sa s 5 bodmi stal najlepšie tipujúcim čitateľom 12. kola. V priebežnom poradí je najvyššie Pavol Sásik, ktorý má situáciu pod kontrolou a pred najlbližším rivalom má štvorbodový náskok.
Správne tipy a výsledky 12. kola: ST Extraliga Slovan - Zvolen 2 (2:4), I. liga Dubnica - B. Bystrica 1 (5:0), Juniori o extraligu Prievidza - B. Bystrica 0 (3:3), Dorast o play off Martin - B. Bystrica 2 (0:2), II. liga Východ Sabinov - Brezno 2 (0:2), II. liga Západ Žiar nad Hronom - Ružinov 2 (1:8), správna odpoveď na kvízovú otázku:majstrovský titul zo sezóny 2002/2003 v ST Extralige obhajuje Slovan Bratislava.
52 bodov
Pavol Sásik, B. Bystrica
48 bodov
Ivan Karaman, B. Bystrica
47 bodov
Ján Slabey, Brezno, Patrik Müller, Brezno
46 bodov
Milan Haring, B. Bystrica, Milan Krajči, B. Bystrica
45 bodov
Drahomír Lacko, Žiar n. Hr., Ján Bravčok, B. Bystrica, Jozef Valent, Rakytovce, Ladislav Hölc, B. Bystrica, Ondrej Babic, Podbrezová, Štefan Tešlár, Poniky
44 bodov
Jozef Petro, Podbrezová, Jozef Piliar, B. Bystrica, Michal Miklovič, Brezno, Miroslav Ondriska, B. Bystrica, Ondrej Šajdák, Harmanec, Viliam Jazbec, B. Bystrica
43 bodov
Ján Libjak, B. Bystrica, Ľudovít Schreiber, B. Bystrica, Miloš Trenčan, Brehy
42 bodov
Emanuel Vojtek, B. Bystrica, Ivan Majer, Strelníky, Ján Kozička, Brezno, Ján Matuška, B. Bystrica, Ján Molota ml., Sl. Ľupča, Juraj Mekel, Telgárt, Ľubomír Miartuš, Donovaly, Mária Motyčková, B. Bystrica, Martina Krahulcová, Dúbravica, Peter Pelc, Poniky
41 bodov
Baltazár Laca, Žiar n. Hr., Ján Krajník, B. Bystrica, Jaroslav Šupka, Žiar n. Hr., Jozef Voskár, B. Bystrica, Pavel Lepieš, B. Bystrica, Peter Dobiáš, B. Bystrica
40 bodov
Filip Matuška, B. Bystrica, Jaroslav Búry, N. Baňa, Jozef Baláž, B. Bystrica, Július Paulovič, Hronec, Katarína Svinteková, Sl. Ľupča, Martin Bobok, Lučatín, Miroslav Cheban, Selce, Pavel Chamko, Jasenie, Peter Vágner, B. Bystrica, Viliam Kaclík, Beňuš
39 bodov
Dušan Dobrota, B. Bystrica, Ivan Gálus, Malachov, Ján Bukvaj, Šalková, Jozef Katina, N. Baňa, Jozef Mecele, St. Kremnička, Ľubomír Šinger, P. Polhora, Michal Pastucha, B. Bystrica
38 bodov
Dezider Bulla, B. Bystrica, Igor Mihaliska, B. Bystrica, Milan Motyčka, Harmanec, Vladimír Dropčo, B. Bystrica
37 bodov
Alica Bušovská, B. Bystrica, Ivan Šupka, Žiar n. Hr., Milan Krajíc, Sl. Ľupča, Robo Piatrik, B. Bystrica, Tomáš Kolofík, B. Bystrica
36 bodov
Eduard Hudec, Žiar n. Hr., Ján Fábry, B. Bystrica
35 bodov
Ivan Lamper, Strelníky, Ján Čunderlík, B. Bystrica, Ján Očenáš, Selce, Milan Barborka, B. Bystrica, Milan Ďuriš, Brezno, Pavel Blaško, Badín
34 bodov
Stanislav Bulla, Polomka
33 bodov
Jozef Antošík, B. Bystrica, Vendelín Pindiak, B. Bystrica
32 bodov
Pavel Barto, Michalová
31 bodov
Andrej Palagyi, B. Bystrica, Filip Slivka, B. Bystrica, Ján Očenáš, B. Bystrica, Jaroslav Tŕnik, B. Bystrica, Milan Dian, Vlkanová
30 bodov
Benjamín Strmeň, St. Hory, Ján Plško, B. Bystrica, Ľuboš Mistrík, B. Bystrica
29 bodov
Marián Smutný, B. Bystrica, Matúš Masica, Badín
27 bodov
Michal Siekela, Lovča
26 bodov
Andrej Šuták, Medzibrod, Matúš Kvak, Detva
25 bodov
Ivana Žigová, B. Bystrica
24 bodov
Jaroslav Dolinaj, B. Bystrica
23 bodov
Miroslav Frzon ml., Kremnica
22 bodov
Július Obrcian, B. Bystrica, Milan Plavucha, B. Bystrica, Štefan Ťažký, Č. Balog
21 bodov
Igor Melcer, B. Bystrica, Milan Mikula, Lad. Vieska
20 bodov
Dominik Škubák, B. Bystrica
19 bodov
Beáta Kováčiková, B. Bystrica
18 bodov
Juraj Stoklasa, Brezno, Pavol Popper, Brezno, Peter Šišiak, Lučatín, Vojtech Slašťan, Sl. Ľupča
17 bodov
Anton Hanes, B. Bystrica, Ján Kentoš ml., Zvolen
16 bodov
Miroslav Hrudál, Valaská, Vladimír Necpal, Malachov, Vladimír Vajo, Brezno
15 bodov
Martin Laurinc, Telgárt
14 bodov
Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Marek Ďuriš, P. Polhora
13 bodov
Kamil Očenáš, Brezno, Milan Pavlenda, Podkonice
12 bodov
Blanka Handlovská, B. Bystrica, Ivan Chovanec, Bacúch, Ivo Novák, B. Bystrica, Stanislav Riša ml., B. Bystrica
11 bodov
Eleonóra Danišová, B. Bystrica, Viktor Minárik, Zvolen
10 bodov
Ján Caban, Č. Balog, Ján Medveď, Telgárt, Peter Súkeník ml., B. Bystrica, Róbert Briš, B. Bystrica
9 bodov
Daniel Feješ, B. Bystrica, Dušan Zázrivec, Brusno, Lukáš Rakyta, Priechod, Marta Koledová, B. Bystrica, Milan Gregor, Medzibrod, Miroslav Kollár, Šalková, Vladimír Veljačik, B. Bystrica
8 bodov
Jiří Kuchta, B. Bystrica, Pavol Donoval, Č. Balog
7 bodov
Martina Fridrichová, Zvolen
6 bodov
Ivan Kováč st., Povrazník
5 bodov
Dobroslav Sokol, Medzibrod, Ján Kentoš st., Zvolen, Ján Pinka, Oravce, Tomáš Murgaš, Harmanec
4 body
Dušan Mesiar, Strelníky, Erik Neuzer, Brezno, Ivan Kováč ml., Povrazník, Peter Fáber, N. Baňa
3 body
Jaroslav Ivančák, Malachov, Marcel Oros, B. Bystrica, Milan Koštial, Hor. Lehota, Pavol Ondík, Šalková, Renáta Ďurišová, Podbrezová
2 body
Dalimír Koleda, B. Bystrica, Juraj Maďar, B. Bystrica, Ľubomír Lehocký, Brezno, Petr Čtvrtníček, B. Bystrica
1 bod
Martin Michal, B. Bystrica, Peter Ďuriš, Podbrezová