Extraliga juniorov
Skupina o Extraligu - 11. kolo: Prievidza - B. Bystrica 3:3 (2:2, 0:0, 1:1), 6. a 43. Handlovský, 11. Michalek, ostatné výsledky: Piešťany - Ružinov 2:3, Prešov - Žilina 2:2, Senica - Trnava 2:1, Skalica - Martin 9:5.
1. Skalica 11 6 3 2 41 : 27 15
2. Žilina 11 6 3 2 32 : 21 15
3. Prešov 11 6 3 2 26 : 16 15
4. Piešťany 11 6 2 3 27 : 20 14
5. Martin 11 5 2 4 38 : 39 12
6. Trnava 11 5 0 6 30 : 32 10
7. Prievidza 11 3 2 6 36 : 39 8
8. B. Bystrica 11 3 2 6 23 : 37 8
9. Senica 11 3 1 7 23 : 33 7
10. Ružinov 11 2 2 7 22 : 34 6
Ďalší program - streda 18. februára: B. Bystrica - Piešťany, Ružinov - Skalica, Martin - Senica, Trnava - Prešov, Žilina - Prievidza.
Extraliga dorastu
Skupina o play off - 39. kolo: Martin - B. Bystrica 0:2 (0:0, 0:0, 0:2), 43. Škvarka, 46. Rapčan, ostatné výsledky: Nitra - Slovan 1:2, Poprad - Zvolen 4:4, Skalica - Košice 8:5, Trenčín - Sp. Nová Ves 4:2, nedeľňajšie súboje sa skončili po uzávierke tohto vydania.
1. Skalica 41 26 2 13 156 : 125 54
2. Slovan 41 25 3 13 162 : 106 53
3. Poprad 41 21 9 11 196 : 119 51
4. B. Bystrica 41 21 9 11 144 : 105 51
5. Trenčín 41 22 6 13 147 : 91 50
6. Košice 41 22 5 14 152 : 126 49
7. Zvolen 41 19 5 17 118 : 109 43
8. Nitra 41 17 8 16 105 : 115 42
9. Martin 41 20 2 19 111 : 122 42
10. Sp. N. Ves 41 15 9 17 117 : 120 39
Ďalší program - sobota 21. februára, 41. kolo: Skalica - Trenčín, Martin - Košice, Poprad - Sp. N.Ves, Slovan - B. Bystrica, Nitra - Zvolen, nedeľa 22. februára, 42. kolo: Martin - Sp. N.Ves, Poprad - Košice, Slovan - Zvolen, Nitra - B. Bystrica.
I. liga starších žiakov
9. ŠHT - 28. kolo: D. Kubín - B. Bystrica 0:5 (0:0, 0:2, 0:3), Ivan, Babjak, Huťka, Dvorský, Piperek, ostatné výsledky: Prievidza - Zvolen 2:8, Detva - Martin 5:5, Dubnica - Žilina 3:3, P. Bystrica - L. Mikuláš 6:4.
1. P. Bystrica 28 25 1 2 207 : 64 51
2. B. Bystrica 28 18 3 7 117 : 82 39
3. L. Mikuláš 28 17 2 9 100 : 82 36
4. Zvolen 28 14 5 9 114 : 90 33
5. Žilina 28 13 5 10 107 : 78 31
6. Dubnica 28 12 7 9 95 : 88 31
7. Martin 28 12 3 13 116 : 116 27
8. Detva 28 7 2 19 85 : 125 16
9. Prievidza 28 3 4 21 59 : 147 10
10. D. Kubín 28 3 0 25 49 : 177 6
8. ŠHT - 28. kolo: D. Kubín - B. Bystrica 0:7 (0:2, 0:3, 0:2), Majling 3, Blaško, Ivan, Bendík, Lamper, ostatné výsledky: Prievidza - Zvolen 1:2, Detva - Martin 3:2, Dubnica - Žilina 2:3, P. Bystrica - L. Mikuláš 8:1.
1. B. Bystrica 28 24 1 3 165 : 72 49
2. Žilina 27 18 4 5 118 : 64 40
3. Zvolen 28 17 6 5 130 : 79 40
4. L. Mikuláš 28 15 5 8 118 : 87 35
5. P. Bystrica 28 14 3 11 115 : 94 31
6. Dubnica 28 13 3 12 125 : 120 29
7. Martin 27 11 0 16 101 : 107 22
8. Prievidza 28 10 2 16 83 : 119 22
9. D. Kubín 28 1 3 24 53 : 130 5
10. Detva 28 2 1 25 50 : 186 5
I. liga mladších žiakov
7. ŠHT - 28. kolo: B. Bystrica - D. Kubín 13:1 (4:0, 4:0, 5:1), ostatné výsledky:
Zvolen - Prievidza 5:1, Martin - Detva 4:1, Žilina - Dubnica 5:3, L. Mikuláš - P. Bystrica 2:3.
1. Dubnica 28 20 1 7 212 : 101 41
2. Žilina 28 18 4 6 164 : 77 40
3. Martin 28 19 2 7 120 : 71 40
4. Zvolen 28 16 2 10 137 : 101 34
5. P. Bystrica 28 13 6 9 124 : 101 32
6. Prievidza 28 14 3 11 143 : 114 31
7. L. Mikuláš 28 13 1 14 132 : 116 27
8. B. Bystrica 28 9 1 18 109 : 129 19
9. Detva 28 8 0 20 88 : 158 16
10. D.Kubín 28 0 0 28 43 : 304 0
I. liga mladších žiakov
6. ŠHT - 28. kolo: B. Bystrica - D. Kubín 8:0 (4:0, 1:0, 3:0), Styk 2, Kamzík 2, Maliňák, Sámel, Slivka, Branecký, ostatné výsledky: Zvolen - Prievidza 3:2, Martin - Detva 6:0, Žilina - Dubnica 4:2, L. Mikuláš - P. Bystrica 5:1.
1. Žilina 28 26 1 1 195 : 47 53
2. Martin 28 17 7 4 119 : 60 41
3. Zvolen 28 16 5 7 142 : 85 37
4. Prievidza 28 17 1 10 152 : 101 35
5. B. Bystrica 28 14 3 11 129 : 89 31
6. Dubnica 28 14 1 13 120 : 106 29
7. P. Bystrica 28 8 5 15 99 : 102 21
8. L. Mikuláš 28 9 2 17 128 : 154 20
9. Detva 28 4 2 22 63 : 202 10
10. D. Kubín 28 1 1 26 37 : 238 3