Až devätnásť mien určil počítač za pomyselných víťazov 11. kola Zimnej hokejovej horúčky. V šesťzápasovej ponuke boli maximom štyri body a presne toľko zápasov uhádlo spomínaných 19 čitateľov. Medzi nimi bol aj líder priebežného poradia Pavol Sásik z Banskej Bystrice, ktorý opäť zvýšil svoj náskok. Od Ivana Karamana ho delia štyri a od Patrika Müllera päť bodov.
Správne tipy a výsledky 11. kola: II. liga Východ Brezno - D. Kubín 0 (3:3), II. liga Západ N. Zámky - Žiar nad Hronom 1 (10:3), Stredoslovenská divízia Rožňava - Brezno 2 (3:4), Stredoslovenská divízia Telgárt - Revúca 1 (4:3), Juniori o extraligu B. Bystrica - Prešov 0 (1:1), Dorastenci o play off Zvolen - Trenčín 2 (0:4), správna odpoveď na kvízovú otázku: oporou ruskéko tímu SKA Petrohrad je slovenský brankár Ján Lašák.
49 bodov
Pavol Sásik, B. Bystrica
45 bodov
Ivan Karaman, B. Bystrica
44 bodov
Patrik Müller, Brezno
43 bodov
Ladislav Hölc, B. Bystrica, Milan Haring, B. Bystrica, Ondrej Babic, Podbrezová
42 bodov
Drahomír Lacko, Žiar n. Hr., Ján Bravčok, B. Bystrica, Ján Slabey, Brezno, Jozef Petro, Podbrezová, Jozef Valent, Rakytovce, Milan Krajči, B. Bystrica, Ondrej Šajdák, Harmanec, Štefan Tešlár, Poniky
41 bodov
Ján Libjak, B. Bystrica, Jozef Piliar, B. Bystrica, Ľudovít Schreiber, B. Bystrica, Michal Miklovič, Brezno, Miroslav Ondriska, B. Bystrica, Peter Dobiáš, B. Bystrica, Viliam Jazbec, B. Bystrica
40 bodov
Baltazár Laca, Žiar n. Hr., Emanuel Vojtek, B. Bystrica, Jozef Voskár, B. Bystrica, Ľubomír Miartuš, Donovaly, Martina Krahulcová, Dúbravica
39 bodov
Ján Kozička, Brezno, Ján Matuška, B. Bystrica, Ján Molota ml., Sl. Ľupča, Juraj Mekel, Telgárt, Mária Motyčková, B. Bystrica, Miloš Trenčan, Brehy, Miroslav Cheban, Selce, Peter Pelc, Poniky
38 bodov
Dušan Dobrota, B. Bystrica, Ivan Majer, Strelníky, Jaroslav Búry, N. Baňa, Jaroslav Šupka, Žiar n. Hr., Jozef Katina, N. Baňa, Július Paulovič, Hronec, Katarína Svinteková, Sl. Ľupča, Martin Bobok, Lučatín, Pavel Chamko, Jasenie, Pavel Lepieš, B. Bystrica, Peter Vágner, B. Bystrica, Viliam Kaclík, Beňuš
37 bodov
Alica Bušovská, B. Bystrica, Igor Mihaliska, B. Bystrica, Ján Bukvaj, Šalková, Ján Krajník, B. Bystrica, Jozef Baláž, B. Bystrica
36 bodov
Filip Matuška, B. Bystrica, Ivan Gálus, Malachov, Jozef Mecele, St. Kremnička, Ľubomír Šinger, P. Polhora, Michal Pastucha, B. Bystrica, Vladimír Dropčo, B. Bystrica
35 bodov
Ivan Lamper, Strelníky, Ivan Šupka, Žiar n. Hr., Milan Krajíc, Sl. Ľupča, Milan Motyčka, Harmanec, Robo Piatrik, B. Bystrica, Tomáš Kolofík, B. Bystrica
34 bodov
Dezider Bulla, B. Bystrica, Ján Čunderlík, B. Bystrica, Stanislav Bulla, Polomka
33 bodov
Eduard Hudec, Žiar n. Hr., Ján Fábry, B. Bystrica, Ján Očenáš, Selce, Milan Barborka, B. Bystrica, Pavel Blaško, Badín
32 bodov
Milan Ďuriš, Brezno
31 bodov
Ján Očenáš, B. Bystrica, Jozef Antošík, B. Bystrica, Vendelín Pindiak, B. Bystrica
30 bodov
Ján Plško, B. Bystrica, Ľuboš Mistrík, B. Bystrica, Milan Dian, Vlkanová
29 bodov
Andrej Palagyi, B. Bystrica, Jaroslav Tŕnik, B. Bystrica, Marián Smutný, B. Bystrica, Matúš Masica, Badín, Pavel Barto, Michalová
28 bodov
Filip Slivka, B. Bystrica
27 bodov
Michal Siekela, Lovča
26 bodov
Andrej Šuták, Medzibrod, Benjamín Strmeň, St. Hory, Matúš Kvak, Detva
25 bodov
Ivana Žigová, B. Bystrica
24 bodov
Jaroslav Dolinaj, B. Bystrica
23 bodov
Miroslav Frzon ml., Kremnica
22 bodov
Július Obrcian, B. Bystrica, Milan Plavucha, B. Bystrica, Štefan Ťažký, Č. Balog
21 bodov
Igor Melcer, B. Bystrica, Milan Mikula, Lad. Vieska
20 bodov
Dominik Škubák, B. Bystrica
19 bodov
Beáta Kováčiková, B. Bystrica
18 bodov
Juraj Stoklasa, Brezno, Pavol Popper, Brezno, Peter Šišiak, Lučatín, Vojtech Slašťan, Sl. Ľupča
17 bodov
Ján Kentoš ml., Zvolen
16 bodov
Miroslav Hrudál, Valaská, Vladimír Vajo, Brezno
15 bodov
Anton Hanes, B. Bystrica
14 bodov
Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Marek Ďuriš, P. Polhora
13 bodov
Kamil Očenáš, Brezno, Martin Laurinc, Telgárt, Milan Pavlenda, Podkonice, Vladimír Necpal, Malachov
12 bodov
Blanka Handlovská, B. Bystrica, Ivan Chovanec, Bacúch, Ivo Novák, B. Bystrica, Stanislav Riša ml., B. Bystrica
11 bodov
Eleonóra Danišová, B. Bystrica, Viktor Minárik, Zvolen
10 bodov
Ján Caban, Č. Balog, Peter Súkeník ml., B. Bystrica, Róbert Briš, B. Bystrica
9 bodov
Dušan Zázrivec, Brusno, Ján Medveď, Telgárt, Lukáš Rakyta, Priechod, Marta Koledová, B. Bystrica, Milan Gregor, Medzibrod, Miroslav Kollár, Šalková
8 bodov
Daniel Feješ, B. Bystrica, Jiří Kuchta, B. Bystrica, Pavol Donoval, Č. Balog, Vladimír Veljačik, B. Bystrica
7 bodov
Martina Fridrichová, Zvolen
6 bodov
Ivan Kováč st., Povrazník
5 bodov
Dobroslav Sokol, Medzibrod, Ján Kentoš st., Zvolen, Ján Pinka, Oravce, Tomáš Murgaš, Harmanec
4 body
Dušan Mesiar, Strelníky, Erik Neuzer, Brezno, Ivan Kováč ml., Povrazník, Pavol Ondík, Šalková, Peter Fáber, N. Baňa
3 body
Jaroslav Ivančák, Malachov, Marcel Oros, B. Bystrica, Milan Koštial, Hor. Lehota, Renáta Ďurišová, Podbrezová
2 body
Dalimír Koleda, B. Bystrica, Juraj Maďar, B. Bystrica, Ľubomír Lehocký, Brezno, Petr Čtvrtníček, B. Bystrica
1 bod
Martin Michal, B. Bystrica, Peter Ďuriš, Podbrezová.
Pozn.: Igora a Lukáša Gregorovcov z Harmanca sme na vlastnú žiadosť vyradili z priebežného poradia.
(šil)