I. liga - 38. kolo: P. H. K. Prešov - ŠaHK Iskra B. Bystrica 3:2 (0:1, 1:0, 2:1), 25. Pavlovský, 54. Bogdaň, 57. Baránok - 20. Pažitka, 60. Kentoš, vylúčení 2:6 na 2 min., Ondrej 10 min - Pohorelský 5+DKZ, Dobrota 10+DKZ+trest v hre, Dobrý 10 min, Mihálik trest v hre, presilovky: 3:0, oslabenia: 0:1.
Posledný tím potrápil lídra tabuľky, ale body napokon aj tak ostali na východe. Hosťom sa stali osudná hra v oslabení, pretože Prešovčania trikrát skórovali z presiloviek.
Ostatné výsledky: Topoľčany - Dubnica 4:3, Sp. N. Ves - Detva 2:5, Senica - Trebišov 5:2, Pov. Bystrica - Piešťany 4:3 po predĺžení.
1. Prešov 36 23 5 0 8 117 : 71 79
2. Detva 36 21 2 1 12 122 : 88 68
3. Topoľčany 36 20 3 1 12 126 : 108 67
4. Dubnica 36 20 2 3 11 144 : 99 67
5. Prievidza 35 17 2 3 13 107 : 94 58
6. Sp. N. Ves 36 15 1 5 15 101 : 109 52
7. Trebišov 35 13 5 2 15 122 : 115 51
8. Senica 35 12 1 1 21 112 : 127 39
9. P. Bystrica 35 9 3 4 19 108 : 158 37
10. Piešťany 35 9 2 4 20 104 : 147 35
11. B. Bystrica 35 8 2 4 21 88 : 134 32
II. liga Východ - 11. kolo: HC 96 Bardejov - HK MŠK Brezno 7:4 (3:0, 1:4, 3:0), góly: Bendík 2, Fábry, Jerguš.
Začiatok mali v réžii domáci hráči a hoci neskôr hostia pridali a v druhej tretine vyrovnali na 4:4, prvú prehru Brezno neodvrátilo.
Ostatné výsledky: Sabinov - Michalovce 2:0, D. Kubín - Humenné 8:3.
1. Brezno 10 8 1 1 51 : 25 17
2. Bardejov 9 6 1 2 41 : 25 13
3. D. Kubín 9 6 1 2 42 : 29 13
4. Sabinov 9 4 1 4 24 : 23 9
5. Ružomberok 9 3 1 5 29 : 38 7
6. Michalovce 10 2 0 8 22 : 39 4
7. Humenné 10 1 1 8 31 : 61 3
II. liga Západ - 15. kolo: MŠK Žiar nad Hronom . HK Zl. Moravce 7:5 (6:2, 0:1, 1:2), góly domácich: Šajban 2, Danko, Ragač, Malatinec, Nociar, Sečkár, vylúčení 10:10 na 2 min., Malatinec 5+DKZ, presilovky 1:1, oslabenia 1:1. ŽIAR: Michaleje - Golian, Malatinec, Ševčík, Bača, Puček, Kapusta - Šajban, Buda, Nociar - Sečkár, M. Dilík, Ragač - Danko, Krupka.
Domáci vstúpili do zápasu úspešne, rýchlo získali päťgólový náskok. Nedisciplinovanosťou a zbytočnými faulami postavili hostí na nohy, ale body napokon aj tak ostali doma.
Ostatné výsledky: Nitra - Senica 9:2, Partizánske – Šaľa 7:1, Levice – Ružinov 3:7, zápas Trnava – N. Zámky sa skončil po uzávierke.
1. Trnava 14 13 1 0 103 : 35 27
2. Nitra 15 13 0 2 96 : 44 26
3. N. Zámky 14 11 2 1 120 : 29 24
4. Žiar n.Hr. 15 10 1 4 90 : 50 21
5. Ružinov 15 7 1 7 84 : 47 15
6. Levice 15 5 0 10 63 : 93 10
7. Partizánske 14 5 0 9 59 : 98 10
8. Z. Moravce 14 3 1 10 45 : 124 7
9. Šaľa 15 1 2 12 39 : 99 4
10. Senica 15 1 0 14 34 : 114 2
Stredoslovenská divízia
8. kolo: Revúca - Detva 2:9, Rožňava - Telgárt 2:3, zápas Brezno - Lučenec sa skončil po uzávierke tohto vydania.
1. Lučenec 6 6 0 0 55 : 18 12
2. Detva 8 7 0 1 55 : 18 14
3. Brezno 7 4 1 2 31 : 33 9
4. Telgárt 7 3 1 3 37 : 35 7
5. Rožňava 8 1 0 7 18 : 59 2
6. Revúca 8 0 0 8 25 : 59 0
(šil)