Utorok, 9. marec, 2021 | Meniny má FrantiškaKrížovkyKrížovky

Malý futbal - zimná liga

Lentilky po prestávke preskočili Skackavú

Banská Bystrica – Zimná liga v malom futbale pokračovala ďalšími zápasmi. V skupine A sa o prekvapenie vysokým víťazstvom nad obhajcom prvenstva postarala Ariola. Šlágrom skupiny B bol súboj dosiaľ neporazených tímov - K. kjahní a Exelu. V dramatickom stretnutí si neporazenosť udržali ,,kozičky“. V skupine je o postupujúcich rozhodnuté, keď Čierny Peter ostal v rukách Tajfúnu a Yuga.

Skupina B

Exel – Kozje kjahne 6:8 (3:4), góly: M. Lešták 2, Strelec, S. Lešták, Štelcl, Šimčík – Kohút 3, Ondrejka 2, Blaško 2, Matuška.

Šlágru skupiny nechýbalo napätie, o výsledku sa rozhodovalo v druhej časti hry.

Iskra - Yugo 6:3 (3:1), góly: Ondrejka 2, Spišák, Darida, Plško, Pika – Faktor 2, Praženica.

Favorizovaná Iskra nenechala nič na náhodu a víťazstvom na Yugom sa definitívne dostala do ďalších bojov Zimnej ligy.

Skackavá - Lentilky 7:9 (5:2), góly: Roman 3, Konkoľ 2, Tomčík 2 – Hudáček 5, Kohút 2, M. Šimko 2.

V zápase dvoch rozdielnych polčasov mali v prvom navrch hráči Skackavej. V druhej časti hry Lentilky otočili skóre stretnutia a siedmimi gólmi strhli víťazstvo na svoju stranu.

Iron - Tajfún 6:4 (2:2), góly: Dubovický 2, Čavčík 2, Hippík, M. Pančík – Kováč 2, Bažík, Svoboda.

Tajfún dokázal držať s Ironom krok len do polčasu, po ktorom bol stav ešte nerozhodný. Po obrátke Iron pridal a štyrmi gólmi spečatil zaslúžené víťazstvo.

8. Tajfún 5 0 1 4 18 : 33 1

Dubovický (Iron) – Roman (Skackavá), Hudáček (Lentilky), Ondrejka (Iskra), Kohút (K. kjahne)

Skupina A

Ariola – Anjeli 8:4 (4:0), góly: Hirka 4, Du. Balon 2, Gubka, Matyó – Stacho, Dovčiak, Sásik, Pažout.

Obhajca prvenstva mal veľmi slabý prvý polčas. Po ňom prehrával už 0:4, a navyše, nedokázal streliť gól ani z pokutového kopu. V druhej časti hry znížil favorit na rozdiel jedného gólu a zdalo sa, že výsledok otočí vo svoj prospech. Ariola však tromi gólmi spečatila nečakané víťazstvo.

Gardena - Erland 5:2 (2:0), góly: Uličný 2, Lipták 2, Caban – Herda, Prašovský.

Povinné víťazstvo Gardeny sa nerodilo ľahko, pretože Erland znížil po prestávke na 1:2 a svojho súpera vytrvalo ,,hrýzol“. Nakoniec však favorit dotiahol zápas do víťazného konca.

Unios Horná - Flamengo 6:6 (2:4), góly: Mišány, Patráš, Zlevský, Šustek, Šišiak, Belko – Fojjtík 2, Vanka, Hrnčiar, Bella, Šulek.

Vo vyrovnanom stretnutí malo navrch Flamengo, ktoré do polčasu vyhrávalo o dva góly. Po prestávke extraligista prevzal iniciatívu a dokázal vybojovať aspoň bod.

Royal Pub - Húsenice 5:7 (2:3), góly: Pecník 2, Gibala, Sokáč, Bajnok – Ševčík 2, Zbyňovský 2, Bacík 2, Gomboš.

Royal Pub, ak chcel pomýšľať na postup zo skupiny, musel bezpodmienečne bodovať. Avšak prehral piaty zápas v skupine a jeho šanca na postup je už len v teoretickej rovine.

8. Royal Pub 5 0 0 5 21 : 39 0

Patráš (Ariola) – Zbyňovský (Húsenice), Hirka (Ariola), Lipták (Gardena), Fojtík (Flamengo)

Program nasledujúceho kola (24. januára 2004), skupina B: Absolut – Fofo (14.00), Kocky – Stavos Badín (14.45), Turecká – Squadra Azurra (15.30), Monaco – D.P.H. (16.15), skupina C: Lentilky – Yugo (17.00), Iron - Skackavá (17.45), Kozje kjahne - Tajfún (18.30), Iskra – Exel (19.15).

(db, hck)

1. Tichá hrozba menom oxidačný stres. Ako sa pred ním chrániť?
  2. Metropolis sa stane ikonickou stavbou Bratislavy
  3. Porovnanie cien 4-izbových bytov v Bratislave. Poznáme víťaza
  4. Rovnaká, a predsa iná - Zelená energia od SSE
  5. Čo napĺňa v práci úspešné ženy v jednej z najznámejších firiem?
  6. Nové číslo Historickej revue
  7. Porsche sa rozrastá o nový shooting brake Taycan Cross Turismo
  8. Ostrov Saona pri Dominikánskej republike je pravý karibský raj
  9. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  10. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  1. FVT - malá fakulta, veľké úspechy
  2. Rovnaká, a predsa iná - Zelená energia od SSE
  4. Tichá hrozba menom oxidačný stres. Ako sa pred ním chrániť?
  5. Metropolis sa stane ikonickou stavbou Bratislavy
  6. Čo napĺňa v práci úspešné ženy v jednej z najznámejších firiem?
  7. Svieže jarné ceny v PLANEO Elektro sú aj v marci extra výhodné
  8. Ako môžete zastaviť dýchavičnosť pri covide a po jeho prekonaní?