Správa ŠTK (predseda Ján Šutka)
Schvaľujeme tabuľky jesennej časti súťaže dosp.:
I. trieda
1. T. Č. Balog 13 9 0 4 33 : 14 27
2. P. Č. Balog 13 8 3 2 35 : 21 27
3. Sl. Ľupča 13 8 2 3 28 : 12 26
4. Jakub 13 7 3 3 32 : 25 24
5. Podlavice 13 7 1 5 25 : 19 22
6. Mýto 13 6 2 5 32 : 26 20
7. Beňuš 13 5 3 5 25 : 23 18
8. Osrblie 13 5 2 6 19 : 31 17
9. Harmanec 13 4 3 6 18 : 27 15
10. Jasenie 13 3 5 5 18 : 22 14
11. Badín 13 4 2 7 20 : 27 14
12. Riečka 13 2 5 6 18 : 31 11
13. Braväcovo 13 3 2 8 14 : 31 11
14. Hronec 13 2 3 8 15 : 23 9
II. tr. sk. A
1. Šalková 13 13 0 0 38 : 4 39
2. Tajov 13 9 2 2 41 : 18 29
3. Dúbravica 13 9 1 3 19 : 12 28
4. S. Hory 13 7 2 4 39 : 22 23
5. Lučatín 13 7 2 4 36 : 20 23
6. Malachov 13 5 4 4 32 : 27 19
7. Strelníky 13 5 4 4 14 : 14 19
8. H. Pršany 13 6 0 7 30 : 30 18
9. Medzibrod 13 5 0 8 24 : 25 15
10. Podkonice 13 4 3 6 21 : 25 15
11. Hiadeľ 13 3 3 7 27 : 35 12
12. Baláže 13 3 1 9 25 : 33 10
13. Hronsek 13 2 2 9 14 : 43 8
14. Ľubietová 13 1 2 12 7 : 59 3
II. tr. sk. B
1. Michalová 10 7 2 1 27 : 23 23
2. Nemecká 10 6 1 3 33 : 16 19
3. Heľpa 10 6 1 3 27 : 15 19
4. H. Lehota 10 6 1 3 22 : 15 19
5. Závadka 10 5 3 2 29 : 11 18
6. Polomka 10 4 4 2 25 : 12 16
7. P. Polhora 10 4 1 5 15 : 20 13
8. D. Lehota 10 3 3 4 23 : 25 12
9. Šumiac 10 3 1 6 14 : 31 10
10. Sihla 10 1 3 6 7 : 26 6
11. Pohorelá 10 0 0 10 6 : 34 0
Správa KM (predseda Ľubomír Kratochvíla)
1. Tabuľky mládeže po jesennej časti súť. roč. 2003/2004:
I. tr. dorast
1. Podbrezová B 11 10 0 1 103 : 8 30
2. Medzibrod 11 10 0 1 77 : 6 30
3. Brusno 10 9 0 1 55 : 7 27
4. Beňuš 11 6 1 4 63 : 29 19
5. Malachov 10 6 1 3 38 : 21 19
6. Rakytovce 11 6 0 5 61 : 35 18
7. Kremnička B 10 4 1 5 33 : 31 13
8. Jakub 10 4 0 6 22 : 32 12
9. Michalova 11 3 0 8 25 : 35 9
10. Priechod 11 2 1 8 20 : 73 7
11. Polomka 11 1 2 8 23 : 40 5
12. Priechod B 11 0 0 11 2 : 205 0
I. tr. žiaci sk. A
1. Malachov 9 8 0 1 37 : 7 24
2. Badín 9 6 1 2 44 : 16 19
3. Savon B 9 6 1 2 21 : 9 19
4. Sásová 9 6 1 2 25 : 14 19
5. Hrochoť 9 6 0 3 45 : 18 18
6. Rakytovce 9 4 0 5 16 : 26 12
7. Riečka 9 3 1 5 19 : 22 10
8. Šalková 9 2 0 7 15 : 19 6
9. Harmanec 9 1 0 8 7 : 74 3
10. Poniky 9 0 2 7 5 : 29 2
I. tr. žiaci sk. B
1. Braväcovo 10 9 0 1 41 : 10 27
2. Medzibrod 10 6 0 4 34 : 23 18
3. Polomka 10 5 1 4 17 : 16 16
4. P. Polhora 10 4 0 6 26 : 24 12
5. Závadka 10 3 1 6 18 : 32 10
6. Brusno 10 2 0 8 13 : 44 6
Ml. žiaci
1. Podbrezová C 6 4 1 1 21:7 13
2. Jasenie 6 4 1 1 20:7 13
3. Brusno 6 3 1 2 14:7 10
4. Priechod 6 3 0 3 19:20 9
5. Savon B 6 2 1 3 17:12 7
6. Ľubietová 6 1 2 3 8:17 5
7. Jupie C 6 1 0 5 2:31 3
Prípravka sk. A
1. Savon A 13 12 0 1 55 : 6 36
2. Dukla B 12 7 2 3 20 : 11 23
3. Savon C 12 7 1 4 28 : 18 22
4. Badín 13 3 2 8 13 : 32 11
5. Poniky 14 0 1 13 3 : 57 1
Prípravka sk. B
1. Radvaň 15 12 2 1 62 : 7 38
2. Jupie 15 9 3 3 35 : 9 30
3. Podkonice 15 6 5 4 29 : 20 23
4. Savon D 15 4 3 8 20 : 19 15
5. Savon E 15 4 2 9 12 : 57 14
6. Dubová 15 2 1 12 9 : 55 7
Prípravka sk. C
1. Sl. Ľupča 30 23 5 2 90 : 25 74
2. Podbrezová A 30 23 1 6 70 : 19 70
3. Brusno 30 16 2 12 57 : 39 50
4. Ľubietová 30 10 5 15 31 : 49 35
5. Medzibrod 30 6 2 22 23 : 75 20
6. Podbrezová C 30 3 3 24 16 : 80 12
Prípravka sk. D
1. P. Č. Balog A 25 22 3 0 102 : 4 69
2. Podbrezová D 25 17 3 5 78 : 18 54
3. Heľpa A 25 16 2 7 67 : 31 50
4. Podbrezová B 25 9 2 14 26 : 58 29
5. P. Č. Balog B 25 6 0 19 20 : 69 18
6. Heľpa B 25 0 0 25 4 : 117 0
Prípravka sk. E
1. Dukla A 20 16 3 1 122 : 6 51
2. Savon B 20 14 3 3 117 : 25 45
3. Králiky A 20 7 1 12 50 : 80 22
4. Dukla C 20 7 1 12 36 : 71 22
5. Králiky B 20 2 0 18 17 : 160 6
2. KM pripravuje počas zimných mesiacov halový turnaj MŽ o pohár venovaný Jánom Šutkom a halový turnaj prípraviek o pohár firmy MIS. Družstvá, ktoré sa chcú zúčastniť turnajov, žiadame, aby sa písomne alebo tel. 048/4142254 prihlásili najneskôr do 28. 11. 04. Turnaje budú vylosované za účasti všetkých dr. v priebehu mesiaca december. Prihlásené dr. budú na žrebovanie pozvané prostredníctvom pozvánok.
Správa DK (predseda Július Kliment)
D-I-65 Mirga Ján 670728 Polomka 2 MFS podm. do 30. 6. 04, 1-5a, D-I_66 Matoušek Marek 830909 H. Pršany 4 MFS nepodm. od prvého stretnutia jarnej časti súť. roč. 2003/2004, 1-3a, D-I-67 Hermánek Robert 630428 Lučatín 2 MFS podm. do 30. 6. 04, 1-5a, D-I-68 Huťka Martin 860527 Medzibrod (dorast) 3 MFS nepodm. od prvého stretnutia jarnej časti súť. roč. 2003/2004, 1-3a, D-I-69 Kán Ján 650103 Beňuš 8 mesiacov nepodm. od 22. 10. 03 do 21. 6. 04, 1-16/3 150 SK poplatok uhradiť do 20. 11. 03, D-I-70 Pančík Michal 790928 P. Č. Balog 2 MFS nepodm. od prvého stretnutia jarnej časti súť. roč. 2003/2004 150 SK poplatok uhradiť do 20. 11. 03, D-I-71 Garaj Martin 890316 Rakytovce 2 MFS podm. do 30. 6. 04, 1-3a, D-II-16 FK Beňuš dosp. zastavenie činnosti na 1 MFS nepodm. (-3 body) pokuta 500+300 SK za prejednanie prípadu, inzultácie R po stretnutí Osrblie - Beňuš 19. 10. 03, uhradiť do 20. 11. 03, D-II-17 FK Osrblie pokuta 200 SK za nedostatočnú usporiadateľskú službu v stretnutí Osrblie - Beňuš, D-II-18 FK Polomka napomenutie + pokuta 200 SK za vulgárne správanie sa divákov a funkcionárov v stret. H. Lehota - Polomka hraného 26. 10. 03, uhradiť do 20. 1. 03,
Zastavenie činnosti na najbližšie MFS za 4 ŽK: Štulrajter Peter 770614 St. Hory, Sanitra Radoslav 820925 Malachov, Majer Michal 780502 S. Ľupča, 150 SK uhradiť do 20. 11. 03, Pataj Marian 740124 Riečka 150 SK uhradiť do 20. 11. 03, Kováčik Michal 810630 T. Č. Balog, Štulajter Michal 810315 Osrblie, Bubelíny Michal 730127 Braväcovo,
Prerušenie trestu. Jaďuď Ján 820929 Hronsek prerušenie trestu 1 týždeň nepodm. na prvé stretnutie jarnej časti súťaže,
neuhradené pokuty: FK Rakytovce (dorast) 1 500 SK, FK S. Ľupča 600 SK, FK S. Ľupča (divák) 150 SK, FK Beňuš 800 SK Ján Kán (Beňuš) 150 SK, Michal Pančík (P. Č. Balog) 150 SK, FK Polomka 200 SK.
Voči rozhodnutiu DK je možné odvolať sa do 15 dní od zverejnenia úradnej správy.
Vladimír Lehoťan, predseda zväzu
Bruno Motyčka, sekretár zväzu