I. liga juniorov
11. kolo: P. Bystrica - B. Bystrica 2:4 (0:1, 1:2, 1:1), 11., 36. a 59. Handlovský, 33. Michálek, ostatné výsledky: Trnava - Kežmarok 7:3, Levice - Detva 4:17, Hoba Bratislava - N. Zámky 3:8, Žilina - Ružinov 4:4, Trebišov mal voľno.
1. B. Bystrica 10 8 1 1 79 : 13 17
2. Trnava 9 8 1 0 66 : 22 17
3. Žilina 10 7 2 1 72 : 23 16
4. Ružinov 10 7 1 2 76 : 26 15
5. P. Bystrica 10 6 1 3 59 : 23 13
6. Detva 10 5 0 5 56 : 41 10
7. N. Zámky 9 4 0 5 45 : 45 8
8. Trebišov 10 3 0 7 31 : 83 6
9. Kežmarok 10 2 0 8 38 : 54 4
10. Levice 10 1 0 9 35 : 133 2
11. Hoba 10 0 0 10 20 : 114 0
Extraliga dorastencov
15. kolo: Prievidza - B. Bystrica 1:1 (1:1, 0:0, 0:0), 9. Rapčan, ostatné výsledky:
Nitra - Zvolen 2:0, Trenčín - Košice 1:2, Dubnica - Prešov 3:2, Slovan - Martin 5:2, Ružinov - L. Mikuláš 5:1, Sp. N. Ves - Senica 9:2, Poprad - Skalica 2:4, 16. kolo: Nitra - B. Bystrica 2:2 (0:2, 1:0, 1:0), Lunter, Češík, ostatné výsledky: Prievidza - Zvolen 1:3, Dubnica - Košice 4:4, Trenčín - Prešov 3:1, Ružinov - Martin 0:2, Slovan - L. Mikuláš 4:4, Sp. N. Ves - Skalica 3:2, Poprad - Senica 15:1.
1. Skalica 16 13 0 3 65 : 35 26
2. Poprad 16 10 1 5 88 : 54 21
3. Košice 16 9 3 4 64 : 48 21
4. B. Bystrica 16 8 4 4 62 : 38 20
5. Martin 16 10 0 6 48 : 44 20
6. Slovan 16 9 1 6 57 : 42 19
7. Sp. N. Ves 16 7 4 5 53 : 43 18
8. Zvolen 16 8 2 6 45 : 39 18
9. Dubnica 16 8 1 7 51 : 51 17
10. Trenčín 16 7 2 7 44 : 36 16
11. Nitra 16 6 4 6 38 : 46 16
12. Prešov 16 5 4 7 36 : 35 14
13. L. Mikuláš 16 5 1 10 55 : 70 11
14. Ružinov 16 3 4 9 49 : 62 10
15. Prievidza 16 1 3 12 34 : 76 5
16. Senica 16 2 0 14 29 : 99 4
I. liga starších žiakov
9. ŠHT - 9. kolo: Detva - B. Bystrica 2:4 (1:1, 1:1, 0:2), Piperek, Telúch, Kukučka, Huťka, ostatné výsledky: L. Mikuláš - Prievidza 6:1, P. Bystrica - Žilina 3:2, Dubnica - Martin 5:2, D. Kubín - Zvolen 2:9.
1. P. Bystrica 9 8 0 1 57 : 18 16
2. L. Mikuláš 9 6 2 1 34 : 18 14
3. B. Bystrica 9 6 1 2 35 : 30 13
4. Dubnica 9 5 1 3 34 : 26 11
5. Zvolen 9 5 1 3 33 : 26 11
6. Martin 9 4 1 4 31 : 29 9
7. Žilina 9 3 2 4 27 : 24 8
8. Detva 9 3 0 6 27 : 30 6
9. D. Kubín 9 1 0 8 16 : 53 2
10. Prievidza 9 0 0 9 12 : 52 0
8. ŠHT - 9. kolo: Detva - B. Bystrica 3:13 (1:3, 1:9, 1:1), Majling 3, Sýkora 2, Lamper 2, Bendík 2, Harvát, Blaško, Valovics, Randa, ostatné výsledky: L. Mikuláš - Prievidza 4:0, P. Bystrica - Žilina 0:2, Dubnica - Martin 5:3, D. Kubín - Zvolen 0:3.
1. B. Bystrica 9 8 1 0 52 : 23 17
2. L. Mikuláš 9 6 1 2 39 : 26 13
3. Žilina 9 6 1 2 36 : 25 13
4. Zvolen 9 5 2 2 34 : 28 12
5. Dubnica 9 4 1 4 45 : 38 9
6. P. Bystrica 9 4 1 4 25 : 31 9
7. Martin 9 4 0 5 36 : 26 8
8. Prievidza 9 2 2 5 14 : 27 6
9. D. Kubín 9 1 1 7 21 : 38 3
10. Detva 9 0 0 9 12 : 52 0
Mladší žiaci
7. ŠHT - 9. kolo: B. Bystrica - Detva 2:1 (0:0, 2:1, 0:0), Šišmiš, Rakyta, ostatné výsledky: Prievidza - L. Mikuláš 4:5, Žilina - P. Bystrica 9:1, Martin - Dubnica 6:3,
Zvolen - D. Kubín 17:1.
1. Martin 9 8 1 0 46 : 19 17
2. Zvolen 9 7 0 2 63 : 32 14
3. L. Mikuláš 9 6 0 3 56 : 33 12
4. Dubnica 9 5 0 4 62 : 39 10
5. Prievidza 9 5 0 4 44 : 36 10
6. Žilina 9 4 0 5 52 : 30 8
7. P. Bystrica 9 3 2 4 32 : 36 8
8. Detva 9 3 0 6 23 : 46 6
9. B. Bystrica 9 2 1 6 31 : 48 5
10. D. Kubín 9 0 0 9 22 : 112 0
6. ŠHT 9. kolo: B. Bystrica - Detva 6:2 (2:0, 2:1, 2:1), Lamper 2, Slivka, Maliňák, Zigo, Matoušek, ostatné výsledky: Prievidza - L. Mikuláš 9:2, Žilina - P. Bystrica 5:1, Martin - Dubnica 7:3, Zvolen - D. Kubín 14:4.
1. Žilina 9 8 1 0 59 : 14 17
2. Martin 9 6 2 1 48 : 15 14
3. Prievidza 9 6 0 3 59 : 32 12
4. B. Bystrica 9 4 2 3 41 : 30 10
5. Zvolen 9 4 2 3 45 : 37 10
6. Dubnica 9 4 1 4 45 : 45 9
7. P. Bystrica 9 4 0 5 29 : 34 8
8. L. Mikuláš 9 3 1 5 46 : 49 7
9. Detva 9 1 1 7 21 : 67 3
10. D. Kubín 9 0 0 9 17 : 87 0
Stredoslovenská divízia 4. ročníka prípraviek
2. kolo: D. Kubín - B. Bystrica 2:52, Macko 8, Bíreš a Lunter po 6, Leitner 5, Fedeš,Gašparec,Horváth po 4, Hronec a Róth po 3, Majling, Podkonický, Poliak, Rajčan po 2, Hudec 1.
(šil)