I. Správy ŠTK
1. Ruší bod č. 9 Správy ŠTK Spravodaj č. 8 zo dňa 24.9.03 a nariaďuje odohrať MFS 13. kola I. triedy dor. + dosp. Lovčica Trubín - Kremnica podľa vyžrebovania.
2. Strelci gólov - I. trieda dospelých: Marek Blaho (Voznica), Peter Širáň (Hor. Ves) 6 gólov, Hudák (Ban. Štiavnica), M. Nárožný (St. Kremnička), R. Paučo (St. Kremnička), R. Maruška (Brehy) 5 gólov, II. trieda dospelých: T. Hric (Ihráč) 13 gólov, M. Ceplák (Ihráč), P. Slušný (Dol. Ždaňa B) 9 gólov, III. trieda dospelých: N. Schmidt (Krahule) 9 gólov, B. Katina (V. Lehota) 8 gólov, D. Rajčan (St. Kremnička B) 7 gólov, M. Kaštier (Kopernica) 6 gólov.
II. Správy KM
1. Kontumuje MFS I. tr. žiakov sk. ,,B" 7. kolo zo dňa 4.10.03 FK Ban. Belá - Hr. Beňadik. Priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Banská Belá, podľa čl. 100/b.
2. Kontumuje stretnutia súťaže prípraviek družstva Hliník n/Hr. zo dňa 2.10.03 v Hor. Vsi. priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech H. Vsi, Žiaru n/Hr., podľa SP čl. 100/b.
3. Žiadame účastníkov súťaže prípraviek sk. ,,C" o predloženie návrhu nového termínu o odohraní 4. kola v Žarnovici. Termín nahlási usporiadateľ FK Žaca do 15.10.03 na KM, resp. tel. p. Fungáč 0908 572 226.
4. Námietka kapitána FK Slaská v MFS 7. kola I. triedy žiakov sk. ,,A" Slaská - Tr. Hora bola prerokovaná ako bezpredmetná.
III. Správy DK
55. Erik Tužinský 780606 Hr. Dúbrava, 4 MFS N od 9.10.03 - DP 1/3b - MFS 5.10.03. 56. Richard Hutta 740123 Hor. Ždaňa, 1 MFS N za 4 x ŽK od 9.10.03. 57. Ján Pastier 750820 Tek. Breznica, 1 MFS N od 9.10.03 za 4 x ŽK. 58. Michal Bien 830618 Lovča, 1 MFS N od 9.10.03 za 4 x ŽK. 59. Lukáš Kuruc 830830 Ban. Štiavnica, 1 MFS N od 9.10.03 za 4 x ŽK. 60. Štefan Mazúr 640611 Lovčica Trubín, 4 MFS N od 9.10.03 - DP 1/3b - MFS 5.10.03. 61. Pavol Urgela 680707 Horná Ves, 2 mes. N s prerušením do jarnej časti súťaže od 9.10.03 - DP 1/6.1.c - MFS 4.10.03.
DK - 37. Žiadosť hráča Michal Toth Jan. Lehota, zamieta sa. 38. Neprerokované priestupky pre nesplnenie podmienok DK (chýba poplatok): Milan Boháč 700208 Ostrý Grúň.
I. trieda dorastu
1. St. Kremnička 8 8 0 0 29 : 7 24
2. Lovča 7 7 0 0 36 : 7 21
3. Brehy 9 6 0 3 21 : 10 18
4. Lovčica 7 4 0 3 14 : 9 12
5. Voznica 9 3 1 5 21 : 29 10
6. Kosorín 8 3 1 4 18 : 32 10
7. Vyhne 7 2 2 3 15 : 16 8
8. Hliník ,,B" 7 2 2 3 13 : 16 8
9. Tr. Hora 7 1 1 5 14 : 17 4
10. Kremnica 7 1 1 5 7 : 23 4
11. Hor. Hámre 8 1 0 7 8 : 30 3
Najlepší strelci I. triedy dorastu po 10. kole: Marek Osika (Lovča) 11 gólov, Ján Krajčík (Lovča) 10 gólov, Marek Blaho (Voznica) 9 gólov.
Ján Tomáš, predseda zväzu
Marián Šedivec, sekretár zväzu
Delegačný list č. 12
I. trieda dospelí - 12. kolo, 19. októbra 2003 o 14.00 hod.: Brehy - Ban. Štiavnica (Foťko - Budač, Oslanec - Libo), St. Kremnička - Tek. Breznica (Priebera - Frzon, Kasan - B. Truban), Slaská - Ban. Belá (Bajnok - Henžel, Kašša), Št. Bane - Voznica (Králik - Meliš, Juríček - Košta), Vyhne - Hor. Hámre (Truban - Huňady ml., Herich - Budáč), Hor. Ves - Lovčica Trubín (sobota, Dekýš - Meliš, P. Reptiš), Kremnica - Lovča (Šimič ml. - Beňo, Schemoda - Vanko).
II. trieda dospelí - 12. kolo, 19. októbra 2003 o 14.00 hod.: Prestavlky - Bzenica (Vlčko - Hrnčiar), Ihráč - Dol. Ždaňa B (Baran - Levčík, Čiernik), Nevoľné - Jan. Lehota (Jenat - Kicko), Pitelová - Rudno n/Hr. (Búci - P. Reptiš), Župkov - Šáš. Podhradie (Slosiar - Mihálik - Fedina), Repište - Prochot (Fáber - Rendla), Kosorín - Hor. Ždaňa (10.00 - Rendla - Fáber).
III. trieda dospelí - 4. kolo (dohrávka), 19. októbra 2003 o 14.00 hod.: Hr. Beňadik - Malá Lehota (Ťahúň - Hučka).
I. trieda dorast - 12. kolo, 19. októbra 2003 o 11.30 hod.: Vyhne - Hor. Hámre (Herich - Truban, Huňady ml.), Pitelová - Lovčica Trubín (10.30, P. Reptiš - Búci), Kremnica - Lovča (Beňo - Šimič ml., Schemoda), St. Kremnička - Hliník B (Frzon - Priebera, Kasan).
I. trieda žiaci sk. ,,A" - 9. kolo, 18. októbra 2003 o 14.00 hod.: Skl. Teplice - Lutila (Jenat), Slaská - Ihráč (Kasan), Jan. Lehota - St. Kremnička (Šimič ml.), Dol. Ždaňa - Tr. Hora (Truban), Lovčica Trubín - Hor. Ždaňa (14.30, Čiernik).
I. trieda žiaci sk. ,,B" - 9. kolo - 18. októbra 2003 o 14.00 hod.: Voznica - Brehy (Rendla), Rudno n/Hr. - Vyhne (Slosiar), Tek. Breznica - Ban. Belá (Hrnčiar), Župkov - Veľ. Lehota (Mihálik).
IV. Oznamy KR
1. Upozorňujeme R a usporiadateľskú službu, že podľa PF, výklad k pravidlu V. bod 5, do kabíny R nemajú prístup rodinní príslušníci a známi.
2. Uverejňujeme ďalšiu časť tel. čísel R: 19. Ľ. Baran 0904 457 199, 20. M. Frzon 0902 438 786, 21. M. Priebera 0905 431 049, 22. P. Reptiš 0903 278 913, oprava tel. č. P. Fáber 0905 176 865.
3. Upozorňujeme R na zasielanie zápisov, dospelých a dorast sa s originálom dávajú 2 fotokópie, u žiakov 1. V opačnom prípade budú mať v hodnotení postih v zmysle smerníc.
Jozef Košta