5. kolo: N. Zámky - B. Bystrica 3:6 (2:1, 1:1, 0:4), ostatné výsledky: Levice - HOBA Bratislava 0:0, Detva - Trebišov 6:1, Kežmarok - Ružinov 2:5, P. Bystrica - Žilina 2:2, Trnava mala voľno.
1. B. Bystrica 5 4 1 0 48 : 6 9
2. Žilina 5 4 1 0 38 : 9 9
3. Ružinov 5 4 0 1 29 : 13 8
4. Trnava 4 3 1 0 29 : 10 7
5. P. Bystrica 4 2 1 1 33 : 8 5
6. Kežmarok 4 2 0 2 24 : 18 4
7. Detva 4 2 0 2 22 : 17 4
8. N. Zámky 4 1 0 3 14 : 23 2
9. Hoba 5 0 1 4 9 : 46 1
10. Levice 5 0 1 4 5 : 58 1
11. Trebišov 5 0 0 5 6 : 49 0
Extraliga dorastu
9. kolo: Poprad - B. Bystrica 9:3 (3:0, 5:2, 1:1), Češík 2, M. Babic, ostatné výsledky: Martin - Nitra 1:3, L. Mikuláš - Prievidza 5:1, Senica - Košice 1:6, Skalica - Poprad 4:2, Sp. N. Ves - Zvolen 5:2, Slovan - Trenčín 5:3, Ružinov - Dubnica 5:2.
10. kolo: Sp. N. Ves - B. Bystrica 1:5 (1:3, 0:2, 0:0), M. Babic 2, Rapčan, Matuška, Tonkovič, ostatné výsledky: Martin - Prievidza 3:2, L. Mikuláš - Nitra 2:4, Senica - Prešov 1:4, Skalica - Košice 6:2, Slovan - Dubnica 7:3, Ružinov - Trenčín 1:5, výsledok zápasu Poprad - Zvolen sme do uzávierky nedostali.
1. Skalica 10 9 0 1 42 : 20 18
2. B. Bystrica 10 7 1 2 50 : 21 15
3. Slovan 10 7 0 3 37 : 24 14
4. Martin 10 7 0 3 28 : 22 14
5. Poprad 9 6 1 2 48 : 29 13
6. Košice 10 6 1 3 41 : 30 13
7. Nitra 10 4 3 3 25 : 25 11
8. Prešov 10 4 2 4 25 : 20 10
9. Zvolen 9 4 1 4 31 : 24 9
10. Sp. N. Ves 10 3 2 5 27 : 34 8
11. L. Mikuláš 10 4 0 6 31 : 40 8
12. Trenčín 10 3 1 6 25 : 28 7
13. Ružinov 10 2 2 6 34 : 45 6
14. Dubnica 10 3 0 7 25 : 39 6
15. Senica 10 2 0 8 17 : 47 4
16. Prievidza 10 0 2 8 21 : 59 2
I. liga starších žiakov
9. ŠHT - 6. kolo: B. Bystrica - L. Mikuláš 3:3 (1:1, 1:1, 1:1), Dvorský, Číž, Babjak,
8. ŠHT - 6. kolo: B. Bystrica - L. Mikuláš 4:2 (0:1, 4:0, 0:1), Bendík, Sýkora, Valovics, Blaško.
I. liga mladších žiakov
7. ŠHT - 6. kolo: L. Mikuláš - B. Bystrica 7:3 (2:1, 3:1, 2:1), Krahulec, Kapusta, Dolník, 6. ŠHT - 6. kolo: L. Mikuláš - B. Bystrica 2:6 (0:2, 0:1, 2:3), Kamzík 4, Mačuha, Matuška.
(šil)