Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Št. Bane vedú s dvojbodovým náskokom

I. trieda ZH

Hor. Ves - Tek. Breznica 3:0 (2:0)

Domáci mali v stretnutí neustálu prevahu a hosťom ku gólu nepomohla ani hodinová presilovka.

Góly: Schmidt, Zipser, Roško. ČK: 30. Urgela. Pred 100 divákmi rozhodoval Baran. HOR. VES: Valuška - Mecele, Dobrotka, Zipser, Roško - Knapp, Schmidt (71. Hric), Urgela, Neuschl - Širáň (75. Horváth), Tichý.

Brehy - Voznica 1:1 (1:1)

Domáci začali náporom, mali niekoľko šancí, a už v 6. minúte dali gól. Mali neustálu prevahu, ale potom prišla chvíľa hostí, ktorí premenili svoju jedinú šancu v 17. minúte gólom Kršiaka. V druhom polčase Brehy pokračovali v tlaku, mali niekoľko šancí, ale gól už nedali. Buď mierili vedľa brány, alebo ich úsilie stroskotalo na hosťujúcom brankárovi.

Góly: 6. Mezö - 17. Kršiak. Pred 150 divákmi rozhodoval Dekýš. BREHY: Martinec - Jazvinský (86. Pacher), Brodzjanský, Gašek (57. Zboran), Havran, Horniak, Bakoš, Repiský, Vozár, Mezö, Maruška. VOZNICA: Pukan - Oslanec, Brestovský, V. Maslen, Kršiak, P. Maslen, M. Blaho, K. Blaho, Nemec, Slosiar, Kmeť.

St. Kremnička - Slaská 5:1 (2:0)

Hostia mohli prehrať aj väčším rozdielom, keby domáci premenili všetky šance.

Góly: 34. a 50. Paučo, 53. a 74. M. Nárožný, 1. Maroš Neischl - 87. Repiský. Pred 50 divákmi rozhodoval Truban. ST. KREMNIČKA: Gašpar - Rajčan, Sklenka, Dobias, Marek Neischl, Osvald, Maroš Neischl, J. Nárožný, Čižniar, M. Nárožný, R. Paučo. SLASKÁ: Vívoda - Gordulič (68. Čéry), Šuster, Grolmus, Topoláni, Repiský, Vanko, Katial, Bugár, Mikla, Jakubeje.

Ban. Štiavnica - Hor. Hámre 2:1 (1:0)

Hra sa odohrávala v strede poľa. Súper dobre pokrýval hráčov domáceho družstva, v závere prvého polčasu gól domácich povzbudil a hra bola aktívnejšia. V druhom polčase sa obe družstvá snažili, hostia mali šancu ktorú nevyužili, potom zvýšili svoje úsilie a vyrovnali na 1:1. Domáci svoje šance nevyužili, no v závere strelou Hudáka rozhodli o svojom víťazstve.

Góly: 34. Šíma, 86. Hudák - 68. Kršák. Pred 110 divákmi rozhodoval Králik. B. ŠTIAVNICA: Jurica - Kuruc, Chovan, Spišiak, Necpal, Šíma, Barák, Pajerský, Palášthy, Hudák, Halát. H. HÁMRE: Jóbb - Prutkay, Supuka, Chmola, Štefanka, Boledovič (47. Majsniar), Kršák, Červík (58. Šuhajda), Repiský, Kováč, Mokrý.

Št. Bane - Lovčica Trubín 3:2 (2:2)

Domáce družstvo sa ujalo v 2. minúte vedenia, potom sa však uspokojilo s priebehom hry, čo súper využil a po dvoch protiútokoch sa ujal sa vedenia. Do polčasu domáci ešte vyrovnali stav na 2:2. V druhom polčase po vyrovnanom priebehu strelili na veľmi ťažkom teréne víťazný gól.

Góly: 41. a 68. Poprac, 2. M. Blaško za domácich. Pred 150 divákmi rozhodoval Búci. ŠT. BANE: Blahút - Venglár, Poprac, Kmeť, T. Blaško, Ferenčík, Beňo, Beták, M. Blaško, Ondrík (80. Drexler), Pastier (70. Daubner).

Vyhne - Lovča 2:1 (1:0)

V obojstranne tvrdom zápase premenili domáci viac šancí a so šťastím vyhrali.

Góly: 30. Krištof, 75. Libo - 73. Horniak (vlastný). Pred 150 divákmi rozhodoval Bajnok. VYHNE: Vyhara - Šrot, Šimko, Horniak, Hlinka (46. Pavol), Záhumenský, Katina, Libo, Kašiar, Družbacký, Krištof. LOVČA: Nárožný - P. Hrmo, Valent, Truben, Kováč, Páleník (48. Kukučka), Bien, Šandor, D. Hrmo, Kováčik, Boška.

Kremnica - Ban. Belá 6:1 (3:0)

Domácim vyšiel úvod zápasu, premenili dve šance a rozobrali súpera strelami zo všetkých vzdialeností.

Góly: 9. a 78. Kaán, 44. a 82. Hoz, 12. M. Ďurian, 80. Žiarny - 68. Lukáč (z 11m). Pred 150 divákmi rozhodoval Oslanec. KREMNICA: Plachetka - Chladný (35. Marcel Krajčík), Varcinek (80. Vágner), Mališ, M. Ďurian, Greguš (77. Mário Krajčík), Mariánik, Hoz (83. P. Ďurian), Kaán, Daubner (58. Žíarny), Henžel. B. BELÁ: P. Hanzlík - A. Hanzlík, Hunka, M. Javorský (75. M. Kristeľ), P. Kristeľ (77. J. Javorský), Ivanič (46. Hrubčo), Lacko (46. Hankovič), Cibuľa (46. Lukáč), Šovčík, Dulaj, Durbák.

14. Lovča 10 1 1 8 9 : 19 4

Pukan (Voznica) - Repiský (Slaská), Poprac (Št. Bane), Zipser (Hor. Ves), Dobias (St. Kremnička), Bakoš (Brehy), Kaán (Kremnica), Hoz (Kremnica), Krištof (Vyhne) - Hudák (B. Štiavnica), Kováč (Hor. Hámre)

5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 956

Registračný formulár je otvorený aj počas celého dnešného dňa.

Skríningové testovanie bude v Banskej Bystrici pokračovať zajtra.

Antigénové testovanie na koronavírus.

Niektoré obce nášho regiónu testujú na nezvyčajných miestach. Napríklad v horehronskej obci Beňuš sa testuje v dome smútku.

Testovanie v základnej škole na Radvanskej.

Mesto zverejnilo prvé priebežné čísla zo skríningového testovania.