I. Správy ŠTK
1. Schvaľuje výsledky I. a II. triedy dospelých odohrané k 31. 8. 2003 vrátane.
2. Schvaľuje výsledky III. triedy dospelých odohrané k 31. 8. 2003 vrátane.
3. Nariaďuje odohrať MFS hrané 20. a 21. 9. 2003 v pôvodne vylosovanom ÚHČ až do ukončenia jesennej časti súť. roč. 2003/2004.
4. Berie na vedomie ospravedlnenie FK Veľká Lehota za oneskorené nastúpenie na MFS 4. kola III. triedy dospelých.
II. Správy KM
1. Námietka kapitána dorastu Lovčica Trubín z MFS I. tr. dor. zo dňa 29. 8. 2003 FK Stará Kremnička - Lovčica Trubín, nebola prejednaná z dôvodu nesplnenia náležitosti námietky (chýba podpis kapitána).
2. Berie na vedomie ospravedlnenie TJ Skl. Teplice za nenastúpenie na MFS I. tr. žiakov sk. ,,A" Jan. Lehota - Skl. Teplice.
3. Kontumujeme MFS I. tr. žiakov sk. ,,B" 3. kolo zo dňa 6. 9. 2003 V. Lehota - Hr. Beňadik, priznáva 3 body a skóre 3:0 v prospech Veľkej Lehoty.
4. Súhlasíme s dohodou účastníkov súťaže prípraviek sk. ,,C" o odohraní 1. kola dňa 12. 9. 2003 (piatok) od 15.30 hod. na ihrisku FK Brehy.
5. Oznamuje FK, že dňa 16. 9. 2003 o 15.30 hod. na ihrisku FK Bzenica uskutoční futbalové stretnutie výberov ObFZ ml. žiakov nar. po 1. 1. 91 - 31. 12. 91. Družstvo SEVER tvoria hráči ŠKF Kremnica, MŠK Žiar n/Hr., PS Hliník n/Hr., JUH tvoria MFK Žarnovica, Izomat N. Baňa, Sitno Ban. Štiavnica. TK a KM ObFZ určila zodpovedných trénerov: Sever Ing. Ľubomír Gábor, Juh: Jozef Dolinský. Garanti futbalového stretnutia za ObFZ sú Ivan Dolinský a Michal Homola. Nominovaní hráči sa dostavia na štadión Tatran Bzenica o 14.30 hod.
III. Správy DK
24. Peter Dovec 760403 Prestavlky, 3 MFS N od 30.8.03 - DP 1/3a - MFS 29.8.03. 25. Ľuboš Skladan 730903 Hor. Ždaňa, 4 MFS N od 11.9.03 - DP 1/3b - MFS 7.9.03. Poplatok 200 Sk. 26. Daniel Karvaš 860929 D Pitelová, 3 MFS N od 11.9.03 - DP 1/6.1.b - MFS 7.9.03. 27. Pavel Salaj 860418 D Kremnica, 3 MFS N od 11.9.03 - DP 1/6.1.b - MFS 7.9.03. 28. Peter Brodziansky 780925 Brehy, 1 MFS N od 6.9.03 - DP 1/5a - MFS 5.9.03. 29. Ivan Horvát 790214 Lovčica, 4 MFS N od 11.9.03 - DP 1/3b - MFS 7.9.03. 30. Miroslav Šuster 750719 Slaská, 2 MFS P do 30.11.03 - DP 1/1b - MFS7.9.03. 31. Marcel Gašpar 731010 St. Kremnička, 1 MFS N od 11.9.03 - DP 1/5a - MFS 7.9.03
DK - 23. Na návrh ŠTK zastavuje činnosť nepodmienečne hráčovi Marek Pacalaj 800401 M. Lehota dňom 11.9.03 do vyriešenia prípadu. 24. Zdenko Harach 720514 Hor. Ždaňa, zákaz výkonu funkcie kapitána na MFS od 11.9.03 - DP 1/10 - MFS 7.9.03. Poplatok 200 Sk. 25. Ladislav Láslavský, ved. družstva dosp. Tek. Breznica, zákaz výkonu akejkoľvek funkcie v MFS na 2 MFS N od 11.9.03 - DP 1/3a - MFS 7.9.03. Poplatok 200 Sk.
IV. Správy SEKRETARIÁTU
1. VV ObFZ na svojom rokovaní dňa 8.9.03 uzavrel nesplnenie podmienok Rozpisu súťaže (zmluvy FK - R) a následne sa upravujú rozhodnutia zo Spravodaja č. 2. správy DK. a) v bode 5 dopĺňa o FK Prochot 200 Sk, Lovčica Trubín 400 Sk, tekovská Breznica 800 Sk. b) v bode 6 ruší postih voči T. Breznici a Prochota, znižuje poplatok Lovčici Trubín na 2000 Sk.
2. Oznamuje FK, že DL a Spravodaj ObFZ sú kompletne uverejnené v týždenníku SMER magazín.
Ján Tomáš, predseda ObFZ
Marián Šedivec, sekretár zväzu
Delegačný list č. 8
I. trieda dospelí - 8. kolo, 21. 9. 2003 o 15.00 hod.: Brehy - Hor. Hámre (Truban - Meliš, Búci - B. Truban), Voznica - Lovčica Trubín (Lešniak - Kašša, Huňady ml.), Ban. Štiavnica - Lovča (Priebera - Schemoda, Baran - Budáč), Št. Bane - Tek. Breznica (Králik - Henžel, Kasan), Vyhne - Ban. Belá (P. Reptiš - Kicko, Dekýš - Libo), Hor. Ves - Slaská (sobota, Búci - Meliš, Truban - Košta), Kremnica - St. Kremnička (Foťko - Herich - Kasan).
II. trieda dospelí - 8. kolo, 21. 9. 2003 o 15.00 hod.: Prestavlky - Jan. Lehota (Oslanec - Šimič ml.), Dol. Ždaňa B - Rudno n/Hr. (sobota, Dekýš - Lešniak), Bzenica - Šáš. Podhradie (Beňo - Juríček, Jenat), Ihráč - Prochot (Hrnčiar - Vlčko), Nevoľné - Hor. Ždaňa (Sivok - Šimič st.), Pitelová - Kosorín (Levčík - Frzon), Župkov - Repište (Fáber - Mihálik - Košta).
III. trieda dospelí - 6. kolo, 21. 9. 2003 o 15.00 hod.: Prenčov - Hr. Dúbrava (10.00, Baran - Priebera), Hr. Beňadik - St. Kremnička B (Rendla - Slosiar), Krahule - Ostrý Grúň (9.30, Šimič ml. - Ťahúň), Skl. Teplice - M. Lehota (Ťahúň - Hučka), Kopernica - V. Lehota (10.00, Jenat - Beňo).
I. trieda dorast - 8. kolo, 21. 9. 2003 o 12.30 hod.: Brehy - Hor. Hámre (Búci - Meliš, Truban), Voznica - Lovčica Trubín (Huňady ml. - Kašša, Lešniak), Pitelová/Tr. Hora - Kosorín (Frzon - Levčík), Kremnica - St. Kremnička (Herich - Foťko).
I. trieda žiaci sk. ,,A" - 5. kolo, 20. 9. 2003 o 15.00 hod.: Lutila - St. Kremnička (Sivok), Bzenica - Tr. Hora (Huňady ml.), Skl. Teplice - Hor. Ždaňa (Beňo), Slaská - Lovčica Trubín (Šimič ml.), Jan. Lehota - Dol. Ždaňa (Baran).
I. trieda žiaci sk. ,,B" - 5. kolo, 20. 9. 2003 o 15.00 hod.: Brehy - Hr. Beňadik (Rendla), Ban. Belá - Veľ. Lehota (13.00, Jenat), Tek. Breznica - Rudno n/Hr. (Slosiar), Voznica - Župkov (Fáber).
Oznamy KR
1. Návrhy na zvýšenie odmien rozhodcom VV prejednal a prijal návrh KR, ktorý doporučí Rade ObFZ na schválenie.
2. Dopĺňa oznam, bod 3 (DL č. 7), kt. platí aj na predvolania odbornej komisie ObFZ.
3. Postih rozhodcov za nedostatky v ich činnosti: F. Beňo, absencie MFZ 31.8. - 5 bodov, 5 x AR, V. Toman, AR MFS 31. 8. - 7 bodov, nedelegovať na jesennú časť, Ing. Ján Čiernik MFS 31.8. - 7 bodov, jesenná časť len ako AR. St. Schemoda MFZ 31. 8. (nedostavil sa na predvolanie OK), oneskorené zaslanie zápisu - 21 bodov, jesenná časť len AR, Pavel Bielik, nedostavil sa na predvolanie OK, previnenie po MFS 29. 8.03 - 17 bodov, nedelegovať jesennú časť.
4. Sťažnosť FK Banská Belá, KR neprejednala pre nesplnenie podmienok SP čl. 123.
Jozef Košta