Piatok, 30. október, 2020 | Meniny má Simon, SimonaKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie jesennej časti futbalových súťaží

II. trieda sk. B, ObFZ BB

1. kolo, nedeľa 17. augusta 2003 o 16.00 hod.: Polomka – Michalová, Nemecká – Hor. Lehota, Poh. Polhora – Závadka, Heľpa – Dol. Lehota, Pohorelá - Šumiac

2. kolo, nedeľa 24. augusta 2003 o 16.00 hod.: Sihla – Šumiac, Dol. Lehota – Pohorelá (10.00), Závadka – Heľpa, Hor. Lehota – Poh. Polhora, Michalová – Nemecká

3. kolo, nedeľa 31. augusta 2003 o 16.00 hod.: Polomka – Sihla, Poh. Polhora – Michalová, Heľpa – Hor. Lehota, Pohorelá – Závadka (10.00), Šumiac – Dol. Lehota

Skryť Vypnúť reklamu

4. kolo, nedeľa 7. septembra 2003 o 15.30 hod.: Sihla – Dol. Lehota (10.00), Závadka – Šumiac, Hor. Lehota – Pohorelá (10.00), Michalová – Heľpa, Polomka – Nemecká

5. kolo, nedeľa 14. septembra 2003 o 15.30 hod.: Nemecká – Sihla, Poh. Polhora – Polomka, Pohorelá – Michalová, Šumiac – Hor. Lehota, Dol. Lehota – Závadka (10.00)

6. kolo, nedeľa 21. septembra 2003 o 15.00 hod.: Sihla – Závadka (10.00), Hor. Lehota – Dol. Lehota (10.00), Michalová – Šumiac, Polomka – Heľpa, Nemecká – Poh. Polhora

7. kolo, nedeľa 29. septembra 2003 o 15.00 hod.: Poh. Polhora – Sihla, Heľpa – Nemecká, Pohorelá – Polomka, Dol. Lehota – Michalová, Závadka – Hor. Lehota (10.00)

8. kolo, nedeľa 5. októbra 2003 o 14.30 hod.: Sihla – Hor. Lehota (10.00), Michalová – Závadka, Polomka – Šumiac, Nemecká – Pohorelá, Poh. Polhora – Heľpa

Skryť Vypnúť reklamu

9. kolo, nedeľa 12. októbra 2003 o 14.30 hod.: Heľpa – Sihla, Pohorelá – Poh. Polhora, Šumiac – Nemecká, Dol. Lehota – Polomka, Hor. Lehota – Michalová

10. kolo, nedeľa 19. októbra 2003 o 14.00 hod.: Sihla – Michalová, Polomka – Závadka, Nemecká – Dol. Lehota, Poh. Polhora – Šumiac, Heľpa – Pohorelá

11. kolo, nedeľa 26. októbra 2003 o 14.00 hod.: Pohorelá – Sihla (10.00), Šumiac – Heľpa, Dol. Lehota – Poh. Polhora, Závadka – Nemecká, Hor. Lehota – Polomka.

Hracie výnimky – Tatran Horná Lehota ihrisko v Brezne smer Tisovec.

III. trieda, ObFZ ZH

1. kolo, nedeľa 17. augusta 2003 o 16.00 hod.: Krahule – Prenčov, Skl. Teplice – Hr. Beňadik, Kopernica – Hr. Dúbrava, Veľ. Lehota – St. Kremnička ,,B", Mal. Lehota - Ostrý Grúň

Skryť Vypnúť reklamu

2. kolo, nedeľa 24. augusta 2003 o 16.00 hod.: Prenčov - O. Grúň, St. Kremnička ,,B" - M. Lehota, Hr. Dúbrava - Veľ. Lehota, Hr. Beňadik – Kopernica, Krahule - Skl. Teplice

3. kolo, nedeľa 31. augusta 2003 o 16.00 hod.: Skl. Teplice – Prenčov, Kopernica – Krahule, Veľ. Lehota - Hr. Beňadik, M. Lehota - Hr. Dúbrava, O. Grúň - St. Kremnička ,,B"

4. kolo, nedeľa 7. septembra 2003 o 15.30 hod.: Prenčov - St. Kremnička ,,B", Hr. Dúbrava - O. Grúň, Hr. Beňadik - M. Lehota, Krahule - Veľ. Lehota, Skl. Teplice – Kopernica

5. kolo, nedeľa 14. septembra 2003 o 15.30 hod.: Kopernica – Prenčov, Veľ. Lehota - Skl. Teplice, M. Lehota – Krahule, O. Grúň - Hr. Beňadik, St. Kremnička ,,B" - Hr. Dúbrava

6. kolo, nedeľa 21. septembra 2003 o 15.00 hod.: Prenčov - Hr. Dúbrava, Hr. Beňadik - St. Kremnička ,,B", Krahule - O. Grúň, Skl. Teplice - M. Lehota, Kopernica Veľ. Lehota

7. kolo, nedeľa 28. septembra 2003 o 15.00 hod.: Veľ. Lehota – Prenčov, M. Lehota – Kopernica, O. Grúň - Skl. Teplice, St. Kremnička ,,B" – Krahule, Hr. Dúbrava - Hr. Beňadik

8. kolo, nedeľa 5. októbra 2003 o 14.30 hod.: Prenčov - Hr. Beňadik, Krahule - Hr. Dúbrava, Skl. Teplice - St. Kremnička ,,B", Kopernica - O. Grúň, Veľ. Lehota - M. Lehota

9. kolo, nedeľa 12. októbra 2003 o 14.30 hod.: M. Lehota – Prenčov, O. Grúň - Veľ. Lehota, St. Kremnička ,,B" – Kopernica, Hr. Dúbrava - Skl. Teplice, Hr. Beňadik – Krahule

Hracie výnimky - Sokol Krahule - o 9.30 hod., Družstevník Stará Kremnička ,,B" - sobota UHČ

Súťaže mládeže

I. trieda dorast, ObFZ BB

1. kolo, nedeľa 17. augusta 2003 o 13.30 hod.: Priechod – Malachov (11.00), Podbrezová B – Beňuš, Medzibrod – Michalová (S o 16.00), Kremnička B – Rakytovce (sobota ÚHČ), Jakub - Polomka

2. kolo, nedeľa 24. augusta 2003 o 13.30 hod.: Malachov – Brusno, Rakytovce – Jakub, Michalová – Kremnička, Beňuš – Medzibrod, Priechod – Podbrezová B (11.00)

3. kolo, nedeľa 31. augusta 2003 o 13.30 hod.: Podbrezová B – Malachov, Medzibrod – Priechod (S o 16.00), Kremnička B – Beňuš (S ÚHČ), Jakub – Michalová, Brusno – Polomka (S o 16.00)

4. kolo, 7. septembra 2003 o 13.00 hod.: Malachov – Polomka, Rakytovce – Brusno, Beňuš – Jakub, Priechod – Kremnička B (11.00), Podbrezová B – Medzibrod

5. kolo, 14. septembra 2003 o 13.00 hod.: Medzibrod – Malachov (S o 15.30), Kremnička B – Podbrezová B (S ÚHČ), Jakub – Priechod, Brusno – Michalová, Polomka – Rakytovce

6. kolo, nedeľa 21. septembra 2003 o 12.30 hod.: Malachov – Rakytovce, Michalová – Polomka, Beňuš – Brusno, Podbrezová B – Jakub, Medzibrod – Kremnička B (S o 15.00)

7. kolo, nedeľa 28. septembra 2003 o 12.30 hod.: Kremnička B – Malachov (S ÚHČ), Jakub – Medzibrod, Brusno – Priechod (S o 15.00), Polomka – Beňuš (S o 15.00), Rakytovce – Michalová

8. kolo, nedeľa 5. septembra 2003 o 12.00 hod.: Malachov – Michalová, Beňuš – Rakytovce, Priechod – Polomka (11.00), Podbrezová B – Brusno, Kremnička B – Jakub (S ÚHČ)

9. kolo, nedeľa 12. októbra 2003 o 12.00 hod.: Jakub – Malachov, Brusno – Medzibrod (S o 14.30), Polomka – Podbrezová B (S o 14.30), Rakytovce – Priechod, Michalová – Beňuš

10. kolo, nedeľa 19. októbra 2003 o 12.00 hod.: Malachov – Beňuš, Priechod – Michalová (11.00), Podbrezová B – Rakytovce, Medzibrod – Polomka (S o 14.00), Kremnička B – Brusno (S ÚHČ)

11. kolo, nedeľa 26. októbra 2003 o 11.30 hod.: Brusno – Jakub (S o 14.00), Polomka – Kremnička B (S o 14.00), Rakytovce – Medzibrod (S ÚHČ), Michalová – Podbrezová B, Beňuš - Priechod

I. trieda dorast, ObFZ ZH

2. kolo, nedeľa 10. augusta 2003 o 14.00 hod.: Brehy - Hliník n/Hr. ,,B", Lovčica Trubín – Kosorín, H. Hámre - St. Kremnička, Voznica – Kremnica, Bzenica - Tr. Hora (Pitelová)

3. kolo, nedeľa 17. augusta 2003 o 13.30 hod.: Vyhne – Brehy, Kremnica – Bzenica, St. Kremnička – Voznica, Kosorín - H. Hámre, Hliník n/Hr. ,,B" – Lovča

4. kolo, nedeľa 24. augusta 2003 o 13.30 hod.: Brehy – Lovča, Lovčica Trubín - Hliník n/Hr. ,,B", Voznica – Kosorín, Bzenica - St. Kremnička, Vyhne - Tr. Hora

1. kolo, piatok 29. augusta 2003 o 13.30 hod.: Vyhne – Bzenica, Pitelová – Voznica, Kremnica – Hor. Hámre, St. Kremnička - Lovčica Trubín, Kosorín – Lovča

5. kolo, nedeľa 31. augusta 2003 o 13.30 hod.: Tr. Hora – Brehy, Kremnica – Vyhne, Kosorín – Bzenica, Hliník n/Hr. ,,B" - H. Hámre, Lovča - Lovčica Trubín

6. kolo, nedeľa 7. septembra 2003 o 13.00 hod.: Brehy - Lovčica Trubín, H. Hámre – Lovča, Voznica - Hliník n/Hr. ,,B", Vyhne - St. Kremnička, Tr. Hora - Kremnica

7. kolo, nedeľa 14. septembra 2003 o 13.00 hod.: Kremnica – Brehy, St. Kremnička - Tr. Hora, Kosorín – Vyhne, Hliník n/Hr. ,,B" – Bzenica, Lovča - Voznica, Lovčica Trubín - H. Hámre

8. kolo, nedeľa 21. septembra 2003 o 12.30 hod.: Brehy - H. Hámre, Voznica - Lovčica Trubín, Bzenica – Lovča, Tr. Hora – Kosorín, Kremnica - St. Kremnička

9. kolo, nedeľa 28. septembra 2003 o 12.30 hod.: St. Kremnička – Brehy, Kosorín – Kremnica, Hliník n/Hr. ,,B" – Vyhne, Lovčica Trubín – Bzenica, H. Hámre – Voznica

10. kolo, nedeľa 5. októbra 2003 o 12.00 hod.: Brehy – Voznica, Bzenica - H. Hámre, Vyhne – Lovča, Tr. Hora - Hliník n/Hr. ,,B", St. Kremnička – Kosorín

11. kolo, nedeľa 12. októbra 2003 o 12.00 hod.: Kosorín – Brehy, Hliník n/Hr. ,,B" – Kremnica, Lovča - Tr. Hora, Lovčica Trubín – Vyhne, Voznica – Bzenica

12. kolo, nedeľa 19. októbra 2003 o 11.30 hod.: Brehy – Bzenica, Vyhne - H. Hámre, Tr. Hora - Lovčica Trubín, Kremnica – Lovča, St. Kremnička - Hliník n/Hr. ,,B"

13. kolo, nedeľa 26. októbra 2003 o 11.30 hod.: Hliník n/Hr. ,,B" – Kosorín, Lovča - St. Kremnička, Lovčica Trubín – Kremnica, H. Hámre - Tr. Hora, Voznica - Vyhne

Hracie výnimky - PS Hliník nad Hronom ,,B" - sobota Dolná Ždáňa, Družstevník Kosorín - 13.00 hod., Družstevník Pitelová (Trnavá Hora) - 210 min. ihrisko Trnavá Hora

I. trieda žiaci, skupina ,,A“ ZH

1. kolo, sobota 23. augusta 2003 o 16.00 hod.: St. Kremnička – Hor. Ždáňa, Ihráč - Lovčica Trubín, Lutila – Dol. Ždáňa, Bzenica – Jan. Lehota, Skl. Teplice – Slaská

2. kolo, sobota 30. augusta 2003 o 16.00 hod.: Jan. Lehota - Skl. Teplice, Dol. Ždáňa – Bzenica, Lovčica Trubín – Lutila, Hor. Ždáňa – Ihráč, Tr. Hora - St. Kremnička

3. kolo, sobota 6. septembra 2003 o 15.30 hod.: Ihráč - Tr. Hora, Lutila - Hor. Ždáňa, Bzenica - Lovčica Trubín, Skl. Teplice - Dol. Ždáňa, Slaská - Janova Lehota

4. kolo, sobota 13. septembra 2003 o 15.30 hod.: Dol. Ždáňa – Slaská, Lovčica Trubín - Skl. Teplice, Hor. Ždáňa – Bzenica, Tr. Hora – Lutila, St. Kremnička – Ihráč

11. kolo, pondelok 15. septembra 2003 o 10.00 hod.: Slaská – Bzenica, J. Lehota – Lutila, Dol. Ždáňa – Ihráč, Lov.-Trubín - St. Kremnička (o 14.30), Hor. Ždáňa - Tr. Hora

5. kolo, sobota 20. septembra 2003 o 15.00 hod.: Lutila - St. Kremnička, Bzenica - Tr. Hora, Skl. Teplice - Hor. Ždáňa, Slaská - Lovčica Trubín, Jan. Lehota - Dol. Ždáňa

6. kolo, sobota 27. septembra 2003 o 15.00 hod.: Lovčica Trubín - Jan. Lehota, Hor. Ždáňa – Slaská, Tr. Hora - Skl. Teplice, St. Kremnička – Bzenica, Ihráč – Lutila

7. kolo, sobota 4. októbra 2003 o 14.30 hod.: Bzenica – Ihráč, Skl. Teplice - St. Kremnička, Slaská - Tr. Hora, J. Lehota - Hor. Ždáňa, Dol. Ždáňa - Lovčica Trubín

8. kolo, sobota 11. októbra 2003 o 14.30 hod.: Hor. Ždáňa - Dol. Ždáňa, Tr. Hora - J. Lehota, St. Kremnička – Slaská, Ihráč - Skl. Teplice, Lutila – Bzenica

9. kolo, sobota 18. októbra 2003 o 14.00 hod.: Skl. Teplice – Lutila, Slaská – Ihráč, J. Lehota - St. Kremnička, Dol. Ždáňa - Tr. Hora, Lovčica Trubín - Hor. Ždáňa

10. kolo, sobota 21. októbra 2003 o 14.00 hod.: St. Kremnička - Dol. Ždáňa, Lutila – Slaská, Tr. Hora - Lovčica Trubín, Ihráč - J. Lehota, Bzenica - Skl. Teplice

Hracie výnimky - Družstevník Kremnička - 120 min. pred ÚHČ dospelých, TJ Lovčica Trubín - sobota 14.30 hod.

I. trieda žiaci, skupina B

1. kolo, sobota 23. augusta 2003 o 16.00 hod.: Vyhne – Hr. Beňadik, Veľ. Lehota - Rudno n/Hr., Brehy – Župkov, Ban. Belá – Voznica, Dol. Hámre - Sokol Tekovská Breznica

2. kolo, sobota 30. augusta 2003 o 16.00 hod.: Hr. Beňadik - Tek. Breznica, Voznica - Dol. Hámre, Župkov - Ban. Belá, Rudno – Brehy, Vyhne - Veľ. Lehota

3. kolo, sobota 6. septembra 2003 o 15.30 hod.: Veľ. Lehota - Hr. Beňadik, Brehy – Vyhne, Ban. Belá – Rudno, Dol. Hámre – Župkov, Tek. Breznica – Voznica

4. kolo, sobota 13. septembra 2003 o 15.30 hod.: Hr. Beňadik – Voznica, Župkov - Tek. Breznica, Rudno - Dol. Hámre, Vyhne - Ban. Belá, Veľ. Lehota – Brehy

5. kolo, sobota 20. septembra 2003 o 15.00 hod.: Brehy - Hr. Beňadik, Ban. Belá - Veľ. Lehota, Dol. Hámre – Vyhne, Tek. Breznica – Rudno, Voznica – Župkov

6. kolo, sobota 27. septembra 2003 o 15.00 hod.: Hr. Beňadik – Župkov, Rudno – Voznica, Vyhne - Tek. Breznica, Veľ. Lehota - Dol. Hámre, Ban. Belá - Brehy

7. kolo, sobota 4. októbra 2003 o 14.30 hod.: Ban. Belá - Hr. Beňadik, Dol. Hámre – Brehy, Tek. Breznica - Veľ. Lehota, Voznica – Vyhne, Župkov – Rudno

8. kolo, sobota 11. októbra 2003 o 14.30 hod.: Hr. Beňadik – Rudno, Vyhne – Župkov, Veľ. Lehota – Voznica, Brehy - Tek. Breznica, Ban. Belá - Dol. Hámre

9. kolo, sobota 18. októbra 2003 o 14.00 hod.: Dol. Hámre - Hr. Beňadik, Voznica – Brehy, Rudno – Vyhne, Tek. Breznica - Ban. Belá, Župkov - Veľ. Lehota

Hracie výnimky - Dinas Banská Belá - 120 min. pred ÚHČ dorastu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť
  2. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  3. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  4. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  8. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  9. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  10. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  1. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  2. Magazín SME Ženy už v predaji
  3. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  4. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  5. Trh s elektromobilmi stagnuje. Kríza by mu mohla pomôcť
  6. Fakulta drží tempo so súčasnými i budúcimi trendmi
  7. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. UNIQA preberá dôchodkové fondy AXA, pre klientov sa nič nemení
  10. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  1. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 36 191
  2. Aplikáciu tohto Slováka používajú v 150 krajinách. Ako začínal? 24 414
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 18 522
  4. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 17 187
  5. Pohoda v domácnosti sa odvíja od jednej veci. Neuveríte, od akej 17 034
  6. Príjem vs. dôchodok. Realita, na ktorú sa treba pripraviť 14 500
  7. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi 12 358
  8. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi? 11 503
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 361
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 303
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Ilustračné foto.

Poklady sa vrátia

Vzácne archeologické artefakty by sa k nám mohli vrátiť. Ak nie ako originál, tak aspoň ako repliky.

Časť bronzového pokladu sa nachádza v Ždániciach

Do Banskej Bystrice mieria cez virtuálne brány internetu umelci z celého sveta

Projekt Mladí sú budúcnosť Online: Zatancuj si spolu s uznávanými tanečníkmi z krajín V4, Fínska, či USA.

Banskobystričania sa môžu otestovať na 66 odberných miestach

K dispozícii budú v meste pod Urpínom aj dve mobilné odberové jednotky.

Ilustračné foto.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

V niektorých obciach v okolí Trnavy testovanie nebude

Pôvodne začali v okrese Trnava s prípravami na testovanie všetky obce, niektoré však dostali informáciu o pričlenení ich odberových miest k susedným obciam.

Vodič autobusu náraz neprežil. Cesta je neprejazdná

Dôvody, pre ktoré vodič náhle zmenil smer jazdy, polícia preveruje.

Situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy zaznamenali rekord v počte pozitívne testovaných

Za jediný deň pribudlo na Liptove 254 ľudí, ktorým potvrdili nákazu koronavírusom.

Primátor Hattas: Situácia je v Nitre veľmi kritická, chýbajú lekári

V pätnástich dedinách budú testovať len jeden deň.

Už ste čítali?