Štvrtok, 4. marec, 2021 | Meniny má KazimírKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie jesennej časti futbalových súťaží

I. trieda ZH

2. kolo, nedeľa 10. augusta 2003 o 16.30 hod.: Brehy - Tek. Breznica, Lovča - Ban. Belá, Lovčica Trubín – Slaská, Hor. Hámre - St. Kremnička, Voznica – Kremnica, Ban. Štiavnica - Hor. Ves, Štiav. Bane – Vyhne

3. kolo, nedeľa 17. augusta 2003 o 16.00 hod.: Vyhne – Brehy, Hor. Ves - Št. Bane, Kremnica - Ban. Štiavnica, St. Kremnička – Voznica, Slaská - Hor. Hámre, Ban. Belá - Lovčica Trubín, Tek. Breznica - Lovča

4. kolo, nedeľa 24. augusta 2003 o 16.00 hod.: Brehy – Lovča, Lovčica Trubín - Tek. Breznica, Hor. Hámre - Ban. Belá, Voznica – Slaská, Ban. Štiavnica - St. Kremnička, Št. Bane – Kremnica, Vyhne - Hor. Ves

Skryť Vypnúť reklamu

1. kolo, piatok 29. augusta 2003 o 16.00 hod.: Štiav. Bane – Brehy, Vyhne – Ban. Štiavnica, Hor. Ves – Voznica, Kremnica – Hor. Hámre, St. Kremnička - Lovčica Trubín, Slaská – Lovča, Ban. Belá – Tek. Breznica

5. kolo, nedeľa 31. augusta 2003 o 16.00 hod.: Hor. Ves – Brehy, Kremnica – Vyhne, St. Kremnička - Št. Bane, Slaská - Ban. Štiavnica, Ban. Belá – Voznica, Tek. Breznica - Hor. Hámre, Lovča - Lovčica Trubín

6. kolo, nedeľa 7. septembra 2003 o 15.30 hod.: Brehy - Lovčica Trubín, Hor. Hámre – Lovča, Voznica - Tek. Breznica, Ban. Štiavnica - Ban. Belá, Št. Bane – Slaská, Vyhne - St. Kremnička, Hor. Ves – Kremnica

7. kolo, nedeľa 14. septembra 2003 o 15.30 hod.: Kremnica – Brehy, St. Kremnička - Hor. Ves, Slaská – Vyhne, Ban. Belá - Št. Bane, Tek. Breznica - Ban. Štiavnica, Lovča – Voznica, Lovčica Trubín - Hor. Hámre

Skryť Vypnúť reklamu

8. kolo, nedeľa 21. septembra 2003 o 15.00 hod.: Brehy - Hor. Hámre, Voznica – Lovčica, Trubín, Ban. Štiavnica – Lovča, Št. Bane - Tek. Breznica, Vyhne - Ban. Belá, Hor. Ves – Slaská, Kremnica - St. Kremnička

9. kolo, nedeľa 28. septembra 2003 o 15.00 hod.: St. Kremnička – Brehy, Slaská – Kremnica, Ban. Belá - Hor. Ves, Tek. Breznica – Vyhne, Lovča - Št. Bane, Lovčica Trubín - Ban. Štiavnica, Hor. Hámre – Voznica

10. kolo, nedeľa 5. októbra 2003 o 14.30 hod.: Brehy – Voznica, Ban. Štiavnica - Hor. Hámre, Št. Bane - Lovčica Trubín, Vyhne – Lovča, Hor. Ves - Tek. Breznica, Kremnica - Ban. Belá, St. Kremnička – Slaská

11. kolo, nedeľa 12. októbra 2003 o 14.30 hod.: Slaská – Brehy, Ban. Belá - St. Kremnička, Tek. Breznica – Kremnica, Lovča - Hor. Ves, Lovčica Trubín – Vyhne, Hor. Hámre - Št. Bane, Voznica - Ban. Štiavnica

Skryť Vypnúť reklamu

12. kolo, nedeľa 19. októbra 2003 o 14.00 hod.: Brehy - Ban. Štiavnica, Št. Bane – Voznica, Vyhne - Hor. Hámre, Hor. Ves - Lovčica Trubín, Kremnica – Lovča, St. Kremnička - Tek. Breznica, Slaská - Ban. Belá

13. kolo, nedeľa 26. októbra 2003 o 14.00 hod.: Ban. Belá – Brehy, Tek. Breznica – Slaská, Lovča - St. Kremnička, Lovčica Trubín – Kremnica, Hor. Hámre - Hor. Ves, Voznica – Vyhne, Ban. Štiavnica - Št. Bane

Hracie výnimky - Inter Horná Ves - sobota UHČ

II. trieda ZH

2. kolo, nedeľa 10. augusta 2003 o 16.00 hod.: Prestavlky – Prochot, Šáš. Podhradie - Hor. Ždáňa, Rudno n/Hr. – Kosorín, Jan. Lehota – Repište, D. Trnávka (D. Ždáňa B) – Župkov, Bzenica – Pitelová, Ihráč – Nevoľné

3. kolo, nedeľa 17. augusta 2003 o 16.00 hod.: Nevoľné – Prestavlky, Pitelová – Ihráč, Župkov – Bzenica, Repište - Dol. Trnávka, Kosorín - Jan. Lehota, Hor. Ždáňa - Rudno n/Hr., Prochot - Šáš. Podhradie

4. kolo, nedeľa 24. augusta 2003 o 16.00 hod.: Prestavlky - Šáš. Podhradie, Rudno n/Hr. – Prochot, Jan. Lehota - Hor. Ždáňa, Dol. Trnávka – Kosorín, Bzenica – Repište, Ihráč – Župkov, Nevoľné – Pitelová

1. kolo, piatok 29. augusta 2003 o 16.00 hod.: Ihráč – Prestavlky, Nevoľné – Bzenica, Pitelová – Dol. Ždáňa B, Župkov – Jan. Lehota, Repište - Rudno n/Hr., Kosorín – Šáš. Podhradie, Hor. Ždáňa – Prochot

5. kolo, nedeľa 31. augusta 2003 o 16.00 hod.: Pitelová – Prestavlky, Župkov – Nevoľné, Repište – Ihráč, Kosorín – Bzenica, Hor. Ždáňa - Dol. Trnávka, Prochot - Jan. Lehota, Šáš. Podhradie - Rudno n/Hr.

6. kolo, nedeľa 7. septembra 2003 o 15.30 hod.: Prestavlky - Rudno n/Hr., Jan. Lehota - Šáš. Podhradie, Dol. Trnávka – Prochot, Bzenica - Hor. Ždáňa, Ihráč – Kosorín, Nevoľné – Repište, Pitelová – Župkov

7. kolo, nedeľa 14. septembra 2003 o 15.30 hod.: Župkov – Prestavlky, Repište – Pitelová, Kosorín – Nevoľné, Hor. Ždáňa – Ihráč, Prochot – Bzenica, Šáš. Podhradie - Dol. Trnávka, Rudno n/Hr. - Jan. Lehota

8. kolo, nedeľa 21. septembra 2003 o 15.00 hod.: Prestavlky - Jan. Lehota, Dol. Trnávka - Rudno n/Hr., Bzenica - Šáš. Podhradie, Ihráč – Prochot, Nevoľné - Hor. Ždáňa, Pitelová – Kosorín, Župkov – Repište

9. kolo, nedeľa 28. septembra 2003 o 15.00 hod.: Repište – Prestavlky, Kosorín – Župkov, Hor. Ždáňa – Pitelová, Prochot – Nevoľné, Šáš. Podhradie – Ihráč, Rudno n/Hr. – Bzenica, Jan. Lehota - Dol. Trnávka

10. kolo, nedeľa 5. októbra 2003 o 14.30 hod.: Prestavlky - Dol. Trnávka, Bzenica - Jan. Lehota, Ihráč - Rudno n/Hr., Nevoľné - Šáš. Podhradie, Pitelová – Prochot, Župkov - Hor. Ždáňa, Repište – Kosorín

11. kolo, nedeľa 12. októbra 2003 o 14.30 hod.: Kosorín – Prestavlky, Hor. Ždáňa – Repište, Prochot – Župkov, Šáš. Podhradie – Pitelová, Rudno n/Hr. – Nevoľné, Jan. Lehota – Ihráč, Dol. Trnávka – Bzenica

12. kolo, nedeľa 19. októbra 2003 o 14.00 hod.: Prestavlky – Bzenica, Ihráč - Dol. Trnávka, Nevoľné - Jan. Lehota, Pitelová - Rudno n/Hr., Župkov - Šáš. Podhradie, Repište – Prochot, Kosorín - Hor. Ždáňa

13. kolo, nedeľa 26. októbra 2003 o 14.00 hod.: Hor. Ždáňa – Prestavlky, Prochot – Kosorín, Šáš. Podhradie – Repište, Rudno n/Hr. – Župkov, Jan. Lehota – Pitelová, Dol. Trnávka – Nevoľné, Bzenica – Ihráč

Hracie výnimky - Družstevník Kosorín - 10.00 hod., TJ Dolná Ždáňa B (Dol. Trnávka) - sobota, ihr. Dol. Trnávka

III. trieda ZH

1. kolo, nedeľa 17. augusta 2003 o 16.00 hod.: Krahule – Prenčov, Skl. Teplice – Hr. Beňadik, Kopernica – Hr. Dúbrava, Veľ. Lehota – St. Kremnička ,,B", Mal. Lehota - Ostrý Grúň

2. kolo, nedeľa 24. augusta 2003 o 16.00 hod.: Prenčov - O. Grúň, St. Kremnička ,,B" - M. Lehota, Hr. Dúbrava - Veľ. Lehota, Hr. Beňadik – Kopernica, Krahule - Skl. Teplice

3. kolo, nedeľa 31. augusta 2003 o 16.00 hod.: Skl. Teplice – Prenčov, Kopernica – Krahule, Veľ. Lehota - Hr. Beňadik, M. Lehota - Hr. Dúbrava, O. Grúň - St. Kremnička ,,B"

4. kolo, nedeľa 7. septembra 2003 o 15.30 hod.: Prenčov - St. Kremnička ,,B", Hr. Dúbrava - O. Grúň, Hr. Beňadik - M. Lehota, Krahule - Veľ. Lehota, Skl. Teplice – Kopernica

5. kolo, nedeľa 14. septembra 2003 o 15.30 hod.: Kopernica – Prenčov, Veľ. Lehota - Skl. Teplice, M. Lehota – Krahule, O. Grúň - Hr. Beňadik, St. Kremnička ,,B" - Hr. Dúbrava

6. kolo, nedeľa 21. septembra 2003 o 15.00 hod.: Prenčov - Hr. Dúbrava, Hr. Beňadik - St. Kremnička ,,B", Krahule - O. Grúň, Skl. Teplice - M. Lehota, Kopernica Veľ. Lehota

7. kolo, nedeľa 28. septembra 2003 o 15.00 hod.: Veľ. Lehota – Prenčov, M. Lehota – Kopernica, O. Grúň - Skl. Teplice, St. Kremnička ,,B" – Krahule, Hr. Dúbrava - Hr. Beňadik

8. kolo, nedeľa 5. októbra 2003 o 14.30 hod.: Prenčov - Hr. Beňadik, Krahule - Hr. Dúbrava, Skl. Teplice - St. Kremnička ,,B", Kopernica - O. Grúň, Veľ. Lehota - M. Lehota

9. kolo, nedeľa 12. októbra 2003 o 14.30 hod.: M. Lehota – Prenčov, O. Grúň - Veľ. Lehota, St. Kremnička ,,B" – Kopernica, Hr. Dúbrava - Skl. Teplice, Hr. Beňadik – Krahule

Hracie výnimky - Sokol Krahule - o 9.30 hod., Družstevník Stará Kremnička ,,B" - sobota UHČ

I. trieda, dorast ZH

2. kolo, nedeľa 10. augusta 2003 o 14.00 hod.: Brehy - Hliník n/Hr. ,,B", Lovčica Trubín – Kosorín, H. Hámre - St. Kremnička, Voznica – Kremnica, Bzenica - Tr. Hora (Pitelová)

3. kolo, nedeľa 17. augusta 2003 o 13.30 hod.: Vyhne – Brehy, Kremnica – Bzenica, St. Kremnička – Voznica, Kosorín - H. Hámre, Hliník n/Hr. ,,B" – Lovča

4. kolo, nedeľa 24. augusta 2003 o 13.30 hod.: Brehy – Lovča, Lovčica Trubín - Hliník n/Hr. ,,B", Voznica – Kosorín, Bzenica - St. Kremnička, Vyhne - Tr. Hora

1. kolo, piatok 29. augusta 2003 o 13.30 hod.: Vyhne – Bzenica, Pitelová – Voznica, Kremnica – Hor. Hámre, St. Kremnička - Lovčica Trubín, Kosorín – Lovča

5. kolo, nedeľa 31. augusta 2003 o 13.30 hod.: Tr. Hora – Brehy, Kremnica – Vyhne, Kosorín – Bzenica, Hliník n/Hr. ,,B" - H. Hámre, Lovča - Lovčica Trubín

6. kolo, nedeľa 7. septembra 2003 o 13.00 hod.: Brehy - Lovčica Trubín, H. Hámre – Lovča, Voznica - Hliník n/Hr. ,,B", Vyhne - St. Kremnička, Tr. Hora - Kremnica

7. kolo, nedeľa 14. septembra 2003 o 13.00 hod.: Kremnica – Brehy, St. Kremnička - Tr. Hora, Kosorín – Vyhne, Hliník n/Hr. ,,B" – Bzenica, Lovča - Voznica, Lovčica Trubín - H. Hámre

8. kolo, nedeľa 21. septembra 2003 o 12.30 hod.: Brehy - H. Hámre, Voznica - Lovčica Trubín, Bzenica – Lovča, Tr. Hora – Kosorín, Kremnica - St. Kremnička

9. kolo, nedeľa 28. septembra 2003 o 12.30 hod.: St. Kremnička – Brehy, Kosorín – Kremnica, Hliník n/Hr. ,,B" – Vyhne, Lovčica Trubín – Bzenica, H. Hámre – Voznica

10. kolo, nedeľa 5. októbra 2003 o 12.00 hod.: Brehy – Voznica, Bzenica - H. Hámre, Vyhne – Lovča, Tr. Hora - Hliník n/Hr. ,,B", St. Kremnička – Kosorín

11. kolo, nedeľa 12. októbra 2003 o 12.00 hod.: Kosorín – Brehy, Hliník n/Hr. ,,B" – Kremnica, Lovča - Tr. Hora, Lovčica Trubín – Vyhne, Voznica – Bzenica

12. kolo, nedeľa 19. októbra 2003 o 11.30 hod.: Brehy – Bzenica, Vyhne - H. Hámre, Tr. Hora - Lovčica Trubín, Kremnica – Lovča, St. Kremnička - Hliník n/Hr. ,,B"

13. kolo, nedeľa 26. októbra 2003 o 11.30 hod.: Hliník n/Hr. ,,B" – Kosorín, Lovča - St. Kremnička, Lovčica Trubín – Kremnica, H. Hámre - Tr. Hora, Voznica - Vyhne

Hracie výnimky - PS Hliník nad Hronom ,,B" - sobota Dolná Ždáňa, Družstevník Kosorín - 13.00 hod., Družstevník Pitelová (Trnavá Hora) - 210 min. ihrisko Trnavá Hora

I. trieda žiaci, skupina ,,A“ ZH

1. kolo, sobota 23. augusta 2003 o 16.00 hod.: St. Kremnička – Hor. Ždáňa, Ihráč - Lovčica Trubín, Lutila – Dol. Ždáňa, Bzenica – Jan. Lehota, Skl. Teplice – Slaská

2. kolo, sobota 30. augusta 2003 o 16.00 hod.: Jan. Lehota - Skl. Teplice, Dol. Ždáňa – Bzenica, Lovčica Trubín – Lutila, Hor. Ždáňa – Ihráč, Tr. Hora - St. Kremnička

3. kolo, sobota 6. septembra 2003 o 15.30 hod.: Ihráč - Tr. Hora, Lutila - Hor. Ždáňa, Bzenica - Lovčica Trubín, Skl. Teplice - Dol. Ždáňa, Slaská - Janova Lehota

4. kolo, sobota 13. septembra 2003 o 15.30 hod.: Dol. Ždáňa – Slaská, Lovčica Trubín - Skl. Teplice, Hor. Ždáňa – Bzenica, Tr. Hora – Lutila, St. Kremnička – Ihráč

11. kolo, pondelok 15. septembra 2003 o 10.00 hod.: Slaská – Bzenica, J. Lehota – Lutila, Dol. Ždáňa – Ihráč, Lov.-Trubín - St. Kremnička (o 14.30), Hor. Ždáňa - Tr. Hora

5. kolo, sobota 20. septembra 2003 o 15.00 hod.: Lutila - St. Kremnička, Bzenica - Tr. Hora, Skl. Teplice - Hor. Ždáňa, Slaská - Lovčica Trubín, Jan. Lehota - Dol. Ždáňa

6. kolo, sobota 27. septembra 2003 o 15.00 hod.: Lovčica Trubín - Jan. Lehota, Hor. Ždáňa – Slaská, Tr. Hora - Skl. Teplice, St. Kremnička – Bzenica, Ihráč – Lutila

7. kolo, sobota 4. októbra 2003 o 14.30 hod.: Bzenica – Ihráč, Skl. Teplice - St. Kremnička, Slaská - Tr. Hora, J. Lehota - Hor. Ždáňa, Dol. Ždáňa - Lovčica Trubín

8. kolo, sobota 11. októbra 2003 o 14.30 hod.: Hor. Ždáňa - Dol. Ždáňa, Tr. Hora - J. Lehota, St. Kremnička – Slaská, Ihráč - Skl. Teplice, Lutila – Bzenica

9. kolo, sobota 18. októbra 2003 o 14.00 hod.: Skl. Teplice – Lutila, Slaská – Ihráč, J. Lehota - St. Kremnička, Dol. Ždáňa - Tr. Hora, Lovčica Trubín - Hor. Ždáňa

10. kolo, sobota 21. októbra 2003 o 14.00 hod.: St. Kremnička - Dol. Ždáňa, Lutila – Slaská, Tr. Hora - Lovčica Trubín, Ihráč - J. Lehota, Bzenica - Skl. Teplice

Hracie výnimky - Družstevník Kremnička - 120 min. pred ÚHČ dospelých, TJ Lovčica Trubín - sobota 14.30 hod.

I. trieda žiaci, skupina B

1. kolo, sobota 23. augusta 2003 o 16.00 hod.: Vyhne – Hr. Beňadik, Veľ. Lehota - Rudno n/Hr., Brehy – Župkov, Ban. Belá – Voznica, Dol. Hámre - Sokol Tekovská Breznica

2. kolo, sobota 30. augusta 2003 o 16.00 hod.: Hr. Beňadik - Tek. Breznica, Voznica - Dol. Hámre, Župkov - Ban. Belá, Rudno – Brehy, Vyhne - Veľ. Lehota

3. kolo, sobota 6. septembra 2003 o 15.30 hod.: Veľ. Lehota - Hr. Beňadik, Brehy – Vyhne, Ban. Belá – Rudno, Dol. Hámre – Župkov, Tek. Breznica – Voznica

4. kolo, sobota 13. septembra 2003 o 15.30 hod.: Hr. Beňadik – Voznica, Župkov - Tek. Breznica, Rudno - Dol. Hámre, Vyhne - Ban. Belá, Veľ. Lehota – Brehy

5. kolo, sobota 20. septembra 2003 o 15.00 hod.: Brehy - Hr. Beňadik, Ban. Belá - Veľ. Lehota, Dol. Hámre – Vyhne, Tek. Breznica – Rudno, Voznica – Župkov

6. kolo, sobota 27. septembra 2003 o 15.00 hod.: Hr. Beňadik – Župkov, Rudno – Voznica, Vyhne - Tek. Breznica, Veľ. Lehota - Dol. Hámre, Ban. Belá - Brehy

7. kolo, sobota 4. októbra 2003 o 14.30 hod.: Ban. Belá - Hr. Beňadik, Dol. Hámre – Brehy, Tek. Breznica - Veľ. Lehota, Voznica – Vyhne, Župkov – Rudno

8. kolo, sobota 11. októbra 2003 o 14.30 hod.: Hr. Beňadik – Rudno, Vyhne – Župkov, Veľ. Lehota – Voznica, Brehy - Tek. Breznica, Ban. Belá - Dol. Hámre

9. kolo, sobota 18. októbra 2003 o 14.00 hod.: Dol. Hámre - Hr. Beňadik, Voznica – Brehy, Rudno – Vyhne, Tek. Breznica - Ban. Belá, Župkov - Veľ. Lehota

Hracie výnimky - Dinas Banská Belá - 120 min. pred ÚHČ dorastu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Buďte v najlepšej spoločnosti!
  2. Desať dôvodov, prečo študovať na Trnavskej univerzite
  3. Za kvalitným vzdelaním nemusíte do sveta! Príďte na EkF TUKE
  4. Získaj náskok pred štartom
  5. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  6. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  7. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  8. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými?
  9. Denník SME spolu s knihou Rozhovory o ľudskom tele
  10. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami
  1. Veolia dostala exkluzívne do správy projekt SKY PARK
  2. AS EUBA vyhlasuje protest proti novele zákona o VŠ
  3. Firmy sa spojili s učiteľmi, rozhodli sa pomôcť chudobným žiakom
  4. Počas pandémie vzrástli obavy z právnych sporov
  5. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať?
  6. A new, multifunctional centre will revive the Danube embankment
  7. BILLA má nový vernostný program pre deti – „SuperOsma“
  8. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia
  9. WESTech je distribútorom Dell Technologies na Slovensku
  10. Petra Vlhová venuje svoju prilbu do súťaže pre Plamienok
  1. 5 najčastejších dôvodov, pre ktoré sa v noci budíme 19 042
  2. Maldivy, Emiráty, Egypt z Bratislavy aj s poistením liečby COVID 15 763
  3. Oplatí sa teraz kupovať byt alebo je lepšie si počkať? 12 787
  4. Skutočná vanilka a čokoláda. Čo robí potraviny kvalitnými? 8 125
  5. Korona zlacňuje elektroniku. Tento týždeň je až o 50 % lacnejšia 7 573
  6. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje 7 510
  7. Telo v karanténe, jar a domácnosť, rozhovor s Denisou Dvončovou 7 246
  8. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 6 826
  9. AGEL spustil testovanie expresnými PCR testami 6 710
  10. 10 vecí, kvôli ktorým do banky už chodiť nemusíte 6 378
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Po požiari ostala v dome doslova spúšť.

Obec Hrochoť sa snaží pomôcť sociálne slabej rodine, ktorá prišla pri požiari domu prakticky o všetko.

2 h
ilustračná foto

Od novembra 2019 má uložený trest zákazu činnosti vedenia motorových vozidiel až na doživotie.

3 h
žena vypĺňa formulár počas celoštátneho Sčítania obyvateľov, domov a bytov (SODB) 2021, ktoré sa uskutočňuje od 15. februára do 31. marca 2021 na webovej stránke www.scitanie.sk.

Sčítala sa už viac ako polovica Banskobystričanov.

4 h
Distribúcia respirátorov je v plnom prúde

Mesto Brezno začalo s distribúciou respirátorov FFP2 obyvateľom nad 60 rokov. Ako náhle budú k dispozícii vitamíny, ľudia vo veku 60 – 64 rokov si ich budú môcť vyzdvihnúť v dennom centre Prameň.

6 h

Už ste čítali?