Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie jesennej časti futbalových súťaží

I. trieda ZH

2. kolo, nedeľa 10. augusta 2003 o 16.30 hod.: Brehy - Tek. Breznica, Lovča - Ban. Belá, Lovčica Trubín – Slaská, Hor. Hámre - St. Kremnička, Voznica – Kremnica, Ban. Štiavnica - Hor. Ves, Štiav. Bane – Vyhne

3. kolo, nedeľa 17. augusta 2003 o 16.00 hod.: Vyhne – Brehy, Hor. Ves - Št. Bane, Kremnica - Ban. Štiavnica, St. Kremnička – Voznica, Slaská - Hor. Hámre, Ban. Belá - Lovčica Trubín, Tek. Breznica - Lovča

4. kolo, nedeľa 24. augusta 2003 o 16.00 hod.: Brehy – Lovča, Lovčica Trubín - Tek. Breznica, Hor. Hámre - Ban. Belá, Voznica – Slaská, Ban. Štiavnica - St. Kremnička, Št. Bane – Kremnica, Vyhne - Hor. Ves

Skryť Vypnúť reklamu

1. kolo, piatok 29. augusta 2003 o 16.00 hod.: Štiav. Bane – Brehy, Vyhne – Ban. Štiavnica, Hor. Ves – Voznica, Kremnica – Hor. Hámre, St. Kremnička - Lovčica Trubín, Slaská – Lovča, Ban. Belá – Tek. Breznica

5. kolo, nedeľa 31. augusta 2003 o 16.00 hod.: Hor. Ves – Brehy, Kremnica – Vyhne, St. Kremnička - Št. Bane, Slaská - Ban. Štiavnica, Ban. Belá – Voznica, Tek. Breznica - Hor. Hámre, Lovča - Lovčica Trubín

6. kolo, nedeľa 7. septembra 2003 o 15.30 hod.: Brehy - Lovčica Trubín, Hor. Hámre – Lovča, Voznica - Tek. Breznica, Ban. Štiavnica - Ban. Belá, Št. Bane – Slaská, Vyhne - St. Kremnička, Hor. Ves – Kremnica

7. kolo, nedeľa 14. septembra 2003 o 15.30 hod.: Kremnica – Brehy, St. Kremnička - Hor. Ves, Slaská – Vyhne, Ban. Belá - Št. Bane, Tek. Breznica - Ban. Štiavnica, Lovča – Voznica, Lovčica Trubín - Hor. Hámre

Skryť Vypnúť reklamu

8. kolo, nedeľa 21. septembra 2003 o 15.00 hod.: Brehy - Hor. Hámre, Voznica – Lovčica, Trubín, Ban. Štiavnica – Lovča, Št. Bane - Tek. Breznica, Vyhne - Ban. Belá, Hor. Ves – Slaská, Kremnica - St. Kremnička

9. kolo, nedeľa 28. septembra 2003 o 15.00 hod.: St. Kremnička – Brehy, Slaská – Kremnica, Ban. Belá - Hor. Ves, Tek. Breznica – Vyhne, Lovča - Št. Bane, Lovčica Trubín - Ban. Štiavnica, Hor. Hámre – Voznica

10. kolo, nedeľa 5. októbra 2003 o 14.30 hod.: Brehy – Voznica, Ban. Štiavnica - Hor. Hámre, Št. Bane - Lovčica Trubín, Vyhne – Lovča, Hor. Ves - Tek. Breznica, Kremnica - Ban. Belá, St. Kremnička – Slaská

11. kolo, nedeľa 12. októbra 2003 o 14.30 hod.: Slaská – Brehy, Ban. Belá - St. Kremnička, Tek. Breznica – Kremnica, Lovča - Hor. Ves, Lovčica Trubín – Vyhne, Hor. Hámre - Št. Bane, Voznica - Ban. Štiavnica

Skryť Vypnúť reklamu

12. kolo, nedeľa 19. októbra 2003 o 14.00 hod.: Brehy - Ban. Štiavnica, Št. Bane – Voznica, Vyhne - Hor. Hámre, Hor. Ves - Lovčica Trubín, Kremnica – Lovča, St. Kremnička - Tek. Breznica, Slaská - Ban. Belá

13. kolo, nedeľa 26. októbra 2003 o 14.00 hod.: Ban. Belá – Brehy, Tek. Breznica – Slaská, Lovča - St. Kremnička, Lovčica Trubín – Kremnica, Hor. Hámre - Hor. Ves, Voznica – Vyhne, Ban. Štiavnica - Št. Bane

Hracie výnimky - Inter Horná Ves - sobota UHČ

II. trieda ZH

2. kolo, nedeľa 10. augusta 2003 o 16.00 hod.: Prestavlky – Prochot, Šáš. Podhradie - Hor. Ždáňa, Rudno n/Hr. – Kosorín, Jan. Lehota – Repište, D. Trnávka (D. Ždáňa B) – Župkov, Bzenica – Pitelová, Ihráč – Nevoľné

3. kolo, nedeľa 17. augusta 2003 o 16.00 hod.: Nevoľné – Prestavlky, Pitelová – Ihráč, Župkov – Bzenica, Repište - Dol. Trnávka, Kosorín - Jan. Lehota, Hor. Ždáňa - Rudno n/Hr., Prochot - Šáš. Podhradie

4. kolo, nedeľa 24. augusta 2003 o 16.00 hod.: Prestavlky - Šáš. Podhradie, Rudno n/Hr. – Prochot, Jan. Lehota - Hor. Ždáňa, Dol. Trnávka – Kosorín, Bzenica – Repište, Ihráč – Župkov, Nevoľné – Pitelová

1. kolo, piatok 29. augusta 2003 o 16.00 hod.: Ihráč – Prestavlky, Nevoľné – Bzenica, Pitelová – Dol. Ždáňa B, Župkov – Jan. Lehota, Repište - Rudno n/Hr., Kosorín – Šáš. Podhradie, Hor. Ždáňa – Prochot

5. kolo, nedeľa 31. augusta 2003 o 16.00 hod.: Pitelová – Prestavlky, Župkov – Nevoľné, Repište – Ihráč, Kosorín – Bzenica, Hor. Ždáňa - Dol. Trnávka, Prochot - Jan. Lehota, Šáš. Podhradie - Rudno n/Hr.

6. kolo, nedeľa 7. septembra 2003 o 15.30 hod.: Prestavlky - Rudno n/Hr., Jan. Lehota - Šáš. Podhradie, Dol. Trnávka – Prochot, Bzenica - Hor. Ždáňa, Ihráč – Kosorín, Nevoľné – Repište, Pitelová – Župkov

7. kolo, nedeľa 14. septembra 2003 o 15.30 hod.: Župkov – Prestavlky, Repište – Pitelová, Kosorín – Nevoľné, Hor. Ždáňa – Ihráč, Prochot – Bzenica, Šáš. Podhradie - Dol. Trnávka, Rudno n/Hr. - Jan. Lehota

8. kolo, nedeľa 21. septembra 2003 o 15.00 hod.: Prestavlky - Jan. Lehota, Dol. Trnávka - Rudno n/Hr., Bzenica - Šáš. Podhradie, Ihráč – Prochot, Nevoľné - Hor. Ždáňa, Pitelová – Kosorín, Župkov – Repište

9. kolo, nedeľa 28. septembra 2003 o 15.00 hod.: Repište – Prestavlky, Kosorín – Župkov, Hor. Ždáňa – Pitelová, Prochot – Nevoľné, Šáš. Podhradie – Ihráč, Rudno n/Hr. – Bzenica, Jan. Lehota - Dol. Trnávka

10. kolo, nedeľa 5. októbra 2003 o 14.30 hod.: Prestavlky - Dol. Trnávka, Bzenica - Jan. Lehota, Ihráč - Rudno n/Hr., Nevoľné - Šáš. Podhradie, Pitelová – Prochot, Župkov - Hor. Ždáňa, Repište – Kosorín

11. kolo, nedeľa 12. októbra 2003 o 14.30 hod.: Kosorín – Prestavlky, Hor. Ždáňa – Repište, Prochot – Župkov, Šáš. Podhradie – Pitelová, Rudno n/Hr. – Nevoľné, Jan. Lehota – Ihráč, Dol. Trnávka – Bzenica

12. kolo, nedeľa 19. októbra 2003 o 14.00 hod.: Prestavlky – Bzenica, Ihráč - Dol. Trnávka, Nevoľné - Jan. Lehota, Pitelová - Rudno n/Hr., Župkov - Šáš. Podhradie, Repište – Prochot, Kosorín - Hor. Ždáňa

13. kolo, nedeľa 26. októbra 2003 o 14.00 hod.: Hor. Ždáňa – Prestavlky, Prochot – Kosorín, Šáš. Podhradie – Repište, Rudno n/Hr. – Župkov, Jan. Lehota – Pitelová, Dol. Trnávka – Nevoľné, Bzenica – Ihráč

Hracie výnimky - Družstevník Kosorín - 10.00 hod., TJ Dolná Ždáňa B (Dol. Trnávka) - sobota, ihr. Dol. Trnávka

III. trieda ZH

1. kolo, nedeľa 17. augusta 2003 o 16.00 hod.: Krahule – Prenčov, Skl. Teplice – Hr. Beňadik, Kopernica – Hr. Dúbrava, Veľ. Lehota – St. Kremnička ,,B", Mal. Lehota - Ostrý Grúň

2. kolo, nedeľa 24. augusta 2003 o 16.00 hod.: Prenčov - O. Grúň, St. Kremnička ,,B" - M. Lehota, Hr. Dúbrava - Veľ. Lehota, Hr. Beňadik – Kopernica, Krahule - Skl. Teplice

3. kolo, nedeľa 31. augusta 2003 o 16.00 hod.: Skl. Teplice – Prenčov, Kopernica – Krahule, Veľ. Lehota - Hr. Beňadik, M. Lehota - Hr. Dúbrava, O. Grúň - St. Kremnička ,,B"

4. kolo, nedeľa 7. septembra 2003 o 15.30 hod.: Prenčov - St. Kremnička ,,B", Hr. Dúbrava - O. Grúň, Hr. Beňadik - M. Lehota, Krahule - Veľ. Lehota, Skl. Teplice – Kopernica

5. kolo, nedeľa 14. septembra 2003 o 15.30 hod.: Kopernica – Prenčov, Veľ. Lehota - Skl. Teplice, M. Lehota – Krahule, O. Grúň - Hr. Beňadik, St. Kremnička ,,B" - Hr. Dúbrava

6. kolo, nedeľa 21. septembra 2003 o 15.00 hod.: Prenčov - Hr. Dúbrava, Hr. Beňadik - St. Kremnička ,,B", Krahule - O. Grúň, Skl. Teplice - M. Lehota, Kopernica Veľ. Lehota

7. kolo, nedeľa 28. septembra 2003 o 15.00 hod.: Veľ. Lehota – Prenčov, M. Lehota – Kopernica, O. Grúň - Skl. Teplice, St. Kremnička ,,B" – Krahule, Hr. Dúbrava - Hr. Beňadik

8. kolo, nedeľa 5. októbra 2003 o 14.30 hod.: Prenčov - Hr. Beňadik, Krahule - Hr. Dúbrava, Skl. Teplice - St. Kremnička ,,B", Kopernica - O. Grúň, Veľ. Lehota - M. Lehota

9. kolo, nedeľa 12. októbra 2003 o 14.30 hod.: M. Lehota – Prenčov, O. Grúň - Veľ. Lehota, St. Kremnička ,,B" – Kopernica, Hr. Dúbrava - Skl. Teplice, Hr. Beňadik – Krahule

Hracie výnimky - Sokol Krahule - o 9.30 hod., Družstevník Stará Kremnička ,,B" - sobota UHČ

I. trieda, dorast ZH

2. kolo, nedeľa 10. augusta 2003 o 14.00 hod.: Brehy - Hliník n/Hr. ,,B", Lovčica Trubín – Kosorín, H. Hámre - St. Kremnička, Voznica – Kremnica, Bzenica - Tr. Hora (Pitelová)

3. kolo, nedeľa 17. augusta 2003 o 13.30 hod.: Vyhne – Brehy, Kremnica – Bzenica, St. Kremnička – Voznica, Kosorín - H. Hámre, Hliník n/Hr. ,,B" – Lovča

4. kolo, nedeľa 24. augusta 2003 o 13.30 hod.: Brehy – Lovča, Lovčica Trubín - Hliník n/Hr. ,,B", Voznica – Kosorín, Bzenica - St. Kremnička, Vyhne - Tr. Hora

1. kolo, piatok 29. augusta 2003 o 13.30 hod.: Vyhne – Bzenica, Pitelová – Voznica, Kremnica – Hor. Hámre, St. Kremnička - Lovčica Trubín, Kosorín – Lovča

5. kolo, nedeľa 31. augusta 2003 o 13.30 hod.: Tr. Hora – Brehy, Kremnica – Vyhne, Kosorín – Bzenica, Hliník n/Hr. ,,B" - H. Hámre, Lovča - Lovčica Trubín

6. kolo, nedeľa 7. septembra 2003 o 13.00 hod.: Brehy - Lovčica Trubín, H. Hámre – Lovča, Voznica - Hliník n/Hr. ,,B", Vyhne - St. Kremnička, Tr. Hora - Kremnica

7. kolo, nedeľa 14. septembra 2003 o 13.00 hod.: Kremnica – Brehy, St. Kremnička - Tr. Hora, Kosorín – Vyhne, Hliník n/Hr. ,,B" – Bzenica, Lovča - Voznica, Lovčica Trubín - H. Hámre

8. kolo, nedeľa 21. septembra 2003 o 12.30 hod.: Brehy - H. Hámre, Voznica - Lovčica Trubín, Bzenica – Lovča, Tr. Hora – Kosorín, Kremnica - St. Kremnička

9. kolo, nedeľa 28. septembra 2003 o 12.30 hod.: St. Kremnička – Brehy, Kosorín – Kremnica, Hliník n/Hr. ,,B" – Vyhne, Lovčica Trubín – Bzenica, H. Hámre – Voznica

10. kolo, nedeľa 5. októbra 2003 o 12.00 hod.: Brehy – Voznica, Bzenica - H. Hámre, Vyhne – Lovča, Tr. Hora - Hliník n/Hr. ,,B", St. Kremnička – Kosorín

11. kolo, nedeľa 12. októbra 2003 o 12.00 hod.: Kosorín – Brehy, Hliník n/Hr. ,,B" – Kremnica, Lovča - Tr. Hora, Lovčica Trubín – Vyhne, Voznica – Bzenica

12. kolo, nedeľa 19. októbra 2003 o 11.30 hod.: Brehy – Bzenica, Vyhne - H. Hámre, Tr. Hora - Lovčica Trubín, Kremnica – Lovča, St. Kremnička - Hliník n/Hr. ,,B"

13. kolo, nedeľa 26. októbra 2003 o 11.30 hod.: Hliník n/Hr. ,,B" – Kosorín, Lovča - St. Kremnička, Lovčica Trubín – Kremnica, H. Hámre - Tr. Hora, Voznica - Vyhne

Hracie výnimky - PS Hliník nad Hronom ,,B" - sobota Dolná Ždáňa, Družstevník Kosorín - 13.00 hod., Družstevník Pitelová (Trnavá Hora) - 210 min. ihrisko Trnavá Hora

I. trieda žiaci, skupina ,,A“ ZH

1. kolo, sobota 23. augusta 2003 o 16.00 hod.: St. Kremnička – Hor. Ždáňa, Ihráč - Lovčica Trubín, Lutila – Dol. Ždáňa, Bzenica – Jan. Lehota, Skl. Teplice – Slaská

2. kolo, sobota 30. augusta 2003 o 16.00 hod.: Jan. Lehota - Skl. Teplice, Dol. Ždáňa – Bzenica, Lovčica Trubín – Lutila, Hor. Ždáňa – Ihráč, Tr. Hora - St. Kremnička

3. kolo, sobota 6. septembra 2003 o 15.30 hod.: Ihráč - Tr. Hora, Lutila - Hor. Ždáňa, Bzenica - Lovčica Trubín, Skl. Teplice - Dol. Ždáňa, Slaská - Janova Lehota

4. kolo, sobota 13. septembra 2003 o 15.30 hod.: Dol. Ždáňa – Slaská, Lovčica Trubín - Skl. Teplice, Hor. Ždáňa – Bzenica, Tr. Hora – Lutila, St. Kremnička – Ihráč

11. kolo, pondelok 15. septembra 2003 o 10.00 hod.: Slaská – Bzenica, J. Lehota – Lutila, Dol. Ždáňa – Ihráč, Lov.-Trubín - St. Kremnička (o 14.30), Hor. Ždáňa - Tr. Hora

5. kolo, sobota 20. septembra 2003 o 15.00 hod.: Lutila - St. Kremnička, Bzenica - Tr. Hora, Skl. Teplice - Hor. Ždáňa, Slaská - Lovčica Trubín, Jan. Lehota - Dol. Ždáňa

6. kolo, sobota 27. septembra 2003 o 15.00 hod.: Lovčica Trubín - Jan. Lehota, Hor. Ždáňa – Slaská, Tr. Hora - Skl. Teplice, St. Kremnička – Bzenica, Ihráč – Lutila

7. kolo, sobota 4. októbra 2003 o 14.30 hod.: Bzenica – Ihráč, Skl. Teplice - St. Kremnička, Slaská - Tr. Hora, J. Lehota - Hor. Ždáňa, Dol. Ždáňa - Lovčica Trubín

8. kolo, sobota 11. októbra 2003 o 14.30 hod.: Hor. Ždáňa - Dol. Ždáňa, Tr. Hora - J. Lehota, St. Kremnička – Slaská, Ihráč - Skl. Teplice, Lutila – Bzenica

9. kolo, sobota 18. októbra 2003 o 14.00 hod.: Skl. Teplice – Lutila, Slaská – Ihráč, J. Lehota - St. Kremnička, Dol. Ždáňa - Tr. Hora, Lovčica Trubín - Hor. Ždáňa

10. kolo, sobota 21. októbra 2003 o 14.00 hod.: St. Kremnička - Dol. Ždáňa, Lutila – Slaská, Tr. Hora - Lovčica Trubín, Ihráč - J. Lehota, Bzenica - Skl. Teplice

Hracie výnimky - Družstevník Kremnička - 120 min. pred ÚHČ dospelých, TJ Lovčica Trubín - sobota 14.30 hod.

I. trieda žiaci, skupina B

1. kolo, sobota 23. augusta 2003 o 16.00 hod.: Vyhne – Hr. Beňadik, Veľ. Lehota - Rudno n/Hr., Brehy – Župkov, Ban. Belá – Voznica, Dol. Hámre - Sokol Tekovská Breznica

2. kolo, sobota 30. augusta 2003 o 16.00 hod.: Hr. Beňadik - Tek. Breznica, Voznica - Dol. Hámre, Župkov - Ban. Belá, Rudno – Brehy, Vyhne - Veľ. Lehota

3. kolo, sobota 6. septembra 2003 o 15.30 hod.: Veľ. Lehota - Hr. Beňadik, Brehy – Vyhne, Ban. Belá – Rudno, Dol. Hámre – Župkov, Tek. Breznica – Voznica

4. kolo, sobota 13. septembra 2003 o 15.30 hod.: Hr. Beňadik – Voznica, Župkov - Tek. Breznica, Rudno - Dol. Hámre, Vyhne - Ban. Belá, Veľ. Lehota – Brehy

5. kolo, sobota 20. septembra 2003 o 15.00 hod.: Brehy - Hr. Beňadik, Ban. Belá - Veľ. Lehota, Dol. Hámre – Vyhne, Tek. Breznica – Rudno, Voznica – Župkov

6. kolo, sobota 27. septembra 2003 o 15.00 hod.: Hr. Beňadik – Župkov, Rudno – Voznica, Vyhne - Tek. Breznica, Veľ. Lehota - Dol. Hámre, Ban. Belá - Brehy

7. kolo, sobota 4. októbra 2003 o 14.30 hod.: Ban. Belá - Hr. Beňadik, Dol. Hámre – Brehy, Tek. Breznica - Veľ. Lehota, Voznica – Vyhne, Župkov – Rudno

8. kolo, sobota 11. októbra 2003 o 14.30 hod.: Hr. Beňadik – Rudno, Vyhne – Župkov, Veľ. Lehota – Voznica, Brehy - Tek. Breznica, Ban. Belá - Dol. Hámre

9. kolo, sobota 18. októbra 2003 o 14.00 hod.: Dol. Hámre - Hr. Beňadik, Voznica – Brehy, Rudno – Vyhne, Tek. Breznica - Ban. Belá, Župkov - Veľ. Lehota

Hracie výnimky - Dinas Banská Belá - 120 min. pred ÚHČ dorastu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  2. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  3. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  4. Home (ale aj) Office
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  8. Zelená Bratislava
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  10. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  1. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Zelená Bratislava
  4. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  5. Ruža zmeny
  6. Úpravy automobilov pre ZŤP
  7. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  8. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  10. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 28 427
  2. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 16 049
  3. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 14 850
  4. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 14 418
  5. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 13 619
  6. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 11 617
  7. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 169
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 000
  9. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 8 946
  10. Budúcnosť v digitále je plná žien. V čom majú pred mužmi navrch? 8 547
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Pomník československým vojakom dokončili, slávnosť odsunula korona

Na zhotovení kópie pamätníka, ktorý nechali komunisti po Víťaznom februári rozobrať, sa podieľala slovenská aj česká strana.

Rooseveltova nemocnica

COVID - 19: V Banskobystrickom kraji najmenej nakazených

Z 27 prípadov v našom kraji bolo v okrese Banská Bystrica 12 prípadov a v breznianskom 6 prípadov.

Ilustračná foto - laboratórium

Psychická zraniteľnosť zdravotníckych pracovníkov

Hrozba psychických ťažkostí zdravotníckych pracovníkov, ako spoluvýskyt aktuálnej situácie.

Ilustračná fotografia.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Koronavírus si vyžiadal prvú obeť z radov zdravotníkov

Obvodný lekár v Lokci podľahol ochoreniu COVID-19, mal len 48 rokov.

Najviac nakazených pribudlo v Košiciach a v okrese Čadca

Nedeľňajší rekord sa vyšplhal na číslo 860.

Nedeľný rekord. V Trenčianskom kraji pribudlo 104 pozitívne testovaných

Laboratóriá na Slovensku otestovali 5 025 vzoriek, celkový počet pozitívnych bol 860.

KORONAVÍRUS: Žilina hlási menej nakazených, Čadca medzi najhoršími

V nemocniciach je hospitalizovaných 638 pacientov.

Už ste čítali?