Štvrtok, 24. jún, 2021 | Meniny má JánKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie jesennej časti futbalových súťaží

V. LIGA SK. C

1. kolo, nedeľa 3. augusta o 16.30

Dudince - Dolná Ždaňa

Radvaň - Dobrá Niva

Žarnovica - Priechod

Detva - Sásová

Brezno - Krupina

Lutila - Poniky

Nová Baňa - Dolné Hámre

2. kolo, nedeľa 10. augusta o 16.30

Dolná Ždaňa - Dolné Hámre

Poniky - Nová Baňa

Krupina - Lutila

Sásová - Brezno

Priechod - Detva

Dobrá Niva - Žarnovica

Dudince - Radvaň

3. kolo, nedeľa 17. augusta o 16.00

Radvaň - Dolná Ždaňa

Žarnovica - Dudince

Detva - Dobrá Niva

Skryť Vypnúť reklamu

Brezno - Priechod

Lutila - Sásová

Nová Baňa - Krupina

Dolné Hámre - Poniky

4. kolo, nedeľa 24. augusta o 16.00

Dolná Ždaňa - Poniky

Krupina - Dolné Hámre

Sásová - Nová Baňa

Priechod - Lutila

Dobrá Niva - Brezno

Dudince - Detva

Radvaň - Žarnovica

5. kolo, nedeľa 31. augusta o 16.00

Žarnovica - Dolná Ždaňa

Detva - Radvaň

Brezno - Dudince

Lutila - Dobrá Niva

Nová Baňa - Priechod

Dolné Hámre - Sásová

Poniky - Krupina

6. kolo, nedeľa 7. septembra o 15.30

Dolná Ždaňa - Krupina

Sásová - Poniky

Priechod - Dolné Hámre

Dobrá Niva - Nová Baňa

Dudince - Lutila

Radvaň - Brezno

Žarnovica - Detva

7. kolo, nedeľa 14. septembra o 15.30

Detva - Dolná Ždaňa

Brezno - Žarnovica

Skryť Vypnúť reklamu

Lutila - Radvaň

Nová Baňa - Dudince

Dolné Hámre - Dobrá Niva

Poniky - Priechod

Krupina - Sásová

8. kolo, nedeľa 21. septembra o 15.00

Dolná Ždaňa - Sásová

Priechod - Krupina

Dobrá Niva - Poniky

Dudince - Dolné Hámre

Radvaň - Nová Baňa

Žarnovica - Lutila

Detva - Brezno

9. kolo, nedeľa 28. septembra o 15.00

Brezno - Dolná Ždaňa

Lutila - Detva

Nová Baňa - Žarnovica

Dolné Hámre - Radvaň

Poniky - Dudince

Krupina - Dobrá Niva

Sásová - Priechod

10. kolo, nedeľa 5. októbra o 14.30

Dolná Ždaňa - Priechod

Dobrá Niva - Sásová

Dudince - Krupina

Radvaň - Poniky

Žarnovica - Dolné Hámre

Detva - Nová Baňa

Brezno - Lutila

11. kolo, nedeľa 12. októbra o 14.30

Lutila - Dolná Ždaňa

Skryť Vypnúť reklamu

Nová Baňa - Brezno

Dolné Hámre - Detva

Poniky - Žarnovica

Krupina - Radvaň

Sásová - Dudince

Priechod - Dobrá Niva

12. kolo, nedeľa 19. októbra o 14.00

Dolná Ždaňa - Dobrá Niva

Dudince - Priechod

Radvaň - Sásová

Žarnovica - Krupina

Detva - Poniky

Brezno - Dolné Hámre

Lutila - Nová Baňa

13. kolo, nedeľa 26. októbra o 14.00

Nová Baňa - Dolná Ždaňa

Dolné Hámre - Lutila

Poniky - Brezno

Krupina - Detva

Sásová - Žarnovica

Priechod - Radvaň

Dobrá Niva - Dudince

I. trieda BB

1. kolo 3. augusta o 16.30

Osrblie - Badín

Riečka - T. Č. Balog

Harmanec - Beňuš

Jakub - Jasenie

Sl. Lupča - Braväcovo (10.00)

P. Č. Balog - Mýto

Podlavice - Hronec

2. kolo 10. augusta o 16.30

Badín - Hronec

Mýto - Podlavice

Braväcovo P. Č. Balog

Jasenie . Sl. Lupča,

Beňuš Jakub,

T. Č. Balog Harmanec

Osrblie Riečka

3. kolo 17. augusta o 16.00

Riečka Badín

Harmanec Osrblie

Jakub T. Č. Balog

Sl. Lupča Beňuš (10.00)

P. Č. Balog Jasenie

Podlavice Braväcovo

Hronec Mýto

4. kolo 24. augusta o 16.30

Badín Mýto

Braväcovo Hronec

Jasenie Podlavice

Beňuš P. Č. Balog

T. Č. Balog Sl. Lupča (10.00)

Osrblie Jakub

Riečka Harmanec

5. kolo 31. augusta o 16.00

Harmanec Badín

Jakub Riečka

Sl. Lupča Osrblie

P. Č. Balog T. Č. Balog

Podlavice Beňuš

Hronec Jasenie

Mýto Braväcovo

6. kolo - 7. septembra o 15.30

Badín Braväcovo

Jasenie Mýto (10.00)

Beňuš Hronec

T. Č. Balog Podlavice

Osrblie P. Č. Balog

Riečka Sl.Lupča

Harmanec Jakub

7. kolo - 14. septembra o 15.30

Jakub Badín,

Sl. Lupča Harmanec

P. Č. Balog Riečka

Podlavice Osrblie

Hronec T. Č. Balog

Mýto Beňuš

Braväcovo Jasenie

8. kolo - 21. septembra o 15.00

Badín Jasenie

Beňuš Braväcovo (10.00)

T. Č. Balog Mýto

Osrblie Hronec

Riečka Podlavice

Harmanec P. Č. Balog

Jakub Sl. Lupča

9. kolo - 28. septembra o 15.00

Sl. Lupča Badín

P. Č. Balog Jakub

Podlavice Harmanec

Hronec Riečka

Mýto Osrblie

Braväcovo T. Č. Balog (10.00)

Jasenie Beňuš

10. kolo 5. októbra o 14.30

Badín Beňuš

T. Č. Balog Jasenie

Osrblie Braväcovo

Riečka Mýto

Harmanec Hronec

Jakub Podlavice

Sl. Lupča P. Č. Balog

11. kolo 12. októbra o 14.30

P. Č. Balog Badín

Podlavice Sl. Lupča

Hronec Jakub

Mýto Harmanec

Braväcovo Riečka

Jasenie Osrblie

Beňuš T. Č. Balog

12. kolo 19. októbra o 14.00

Badín T. Č. Balog

Osrblie Beňuš

Riečka Jasenie

Harmanec Braväcovo

Jakub Mýto

Sl. Lupča Hronec

P. Č. Balog Podlavice

13. kolo 26. októbra o 14.00

Podlavice Badín

Hronec P. Č. Balog

Mýto Sl. Lupča

Braväcovo Jakub

Jasenie Harmanec

Beňuš Riečka

T. Č. Balog Osrblie

II. TRIEDA BB SK. A

1. kolo 3. augusta o 16.30

Tajov Lučatín

Ľubietová Podkonice

Horné Pršany Medzibrod

Staré Hory Hiadeľ

Baláže Dúbravica (10.30)

Strelníky Šalková

Malachov - Hronsek

2. kolo 10. augusta o 16.30

Lučatín Hronsek

Šalková Malachov

Dúbravica Strelníky

Hiadeľ Baláže

Medzibrod Staré Hory

Podkonice Horné Pršany

Tajov Ľubietová

3. kolo 17. augusta o 16.00

Ľubietová Lučatín

Horné Pršany Tajov

Staré Hory Podkonice

Baláže Medzibrod (10.30)

Strelníky Hiadeľ

Malachov Dúbravica

Hronsek Šalková (10.30)

4. kolo 24. augusta o 16.00

Lučatín Šalková

Dúbravica Hronsek

Hiadeľ Malachov

Medzibrod Strelníky

Podkonice Baláže

Tajov Staré Hory

Ľubietová Horné Pršany

5. kolo 31. augusta o 16.00

Horné Pršany Lučatín

Staré Hory Ľubietová

Baláže Tajov (10.30)

Strelníky Podkonice

Malachov Medzibrod

Hronsek Hiadeľ (10.30)

Šalková Dúbravica

6. kolo 7. septembra o 15.30

Lučatín Dúbravica

Hiadeľ Šalková

Medzibrod Hronsek

Podkonice Malachov

Tajov Strelníky

Ľubietová Baláže

Horné Pršany Staré Hory

7. kolo 14. septembra o 15.30

Staré Hory Lučatín

Baláže Horné Pršany (10.30)

Strelníky Ľubietová

Malachov Tajov

Hronsek Podkonice (10.30)

Šalková Medzibrod

Dúbravica Hiadeľ

8. kolo 21. septembra o 15.00

Lučatín Hiadeľ

Medzibrod Dúbravica

Podkonice Šalková

Tajov Hronsek

Ľubietová Malachov

Horné Pršany Strelníky

Staré Hory Baláže (10.00)

9. kolo 28. septembra o 15.00

Baláže Lučatín (10.30)

Strelníky Staré Hory

Malachov Horné Pršany

Hronsek Ľubietová (10.30)

Šalková Tajov

Dúbravica Podkonice

Hiadeľ Medzibrod

10. kolo 5. októbra o 14.30

Lučatín Medzibrod

Podkonice Hiadeľ

Tajov Dúbravica

Ľubietová Šalková

Horné Pršany Hronsek

Staré Hory Malachov

Baláže Strelníky (10.30)

11. kolo 12. októbra o 14.30

Strelníky Lučatín

Malachov Baláže

Hronsek Staré Hory (10.30)

Šalková Horné Pršany

Dúbravica Ľubietová

Hiadeľ Tajov

Medzibrod Podkonice

12. kolo 19. októbra o 14.00

Lučatín Podkonice

Tajov Medzibrod

Ľubietová Hiadeľ

Horné Pršany Dúbravica

Staré Hory Šalková

Baláže Hronsek (10.30)

Strelníky Malachov

13. kolo 26. októbra o 14.00

Malachov Lučatín

Hronsek Strelníky (10.30)

Šalková Baláže

Dúbravica Staré Hory

Hiadeľ Horné Pršany

Medzibrod Ľubietová

Podkonice Tajov

(šil)

Inzercia - Tlačové správy

  1. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  2. Výber auta na lízing môže byť slobodnejší, ako ste si mysleli
  3. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?
  4. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou
  5. V 95-tom sme netušili, že dnes budú naše prístroje zachraňovať
  6. Vedci z BMC SAV vo vlakoch nový koronavírus nenašli
  7. Holenie je umenie. A vy môžete byť jeho majstrom
  8. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania
  9. Vážení poslanci, to naozaj?
  10. Česi vynašli revolučné tričká, na ktorých nie je vidieť pot
  1. Úspešná budúcnosť začína štúdiom na FMMR TUKE
  2. Vážení poslanci, to naozaj?
  3. V 95-tom sme netušili, že dnes budú naše prístroje zachraňovať
  4. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
  5. Pôžička s výraznou zľavou z úroku? Vieme, kde ju nájdete
  6. Vážení poslanci, to naozaj?
  7. Koniec čakania na kuriéra
  8. Čo by som urobil inak, keby som znovu staval dom?
  9. Prvé mesiace 2021 vzrástol počet susedských sporov
  10. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
  1. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 8 649
  2. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 807
  3. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 6 390
  4. Stiahnite si stovky e-kníh 5 951
  5. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 3 812
  6. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 3 389
  7. Kde sa dá elektromobil nabiť a za koľko? Veľký prehľad nabíjania 3 235
  8. Ako ochrániť svoje peniaze pred infláciou 3 015
  9. Nový Volkswagen Polo je najšikovnejšie malé auto 3 013
  10. Vážení poslanci, to naozaj? 2 983
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Ilustračné foto.

Banskobystrický samosprávny kraj pripravil rekonštrukcie dvoch úsekov ciest druhej triedy v okresoch Banská Bystrica, Zvolen a Žarnovica.


SITA 1 h
Panovník Belo IV. má významný podiel na rozvoji Bystrice.

V Banskej Bystrici odhalia v piatok sochu panovníka Bela IV., ktorý v roku 1255 udelil osade Bystrica mestské výsady a povýšil ju na slobodné kráľovské mesto.


SITA 3 h
Ilustračné foto.

Oblastná organizácia cestovného ruchu Región Horehronie počas tejto letnej sezóny participuje na projekte s názvom Humnokemp.


TASR 5 h
Szilárd Németh v relácii MY športujeme.

Pozrite si exkluzívny rozhovor v relácii MY športujeme.


7 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická dopravná nehoda uzatvorila rýchlostnú cestu. Policajti pripomínajú, čo robiť, ak vás na diaľnici sklame auto.


a 1 ďalší 22. jún

Zástupcovia ministerstva aj poľovníkov tvrdia, že pomôcť môže radikálne zníženie stavov diviačej zveri.


20 h

Situácia v obci je napätá. Vzťahy sa vyhrotili, niektorí ľudia sa búria.


22 h

Chata Ostré roky chátrala. Dostala však novú nádej.


21 h

Už ste čítali?