Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Program jesennej časti III. a IV. futbalovej ligy v ročníku 2003/2004

III. LIGA STRED

1. kolo, nedeľa 3. augusta o 16.30

Ružomberok B - K. N. Mesto (10.30)

T. Teplice - Tomášovce (SO)

Čadca - Bytča

Kremnička - Revúca

L. Mikuláš - Rakytovce (SO)

Podbrezová B - Lučenec

Martin - Žilina B (SO)

D. Hričov - K. Lieskovec

2. kolo, nedeľa 10. augusta o 16.30

K. N. Mesto - K. Lieskovec

Žilina B - D. Hričov (10,30)

Lučenec - Martin

Rakytovce - Podbrezová B

Revúca - L. Mikuláš

Bytča - Kremnička

Tomášovce - Čadca (SO, Zvolen)

Skryť Vypnúť reklamu

Ružomberok B - T. Teplice (10.30)

3. kolo, nedeľa 17. augusta o 16.00

T. Teplice - K. N. Mesto (SO)

Čadca - Ružomberok B

Kremnička - Tomášovce

L. Mikuláš - Bytča (SO)

Podbrezová B - Revúca

Martin - Rakytovce (SO)

D. Hričov - Lučenec

K. Lieskovec - Žilina B

4. kolo, nedeľa 24. augusta o 16.00

K. N. Mesto - Žilina B

Lučenec - K. Lieskovec

Rakytovce - D. Hričov

Revúca - Martin

Bytča - Podbrezová B

Tomášovce - L. Mikuláš (SO, Zvolen)

Ružomberok B - Kremnička (10.30)

T. Teplice - Čadca (SO)

5. kolo, nedeľa 31. augusta o 16.00

Čadca - K. N. Mesto

Kremnička - T. Teplice

L. Mikuláš - Ružomberok B (SO)

Podbrezová B - Tomášovce

Martin - Bytča (SO)

D. Hričov - Revúca

K. Lieskovec - Rakytovce

Skryť Vypnúť reklamu

Žilina B - Lučenec (10.30)

6. kolo, nedeľa 7. septembra o 15.30

K. N. Mesto - Lučenec

Rakytovce - Žilina B

Revúca - K. Lieskovec

Bytča - D. Hričov

Tomášovce - Martin (SO, Zvolen)

Ružomberok B - Podbrezová B (10.30)

T. Teplice - L. Mikuláš (SO)

Čadca - Kremnička

7. kolo, nedeľa 14. septembra o 15.30

Kremnička - K. N. Mesto

L. Mikuláš - Čadca (SO)

Podbrezová B - T. Teplice

Martin - Ružomberok B (SO)

D. Hričov - Tomášovce

K. Lieskovec - Bytča

Žilina B - Revúca (10.30)

Lučenec - Rakytovce

8. kolo, nedeľa 21. septembra o 15.00

K. N. Mesto - Rakytovce

Revúca - Lučenec

Bytča - Žilina B

Tomášovce - K. Lieskovec (SO, Zvolen)

Ružomberok B - D. Hričov (10.30)

T. Teplice - Martin (SO)

Skryť Vypnúť reklamu

Čadca - Podbrezová B

Kremnička - L. Mikuláš

9. kolo, nedeľa 28. septembra o 15.00

L. Mikuláš - K. N. Mesto (SO)

Podbrezová B - Kremnička

Martin - Čadca (SO)

D. Hričov - T. Teplice

K. Lieskovec - Ružomberok B

Žilina B - Tomášovce (10.30)

Lučenec - Bytča

Rakytovce - Revúca

10. kolo, nedeľa 5. októbra o 14.30

K. N. Mesto - Revúca

Bytča - Rakytovce

Tomášovce - Lučenec (SO, Zvolen)

Ružomberok B - Žilina B (10.30)

T. Teplice - K. Lieskovec (SO)

Čadca - D. Hričov

Kremnička - Martin

L. Mikuláš - Podbrezová B (SO)

11. kolo, nedeľa 12. októbra o 14.30

Podbrezová B - K. N. Mesto

Martin - L. Mikuláš (SO)

D. Hričov - Kremnička

K. Lieskovec - Čadca

Žilina B - T. Teplice (10.30)

Lučenec - Ružomberok B

Rakytovce - Tomášovce

Revúca - Bytča

12. kolo, nedeľa 19. októbra o 14.00

K. N. Mesto - Bytča

Tomášovce - Revúca (SO, Zvolen)

Ružomberok B - Rakytovce (10.30)

T. Teplice - Lučenec (SO)

Čadca - Žilina B

Kremnička - K. Lieskovec

L. Mikuláš - D. Hričov (SO)

Podbrezová B - Martin

13. kolo, nedeľa 26. októbra o 14.00

Martin - K. N. Mesto (SO)

D. Hričov - Podbrezová B

K. Lieskovec - L. Mikuláš

Žilina B - Kremnička (10.30)

Lučenec - Čadca

Rakytovce - T. Teplice

Revúca - Ružomberok B

Bytča - Tomášovce

14. kolo, nedeľa 2. novembra o 13.30

K. N. Mesto - Tomášovce

Ružomberok B - Bytča (10.30)

T. Teplice - Revúca (SO)

Čadca - Rakytovce

Kremnička - Lučenec

L. Mikuláš - Žilina B (SO)

Podbrezová B - K. Lieskovec

Martin - D. Hričov (SO)

15. kolo, streda 27. augusta o 16.00

D. Hričov - K. N. Mesto

K. Lieskovec - Martin

Žilina B - Podbrezová B

Lučenec - L. Mikuláš

Rakytovce - Čadca

Revúca - Kremnička

Bytča - T. Teplice

Tomášovce - T. Teplice (Zvolen)

IV. LIGA JUH

1. kolo - nedeľa 3. augusta o 16.30

Králiky - Fiľakovo

Hrochoť - Žiar nad Hronom B

V. Krtíš - Tornaľa

Tisovec - Poltár

Selce - Kalinovo

Zvolen - Dubová (Tomášovce)

Brusno - Dukla B

Hliník - D. Strehová

2. kolo, nedeľa 10. augusta o 16.30

Fiľakovo - D. Strehová

Dukla B - Hliník (10.30)

Dubová - Brusno

Kalinovo - Zvolen

Poltár - Selce

Tornaľa - Tisovec

Žiar B - V. Krtíš

Králiky - Hrochoť

3. kolo, nedeľa 17. augusta o 16.00

Hrochoť - Fiľakovo

V. Krtíš - Králiky

Tisovec - Žiar B

Selce - Tornaľa

Zvolen - Poltár (Tomášovce)

Brusno - Kalinovo

Hliník - Dubová

D. Strehová - Dukla B

4. kolo, nedeľa 24. augusta o 16.00

Fiľakovo - Dukla B

Dubová - D. Strehová

Kalinovo - Hliník

Poltár - Brusno

Tornaľa - Zvolen

Žiar B - Selce

Králiky - Tisovec

Hrochoť - V. Krtíš

5. kolo, nedeľa 31. augusta o 16.00

V. Krtíš - Fiľakovo

Tisovec - Hrochoť

Selce - Králiky

Zvolen - Žiar B (Tomášovce)

Brusno - Tornaľa

Hliník - Poltár

D. Strehová - Kalinovo

Dukla B - Dubová (10.30)

6. kolo, nedeľa 7. septembra o 15.30

Fiľakovo - Dubová

Kalinovo - Dukla B

Poltár - D. Strehová

Tornaľa - Hliník

Žiar B - Brusno

Králiky - Zvolen

Hrochoť - Selce

V. Krtíš - Tisovec

7. kolo, nedeľa 14. septembra o 15.30

Tisovec - Fiľakovo

Selce - V. Krtíš

Zvolen - Hrochoť (Tomášovce)

Brusno - Králiky

Hliník - Žiar B

D. Strehová - Tornaľa

Dukla B - Poltár (10.30)

Dubová - Kalinovo

8. kolo, nedeľa 21. septembra o 15.00

Fiľakovo - Kalinovo

Poltár - Dubová

Tornaľa - Dukla B

Žiar B - D. Strehová

Králiky - Hliník

Hrochoť - Brusno

V. Krtíš - Zvolen

Tisovec - Selce

9. kolo, nedeľa 28. septembra o 15.00

Selce - Fiľakovo

Zvolen - Tisovec (Tomášovce)

Brusno - V. Krtíš

Hliník - Hrochoť

D. Strehová - Králiky

Dukla B - Žiar B (10.30)

Dubová - Tornaľa

Kalinovo - Poltár

10. kolo, nedeľa 5. októbra o 14.30

Fiľakovo - Poltár

Tornaľa - Kalinovo

Žiar B - Dubová

Králiky - Dukla B

Hrochoť - D. Strehová

V. Krtíš - Hliník

Tisovec - Brusno

Selce - Zvolen

11. kolo, nedeľa 12. októbra o 14.30

Zvolen - Fiľakovo (Tomášovce)

Brusno - Selce

Hliník - Tisovec

D. Strehová - V. Krtíš

Dukla B - Hrochoť (10.30)

Dubová - Králiky

Kalinovo - Žiar B

Poltár - Tornaľa

12. kolo, nedeľa 19. októbra o 14.00

Fiľakovo - Tornaľa

Žiar B - Poltár

Králiky - Kalinovo

Hrochoť - Dubová

V. Krtíš - Dukla B

Tisovec - D. Strehová

Selce - Hliník

Zvolen - Brusno (Tomášovce)

13. kolo, nedeľa 26. októbra o 14.00

Brusno - Fiľakovo

Hliník - Zvolen

D. Strehová - Selce

Dukla B - Tisovec (10.30)

Dubová - V. Krtíš

Kalinovo - Hrochoť

Poltár - Králiky

Tornaľa - Žiar B

14. kolo, nedeľa 2. novembra o 13.30

Fiľakovo - Žiar B

Králiky - Tornaľa

Hrochoť - Poltár

V. Krtíš - Kalinovo

Tisovec - Dubová

Selce - Dukla B

Zvolen - D. Strehová (Tomášovce)

Brusno - Hliník

15. kolo, streda 27. augusta o 16.00

Hliník - Fiľakovo

D. Strehová - Brusno

Dukla B - Zvolen

Dubová - Selce

Kalinovo - Tisovec

Poltár - V. Krtíš

Tornaľa - Hrochoť

Žiar B - Králiky

(šil)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 571
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 389
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 14 729
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 620
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 900
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 028
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 949
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 521
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 434
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 257
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Vojaci pomáhajú v nemocnici vo Zvolene aj v Krupine.
Akcia platí len 24 hodín

LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY

Akcia platí pre nových aj existujúcich predplatiteľov, ktorí si ho predĺžia.

Táto akcia platí len 24 hodín a nebude sa opakovať.

V Rooseveltovej nemocnici zomrel na COVID- 19 iba 47- ročný pacient

Celkove na Slovensku potvrdili 17 ďalších úmrtí na pľúcnu formu ochorenia COVID-19.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Samosprávy finišujú s prípravami na pilotné testovanie na COVID-19, ktoré sa začne už zajtra ráno.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?