Utorok, 11. máj, 2021 | Meniny má BlaženaKrížovkyKrížovky

Program jesennej časti III. a IV. futbalovej ligy v ročníku 2003/2004

III. LIGA STRED

1. kolo, nedeľa 3. augusta o 16.30

Ružomberok B - K. N. Mesto (10.30)

T. Teplice - Tomášovce (SO)

Čadca - Bytča

Kremnička - Revúca

L. Mikuláš - Rakytovce (SO)

Podbrezová B - Lučenec

Martin - Žilina B (SO)

D. Hričov - K. Lieskovec

2. kolo, nedeľa 10. augusta o 16.30

K. N. Mesto - K. Lieskovec

Žilina B - D. Hričov (10,30)

Lučenec - Martin

Rakytovce - Podbrezová B

Revúca - L. Mikuláš

Bytča - Kremnička

Tomášovce - Čadca (SO, Zvolen)

Skryť Vypnúť reklamu

Ružomberok B - T. Teplice (10.30)

3. kolo, nedeľa 17. augusta o 16.00

T. Teplice - K. N. Mesto (SO)

Čadca - Ružomberok B

Kremnička - Tomášovce

L. Mikuláš - Bytča (SO)

Podbrezová B - Revúca

Martin - Rakytovce (SO)

D. Hričov - Lučenec

K. Lieskovec - Žilina B

4. kolo, nedeľa 24. augusta o 16.00

K. N. Mesto - Žilina B

Lučenec - K. Lieskovec

Rakytovce - D. Hričov

Revúca - Martin

Bytča - Podbrezová B

Tomášovce - L. Mikuláš (SO, Zvolen)

Ružomberok B - Kremnička (10.30)

T. Teplice - Čadca (SO)

5. kolo, nedeľa 31. augusta o 16.00

Čadca - K. N. Mesto

Kremnička - T. Teplice

L. Mikuláš - Ružomberok B (SO)

Podbrezová B - Tomášovce

Martin - Bytča (SO)

D. Hričov - Revúca

K. Lieskovec - Rakytovce

Skryť Vypnúť reklamu

Žilina B - Lučenec (10.30)

6. kolo, nedeľa 7. septembra o 15.30

K. N. Mesto - Lučenec

Rakytovce - Žilina B

Revúca - K. Lieskovec

Bytča - D. Hričov

Tomášovce - Martin (SO, Zvolen)

Ružomberok B - Podbrezová B (10.30)

T. Teplice - L. Mikuláš (SO)

Čadca - Kremnička

7. kolo, nedeľa 14. septembra o 15.30

Kremnička - K. N. Mesto

L. Mikuláš - Čadca (SO)

Podbrezová B - T. Teplice

Martin - Ružomberok B (SO)

D. Hričov - Tomášovce

K. Lieskovec - Bytča

Žilina B - Revúca (10.30)

Lučenec - Rakytovce

8. kolo, nedeľa 21. septembra o 15.00

K. N. Mesto - Rakytovce

Revúca - Lučenec

Bytča - Žilina B

Tomášovce - K. Lieskovec (SO, Zvolen)

Ružomberok B - D. Hričov (10.30)

T. Teplice - Martin (SO)

Skryť Vypnúť reklamu

Čadca - Podbrezová B

Kremnička - L. Mikuláš

9. kolo, nedeľa 28. septembra o 15.00

L. Mikuláš - K. N. Mesto (SO)

Podbrezová B - Kremnička

Martin - Čadca (SO)

D. Hričov - T. Teplice

K. Lieskovec - Ružomberok B

Žilina B - Tomášovce (10.30)

Lučenec - Bytča

Rakytovce - Revúca

10. kolo, nedeľa 5. októbra o 14.30

K. N. Mesto - Revúca

Bytča - Rakytovce

Tomášovce - Lučenec (SO, Zvolen)

Ružomberok B - Žilina B (10.30)

T. Teplice - K. Lieskovec (SO)

Čadca - D. Hričov

Kremnička - Martin

L. Mikuláš - Podbrezová B (SO)

11. kolo, nedeľa 12. októbra o 14.30

Podbrezová B - K. N. Mesto

Martin - L. Mikuláš (SO)

D. Hričov - Kremnička

K. Lieskovec - Čadca

Žilina B - T. Teplice (10.30)

Lučenec - Ružomberok B

Rakytovce - Tomášovce

Revúca - Bytča

12. kolo, nedeľa 19. októbra o 14.00

K. N. Mesto - Bytča

Tomášovce - Revúca (SO, Zvolen)

Ružomberok B - Rakytovce (10.30)

T. Teplice - Lučenec (SO)

Čadca - Žilina B

Kremnička - K. Lieskovec

L. Mikuláš - D. Hričov (SO)

Podbrezová B - Martin

13. kolo, nedeľa 26. októbra o 14.00

Martin - K. N. Mesto (SO)

D. Hričov - Podbrezová B

K. Lieskovec - L. Mikuláš

Žilina B - Kremnička (10.30)

Lučenec - Čadca

Rakytovce - T. Teplice

Revúca - Ružomberok B

Bytča - Tomášovce

14. kolo, nedeľa 2. novembra o 13.30

K. N. Mesto - Tomášovce

Ružomberok B - Bytča (10.30)

T. Teplice - Revúca (SO)

Čadca - Rakytovce

Kremnička - Lučenec

L. Mikuláš - Žilina B (SO)

Podbrezová B - K. Lieskovec

Martin - D. Hričov (SO)

15. kolo, streda 27. augusta o 16.00

D. Hričov - K. N. Mesto

K. Lieskovec - Martin

Žilina B - Podbrezová B

Lučenec - L. Mikuláš

Rakytovce - Čadca

Revúca - Kremnička

Bytča - T. Teplice

Tomášovce - T. Teplice (Zvolen)

IV. LIGA JUH

1. kolo - nedeľa 3. augusta o 16.30

Králiky - Fiľakovo

Hrochoť - Žiar nad Hronom B

V. Krtíš - Tornaľa

Tisovec - Poltár

Selce - Kalinovo

Zvolen - Dubová (Tomášovce)

Brusno - Dukla B

Hliník - D. Strehová

2. kolo, nedeľa 10. augusta o 16.30

Fiľakovo - D. Strehová

Dukla B - Hliník (10.30)

Dubová - Brusno

Kalinovo - Zvolen

Poltár - Selce

Tornaľa - Tisovec

Žiar B - V. Krtíš

Králiky - Hrochoť

3. kolo, nedeľa 17. augusta o 16.00

Hrochoť - Fiľakovo

V. Krtíš - Králiky

Tisovec - Žiar B

Selce - Tornaľa

Zvolen - Poltár (Tomášovce)

Brusno - Kalinovo

Hliník - Dubová

D. Strehová - Dukla B

4. kolo, nedeľa 24. augusta o 16.00

Fiľakovo - Dukla B

Dubová - D. Strehová

Kalinovo - Hliník

Poltár - Brusno

Tornaľa - Zvolen

Žiar B - Selce

Králiky - Tisovec

Hrochoť - V. Krtíš

5. kolo, nedeľa 31. augusta o 16.00

V. Krtíš - Fiľakovo

Tisovec - Hrochoť

Selce - Králiky

Zvolen - Žiar B (Tomášovce)

Brusno - Tornaľa

Hliník - Poltár

D. Strehová - Kalinovo

Dukla B - Dubová (10.30)

6. kolo, nedeľa 7. septembra o 15.30

Fiľakovo - Dubová

Kalinovo - Dukla B

Poltár - D. Strehová

Tornaľa - Hliník

Žiar B - Brusno

Králiky - Zvolen

Hrochoť - Selce

V. Krtíš - Tisovec

7. kolo, nedeľa 14. septembra o 15.30

Tisovec - Fiľakovo

Selce - V. Krtíš

Zvolen - Hrochoť (Tomášovce)

Brusno - Králiky

Hliník - Žiar B

D. Strehová - Tornaľa

Dukla B - Poltár (10.30)

Dubová - Kalinovo

8. kolo, nedeľa 21. septembra o 15.00

Fiľakovo - Kalinovo

Poltár - Dubová

Tornaľa - Dukla B

Žiar B - D. Strehová

Králiky - Hliník

Hrochoť - Brusno

V. Krtíš - Zvolen

Tisovec - Selce

9. kolo, nedeľa 28. septembra o 15.00

Selce - Fiľakovo

Zvolen - Tisovec (Tomášovce)

Brusno - V. Krtíš

Hliník - Hrochoť

D. Strehová - Králiky

Dukla B - Žiar B (10.30)

Dubová - Tornaľa

Kalinovo - Poltár

10. kolo, nedeľa 5. októbra o 14.30

Fiľakovo - Poltár

Tornaľa - Kalinovo

Žiar B - Dubová

Králiky - Dukla B

Hrochoť - D. Strehová

V. Krtíš - Hliník

Tisovec - Brusno

Selce - Zvolen

11. kolo, nedeľa 12. októbra o 14.30

Zvolen - Fiľakovo (Tomášovce)

Brusno - Selce

Hliník - Tisovec

D. Strehová - V. Krtíš

Dukla B - Hrochoť (10.30)

Dubová - Králiky

Kalinovo - Žiar B

Poltár - Tornaľa

12. kolo, nedeľa 19. októbra o 14.00

Fiľakovo - Tornaľa

Žiar B - Poltár

Králiky - Kalinovo

Hrochoť - Dubová

V. Krtíš - Dukla B

Tisovec - D. Strehová

Selce - Hliník

Zvolen - Brusno (Tomášovce)

13. kolo, nedeľa 26. októbra o 14.00

Brusno - Fiľakovo

Hliník - Zvolen

D. Strehová - Selce

Dukla B - Tisovec (10.30)

Dubová - V. Krtíš

Kalinovo - Hrochoť

Poltár - Králiky

Tornaľa - Žiar B

14. kolo, nedeľa 2. novembra o 13.30

Fiľakovo - Žiar B

Králiky - Tornaľa

Hrochoť - Poltár

V. Krtíš - Kalinovo

Tisovec - Dubová

Selce - Dukla B

Zvolen - D. Strehová (Tomášovce)

Brusno - Hliník

15. kolo, streda 27. augusta o 16.00

Hliník - Fiľakovo

D. Strehová - Brusno

Dukla B - Zvolen

Dubová - Selce

Kalinovo - Tisovec

Poltár - V. Krtíš

Tornaľa - Hrochoť

Žiar B - Králiky

(šil)

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Poistkou dlhej životnosti kúpeľne je hydroizolácia
  2. Zhodnotenie o desiatky percent. Toto sú najlepšie investície
  3. Tip na rodinné kombi 4x4 v plnej výbave do 30 000 eur
  4. Tatra banka ako prvá banka na Slovensku vydala zelené dlhopisy
  5. Túžite bývať vo svojom za pár mesiacov? Realita s Variant-Haus®
  6. Praktické rady, ako zmierniť prejavy alergií. Kľúčom je interiér
  7. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy?
  8. S kvalitným poistením sú finančné následky vážnej choroby menšie
  9. Portfólio manažér: Čaká nás dobré obdobie pre ekonomiku
  10. Tepelnou izoláciou POLYFORM pohodlne ušetríte náklady
  1. Vyhrajú elektromobily, autá na vodík alebo hybridy?
  2. Praktické rady, ako zmierniť prejavy alergií. Kľúčom je interiér
  3. Posúvajú svet k lepšiemu: Sociálni inovátori
  4. Kupujete nový spotrebič? V PLANEO Elektro naň dostanete zľavu
  5. Tip na rodinné kombi 4x4 v plnej výbave do 30 000 eur
  6. Poistkou dlhej životnosti kúpeľne je hydroizolácia
  7. New financial contribution for meals vs. meal vouchers
  8. Túžite bývať vo svojom za pár mesiacov? Realita s Variant-Haus®
  9. Tepelnou izoláciou POLYFORM pohodlne ušetríte náklady
  10. S kvalitným poistením sú finančné následky vážnej choroby menšie
  1. Deti sa počas pandémie vrátili dozadu, hovorí pedagogička 16 749
  2. Prečo držia Slováci peniaze na účtoch, keď im nezarábajú? 16 065
  3. Portfólio manažér: Čaká nás dobré obdobie pre ekonomiku 13 183
  4. Pätnásť gréckych ostrovov, kde strávite skvelú letnú dovolenku 10 779
  5. Máte 30 a začínate investovať? Týchto 6 vecí potrebujete vedieť 10 057
  6. SME Elektromobilita: Ako nabíjať? Aký majú dojazd? 9 186
  7. O pro-agingu so Soňou Müllerovou, Deň matiek a ekošpeciál 7 652
  8. Boj Grékov za slobodu prebudil solidaritu v celej Európe 6 963
  9. Zaujímavé príležitosti po kríze. Analytici radia, kam investovať 5 890
  10. Hokejové hviezdy v biznise nezažiarili. Až na jednu výnimku 5 622
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Minulý týždeň si vedenie mesta s členmi Klubu Milana Rastislava Štefánika v Brezne pripomenulo 102. výročie tragického úmrtia generála M. R. Štefánika.

V Brezne si pripomenuli 102. výročie tragického úmrtia výnimočnej osobnosti našich novodobých dejín.

11 h
Ilustračné foto.

Obnovené škôlky dosahujú úspory na energiách a prevádzkových nákladoch v desiatkach tisícoch eur.

13 h
Sídlo Banskobystrického samosprávneho kraja.

Východiskovú situáciu v oblasti SMART princípov v kraji má analyzovať a vyhodnotiť koncepčný dokument, ktorého vypracovanie aktuálne súťaží krajská samospráva.

14 h
Hasiči zasahujú pri požiari v Harmanci už viac ako 24 hodín.

Hasiči už viac ako 24 hodín zasahujú v obci Harmanec, kde v nedeľu krátko po deviatej hodine ráno vypukol požiar skladovej haly spoločnosti SHP Harmanec.

16 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Hokejisti Nitry sú žiadaní doma i vo svete.

22 h

Policajný zbor v Trnave žiada verejnosť o pomoc pri pátraní po piatich odsúdených osobách.

7. máj

Na mieste zasahujú všetky záchranné zložky.

12 h

Most v centre mesta bol pre havarijný stav zatvorený päť mesiacov a vlani sa koncom marca zrútil.

20 h

Už ste čítali?