Dve kolá pred koncom ďalšieho ročníka obľúbenej tipovacej ligy ide do tuhého. Na čele priebežného poradia je od 8. kola Banskobystričan Jozef Baláž, ktorý si udržiava dvojbodový náskok. V hre o zaujímavé ceny sú však ešte dve desiatky hráčov, takže finiš tipovačky bude iste zaujímavý.
V 11. kole si najlepšie počínala dvojica Abelovský - Piatrik, ktorá uhádla osem správnych výsledkov. O víťazovi kola, ktorý získava nákupnú poukážku v hodnote 300 Sk od SD Jednota Krupina, tak opäť muselo rozhodnúť žrebovanie. V ňom sa v piatok trinásteho usmialo šťastie na Roba Piatrika z B. Bystrice.
Správny tipy a výsledky 11. kola: K. Lieskovec - Žiar nad Hronom 2 (0:4), Hrochoť - Kalinovo 2 (0:1), D. Strehová - N. Baňa 1 (4:1), Králiky - D. Hámre 1 (3:0), Šalková - Jakub 1 (2:1), Voznica - Tek. Breznica 2 (0:1), Prestavlky - Šaš. Podhradie 1 (7:4), Tajov - Nemecká 0 (1:1), Polomka - Dol. Lehota 2 (2:3), Prenčov - Prochot 2 (2:4) , správna odpoveď na vedomostnú otázku: v oblastných futbalových majstrovstvách Žiaru nad Hronom pôsobí 38 mužstiev.
75 bodov - Jozef Baláž, B. Bystrica
73 bodov - Dušan Mesiar, Strelníky, Milan Patráš, B. Bystrica, Pavol Svetlík, Medzibrod
72 bodov - Jozef Caban, Selce, Michal Trnavský, P. Polhora, Pavel Gašpar, B. Bystrica, Petr Čtvrtníček, B. Bystrica, Štefan Ťažký, Č. Balog, Tomáš Murgaš, Harmanec
71 bodov - Ján Bukvaj, Šalková, Ján Chrastina, Nemce, Ján Krajník, B. Bystrica, Kamil Očenáš, Brezno, Ladislav Hrivňák, Sliač, Matúš Holécy, Sl. Ľupča, Milan Potkány, Č. Balog, Pavel Lepieš, B. Bystrica, Peter Piar, B. Bystrica
70 bodov - Ján Molota ml., Sl. Ľupča, Ján Piar, B. Bystrica, Jozef Gajdoš, Priechod, Jozef Piliar, B. Bystrica, Milan Dudáš, Závadka n.Hr., Milan Plavucha, B. Bystrica, Peter Súkeník st., B. Bystrica, Zuzana Chabanová, B. Bystrica
69 bodov - Dominik Škubák, B. Bystrica, Ivan Majer, Strelníky, Ivan Vigaš, Harmanec, Ján Mojžita, B. Bystrica, Ján Smatana, Selce, Ján Trajteľ, Brezno, Jaroslav Debnár, B. Bystrica, Michal Lepieš, B. Bystrica, Ondrej Kuchár, B. Bystrica, Pavol Žabka, Tajov, Peter Lamper, Strelníky, Peter Pelc, Poniky, Peter Pinka, Oravce, Peter Šišiak, Lučatín
68 bodov - Eva Murgašová, Tajov, František Ďuriančík, Brezno, Igor Roštár, Beňuš, Ladislav Hölc, B. Bystrica, Ľubomír Miartuš, Donovaly, Ľubomír Šinger, P. Polhora, Marián Plechatý, Sl. Ľupča, Miroslav Riečan, B. Bystrica
67 bodov - Anna Figľušová, Č. Balog, Baltazár Laca, Žiar n.Hr., Beáta Kováčiková, B. Bystrica, Daniel Kliment, Podbrezová, Darina Dzúriková, Králiky, Ján Caban, Č. Balog, Ján Čunderlík, B. Bystrica, Ján Obrtanec, Šumiac, Jaroslav Ivančák, Malachov, Jozef Valent, Rakytovce, Milan Fronek, H. Pršany, Milan Haring, B. Bystrica, Ondrej Cheban, Selce, Peter Jančiar, B. Bystrica, Peter Šimko, Moštenica, Stanislav Bulla, Polomka
66 bodov - Ivan Gálus, Malachov, Ján Harvanka, Polomka, Ján Matuška, B. Bystrica, Ján Slabey, Brezno, Jaroslav Faško, Brezno, Jozef Randa, Šalková, Ľudovít Schreiber, B. Bystrica, Matej Dlhoš, Králiky, Milan Ďuriš, Brezno, Milan Gregor, Medzibrod, Robert Boďo, B. Bystrica, Róbert Briš, B. Bystrica, Tomáš Bačík, Šalková, Vlado Túry, Selce
65 bodov - Igor Gregor, Harmanec, Ivan Lamper, Strelníky, Ladislav Lenčo, Valaská, Lukáš Gregor, Harmanec, Lukáš Rakyta, Priechod, Martina Krnáčová, B. Bystrica, Matúš Vajda, Priechod, Milan Krajči, B. Bystrica, Miroslav Ondriška, B. Bystrica, Patrik Müller, Brezno, Pavel Caban, Č. Balog, Pavel Dropčo, B. Bystrica, Pavol Popper, Brezno, Rastislav Bakoš, Šalková
64 bodov - Andrej Palágyi, B. Bystrica, František Hlinka, Selce, Ivan Mihál, Brezno, Ján Babic, Brezno, Ján Hromádka, Vyhne, Janka Kosková, Badín, Jiří Kuchta, B. Bystrica, Marek Ďuriš, P. Polhora, Marek Makóny, Hronsek, Marek Ševčák, Šumiac, Milan Meinhart, B. Bystrica, Miloslav Nemčok, Harmanec, Pavol Homola, B. Bystrica, Pavol Chaban, Priechod, Pavol Ondík, Šalková, Peter Koska, Badín, Peter Súkeník ml., B. Bystrica, Roman Kohut, Polomka, Silvia Štievková, B. Bystrica, Stanislav Riša, B. Bystrica, Tomáš Dzúrik, B. Bystrica, Tomáš Kolofík, B. Bystrica, Vladimír Makovník, Hronec
63 bodov - Andrea Figľušová, Č. Balog, Helena Murgašová, Harmanec, Ivan Danek, Nemecká, Ján Michálek, B. Bystrica, Jaroslav Dolinaj st., B. Bystrica, Jaroslav Kupec, Predajná, Jozef Masaryk, Badín, Matej Červenák, Hr. Beňadik, Michal Mišurda, Brusno, Miroslav Mešťan, Skubín, Pavol Sobota, B. Bystrica, Peter Vágner, B. Bystrica, Risto Christov, B. Bystrica, Viktor Urgela, Králiky, Vladimír Giertl, Dubová
62 bodov - Daniel Pavlík, Sl. Ľupča, Dáša Hlisniková, B. Bystrica, Ján Kubiš, Malachov, Ján Lakanda, Pohorelá, Ján Očenáš, Selce, Juraj Majer, Sl. Ľupča, Milan Babjak, B. Bystrica, Milan Štefánik, H. Lehota, Miroslav Giertl, Č. Balog, Richard Biely, Tajov, Stanislav Murgaš, B. Bystrica, Tomáš Gemza, B. Belá, Vladimír Chaban, B. Bystrica
61 bodov - Dušan Magura, Šumiac, Ivan Ivanič, Podbrezová, Ivan Karaman, B. Bystrica, Ján Solivajs, B. Bystrica, Ľudovít Sedílek, Tajov, Milan Koštiaľ, Hor. Lehota, Peter Fellner, Ľubietová, Peter Haviar, B. Bystrica, Robo Piatrik, B. Bystrica, Roman Komora, B. Bystrica, Tomáš Kaluža, B. Bystrica, Vladimír Necpal, Malachov, Zuzana Jančiarová, B. Bystrica
60 bodov - Alica Bušovská, B. Bystrica, Anton Tŕnik, Osrblie, Daniel Čunderlík, B. Bystrica, František Jantoš, B. Bystrica, Ivan Purgat, B. Bystrica, Ján Mišány, Strelníky, Marián Porubský, B. Bystrica, Viliam Jazbec, B. Bystrica
59 bodov - Milan Krajic, Sl. Ľupča, Milan Mikula, Lad. Vieska, Miroslav Cheban, Selce, Pavel Blaško, Badín, Pavel Chamko, Jasenie
58 bodov - František Babic, Podbrezová, Jozef Baliak, Beňuš-Gašparovo, Jozef Fodor, Selce, Jozef Petro, Podbrezová, Jozef Srnka, Braväcovo, Július Paulovič, Hronec, Ľubomír Lehocký, Brezno, Marián Hartman, B. Bystrica, Martin Bobok, Lučatín, Miroslav Homola, Sl. Ľupča, Štefan Villant, Badín, Vladimír Ridzoň, Hronec, Zdeno Urva, Ľubietová
57 bodov - Igor Melcer, B. Bystrica, Ivan Kováč, Povrazník, Jaroslav Spišiak, B. Bystrica, Jozef Baka, B. Bystrica, Jozef Kočan, B. Bystrica, Marek Gerö, B. Bystrica, Michal Čunderlík, Baláže
56 bodov - Benjamín Strmeň, St. Hory, Martin Fungáč, Žiar n. Hr., Miroslav Hrudál, Valaská, Peter Rusko, B. Bystrica, Slavomír Ilavský, Brezno, Tibor Švagerko, Šumiac, Tomáš Senček, Dubová
55 bodov - Ivan Abelovský, Šalková, Ján Bidlo, B. Bystrica, Ján Libjak, B. Bystrica, Juraj Mekel, Telgárt, Miroslav Majer ml., Sl. Ľupča, Miroslav Majer st., Sl. Ľupča, Peter Ďuriš, Podbrezová
54 bodov - Ján Antošík, Vlkanová, Ján Dvorský, B. Bystrica, Jozef Hromádka, Hliník n.Hr., Miroslav Rozim, B. Bystrica, Paľo Kvietok, Brezno, Peter Chriašteľ, Sl. Ľupča, Štefan Tešlár, Poniky
53 bodov - Alexandra Sendecká, Sl. Ľupča, Ján Mláka, B. Bystrica
52 bodov - Jana Beňová, B. Bystrica, Juraj Paulovič, Hronec, Maroš Mojžiš, Malachov, Pavol Vrábeľ, Lučatín
51 bodov - Jaroslav Teliar, B. Bystrica, Lukáš Tŕnik, Osrblie, Milan Motyčka, Harmanec
50 bodov - Maco Oravec, H. Pršany, Vladimír Dropčo, B. Bystrica
49 bodov - Dezider Bulla, Donovaly, Igor Konôpka, B. Bystrica, Ján Pinka, Oravce, Jozef Čermák, Tajov, Lýdia Chriašteľová, Sl. Ľupča, Zdeno Muríň, Vlkanová
48 bodov - Henrich Gašperan, Braväcovo, Ján Hraško, Medzibrod
46 bodov - Jaroslav Dolinaj ml., B. Bystrica
45 bodov - Peter Truben, Lovča
44 bodov- Peter Úradník, Č. Balog
43 bodov- Bohumil Dominik, Hnúšťa, Petra Dávideková, B. Bystrica, Vojtech Slašťan, Sl. Ľupča
42 bodov - Ján Kozička, Brezno, Ľubomír Mihaliska, St. Hory
41 bodov - Drahomír Lacko, Žiar n. Hr.
40 bodov - Vladimír Paučík, Šumiac
39 bodov - Filip Vajda, B. Bystrica, Ivan Farkaš, Brezno, Ján Ľupták, Braväcovo, Jozef Mecele, St. Kremnička
38 bodov - Juraj Senko, Lučatín
37 bodov - Ján Cimerman, B. Bystrica, Stanislav Náter, Moštenica
35 bodov - Miroslava Slašťanová, Harmanec
34 bodov - Ján Tkáčik, Heľpa, Veronika Piatriková, B. Bystrica
33 bodov - Anton Hanes, B. Bystrica, Peter Kajda, Brusno, Róbert Greško, B. Bystrica
32 bodov - Jozef Vonderčík, B. Bystrica
31 bodov - Ivan Bulla, B. Bystrica, Ján Sitarčík, Č. Balog, Jozef Antošík, B. Bystrica, Vojtech Kuruc, B. Štiavnica
30 bodov - Elena Brnová, Ľubietová, Michal Sitarčík, Č. Balog, Rudolf Riečan, Ľubietová, Vladimír Ivan, B. Bystrica
29 bodov - Peter Banda, Martinček28 - Juraj Spodniak, B. Bystrica, Lívia Dolinajová, B. Bystrica, Marek Pôbiš, Braväcovo, Roman Balco, Brusno, Vladimír Kúdelka, B. Bystrica
27 bodov - Denisa Kuchtová, B. Bystrica
26 bodov - Pavel Bielik, Kremnica
25 bodov - Jaroslav Vajda, B. Bystrica, Peter Sitarčík, Č. Balog
24 bodov - Pavol Boďo, Brusno
23 bodov - Jaroslav Blaško, Badín, Martin Kučera, B. Bystrica, Peter Dobiáš, B. Bystrica
20 bodov - Juraj Kuchta ml., B. Bystrica
19 bodov - Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Marek Ďuriš, Brezno
18 bodov - Miška Brzuľová, B. Bystrica, Vladimír Sedliak, Badín
16 bodov - Jaroslav Kliment, Šalková, Miroslav Huťka, Medzibrod
14 bodov - Janka Tkáčiková, B. Bystrica, Miroslav Frzon ml., Kremnica
12 bodov - Michaela Komorová, B. Bystrica, Pavol Bartoš, Senica
11 bodov - Jozef Čierny, B. Bystrica, Marta Antalíková, B. Bystrica
10 bodov - Ivan Cittterberg, Telgárt, Jaroslav Vacula, B. Bystrica, Július Prukner ml., Brezno, Renáta Ďurišová, Brezno, Zuzana Kočanová, B. Bystrica
9 bodov - Jaroslav Majer, Lučatín, Michal Pastucha, B. Bystrica
8 bodov - David Bajs, B. Bystrica, Katka Mesíková, Selce, Matúš Magura, Šumiac
7 bodov - Ján Dobrota, Malachov
6 bodov - Jaroslav Šupka, Žiar nad Hronom, Lukáš Dlhoš, Králiky, Martin Palagyi, B. Bystrica, Milan Boháčik, Tisovec, Radoslav Majer, Lučatín
5 bodov - Július Valica, Kremnica, Ľuboš Mistrík, B. Bystrica, Marián Bystriansky, Brezno, Marián Piliar, Bacúch, Peter Fáber, Nová Baňa, Peter Maruniak, Selce, Roman Veszelei, Jakub, Vladimír Bubelíni, B. Bystrica
4 bodov - Ivo Novák, B. Bystrica, Jaroslav Hauer, Lučatín, Jozef Huťka, Medzibrod, Jozef Tadian, Kremnica
3 bodov - Tibor Kubiš, Malachov, Vladimír Veljačik, B. Bystrica.
(šil)