Sobota, 31. október, 2020 | Meniny má AurelaKrížovkyKrížovky

Dukla v derby brala všetky body v Brusne

IV. futbalová liga: Tímy zo žiarskeho a banskobyst

Brezno - Fiľakovo 2:2 (0:2)

Zápas mal dva rozdielne polčasy, v prvom dominovali hostia, v druhom domáci. Najslabším článkom bol rozhodca, ktorý neuznal Breznu gól a dve čisté jedenástky

Góly: Ševčík 2 - Adamec 2, ŽK: Vrtal (Brezno), rozhodoval Wollinger, 150 divákov.

BREZNO: Kupec - Macula, Ostrihoň, Gemzický, Auxt (46. Betka (76. Telka), Valach, J. Kupec st., Ševčík, Kršačok (85. Boroš), Caban, Vrtal.

Dolná Strehová - Nová Baňa 4:1 (2:0)

Zápas sa odohral v jednoznačnej réžii domáceho mužstva, ktoré nepremenilo ďalšie príležitosti.

Góly: R. Brna, Szabo 2, Jágerský - Guláš, ŽK: Kalmár - Rybár, Hubač, Guláš, rozhodoval Repiský, 220 divákov. NOVÁ BAŇA: Štrba - Šlauka, Rybár, Budinský, M. Baláž, Repiský, Fáber, Guláš, Hubač, Benč, Kuba.

Hrochoť - Kalinovo 0:1 (0:1)

Vo veľmi slabom zápase v horúčave sa Hrochoť nepresadila v útočnej fáze a na gól v 12. min. nedokázala do konca odpovedať.

Gól: Melich, ŽK: Dobiaš, Uhliar - Ďuriško, rozhodoval Ihring, 170 divákov.

HROCHOŤ: Machunka - J. Považanec, M. Považanec, R. Sláva, Uhliar, Palider,, J. Poničan, J. Selecký, Dobiaš, Mihajlov, Mak.

Brusno - Dukla B. Bystrica B 0:3 (0:1)

V prvom polčase domáci nepremenili tri vyložené šance, v druhom otvorili hru a ďalšie góly inkasovali z brejkov.

Góly: Tužimský, Šišiak, Caban, ŽK: Selecký - Šatura, rozhodoval Grenčík, 230 divákov. BRUSNO: Jurina - Hraško, Chromek, Garaj, Zázrivec, Nikel, Vaník, Selecký, Urbančok, Smida, Kováč. DUKLA B: Dorotovič - Heteš, Martinec, Branický, Tuhársk, Šatura, Hanes, Gažík, Zlevský, Šišiak, Tužimský (78. Belko).

Žiar n/Hronom B-Ladomerská Vieska - Tornaľa 2:2 (1:1)

Prvý polčas začali hostia svižnejšie a ujali sa vedenia. Potom sa do šancí dostávali domáci a Jenes po faule na neho premenil penaltu. Po prestávke bola hra vyrovnaná, ale opäť sa ujali hostia vedenia. Domáci vystupňovali tlak a dve minút pred koncom vyrovnali.

Góly: Jenes (z 11 m), Macejko - Váradi 2, ŽK: Jenes, Vanko - Švihla, Csutor, rozhodoval Michulek, 200 divákov. ŽIAR: Gašpír - Lalo, Macejko, B. Urgela, Kabina (46. Kabina), Debnár (46. Mužík), Antal (69. Vanko), Jenes, Šimko, Páleník, Lavrov.

Revúca - Hliník nad Hronom 1:0 (1:0)

Revúca mala prevahu počas celého zápasu, ale nepremenila množstvo vyložených šancí.

Góly: Gallo, ŽK: Rafaelis, Šimko (Hliník), rozhodoval Horák, 620 divákov.

HLINÍK: Packo - R. Demko, Svatený, Rafaelis, Šimko, Krcho, R. Urgela, Netolický, Ivan, M. Demko.

Tisovec - Zvolen 2:2 (1:0). Góly: I. Vengrín, Petrok (z 11 m) - Kučera, Sudimák, ŽK: I. Vengrín, Štefánik - Škopík, rozhodoval Tokár, 280 divákov.

14. N.Baňa 24 6 3 15 34 : 45 21

Nasledujúci program v stredu 11. o 17.00: Dukla B. Bystrica B - Tornaľa, 25. kolo v sobotu o 17.00: Hliník n/Hronom - Brusno, v nedeľu 15. júna o 17.00: Revúca - Žiar B, Dukla B. Bystrica B - Hrochoť, Kalinovo - Dolná Strehová, Nová Baňa - Tisovec, Zvolen - Brezno, Fiľakovo - Tornaľa.

(mig)

1. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?
  2. Pôžička bez úrokov a poplatkov? Áno, existuje
  3. Poznáte najbohatšie firmy sveta? Podiel v nich majú aj Slováci
  4. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  5. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  6. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  7. Magazín SME Ženy už v predaji
  8. Nové Porsche Panamera spája nespojiteľné
  9. Tradičná plodina zo Slovenska mizne. Čo sa deje so zemiakmi?
  10. Pandémia urýchlila štart online duálneho vzdelávania
  1. Moringa a Ginkgo - pomocníci z prírody
  2. Pracujete? Vaše odvody zachraňujú podvýživené zdravotníctvo
  3. 1,6 milióna stavených na Trumpa! Kto bude mať pravdu?
  4. O prenájom auta majú čoraz väčší záujem aj malé firmy. Ušetria
  5. Koronakríza: Pomoc našej banky počas pandémie ocenili vo svete
  6. Magazín SME Ženy už v predaji
  7. SPS ukončí rok miliónovými investíciami
  8. Dokážu benzínové fukáre odolať výzve akumulátorových?

V Bystrici avizujú problémy na viacerých miestach

Na niektorých odberných miestach momentálne evidujú až hodinové zdržanie, čo bolo spôsobené práve chýbajúcimi zdravotníkmi zo strany Ozbrojených síl SR .

Banskobystričan, ktorý pomáhal už pri testovaní v Bardejove: Musíme byť zodpovední k sebe aj iným

Dnes pomáha ako dobrovoľník v Banskej Bystrici na Pieninskej. Hneď zrána ich tam prekvapil milý odkaz na školskej tabuli.

Ako dobrovoľník sa zúčastnil aj testovania v Bardejove a dnes je opäť v akcii v Banskej Bystrici na Pieninskej.

Testovanie v Banskobystrickom kraji sprevádza aj meškanie

Sledujeme celoplošné testovanie na Covid-19 a monitorujeme odberné miesta v okresoch Banská Bystrica, Lučenec, Žiar nad Hronom, Zvolen a ostatných okresoch BB kraja.