Ak boli minulé dve kolá pre súťažiacich ,,bezproblémové“, desiate kolo kontá tipujúcich príliš nenavýšilo. Hneď v prvom ponúknutom zápase V. Leváre – Dubová uhádli víťaza iba štyria tipujúci, podobne tomu bolo aj v stretnutí L. Mikuláš – Kremnička, problémy narobilo aj stretnutie Strelníky – Harmanec. Jediným tipujúcim, ktorý sa po odohraní všetkých desiatich stretnutí mohol usmievať bol Ľubomír Mihaliska zo Starých Hôr. Pánovi Mihaliskovi sa v 10. kole podarilo úspešne zakrížikovať osem zápasov a preto mu právom patrí nákupná poukážka v hodnote 300 Sk od SD Jednota Krupina.
Správne tipy 10. kola: Veľ. Leváre – Dubová 1 (4:2), L. Mikuláš – Kremnička 1 (2:1), Kalinovo – Brusno 0 (1:1), Kremnica – Dol. Ždáňa 0 (0:0), Podlavice – Sásová 2 (1:4), Lov.-Trubín – Štiav. Bane 2 (1:3), Strelníky – Harmanec 0 (1:1), Heľpa – Polomka 1 (3:0), H. Hámre – Hr. Beňadik 1 (11:0), Župkov – St. Kremnička B 1 (2:0), správna odpoveď na vedomostnú otázku znie: Dukla Banská Bystrica sa do I. ligy vracia po troch rokoch.
69 bodov - Jozef Baláž, B. Bystrica
67 bodov - Dušan Mesiar, Strelníky, Pavol Svetlík, Medzibrod
66 bodov - Jozef Caban, Selce, Milan Patráš, B. Bystrica, Pavel Gašpar, B. Bystrica, Tomáš Murgaš, Harmanec
65 bodov - Ján Bukvaj, Šalková, Ján Krajník, B. Bystrica, Ján Piar, B. Bystrica, Kamil Očenáš, Brezno, Michal Trnavský, P. Polhora, Pavel Lepieš, B. Bystrica, Petr Čtvrtníček, B. Bystrica, Štefan Ťažký, Č. Balog
64 bodov - Igor Roštár, Beňuš, Ivan Majer, Strelníky, Ivan Mihál, Brezno, Ján Chrastina, Nemce, Ján Trajteľ, Brezno, Jaroslav Debnár, B. Bystrica, Jozef Piliar, B. Bystrica, Ladislav Hrivňák, Sliač, Matúš Holécy, Sl. Ľupča, Milan Plavucha, B. Bystrica, Milan Potkány, Č. Balog, Pavol Chaban, Priechod, Peter Piar, B. Bystrica, Peter Súkeník st., B. Bystrica, Zuzana Chabanová, B. Bystrica
63 bodov - Dominik Škubák, B. Bystrica, Eva Murgašová, Tajov, Ján Mojžita, B. Bystrica, Ján Molota ml., Sl. Ľupča, Jaroslav Ivančák, Malachov, Jozef Gajdoš, Priechod, Ladislav Hölc, B. Bystrica, Ľubomír Miartuš, Donovaly, Ľubomír Šinger, P. Polhora, Michal Lepieš, B. Bystrica, Milan Dudáš, Závadka n.Hr., Ondrej Kuchár, B. Bystrica, Pavol Žabka, Tajov, Peter Lamper, Strelníky, Peter Pinka, Oravce, Peter Šišiak, Lučatín, Stanislav Bulla, Polomka
62 bodov - Beáta Kováčiková, B. Bystrica, Daniel Kliment, Podbrezová, František Ďuriančík, Brezno, Ivan Vigaš, Harmanec, Ján Smatana, Selce, Marián Plechatý, Sl. Ľupča, Ondrej Cheban, Selce, Peter Pelc, Poniky, Tomáš Bačík, Šalková
61 bodov - Andrej Palágyi, B. Bystrica, Baltazár Laca, Žiar n.Hr., Darina Dzúriková, Králiky, Ivan Gálus, Malachov, Ivan Ivanič, Podbrezová, Ján Caban, Č. Balog, Ján Obrtanec, Šumiac, Jozef Randa, Šalková, Ľudovít Schreiber, B. Bystrica, Matej Dlhoš, Králiky, Milan Fronek, H. Pršany, Milan Gregor, Medzibrod, Milan Koštiaľ, Hor. Lehota, Miroslav Ondriška, B. Bystrica, Miroslav Riečan, B. Bystrica, Peter Jančiar, B. Bystrica, Peter Šimko, Moštenica, Robert Boďo, B. Bystrica, Roman Komora, B. Bystrica
60 bodov - Anna Figľušová, Č. Balog, Daniel Čunderlík, B. Bystrica, Igor Gregor, Harmanec, Ivan Lamper, Strelníky, Ján Čunderlík, B. Bystrica, Ján Matuška, B. Bystrica, Ján Slabey, Brezno, Jaroslav Faško, Brezno, Jozef Valent, Rakytovce, Martina Krnáčová, B. Bystrica, Matej Červenák, Hr. Beňadik, Milan Haring, B. Bystrica, Rastislav Bakoš, Šalková, Róbert Briš, B. Bystrica, Vlado Túry, Selce
59 bodov - František Hlinka, Selce, Helena Murgašová, Harmanec, Ján Babic, Brezno, Ján Harvanka, Polomka, Jiří Kuchta, B. Bystrica, Ladislav Lenčo, Valaská, Lukáš Gregor, Harmanec, Lukáš Rakyta, Priechod, Marek Makóny, Hronsek, Marek Ševčák, Šumiac, Matúš Vajda, Priechod, Milan Ďuriš, Brezno, Milan Krajči, B. Bystrica, Milan Krajic, Sl. Ľupča, Milan Meinhart, B. Bystrica, Miloslav Nemčok, Harmanec, Pavel Caban, Č. Balog, Pavel Dropčo, B. Bystrica, Pavol Popper, Brezno, Peter Súkeník ml., B. Bystrica, Roman Kohut, Polomka, Stanislav Riša, B. Bystrica, Tomáš Dzúrik, B. Bystrica, Tomáš Gemza, B. Belá
58 bodov - Andrea Figľušová, Č. Balog, Ján Lakanda, Pohorelá, Ján Michálek, B. Bystrica, Janka Kosková, Badín, Jaroslav Kupec, Predajná, Ľubomír Lehocký, Brezno, Marek Ďuriš, P. Polhora, Patrik Müller, Brezno, Pavol Homola, B. Bystrica, Pavol Sobota, B. Bystrica, Peter Koska, Badín, Risto Christov, B. Bystrica, Silvia Štievková, B. Bystrica, Viktor Urgela, Králiky, Vladimír Makovník, Hronec
57 bodov - Daniel Pavlík, Sl. Ľupča, Ivan Danek, Nemecká, Ján Hromádka, Vyhne, Ján Kubiš, Malachov, Ján Očenáš, Selce, Ján Solivajs, B. Bystrica, Jozef Masaryk, Badín, Michal Mišurda, Brusno, Milan Babjak, B. Bystrica, Miroslav Giertl, Č. Balog, Miroslav Mešťan, Skubín, Pavol Ondík, Šalková, Peter Fellner, Ľubietová, Peter Vágner, B. Bystrica, Richard Biely, Tajov, Tomáš Kolofík, B. Bystrica, Vladimír Giertl, Dubová
56 bodov - Anton Tŕnik, Osrblie, Dáša Hlisniková, B. Bystrica, Dušan Magura, Šumiac, František Jantoš, B. Bystrica, Jaroslav Dolinaj st., B. Bystrica, Juraj Majer, Sl. Ľupča, Ľudovít Sedílek, Tajov, Stanislav Murgaš, B. Bystrica, Vladimír Chaban, B. Bystrica, Zuzana Jančiarová, B. Bystrica
55 bodov - Alica Bušovská, B. Bystrica, Ivan Karaman, B. Bystrica, Ivan Purgat, B. Bystrica, Ján Libjak, B. Bystrica, Marián Porubský, B. Bystrica, Milan Štefánik, H. Lehota, Miroslav Cheban, Selce, Peter Haviar, B. Bystrica, Tomáš Kaluža, B. Bystrica
54 bodov - Ján Dvorský, B. Bystrica, Ján Mišány, Strelníky, Milan Mikula, Lad. Vieska, Miroslav Homola, Sl. Ľupča, Pavel Blaško, Badín, Štefan Tešlár, Poniky, Štefan Villant, Badín, Viliam Jazbec, B. Bystrica, Vladimír Necpal, Malachov, Zdeno Urva, Ľubietová
53 bodov - Alexandra Sendecká, Sl. Ľupča, Jaroslav Spišiak, B. Bystrica, Jozef Baka, B. Bystrica, Jozef Srnka, Braväcovo, Robo Piatrik, B. Bystrica
52 bodov - František Babic, Podbrezová, Jozef Baliak, Beňuš-Gašparovo, Jozef Petro, Podbrezová, Július Paulovič, Hronec, Marek Gerö, B. Bystrica, Marián Hartman, B. Bystrica, Maroš Mojžiš, Malachov, Martin Bobok, Lučatín, Pavel Chamko, Jasenie, Peter Ďuriš, Podbrezová, Tomáš Senček, Dubová, Vladimír Ridzoň, Hronec
51 bodov - Benjamín Strmeň, St. Hory, Igor Melcer, B. Bystrica, Ivan Kováč, Povrazník, Jozef Fodor, Selce, Jozef Kočan, B. Bystrica, Martin Fungáč, Žiar n. Hr., Michal Čunderlík, Baláže, Miroslav Hrudál, Valaská, Peter Rusko, B. Bystrica
50 bodov - Ján Antošík, Vlkanová, Ján Bidlo, B. Bystrica, Juraj Mekel, Telgárt, Miroslav Majer ml., Sl. Ľupča, Miroslav Majer st., Sl. Ľupča, Miroslav Rozim, B. Bystrica, Peter Chriašteľ, Sl. Ľupča, Tibor Švagerko, Šumiac
49 bodov - Dezider Bulla, Donovaly, Igor Konôpka, B. Bystrica, Ján Pinka, Oravce, Jozef Čermák, Tajov, Jozef Hromádka, Hliník n.Hr., Slavomír Ilavský, Brezno, Zdeno Muríň, Vlkanová
48 bodov - Henrich Gašperan, Braväcovo, Ján Hraško, Medzibrod, Ján Mláka, B. Bystrica, Paľo Kvietok, Brezno
47 bodov - Ivan Abelovský, Šalková, Jana Beňová, B. Bystrica, Jaroslav Teliar, B. Bystrica, Juraj Paulovič, Hronec, Lukáš Tŕnik, Osrblie
46 bodov - Lýdia Chriašteľová, Sl. Ľupča, Milan Motyčka, Harmanec, Pavol Vrábeľ, Lučatín
45 bodov - Vladimír Dropčo, B. Bystrica
43 bodov - Bohumil Dominik, Hnúšťa, Jaroslav Dolinaj ml., B. Bystrica, Maco Oravec, H. Pršany
42 bodov - Ján Kozička, Brezno
40 bodov - Vladimír Paučík, Šumiac
39 bodov - Ján Ľupták, Braväcovo, Jozef Mecele, St. Kremnička, Peter Truben, Lovča, Petra Dávideková, B. Bystrica
38 bodov - Juraj Senko, Lučatín, Peter Úradník, Č. Balog
37 bodov - Ján Cimerman, B. Bystrica, Ľubomír Mihaliska, St. Hory, Vojtech Slašťan, Sl. Ľupča
35 bodov - Drahomír Lacko, Žiar n. Hr., Miroslava Slašťanová, Harmanec
34 bodov - Ján Tkáčik, Heľpa, Veronika Piatriková, B. Bystrica
33 bodov - Anton Hanes, B. Bystrica, Filip Vajda, B. Bystrica, Ivan Farkaš, Brezno, Róbert Greško, B. Bystrica
32 bodov - Stanislav Náter, Moštenica
31 bodov - Ivan Bulla, B. Bystrica, Ján Sitarčík, Č. Balog, Vojtech Kuruc, B. Štiavnica
30 bodov - Elena Brnová, Ľubietová, Michal Sitarčík, Č. Balog, Rudolf Riečan, Ľubietová, Vladimír Ivan, B. Bystrica
29 bodov - Peter Banda, Martinček
28 bodov - Juraj Spodniak, B. Bystrica, Marek Pôbiš, Braväcovo, Peter Kajda, Brusno, Roman Balco, Brusno, Vladimír Kúdelka, B. Bystrica
27 bodov - Jozef Vonderčík, B. Bystrica
25 bodov - Jaroslav Vajda, B. Bystrica, Jozef Antošík, B. Bystrica, Peter Sitarčík, Č. Balog
24 bodov - Pavol Boďo, Brusno
23 bodov - Jaroslav Blaško, Badín, Lívia Dolinajová, B. Bystrica, Martin Kučera, B. Bystrica, Peter Dobiáš, B. Bystrica
22 bodov - Denisa Kuchtová, B. Bystrica
20 bodov - Pavel Bielik, Kremnica
19 bodov - Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Marek Ďuriš, Brezno
18 bodov - Miška Brzuľová, B. Bystrica, Vladimír Sedliak, Badín
16 bodov - Jaroslav Kliment, Šalková, Juraj Kuchta ml., B. Bystrica, Miroslav Huťka, Medzibrod
14 bodov - Janka Tkáčiková, B. Bystrica
12 bodov - Michaela Komorová, B. Bystrica, Pavol Bartoš, Senica
11 bodov - Jozef Čierny, B. Bystrica, Marta Antalíková, B. Bystrica
10 bodov - Ivan Cittterberg, Telgárt, Jaroslav Vacula, B. Bystrica, Renáta Ďurišová, Brezno
9 bodov - Jaroslav Majer, Lučatín, Michal Pastucha, B. Bystrica, Miroslav Frzon ml., Kremnica
8 bodov - David Bajs, B. Bystrica, Matúš Magura, Šumiac
7 bodov - Ján Dobrota, Malachov
6 bodov - Jaroslav Šupka, Žiar nad Hronom, Martin Palagyi, B. Bystrica, Milan Boháčik, Tisovec, Radoslav Majer, Lučatín
5 bodov - Július Valica, Kremnica, Ľuboš Mistrík, B. Bystrica, Marián Bystriansky, Brezno, Marián Piliar, Bacúch, Peter Fáber, Nová Baňa, Peter Maruniak, Selce, Roman Veszelei, Jakub, Vladimír Bubelíni, B. Bystrica
4 body - Ivo Novák, B. Bystrica, Jaroslav Hauer, Lučatín, Jozef Huťka, Medzibrod, Július Prukner ml., Brezno, Zuzana Kočanová, B. Bystrica
3 body - Tibor Kubiš, Malachov, Vladimír Veljačik, B. Bystrica
2 body - Katka Mesíková, Selce
(hck)
II. liga Nitra - Podbrezová
III. liga Lučenec - Rakytovce
IV. liga B. Bystrica B - Hrochoť
V. liga Radvaň - Kremnica
V. liga Dubová B – Slov. Ľupča
I. trieda BB P. Č. Balog - Podlavice
I. trieda ZH Lovča - Žarnovica
II. trieda BB Hronsek - Malachov
II. trieda BR Heľpa – Poh. Polhora
II. trieda ZH H. Ždáňa – D. Trnávka
Vedomostná otázka: Ktorý tréner bude trénovať banskobystrickú Duklu v nadchádzajúcej sezóne?