Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

ÚRADNÁ SPRÁVA OBFZ B. BYSTRICA Č. 26

Športovo - technickej komisie (predseda Ján Šutka)

1. Kontumujeme MFS II. trieda sk. A 19. kola Nemecká - Lučatín a priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Nemecká pre porušenie SP čl. 100 pís. i (štart hráča FK Lučatín Hruška I. r. č. 721108). Prípad postupujeme DK.

2. Kontumujeme MFS II. triedy sk. A 20. kola Dúbravica - Nemecká a priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Dúbravica, pre porušenie SP čl. 100 pis. B (nedostavenie sa k MFS).

3. Schvaľujeme tabuľku strelcov I. triedy po 20. kole: 16 gólov - Vrbovský Maroš (Braväcovo), 14 - Machala Rastislav (Sásová), 13 - Donoval Jaroslav (Jakub), 12 - Kán Peter (Beňuš), 11 - Hrnčiř Daniel (Podlavice), 10 - Prostredník Marek (Šalkova).

Skryť Vypnúť reklamu

Komisia mládeže (predseda Igor Šulek)

1. KM upozorňuje družstvá, ktoré štartujú v kategórii prípraviek, že výsledok jednotlivých turnajov treba doručiť na ObFZ najneskôr do stredy po usporiadaní turnaja. Výsledky doručí družstvo, ktoré turnaj usporiada.

2. Na základe žiadosti TJ Slovan Malachov nariaďujeme odohrať dohrávane stretnutie 15. kola dorastu I. triedy Beňuš - Malachov dňa 21. 5. 03 o 17.00 na ihrisku FK Beňuš (zmena UHČ).

3. Kontumujeme MFS I. triedy dorast 20. kola Badín - Strelníky a priznávame 3 body a skóre 3:0 v prospech FK Badín pre porušenie SP čl. 100 pis. B (nedostavenie sa na MFS).

4. Na základe žiadosti ŽP ŠPORT Podbrezová nariaďujeme odohrať MFS súťaže ml. žiakov 7. kolo Savon B - Podbrezová D 11. 6. 03 o 15.30 na ihrisku Savon BB (Bakossova).

Skryť Vypnúť reklamu

5. Na základe žiadosti ŠK Heľpa nariaďujeme odohrať MFS I. triedy dorast 23. kolo Heľpa - Medzibrod 31. 5. 03 o 13.00 na ihrisku FK Heľpa (zmena UHČ).

6. Žiadame nahlásiť výsledky nasledovných MFS: dorast: Riečka - Medzibrod (13. kolo), Strelníky - Riečka, Beňuš - Malachov (15. kolo), Riečka - Dukla C (17. kolo), Jakub - Strelníky, Polomka - Riečka (18. kolo) ; žiaci: Riečka - Hronsek (7. kolo), Polomka - Šalkova (13. kolo), Savon B - Poniky, Šalková - Hronsek (15. kolo), Hronsek - Malachov, Poniky - Šalkova (16. kolo); ml. žiaci: Jupie C - Podbrezová C (3. kolo), Podbrezová D - Malachov, Podbrezová C - Savon B (4. kolo).

Tabuľky mládeže:

Dorast

1. Badín 14 14 0 0 87 : 12 42

2. Malachov 13 9 0 4 32 : 17 27

3. Heľpa 14 9 0 5 37 : 26 27

Skryť Vypnúť reklamu

4. Jakub 15 9 0 6 40 : 33 27

5. Medzibrod 13 8 1 4 41 : 26 25

6. Brusno 15 8 0 7 44 : 35 24

7. Dukla C 14 5 0 9 40 : 43 15

8. Strelníky 14 5 0 9 17 : 47 15

9. Beňuš 13 4 1 8 30 : 48 13

10. Riečka 13 3 0 10 18 : 34 12

11. Polomka 16 2 0 14 22 : 72 6

Žiaci

1. Poniky 13 10 2 1 68 : 11 32

2. Savon B 14 9 5 0 70 : 16 32

3. Priechod 15 11 0 4 78 : 27 32

4. Badín 14 10 1 3 70 : 17 31

5. Medzibrod 15 9 2 4 65 : 27 29

6. Malachov 13 5 1 7 29 : 35 16

7. Dukla C 14 4 1 9 40 : 47 13

8. Šalkova 12 3 3 6 22 : 33 12

9. Hronsek 12 2 3 7 14 : 34 9

10. Polomka 13 1 0 12 9 : 88 3

11. Riečka 13 1 0 12 5 : 135 3

Ml. žiaci

1. Podbrezová C 7 6 1 0 32 : 4 19

2. Savon B 8 4 2 2 30 : 9 14

3. Jupie 8 4 1 3 15 : 11 13

4. Podbrezová D 8 4 0 4 22 : 12 12

5. Malachov 8 3 0 5 13 : 18 9

6. Brusno 7 1 0 6 1 : 51 3

Disciplinárna komisia (predseda Július Kliment)

D-I-88 Lešták Martin 810613 Selce B, 2 MFS pod. do 31. 8. 03, 1-1a, D-I-89 Rusko Martin 711227 Podlavice, D-I-90 Marko Štefan 761130 Podlavice, D-I-91 Ploth Peter 760608 Podlavice - DK uvedeným hráčom zastavuje činnosť dňom 14. 5. 03 do vyriešenia prípadu,

Zastavená činnosť za 4 ŽK na najbližšie MFS: Kukučka Marek 750204 Podkonice, Zastavená činnosť za 4 ŽK na deň 11. 5. 03: Kurek Marian 660804 Mýto, Danove Peter 700121 FK Osrblie (má len 3 ŽK).

DK predvoláva na deň 21. 5. 03 o 15.30 hod. zo stretnutia I. triedy Badín - Podlavice FK Badín: Hudec Milan HU, Medveď Richard kap. mužstva, Masaryk Jozef (divák) zabezpečí FK Badín, FK Podlavice - Rumanovský Alexander kap. mužstva, Pavlenda Ján ved. mužstva, HR - Adamec Martin, AR - Dírer Peter, DZ - Kolenička Ján,

Neprejednané: Výlupok Milan 840721 Jakub, Krivuš Matúš 850304 Riečka, Tryzna Miroslav 660530 Badín.

Voči rozhodnutiu DK je možné odvolať sa do 15 dní od zverejnenia úradnej správy.

Delegačný list č. 22

I. trieda - 22. kolo - 25. mája o 17. hod.: Riečka - Sásová (Mecele - Ostruzska - Mojžiš), Beňuš - Podlavice (Mil. Mojžiš . Daxner - Krahulec), Mýto - P. Č. Balog (Vaník - Kadlec - Kotráň), Badín - Hronec (Piar - Hikker - Weiss), Osrblie - Podkonice (Dírer - Hutník, Ján Sitarčík - Čunderlík), Šalková - Selce B (P. Sitarčík - Dian, Tršo - Prochádzka), Jakub - Braväcovo (Kosec - Zeman - Turňa).

II. trieda sk. A - 22. kolo 25. mája o 17. hod.: Lučatín - Malachov (Bulla - Danko), Harmanec - S. Hory (Adamec - Koštiaľ, Béreš - Kolenička), Hiadeľ - Strelníky (Melcer - Pastorek), Tajov - Hronsek (Dráždik - Uharček), Ľubietová - Nemecká (Mar. Mojžiš - Veky), Medzibrod - Dúbravica (Mikloš - Pribylina).

II. trieda sk. B - 18. kolo 25. 5. o 17. hod.:

Pohorelá - P. Polhora (10.00, Baláž - Malček), Telgárt - Šumiac (Malček - Baláž), Polomka - Závadka (Strelec - M. Ridzoň), Jasenie - Heľpa (Suchý - Joz. Sitarčík), H. Lehota - D. Lehota (10.00, Koštiaľ - Béreš, Ostruzska), Michalová - Sihla (J. Ridzoň - Krupa).

I. trieda dorast - 22. kolo - 25. maja o 14.30 hod.: Dukla C - Medzibrod (17.00, Bučko - Svoš), Beňuš - Strelníky (Daxner - Mil. Mojžiš), Badín - Riečka (Hikker - Piar), Malachov - Polomka (Marhefka - Jagnešák).

I. trieda žiaci - 18. kolo - 25. 5. o 10. hod.: Hronsek - Riečka (Marhefka), Malachov - Dukla C (Veky), Badín - Polomka (Hikker), Priechod - Savon B (11.00, Piar), Medzibrod - Poniky (Kadlec).

Mladší žiaci - 6. kolo - 24. 5. o 10. hod.: Podbrezová D - Podbrezová C (Mikloš), Malachov - Brusno (N o 12.30, Jagnešák), Savon B - Jupie C (N o 9.30, Svoš).

Stretnutia riadené SsFZ

III. liga SD a MD - 24. kolo - 25. mája o 10.00-12.30 hod.: Radvaň B - Krásno (Lučatín, AR2 Pastorek), Dubová - Dudince (AR2 Joz. Sitarčík), Podlavice - Lučenec (AR2 Adamec), Podbrezová - D. Kubín (24. 5. Valaská, AR2 Suchý).

IV. liga dorast sk. JUH - 22. kolo - 25. mája o 14.30 hod.: Sásova - D. Hámre (AR1 Zeman).

V. liga dorast sk. C - 22. kolo - 25. mája o 14.30 hod.: Šalkova - Kriváň (AR1 Dian).

II. liga SŽ a MŽ sk. JUH - 22. kolo - 24. mája o 10.00-12.00 hod.: P. Č. Balog - Žiar B (AR2 P. Sitarčík), B. Bystrica B - Zvolen (Jakub, AR2 Koštiaľ), Radvaň - Dubová (AR2 Ostruzska), Podbrezová B - Fiľakovo (AR2 Mil. Mojžiš).

III. liga SŽ a MŽ sk. STRED - 18. kolo - 25. mája o 10.00-12.00 hod.: Heľpa - Podlavice B (HR M. Ridzoň, AR1 Strelec).

IV. liga žiaci sk. C - 16. kolo - 24. mája o 10.00 hod.: Sásová - B. Štiavnica (HR Jagnešák), Harmanec - P. Polhora (HR Béreš), Závadka - Brusno (HR Baláž).

Vladimír Lehoťan

predseda zväzu

Bruno Motyčka

sekretár zväzu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  2. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  3. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  4. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  5. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  6. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur
  7. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  8. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie
  9. Oktagon 20: Pikantné súboje prinesú aj zápas o titul!
  10. Tipni si na Petru Vlhovú a získaj 10 eur
  1. MATADOR Group mení vizuálnu identitu značky
  2. Fokus očná optika sa stala exkluzívnym partnerom značky Nikon
  3. Turizmus za účelom estetickej chirurgie v čase pandémie
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  6. Akčný výpredaj v PLANEO Elektro – to sú ceny nižšie až o 60 %!
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Ohlúpli sme počas Covid roka?
  9. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  10. TOMRA víta kľúčový krok k spusteniu systému zálohovania
  1. Už iba dnes si môžete predplatiť SME.sk na rok len za 28 eur 20 671
  2. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 14 776
  3. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká? 8 723
  4. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 688
  5. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 546
  6. Kuba si turistov omotá okolo prsta. Miesta, ktoré musíte vidieť 6 580
  7. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 6 393
  8. Kvalitnej hydiny je na pultoch stále menej. Čo vlastne kupujeme? 6 282
  9. Riaditeľ VÚB: Udržateľnosť chceme vsadiť do DNA nášho podnikania 6 139
  10. Nakupujete online? Toto potrebujete vedieť 6 090
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Sporné výsledky testov z Harmanca. Už o nich hovorí aj Matovič

V Harmaneckých papierňach použili podľa premiéra na testovanie zamestnancov testy Eko Test Covid od čínskej firmy Assure Tech z Hangzhou, ktoré nemajú nič spoločné s testami používanými pri plošnom testovaní.

Bystrica má prvý deň komunitného testovania za sebou, zistili 34 pozitívnych

Otestovali 4 645 ľudí, pričom 34 bolo pozitívnych na ochorenie COVID-19.

Pamätáte sa? Takto Bystricu zmenila unikátna svetelná expozícia

V roku 2015 sme zažili netradičný svetelný zážitok.

Bystrica do 12.00 h otestovala 2150 záujemcov, 13 je pozitívnych

Dobrovoľné cielené komunitné testovanie na ochorenie COVID-19 v Banskej Bystrici pokračuje bez problémov, tvrdí to primátor mesta Ján Nosko.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Pohrebné auto zrazilo cyklistu. Neprežil

Nehoda sa stala medzi Telincami a Vrábľami.

Hľadá sa nezvestný Martinčan

Naposledy sa nachádzal vo Valčianskej doline.

AKTUALIZOVANÉ o 16.31

Rady pred odbernými miestami v Nitre sa skrátili, mnohých vybavili bez čakania

V meste je otvorených o päť odberných miest viac ako pred týždňom.

Už ste čítali?