Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Vedúci Harmanec deklasoval druhý Hiadeľ

II. trieda ObFZ BB sk. A / Staré Hory sa predieraj

Hronsek - Medzibrod 4:1 (2:1)

Medzibrod nastúpili na zápas v plnej sile, čo sa odzrkadlilo aj na úvodnom pätnásťminútovom tlaku hostí, ktorý zúžitkoval gólom Caban. Domáci sa neskôr skonsolidovali a hrajúci tréner Vetrák zo skrumáže vyrovnal na 1:1. Snaha domácich bola korunovaná nechytatelnou Plškovou hlavičkou, ktorý spečatil polčasové vedenie domácich..Po prestávke Spodniak z pokutového kopu zvýšil vedenie, ktoré uzavrel na konečných 4:1 nestarnúci Ujházy

Góly::34.Vetrák, 43. Plško, 50. Spodniak (z 11m). 73.Ujházy - 1. Caban. Pred 70 divákmi rozhodoval Mar. Mojžiš. HRONSEK: Klimáček - R. Garaj, P. Garaj, Spodniak, Plško, Jaďuď (80. Bobor), Ujházy, Vetrák (70. Makóny), Bursa, Šulek, Moravčík (75. Ihring). MEDZIBROD:: Tonhajzer - Meško, Haviar, Mlynarčík, Hirka, Zeman, Sedliak, Huťka, Caban, Hraško, Kňažko

Nemecká - Lučatín 2:5 (1:3)

Strelníky - Ľubietová 2:0 (1:0)

Vyrovnané derby stretnutie skončilo so šťastným koncom pre domáci tím, a to najmä vďaka nepremeneným gólovým šanciam hostí v druhom polčase.

Góly: 5. Mi Moncoľ, 65. Filadelfi. Pred 100 divákmi rozhodoval Veky. STRELNÍKY:Radovan Majer -Mi Moncoľ, D. Majer, Filadelfi, M. Majer st.(65. Štubnák), M. Majer ml, Boroš, Ježný, Krnáč (75.Kapusta), Ma. Moncoľ, P. Majer. ĽUBIETOVÁ: Teliar- Rajčan, Markus, Giertl (46.Šuster), Kliment, Urva, Michálek, V. Sauka, Konôpka, Uhrík, M.Sauka:(74.Mišiak)

St. Hory - Hor. Pršany 5:1 (3:0)

V prvom polčase sa hralo prakticky na jednu bránku, čo domáci zúročili tromi gólmi. Výsledok odovzdane pôsobiaci hostia už len v závere kozmeticky upravili.

Góly:52. a 65 Filip,25.Chrastina,29 .a 35. Kováč - 80.Kapusta. Pred 60 divákmi rozhodoval Dráždik. ST. HORY: Jaroušek - Antoš, Kováč, Maďar, Navrátil, Štulrajter (47. Gavalda), Stacho (72. Kučera), Harmaniak, Filip, Chrastina (70. Olejár), Babjak H. PRŠANY: Krnáč - Kvasna, Tomka, Olovčík, Kajan (25. Kišík), P. Kvasna, Murín, Pošta, Fraňo(60. Smutný), Kapusta, Kepšta.

Malachov - Tajov 0:2 (0:1)

Domáci nastúpili bez troch hráčov základnej zostavy, to sa odzrkadlilo na ich výkone. Výborne hrajúci Tajov prakticky nepustil domácich k žiadnej gólovej príležitosti. Hostia si z malachovskej pôdy zaslúžene odviezli tri body.

Góly:25. Vaterka, 78. Norocký. Pred 50 divákmi rozhodoval Hutník. MALACHOV: Uhrík - Z. Necpal, Môcik, Kučerák, Klimo, Šabo, M. Necpal, Očenáš, Sanitra (56. Sečkár), Ambróš, Kúdelka (70. Petrovič). TAJOV: Kleniar -D. Murgaš, Solivajs, Patrnčiak, Mažgút, Veterka, Čermák, Schwarz (36. Norocký), M. Murgaš, Turák, Murín

Harmanec - Hiadeľ 5:0 (3:0)

Zápas dvoch vedúcich tímov bol na prekvapenie jednoznačnou záležitosťou domáceho celku, ktorý už do polčasu nasúkal ambicióznemu celku Hiadľa tri kúsky, Po prestávke sa obraz hry nezmenil čoho dôkazom boli ďalšie dva góly v hosťujúcej sieti.

Góly: 10. Debnár, 22. Hudáček, 40. Katko, 48, L Šimko, 72. Murgaš,

Pred 110 divákmi rozhodoval Hikker. HARMANEC: Danko - Matejka, Kohút, Lovás, Debnár, Murgaš, L.Šimko (63.M Šimko), Katko (68.Berko), Kiedžuch (79.Grajzer), Hudáček. HIADEĽ: Peťko - Fúdor (46. Kováčik), Brna, Vetrák, A. Brodek, Sedliak (71. Prokop), Vajs, Lipa, Golian(61. M. Fúdor), Ľ. Brodek, Koman,

Dohrávky: Hronsek - Lučatín 0:4 (0:2), Zbyňovský 2, I. Hruška, Hlinka, St. Hory - Nemecká 6:2 (2:1), Chrastina 3, Antoš, Kováč, Filip za domácich. Malachov - Dúbravica 3:2 (2:1), Kudelka, Očenáš, Ambróš za domácich.

Vlado Ivan

Klimáček(Hronsek) - Mažgút (Tajov), Matejka (Harmanec), Filadelfi (Strelníky), Ujházy(Hronsek), M. Debnár(Harmanec), Michálek(Ľubietová), Murgaš (Harmanec) - Filip, Chrastina, Kováč(všetci Staré Hory)

1. Home (ale aj) Office
  2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  7. Zelená Bratislava
  8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  9. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  1. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?