Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Polomka zbíjala u tabuľkového suseda pod Kráľovou hoľou

II. trieda ObFZ BB sk. B / Zápasovým korením nešet

Heľpa - Sihla 4:1(3:1)

Jednoznačná prevaha domácich sa prejavila aj gólovo už v prvom polčase. V druhom polčase sa domáci predbiehali v zahadzovaní vyložených gólových príležitostí.

Góly: 5 a 17. J. Ďurajda, 37.a 73 Skladaný - 30. Kľuka. Pred 100 divákmi rozhodoval Pribylina. HEĽPA: Vilím -V.Ďurajda., Bošeľa, Fedor, Kukuľa, M.Koštál st, J. Ďurajda, Selej (65.Kánoš), Jánošík, Skladaný, M. Koštál ml. SIHLA: Jánošík - Marek, Auxt, Úradník, Pančík, Kľuka, Bitala, Giertl, P. Nomilner, Melicher, J. Nomilner (46. Vetrák) .

Závadka - Michalová 1:1(1:1)

Stretnutie sa za pekného počasia lepšie začalo pre hostí, ktorí sa ujali vedenia zo štandartnej situácie už v 4. minúte. Domácim sa podarilo vyrovnať ešte do prestávky. V druhom polčase sa striedali šance na obidvoch stranách, ale na výsledku sa už nič nezmenilo.

Góly: 35. Mokoš- 4. Podmanický. Pred 90 divákmi rozhodoval Daxner. ZÁVADKA: Horník - Nosko, Tomčík, Mi.Petrovič, Ma. Petrovič, Telgarský (68. Kolarovič), Záhorec (60. Michaľko), Dudáš, Párič, Pokoš, Rakócy (80. Koliak). MICHALOVÁ: Lipničan - Kováčik, M. Krupa st (70. Mojžiš), Berčík, Lúšťiak, Kurek, Kupec, Podmanický, Trnavský, M. Krupa ml, Parašin (75.Rosiar)

Šumiac - Hor. Lehota 3:2 (0:2)

Pred peknou diváckou kulisou sa hostia v prvom polčase ujali dvojgólového vedenia. Domáci hnaní divákmi prepli po prestávke na vyššie obrátky, čo im prinieslo aj gólový efekt so šťastným víťazným koncom.

Góly: 47. Kapusňák (z 11 m), 70. Z. Duraj, 73. Ďurčo - 28. Grolmus, 42. Kubeša

Pred 100 divákmi rozhodoval Baláž. ŠUMIAC: Margata - Basár, Z. Duraj , Ďurčo, M. Duraj, Fujka, Gordan, Kaniarrik, Ševčák, Kapusňák, Jarošík(85 Pollák). H. LEHOTA: M.Potančok -M. Demian, Zifčák, P. Potančok, Semančík, Kopeinigg, Babčan ( 50. Halaj), Grolmus, P. Demian, Floch, Kubeša.

Telgárt - Polomka 1:5 (1:4)

Domáci mali na zápas o jedného hráča menej, to sa odrazilo aj na výsledku. Heľpania už do polčasu ukázali, kto je pánom na ihrisku. V druhom polčase sa hral len vlažný futbal, hostia už len kontrolovali výsledok.

Góly: 35. J. Vrbiar (z 11m) - 22. a 82. Skubák. 6.Brozman. 9. Berky, 14. Kohút

Pred 30 divákmi rozhodoval Mikloš. TELGÁRT: Pisár - Citterberg, M. Černák, M. Lunter, P.Vrbiar, Mi Lunter, Fujka, J. Vrbiar, Demčík, P.Černák. POLOMKA: Kochan - Harvanka, Skubák, Košťial, Buvala,J.Markus, Hrablay, Kohút, Brozman, Berky, Bodák(46. M Markus).

Poh. Polhora - Jasenie 1:1 (0:1), 20. H. Weisenbacher (za domácich), Dol. Lehota - Pohorelá 6:2 (4:0)

1. Jasenie 15 14 1 0 65 : 9 43

2. Heľpa 15 12 0 3 49 : 21 36

3. P. Polhora 15 10 3 2 39 : 19 33

4. Michalová 15 9 2 4 57 : 22 29

5. D. Lehota 15 7 2 6 30 : 24 23

6. H. Lehota 15 6 2 7 38 : 32 20

7. Závadka 15 6 2 7 31 : 36 20

8. Šumiac 15 6 1 8 33 : 45 19