Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Úradná správa ObFZ B. Bystrica č. 23

Športovo-technická komisia (predseda Ján Šutka)

1. Schvaľuje tabuľku I. triedy po 17. kolo.

2. Dohrávky dospelých: 1. 5. 2003 o 16.30: Šalková - Osrblie, P. Č. Balog - Sásová; 8. 5. 2003 o 16.30: Selce - Sásová, Mýto - Šalková, Badín - Osrblie, Hronec - P. Č. Balog, Tajov - H. Pršany; 21. 5. 2003 o 17.00: P. Č. Balog - Podkonice, Sásová - Braväcovo, Osrblie - Mýto.

3. Z dôvodu uskutočnenia spoločenskej akcie v priestoroch areálu FK Badín nariaďujeme odohrať MFS I. triedy 20. kola Badín - Podlavice 10. 5. 2003 o 16.30 hod.

Skryť Vypnúť reklamu

Komisia mládeže (predseda Igor Šulek)

1. Nariaďujeme odohrať neodohrané MFS mládeže nasledovne (neboli predložené vzájomné dohody): dorast: 15. kolo - 21. 5. 2003 o 16.00: Beňuš - Malachov, Strelníky - Riečka; žiaci: 7. kolo 8. 5.2003 o 10.00: Riečka - Hronsek.

2. Nariaďujeme FK Šalkova uhradiť pre R Borisa Marhefku Laurinska 518 976 32 Badín sumu 201 SK za nevyplatenie náležitosti v MFS 9. kola I. tr. žiakov Šalková - Badín. Prípad postupujeme na DK.

3. Na základe vzájomnej dohody nariaďujeme odohrať MFS ml. žiakov I. kolo Jupie C - Savon B 11. 5. 2003 o 11.00 na ihrisku Rudlová.

4. Na základe žiadosti FK Dukla oznamujeme družstvám, ktoré štartujú v kategórii prípraviek sk. D, že: I. turnaj usporiada FK Savon D, II. turnaj FK Dukla B, sk. F, III. turnaj FK Radvaň, V. turnaj FK Dukla A.

Skryť Vypnúť reklamu

5. Tabuľky mládeže

I. trieda dorast

1. Badín 12 12 0 0 79 : 12 36

2. Jakub 13 9 0 4 38 : 29 27

3. Medzibrod 11 7 1 3 38 : 21 22

4. Malachov 10 7 0 3 27 : 14 21

5. Heľpa 11 7 0 4 30 : 22 21

6. Brusno 12 7 0 5 39 : 37 21

7. Strelníky 12 5 0 7 17 : 42 15

8. Beňuš 11 3 1 7 23 : 44 10

9. Dukla C 12 3 0 9 34 : 39 9

10. Polomka 14 2 0 12 20 : 68 6

11. Riečka 9 1 0 8 14 : 27 3

I. trieda žiaci

1. Poniky 12 9 2 1 59 : 11 29

2. Medzibrod 12 8 2 2 55 : 17 26

3. Priechod 12 8 0 4 61 : 23 24

4. Savon B 11 6 5 0 54 : 14 23

5. Badín 11 7 1 3 49 : 13 22

6. Malachov 11 5 1 5 26 : 29 16

7. Šalková 11 3 3 5 22 : 32 12

8. Dukla C 12 3 1 8 34 : 38 10

9. Hronsek 11 2 3 6 12 : 29 9

Skryť Vypnúť reklamu

10. Polomka 10 1 0 9 8 : 62 3

11. Riečka 11 1 0 10 4 : 116 3

Disciplinárna komisia (predseda Július Kliment)

D-I-73 Miroslav Čierny 630601 Šalkova, 2 MFS podm. do 31. 7. 2003, 1-4a,

D-I-74 Jozef Oravkin 850120 Polomka 2 MFS podm. do 31. 7. 2003, 1-4a,

D-I-75 Jozef Mikuška tréner FK Jakub napomenutie plus 200 SK pokuta za nešportové správanie v stretnutí hranom 20. 4. 2003 Podlavice - Jakub, 1-3a. Uhradiť do 7. 5. 2003

Zastavená činnosť na 20. 4. 2003 za 4 ŽK: Radoslav Majer 780602 Strelníky uhradiť 150+150 SK do 7. 5. 2003, zastavená činnosť na najbližšie MFS za 4 ŽK: Tomáš Kmeť 760612 Podkonice, Jozef Náčin 770707 Jakub.

Oprava trestu D-I-71: Peter Majling 710201 Riečka 3 MFS nepodm. plus zmena trestu 2 MFS spolu 5 MFS nep. od 10. 4. 03, 1-3a.

Voči rozhodnutiu DK je možné odvolať sa do 15 dní od zverejnenia úradnej správy.

Delegačný list č. 19

I. trieda - 19 . kolo - 4. 5. o 16.30 hod.: Selce B - Riečka (10.30, Zeman - Piar, Kadlec - Prochádzka), Podkonice - Braväcovo (Ján Sitarčík - Jozef Sitarčík - Krahulec), Hronec - Jakub (Adamec - Dírer, P. Sitarčík - Weiss), P. Č. Balog - Šalkova (Piar - Kadlec, Zeman - Čunderlík), Podlavice - Osrblie (Koštiaľ - Ostruszka, Béreš - Kotráň), Sásová - Badín (Mecele - Pastorek, Melcer - Turňa), Beňuš - Mýto (Malček - J. Ridzoň - Mojžiš).

II. trieda sk. A - 19 . kolo - 4. 5. o 16.30 hod.: Nemecká - Lučatín (Vaník - Uharček, Mar. Mojžiš), Hronsek - Medzibrod (10.30, Mar. Mojžiš - Vaník), Strelníky - Ľubietová (Veky - Krupa), S. Hory - H. Pršany (Dráždik - Dian, Danko), Malachov - Tajov (Hutník - Bulla), Harmanec - Hiadeľ (Hikker - Kosec, Kratochvíla - Kolenička).

II. trieda sk. B - 15 . kolo - 4. 5. o 16.30 hod.: D. Lehota - Pohorelá (Strelec), Heľpa - Sihla (Pribylina), Závadka - Michalová (Daxner), Šumiac - H. Lehota (Baláž), P. Polhora - Jasenie (Mil. Mojžiš - Suchý), Telgárt - Polomka (Mikloš).

I. trieda dorast - 19. kolo - 4. 5. 2003 o 14. hod.: Polomka - Dukla C (S o 16.30, J. Ridzoň - Malček), Brusno - Jakub (S o 16.30, Čajka - Marhefka), Strelníky - Malachov (Krupa - Veky), Heľpa - Badín (S o 16.30, Strelec - Suchý).

I. trieda žiaci - 15 . kolo - 4. 5. o 10. hod.: Šalková - Hronsek (Svoš), Savon B - Poniky (Kosec), Polomka - Medzibrod (Baláž), Riečka - Priechod (S UHČ Uharček), Malachov - Badín (14.30, Bulla).

Ml. žiaci - 3 . kolo - 3. 5.: Brusno - Podbrezová D (14.30, Marhefka - Čajka), Jupie C - Podbrezová C (14.30, Rudlova, Svoš), Savon B - Malachov (N o 9.30, Bakossova, Bučko).

Dohrávky 1. 5. 2003

I. trieda - 8. 5. 2003 o 16.30 hod. (štvrtok): Selce B - Sásová (Vaník - Adamec, Ostruszka - Turňa), Hronec - P. Č. Balog (Zeman - J. Ridzoň, Daxner - Kolenička), Mýto - Šalkova (Hikker - Malček, M. Ridzoň - Weiss), Badín - Osrblie (Koštiaľ - Dian, Dírer - Hrčka).

II. trieda sk. A - 8. 5. 2003 o 16.30 hod. (štvrtok): Tajov - H. Pršany (Béreš - Veky, Bulla).

I. trieda dorast 8. 5. 2003 (štvrtok): Riečka - Heľpa (Tajov, 14.00, Veky - Bulla), Riečka - Medzibrod (4. 5. o 14.00, Tajov, Ostruszka - Béreš).

I. trieda žiaci 8. 5. 2003 o 10.00 hod. (štvrtok): Riečka - Hronsek (Bulla - Veky).

Stretnutia riadené SsFZ

III. liga SD a MD - 21. kolo - 4. 5.: Brezno - Bánová (11.30-14.00, AR2 J. Ridzoň), Radvaň B - Dubová (Lučatín, 10.00-12.30, AR2 Dírer).

V. liga dorast sk. C - 19. kolo - 4. 5. o 14. hod.: Harmanec - Hliník (AR1 Kosec).

II. liga SŽ a MŽ sk. JUH - 19. kolo - 3. 5. o 10.00 - 12.00 hod.: Dubová - M. Kameň (AR2 Suchý), P. Č. Balog - B. Bystrica B (AR2 P. Sitarčík), P. Č. Balog - Podbrezová B (1. 5., AR2 Ján Sitarčík).

IV. liga žiaci sk. C - 13. kolo - 3. 5. o 10.00 hod.: P. Polhora - Sásová (HR Jozef Sitarčík), Hrochoť - Braväcovo (HR Adamec), Brusno - Š. Bane (4. 5. o 14.30, HR Bučko).

Vladimír Lehoťan

predseda zväzu

Bruno Motyčka

sekretár zväzu

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  3. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  4. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  9. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  1. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  2. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  3. Operatívny lízing zmierni dopady krízy na váš biznis
  4. Stravné pre živnostníkov teraz najvýhodnejšie
  5. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  6. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  7. Hygge ako životný štýl
  8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  9. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  1. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 41 882
  2. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 40 248
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 13 983
  4. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 9 449
  5. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 9 006
  6. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 8 955
  7. Wellness trendy, rozhovory a rady pre lepšie zdravie 7 385
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 265
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 119
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 000
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Mesto Brezno cez víkend zriadilo 20 odberných miest, k dispozícii bola aj mobilná jednotka. Na testovaní sa v sobotu zúčastnilo 5267 ľudí, z toho 30 bolo pozitívnych, v nedeľu 2904, 29 bolo pozitívnych.

5 h
Odberný tím z Heľpy

Cez víkend sa testovalo aj v obciach Horehronia.

5 h
Testovanie Bojnice.

V meste zriadili 19 odberných miest.

5 h
Manželia Nátherovci získali ocenenie Biela vrana

Získali ho manželia Jolana a Štefan Nátherovci za dlhoročnú prácu s rómskymi deťmi.

8 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Polícia prenasledovala auto z Oravy až na Liptov. Komjatnou už vodič neprešiel.

23. jan

Pozitivita je zatiaľ nízka.

23. jan

Mestá a obce v okrese Prievidza postupne zverejňujú počty ľudí, ktorí využili skríningové testovanie v ich obci.

8 h

Na Kysuciach pokračuje celoplošné testovanie.

23. jan

Už ste čítali?