Nová Baňa - Žiar nad Hronom B-Ladomerská Vieska 3:1 (2:0)

Domáci podali bojovný výkon a zaslúžene zvíťazili.

Góly: Benč, Kuba 2 -Ceplák, ŽK: Páleník (ZH), rozhodoval Doboš, 250 divákov.

NOVÁ BAŇA: A. Baláž - Šlauka, Rybár, Budinský, M. Baláž, M. Fáber, P. Fáber, Guláš, Novek, Benč, Kuba. ŽIAR B: V. Číž - Lalo, Kabina, Obert, Foltán, Puliš, Hejčík, Ceplák, Šimko, Mužík, Páleník.

Dolná Strehová - Hrochoť 1:5 (0:5)

V prvom polčase hostia jednoznačne dominovali, strelili päť gólov a zaslúžene si odviezli tri body.

Góly: Szabo - Mihajlov 2, Dorotovič, M. Selecký, R. Sláva, ŽK: Mačuda, Ivičič - Sláva, Palider, rozhodoval Košík, 280 divákov. HROCHOŤ: Machunka - J. Považanec, M. Považanec (Poničan), R. Sláva (Filipča), Uhliar, J. Dorotovič, M. Selecký, J. Selecký, Dobiaš, Mihajlov (Mak), Palider.

Tisovec - Brusno 2:0 (1:0)

Stretnutie priemernej úrovne začali domáci útočne, získali prevahu a aj napriek vylúčeniu Svinčiaka v 30. min. sa ujali vedenia. Po prestávke si ho poistili ďalším gólom.

Góly: Figľuš z 11 m, Kudlík, ŽK: Hudec, Kudlík - Kelemach, Zázrivec, Vaník, ČK: Svinčiak (Tisovec), rozhodoval Ihring, 280 divákov. BRUSNO: Jurina - Kelemach, Chromek, Sedliak, Zázrivec, Nikel, Vaník (84. Citara), Selecký, Pejko (45. Urbančok), Smida (75. Garaj), Kováč.

Tornaľa - Hliník nad Hronom 3:1 (2:0)

Obidve mužstá začali hrať pekný futbal, prvú šancu mali domáci, ale Váradi sa nepresadil. Nakoniec sa dočkali vedúceho gólu a do prestávky stihli pridať ďalší. Po prestávke začali hostia útočnejšie, mali územnú prevahu,ale si nevypracovali šancu. Naopak domáci Blaha krásnou strelou zvýšil po priamom kope.

Góly: Ugyár, Farkaš, Blaha - Silný, ŽK: Krcho (Hliník), rozhodoval Čunbderlík, 380 divákov. HLINÍK: Packo - Krcho, Svatený, Demko (62. Hlinka), Bátovský (74. Ivanič), Nechala, Urgela, Netolický, Silný, Klejch, Demko.

Brezno - Revúca 1:4 (1:1)

Nekompletní domáci nastúpili proti lídrovi, z ktorého mali veľký rešpekt. Hostia sa ujali vedenia, domácim sa podarilo ešte v prvom polčase vyrovnať. Po prestávke boli Brezňania vyrovnaným tímom, ale góly im podlomili se

Góly: Betka - Gallo 2, Matajz, Scheling, ŽK: Auxt, Kocúr - Dzura, Lipták, rozhodoval Droppa, 150 divákov. BREZNO: Radovič - Auxt, Ševčík, Gemzický, Ostrihoň, Betka (75. Caban), J. Kupec (84. Boroš), Oceľ (82. Hudec), Kršačok, Kocúr, Vrtal.

Fiľakovo -Dukla B. Bystrica B 1:2 (0:1)

Zápas mal vysoké tempo zjednoznačným priebehom pre hostí, ktorí predčili domácich po všetkých stránkach.

Gól: Végh - Šišiak, Caban, ŽK: Martinec (Dukla), rozhodoval Bobka, 200 divákov.

DUKLA B: Dorotovič - Štuber (77. Caban), Martinec, Tuhársky, Šatura, Kulík, Hanes, Gažík, Zlevský, Šišiak, Tužimský.

Ostatné výsledky: Zvolen - Kalinovo 3:1 (2:1), Banski z 11 m, Kučera, Sudimák - Ďuriška , dohrávka 11. kola: Hliník n/Hronom - Revúca 4:0 (2:0). Silný 2, Nechala, Ivan.

14. Kalinovo 17 4 3 10 15 : 32 15

Nasledujúci program v nedeľu 20. apríla o 10.30: Dukla B. Bystrica B - Zvolen, o 16.00: Žiar n/Hronom B-L. Vieska - Dolná Strehová, Hrochoť - Tisovec, Brusno - Brezno, Revúca - Tornaľa, Hliník n/Hronom - Fiľakovo, Kalinovo - Nová Baňa.

(mig)

1. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  2. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov
  7. Zima v koži atopika: aká je starostlivosť o pokožku s ekzémom?
  8. Zákazníkov čoraz častejšie zaujíma pôvod výrobkov, ktoré kupujú
  9. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku
  10. Historická revue: Kam sa podeli Kumáni, Valasi a iné etniká?
  1. Prokrastinujete? 5 overených tipov, ako nestratiť radosť z práce
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. Pandémia urýchlila zavádzanie nových technológií vo firmách
  4. Pandémia presúva zákazníkov do online priestoru
  5. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  6. Najobľúbenejšie auto Slovákov je opäť ŠKODA
  7. PLANEO Elektro funguje aj počas lockdownu - má akčný výpredaj
  8. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?

Kraj ponúka online platformu, ktorá bežkárov zorientuje v trasách

Aj napriek protiepidemickým opatreniam je možné stráviť zimu v Banskobystrickom samosprávnom kraji (BBSK) aktívne a športovo.

Tak toto je lahôdka. Sneh, bežky a Chmarošský viadukt

Koronavírus: Odberné miesta v Banskej Bystrici

Na Slovensku prebieha celoplošné skríningové testovanie na koronavírus. Pozrite si zoznam odberných miest v Banskej Bystrici.