Správy ŠTK ObFZ
1. Nariaďuje odohrať neodohrané MFS 15. kola I. triedy dospelých Lovča - Kosorín dňa 1. 5. 2003 o 16.30 hod. na ihrisku v Lovči.
2. Nariaďuje odohrať neodohrané MFS 15. kola I. triedy dospelých B. Belá - Bzenica dňa 1. 5. 2003 o 16.30 hod. na ihrisku v B. Belej.
3. Nariaďuje odohrať neodohrané MFS 15. kola I. triedy dospelých Vyhne - Tek. Breznica dňa 1. 5. 2003 o 16.30 hod. na ihrisku vo Vyhniach.
4. Nariaďuje odohrať neodohrané MFS 15. kola II. triedy dospelých Ihráč - Repište dňa 1. 5. 2003 o 16.30 hod. na ihrisku v Ihráči.
5. Nariaďuje odohrať neodohrané MFS 15. kola II. triedy dospelých B. Štiavnica - H. Hámre dňa 8. 5. 2003 o 16.30 hod. na ihrisku v B. Štiavnici.
6. Nariaďuje odohrať neodohrané MFS 15. kola II. triedy dospelých M. Lehota - Hr. Beňadik dňa 2. 5. 2003 (v piatok) o 16.30 hod. na ihrisku v Malej Lehote.
7. Predvoláva na svoje rokovanie dňa 23. 4. 2003 o 15.00 hod. zástupcov TJ Bučina Šášovské Podhradie.
8. Upozorňuje FK riadené ŠTK a KM ObFZ Žiar nad Hronom o dodržanie RS čl. VI. podmienky účasti bod 5.
9. Upozorňujeme R a DZ na včasné zasielanie zápisov zo stretnutí po MFZ.
Správy KM ObFZ
1. Nariaďujeme odohrať neodohrané MFS 13. kola zo dňa 27. 10. 2003 I. triedy dorastu Hliník B - Kosorín dňa 8. 5. 2003 o 14.00 hod. na ihrisku v Hliníku n/Hr.
2. Nariaďujeme odohrať neodohrané MFS I. triedy dorastu zo dňa 6. 4. 2003 Vyhne - Pitelová dňa 1. 5. 2003 o 14.00 hod. na ihrisku vo Vyhniach.
3. Nariaďujeme odohrať neodohrané MFS I. triedy žiakov 14. kola zo dňa 12. 4. 2003 B. Belá - V. Lehota dňa 14. 5. 2003 o 16.30 hod. na ihrisku v B. Belej.
Správy DK ObFZ
88. Zd. Výbošťok 790413 S. Teplice, 4 TN od 17.4. - 14.5.03 DP 1/3 b - MFZ 13.4.03, 89. Peter Arvay D 840424 Voznica, 4 TN od 17.4. - 14.5.03 DP1/6 1 b - MFZ 13.4.03, 90. Robert Dodok D 840424 Vyhne, 4 TN od 17.4.03 - 14.5.03 DP 1/6 1 b - MFZ 13.4.03, 91. Roman Adamov D 840710 H. Hámre, 6 TN od 17.4. - 28.5.03 DP 1/3 b - MZD 13.4.03, 92. Jozef Baláž D871224 H. Hámre, 2 TP do 30.6.03 DP1/4 a - MZD13.4.03, 93. Jaroslav Osvald 780207 S. Kremnička, 1 MFZ N 4xŽK od 17.4.03, 94. Maroš Petruš 771007 S. Kremnička, 1 MFZ N za 4xŽK od 17.4.03, 95. Radoslav Pulen 800430 Kosorín, 1 MFZ N za 4xŽK od 17.4.03, 96. Ladislav Osvald 740628 Št. Bane, 1 MFZ N za 4xŽK od 17.4.03. DK - 52. Trestá vedúceho družstva dorastu Hor. Hámre Vladimír Lavrov H. Hámre 361., zákazom výkonu ved. družstva 4 TP do 30.6.03 - DP 1/3 a - MZD 13.4.03, 53. Vyhovuje žiadosti Peter Dovec760403 Prestavlky a odpúšťa mu 1 T trestu, t.j. uvoľňuje činnosť od 24.4.03.
Ján Tomáš,
predseda ObFZ
Marián Šedivec,
sekretár ObFZ
Delegačný list č. 18
I. trieda dospelí - 18. kolo - 27. 4. 2003 o 16.00 hod.: Kosorín - Slaská (Budač - Dekýš, Tapfer - Truban), St. Kremnička - Vyhne (Matoš - Králik, M. Reptiš - Jančok), Št. Bane - Žarnovica (Lešniak - Búci, Baran - Vanko), Voznica - Horná Ves (Priebera - Oslanec, Michňa - Rohanec), Tel. Breznica - Ban. Belá (Truban - Foťko, Huňady ml. - Kasan), Lutila - Lovča (P. Reptiš - Frzon, Šimič ml.), Lovčica Trubín - Bzenica (Mihálik - Hrnčiar, Schemoda).
II. trieda dospelí - 18. kolo - 27. 4. 2003 o 16.00 hod.: Rudno n/Hr. - Malá Lehota (Libo - Sivok, Juriček), Ihráč - Prestavlky (Rendla st. - Bielik, Slosiar), Repište - Banská Štiavnica (Ťahúň - Hlaváčik - Košta), Pitelová - Hor. Ždáňa (Pajerský - F. Beňo), H. Hámre - Šáš. Podhradie (Fáber - Vlčko), Jan. Lehota - Skl. Teplice (Levčík - T. Henžel - Kupec), Hr. Beňadik - Dol. Trnávka (Huňady st. - Sl. Meliš, Herich).
III. trieda dospelí - 12. kolo - 27. 4. 2003 o 16.00 hod.: Prenčov - St. Kremnička B (Kráľ - Katina), Krahule - Nevoľné (Zachar - Šimič st. o 9.30 hod.), Kopernica - Ostrý Grúň (Čiernik - Hučka), Veľká Lehota - Prochot (Jenat st.), Župkov - Hron. Dúbrava (Šimič st. - Zachar).
I. trieda dorast - 18. kolo - 27. 4. 2003 o 13.30 hod.: St. Kremnička - Vyhne (M. Reptiš - Králik, Matoš - Janči), Brehy - Žarnovica (Sivok - Libo, Juriček o 12.30 hod.), Voznica - Dol. Ždáňa (Michňa - Fedina, Priebera), Pitelová - Hliník B (ihr. Tr. Hora, Fr. Beňo - Rendla o 12.30 hod.), Lovčica Trubín - Bzenica (Schemoda - Hrnčiar, Mihálik).
I. trieda žiakov sk. A - 16. kolo - 26. 4. 2003 o 16.00 hod.: D. Ždáňa - Ihráč (Huňady ml.), Repište - Lutila (Búci), Kremnica - Hor. Ves (Králik o 10.00 hod.), H. Ždáňa - Skl. Teplice (Lešniak), Lovčica - Slaská (Libo o 14.30 hod.), Prestavlky - Jan. Lehota (Hlaváčik).
I. trieda žiakov sk. B - 16. kolo - 26. 4. 2003 o 16.00 hod.: Ban. Belá - Vyhne (Matoš), V. Lehota - Bzenica (Rendla st.), Hr. Beňadik - Voznica (Fáber), Rudno n/Hr. - Župkov (Tapfer).
Zoznam rozhodcov na nominačnú listinu pre súťažný ročník 02/03 s ktorými môžu FK uzatvárať zmluvy (poradie podľa výsledkov fyzických a teoretických previerok a testov): 1. Martin Tapfer, 2. František Beňo, 3. Milan Levčík, 4. Marcel Huňady st., 5. Róbert Kicko, 6. Peter Fáber, 7. Peter Budáč, 8. Milan Priebera, 9. Michal Hlaváčik, 10. Ing. Rastislav Čiernik, 11. Ivan Juríček, 12. Pavel Bielik, 13. Jozef Oslanec, 14. Laurinc Foťko, 15. Miroslav Vlčko, 16. Michal Truban, 17. Anton Mihálik, 18. Ivan hrnčiar, 19. František Rendla, 20. Stanislav Jenat, 21. Jozef Matoš, 22. Ján Lešniak, 23. Ing. Milan Herich, 24. Pavel Reptiš, 25. Marcel Huňady ml., 26. Ľubomír Baran, 27. Pavol Sivok, 28. Tibor Králik, 29. Ľubomír Kasan ml., 30. Jozef Ťahúň, 31. Tomáš Gemza, 32. Marián Reptiš, 33. Stanislav Dekýš, 34. František Kašša, 35. Vladimír Hučka, 36. Slavomír Meliš, 37. Viliam Slosiar.
Rozhodcovia a čakatelia nespĺňajúci podmienky zaradenia na N, s ktorými FK nemôžu uzatvárať zmluvy: 1. Vladimír Búci, 2. Peter Držík, 3. Miroslav Frzon, 4. Tomáš Henžel, 5. Slavomír Michalides, 6. Jozef Michňa, 7. Dušan Pajerský, 8. Ivan Šimič st., 9. Ivan Šimič ml., 10. Vincent Toman, 11. Július Zachar, 12. Stanislav Schemoda. Jozef Katina, Jozef Kráľ, Ján Libo, Mgr. Anita Rečlová - počas letnej prestávky sa títo budú môcť zúčastniť posledného termínu previerok. Podľa výsledkov budú môcť byť zaradení na NL v súťažnom ročníku 03/04, ale bez možnosti uzatvárať zmluvy s FK
Vojtech Jančok,
predseda komisie rozhodcov