Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie jarnej časti futbalových súťaží SsFZ

III. LIGA STRED

16. kolo - nedeľa 30. marca o 15. hod.: Kysucké Nové Mesto - Čadca, Liptovský Mikuláš - Turčianske Teplice, Bytča - Tomášovce, Žilina B - Rakytovce, Kremnička - Podbrezová B, Lučenec - Žiar nad Hronom, Ružomberok B - Kysucký Lieskovec, Dolný Hričov - Selce.

17. kolo - nedeľa 6. apríla o 15.30 hod.: Dolný Hričov - Kysucké Nové Mesto, Selce - Ružomberok B, Kysucký Lieskovec - Lučenec, Žiar nad Hronom - Kremnička, Podbrezová B - Žilina B, Rakytovce - Bytča, Tomášovce - Liptovský Mikuláš, Turčianske Teplice - Čadca.

Skryť Vypnúť reklamu

18. kolo - nedeľa 13. apríla o 15.30 hod.: Kysucké Nové Mesto - Turčianske Teplice, Čadca - Tomášovce, Liptovský Mikuláš - Rakytovce, Bytča - Podbrezová B, Žilina B - Žiar nad Hronom, Kremnička - Kysucký Lieskovec, Lučenec - Selce, Ružomberok B - Dolný Hričov.

19. kolo - nedeľa 20. apríla o 16. hod.: Ružomberok B - Kysucké Nové Mesto, Dolný Hričov - Lučenec, Selce - Kremnička, Kysucký Lieskovec - Žilina B, Žiar nad Hronom - Bytča, Podbrezová B - Liptovský Mikuláš, Rakytovce - Čadca, Tomášovce - Turčianske Teplice.

20. kolo - nedeľa 27. apríla o 16. hod.: Kysucké Nové Mesto - Tomášovce, Turčianske Teplice - Rakytovce, Čadca - Podbrezová B, Liptovský Mikuláš - Žiar nad Hronom, Bytča - Kysucký Lieskovec, Žilina B - Selce, Kremnička - Dolný Hričov, Lučenec - Ružomberok B.

Skryť Vypnúť reklamu

21. kolo - nedeľa 4. mája o 16.30 hod.: Lučenec - Kysucké Nové Mesto, Ružomberok B - Kremnička, Dolný Hričov - Žilina B, Selce - Bytča, Kysucký Lieskovec - Liptovský Mikuláš, Žiar nad Hronom - Čadca, Podbrezová B - Turčianske Teplice, Rakytovce - Tomášovce,

22. kolo - nedeľa 11. mája o 16.30 hod.: Kysucké Nové Mesto - Rakytovce, Tomášovce - Podbrezová B, Turčianske Teplice - Žiar nad Hronom, Čadca - Kysucký Lieskovec, Liptovský Mikuláš - Selce, Bytča - Dolný Hričov, Žilina B - Ružomberok B, Kremnička - Lučenec.

23. kolo - nedeľa 18. mája o 17. hod.: Kremnička - Kysucké Nové Mesto, Lučenec - Žilina B, Ružomberok B - Bytča, Dolný Hričov - Liptovský Mikuláš, Selce - Čadca, Kysucký Lieskovec - Turčianske Teplice, Žiar nad Hronom - Tomášovce, Podbrezová B - Rakytovce.

Skryť Vypnúť reklamu

24. kolo - nedeľa 25. mája o 17. hod.: Kysucké Nové Mesto - Podbrezová B, Rakytovce - Žiar nad Hronom, Tomášovce - Kysucký Lieskovec, Turčianske Teplice - Selce, Čadca - Dolný Hričov, Liptovský Mikuláš - Ružomberok B, Bytča - Lučenec, Žilina B - Kremnička,

25. kolo - streda 28. mája o 17. hod.: Žilina B - Kysucké Nové Mesto, Kremnička - Bytča, Lučenec - Liptovský Mikuláš, Ružomberok B - Čadca, Dolný Hričov - Turčianske Teplice, Selce - Tomášovce, Kysucký Lieskovec - Rakytovce, Žiar nad Hronom - Podbrezová B.

26. kolo - nedeľa 1. júna o 17. hod.: Kysucké Nové Mesto - Žiar nad Hronom, Podbrezová B - Kysucký Lieskovec, Rakytovce - Selce, Tomášovce - Dolný Hričov, Turčianske Teplice - Ružomberok B, Čadca - Lučenec, Liptovský Mikuláš - Kremnička, Bytča - Žilina B.

27. kolo - nedeľa 8. júna o 17. hod.: Bytča - Kysucké Nové Mesto, Žilina B - Liptovský Mikuláš, Kremnička - Čadca, Lučenec - Turčianske Teplice, Ružomberok B - Tomášovce, Dolný Hričov - Rakytovce, Selce - Podbrezová B, Kysucký Lieskovec - Žiar nad Hronom.

28. kolo - streda 11. júna o 17. hod.: Kysucké Nové Mesto - Kysucký Lieskovec, Žiar nad Hronom - Selce, Podbrezová B - Dolný Hričov, Rakytovce - Ružomberok B, Tomášovce - Lučenec, Turčianske Teplice - Kremnička, Čadca - Žilina B, Liptovský Mikuláš - Bytča,

29. kolo - nedeľa 15. júna o 17. hod.: Liptovský Mikuláš - Kysucké Nové Mesto, Bytča - Čadca, Žilina B - Turčianske Teplice, Kremnička - Tomášovce, Lučenec - Rakytovce, Ružomberok B - Podbrezová B, Dolný Hričov - Žiar nad Hronom, Selce - Kysucký Lieskovec.

30. kolo - nedeľa 22. júna o 17. hod.: Kysucké Nové Mesto - Selce, Kysucký Lieskovec - Dolný Hričov, Žiar nad Hronom - Ružomberok B, Podbrezová B - Lučenec, Rakytovce - Kremnička, Tomášovce - Žilina B, Turčianske Teplice - Bytča, Čadca - Liptovský Mikuláš.

Schválené výnimky hracích dní a časov: T. Teplice - sobota UHČ, Čadca - sobota UHČ, Podbrezová B - ihrisko Valaská, Žiar nad Hronom - sobota UHČ, Ružomberok B - nedeľa o 10.30 ihrisko Ľubochňa, Žilina B - nedeľa o 10.30 ihrisko Strážov, Liptovský Mikuláš - sobota UHČ.

Tabuľka po jeseni

1. Tomášovce 14 10 2 2 27 : 11 32

2. Žiar n/H 13 9 3 1 39 : 9 30

3. D. Hričov 13 8 2 3 26 : 15 26

4. T.Teplice 12 7 3 2 25 : 10 24

5. Žilina B 13 7 1 5 26 : 19 22

6. Lučenec 13 6 3 4 21 : 17 21

7. Kremnička 11 5 5 1 20 : 11 20

8. Podbrezová B 13 4 4 5 14 : 12 16

9. Čadca 13 5 1 7 14 : 27 16

10. Rakytovce 12 5 0 7 17 : 22 15

11. Bytča 13 4 2 7 15 : 23 14

12. Ružomberok B 14 4 2 8 10 : 19 14

13. K. Lieskovec 12 4 1 7 14 : 25 13

14. Selce 13 3 3 7 18 : 28 12

15. K.N.Mesto 12 1 4 7 10 : 23 7

16. L.Mikuláš 13 1 2 10 9 : 34 5

Doma

1. Žiar n/H 7 6 1 0 27 : 4 19

2. Tomášovce 7 6 1 0 17 : 3 19

3. D. Hričov 8 5 1 2 14 : 8 16

4. Podbrezová B 7 4 2 1 11 : 3 14

5. Lučenec 7 4 2 1 12 : 4 14

6. T.Teplice 5 4 1 0 16 : 2 13

7. Čadca 6 4 1 1 10 : 6 13

8. Bytča 7 4 1 2 13 : 13 13

9. Rakytovce 6 4 0 2 12 : 8 12

10. Žilina B 7 4 0 3 12 : 9 12

11. Kremnička 5 3 2 0 10 : 6 11

12. Ružomberok B 7 2 2 3 6 : 8 8

13. Selce 7 2 1 4 11 : 16 7

14. K. Lieskovec 5 2 0 3 8 : 9 6

15. K.N.Mesto 5 1 2 2 6 : 6 5

16. L.Mikuláš 6 0 2 4 4 : 11 2

Vonku

1. Tomášovce 7 4 1 2 10 : 8 13

2. Žiar n/H 6 3 2 1 12 : 5 11

3. T.Teplice 7 3 2 2 9 : 8 11

4. D. Hričov 5 3 1 1 12 : 7 10

5. Žilina B 6 3 1 2 14 : 10 10

6. Kremnička 6 2 3 1 10 : 5 9

7. Lučenec 6 2 1 3 9 : 13 7

8. K. Lieskovec 7 2 1 4 6 : 16 7

9. Ružomberok B 7 2 0 5 4 : 11 6

10. Selce 6 1 2 3 7 : 12 5

11. Rakytovce 6 1 0 5 5 : 14 3

12. Čadca 7 1 0 6 4 : 21 3

13. L.Mikuláš 7 1 0 6 5 : 23 3

14. Podbrezová B 6 0 2 4 3 : 9 2

15. K.N.Mesto 7 0 2 5 4 : 17 2

16. Bytča 6 0 1 5 2 : 10 1

Víťazi predchádzajúcich štyroch ročníkov: 1998/1999 Žiar nad Hronom, 1999/2000 Martin, 2000/2001 Žiar nad Hronom, 2001/2002 Dubová, 2002/2003 ?

IV. LIGA JUH

14. kolo - nedeľa 30. marca o 15. hod.: Žiar nad Hronom B - Brusno, Revúca - Hrochoť, Hliník nad Hronom - Dolná Strehová, Banská Bystrica B - Tisovec, Kalinovo - Brezno, Nová Baňa - Tornaľa, Zvolen - Fiľakovo,

15. kolo - nedeľa 6. apríla o 15.30 hod.: Zvolen - Žiar nad Hronom B, Fiľakovo - Nová Baňa, Tornaľa - Kalinovo, Brezno - Banská Bystrica B, Tisovec - Hliník nad Hronom, Dolná Strehová - Revúca, Hrochoť - Brusno,

16. kolo - nedeľa 13. apríla o 15.30 hod.: Žiar nad Hronom B - Hrochoť, Brusno - Dolná Strehová, Revúca - Tisovec, Hliník nad Hronom - Brezno, Banská Bystrica B - Tornaľa, Kalinovo - Fiľakovo, Nová Baňa - Zvolen,

17. kolo - nedeľa 20. apríla o 16. hod.: Nová Baňa - Žiar nad Hronom B, Zvolen - Kalinovo, Fiľakovo - Banská Bystrica B, Tornaľa - Hliník nad Hronom, Brezno - Revúca, Tisovec - Brusno, Dolná Strehová - Hrochoť,

18. kolo - nedeľa 27. apríla o 16. hod.: Žiar nad Hronom B - Dolná Strehová, Hrochoť - Tisovec, Brusno - Brezno, Revúca - Tornaľa, Hliník nad Hronom - Fiľakovo, Banská Bystrica B - Zvolen, Kalinovo - Nová Baňa,

19. kolo - nedeľa 4. mája o 16.30 hod.: Kalinovo - Žiar nad Hronom B, Nová Baňa - Banská Bystrica B, Zvolen - Hliník nad Hronom, Fiľakovo - Revúca, Tornaľa - Brusno, Brezno - Hrochoť, Tisovec - Dolná Strehová,

20. kolo - nedeľa 11. mája o 16.30 hod.: Žiar nad Hronom B - Tisovec, Dolná Strehová - Brezno, Hrochoť - Tornaľa, Brusno - Fiľakovo, Revúca - Zvolen, Hliník nad Hronom - Nová Baňa, Banská Bystrica B - Kalinovo,

21. kolo - nedeľa 18. mája o 17. hod.: Banská Bystrica B - Žiar nad Hronom B, Kalinovo - Hliník nad Hronom, Nová Baňa - Revúca, Zvolen - Brusno, Fiľakovo - Hrochoť, Tornaľa - Dolná Strehová, Brezno - Tisovec,

22. kolo - nedeľa 25. mája o 17. hod.: Žiar nad Hronom B - Brezno, Tisovec - Tornaľa, Dolná Strehová - Fiľakovo, Hrochoť - Zvolen, Brusno - Nová Baňa, Revúca - Kalinovo, Hliník nad Hronom - Banská Bystrica B,

23. kolo - nedeľa 1. júna o 17. hod.: Hliník nad Hronom - Žiar nad Hronom B, Banská Bystrica B - Revúca, Kalinovo - Brusno, Nová Baňa - Hrochoť, Zvolen - Dolná Strehová, Fiľakovo - Tisovec, Tornaľa - Brezno,

24. kolo - nedeľa 8. júna o 17. hod.: Žiar nad Hronom B - Tornaľa, Brezno - Fiľakovo, Tisovec - Zvolen, Dolná Strehová - Nová Baňa, Hrochoť - Kalinovo, Brusno - Banská Bystrica B, Revúca - Hliník nad Hronom,

25. kolo - nedeľa 15. júna o 17. hod.: Revúca - Žiar nad Hronom B, Hliník nad Hronom - Brusno, Banská Bystrica B - Hrochoť, Kalinovo - Dolná Strehová, Nová Baňa - Tisovec, Zvolen - Brezno, Fiľakovo - Tornaľa,

26. kolo - nedeľa 22. júna o 17. hod.: Žiar nad Hronom B - Fiľakovo, Tornaľa - Zvolen, Brezno - Nová Baňa, Tisovec - Kalinovo, Dolná Strehová - Banská Bystrica B, Hrochoť - Hliník nad Hronom, Brusno - Revúca.

Schválené výnimky hracích dní a časov: Dukla Banská Bystrica - nedeľa 10.30, Žiar nad Hronom - ihrisko Ladomerská Vieska.

Tabuľka po jeseni

1. Revúca 12 9 3 0 40 : 8 30

2. Zvolen 13 9 0 4 22 : 17 27

3. D.Strehová 12 7 0 5 20 : 21 21

4. Hliník n/H 11 6 2 3 27 : 18 20

5. Dukla B 12 6 2 4 30 : 21 20

6. Tisovec 13 6 1 6 15 : 14 19

7. Fiľakovo 13 6 1 6 18 : 29 19

8. Tornaľa 13 6 0 7 19 : 21 18

9. Hrochoť 13 5 2 6 25 : 18 17

10. Brezno 13 5 2 6 14 : 27 17

11. Brusno 12 4 1 7 12 : 22 13

12. N.Baňa 13 3 3 7 23 : 24 12

13. Kalinovo 13 3 2 8 10 : 26 11

14. Žiar B 13 2 3 8 10 : 19 9

Doma

1. Fiľakovo 7 6 1 0 13 : 1 19

2. Revúca 6 6 0 0 32 : 3 18

3. Tornaľa 7 6 0 1 16 : 5 18

4. Hrochoť 7 5 1 1 19 : 7 16

5. Brezno 7 5 1 1 13 : 5 16

6. Tisovec 7 5 1 1 11 : 5 16

7. Dukla B 5 5 0 0 20 : 4 15

8. D.Strehová 7 5 0 2 12 : 5 15

9. Zvolen 6 5 0 1 12 : 7 15

10. Brusno 6 4 1 1 11 : 5 13

11. Hliník n/H 5 4 0 1 16 : 6 12

12. N.Baňa 6 3 2 1 19 : 7 11

13. Kalinovo 6 3 1 2 8 : 8 10

14. Žiar B 6 1 3 2 7 : 8 6

Vonku

1. Revúca 6 3 3 0 8 : 5 12

2. Zvolen 7 4 0 3 10 : 10 12

3. Hliník n/H 6 2 2 2 11 : 12 8

4. D.Strehová 5 2 0 3 8 : 16 6

5. Dukla B 7 1 2 4 10 : 17 5

6. Tisovec 6 1 0 5 4 : 9 3

7. Žiar B 7 1 0 6 3 : 11 3

8. Hrochoť 6 0 1 5 6 : 11 1

9. N.Baňa 7 0 1 6 4 : 17 1

10. Kalinovo 7 0 1 6 2 : 18 1

11. Brezno 6 0 1 5 1 : 22 1

12. Tornaľa 6 0 0 6 3 : 16 0

13. Brusno 6 0 0 6 1 : 17 0

14. Fiľakovo 6 0 0 6 5 : 28 0

Víťazi predchádzajúcich štyroch ročníkov: 1998/1999 Kremnička, 1999/2000 Rakytovce, 2000/2001 Tomášovce, 2001/2002 Valaská, 2002/2003 ?

V. LIGA SK. C

14. kolo - nedeľa 30. marca o 15. hod.: Čierny Balog - Králiky, Priechod - Brehy, Dobrá Niva - Slovenská Ľupča, Dolné Hámre Detva, Dubová B - Dolná Ždaňa, Poniky - Kremnica, Dudince - Radvaň.

15. kolo - 6. apríla o 15.30 hod.: Dudince - Čierny Balog, Radvaň - Poniky, Kremnica - Dubová B, Dolná Ždaňa - Dolné Hámre, Detva - Dobrá Niva, Slovenská Ľupča - Priechod, Brehy - Králiky.

16. kolo - 13. apríla o 15.30 hod.: Čierny Balog - Brehy, Králiky - Slovenská Ľupča, Priechod - Detva, Dobrá Niva - Dolná Ždaňa, Dolné Hámre- Kremnica, Dubová B - Radvaň, Poniky - Dudince.

17. kolo - 20. apríla o 16. hod.: Poniky - Čierny Balog, Dudince Dubová B, Radvaň - Dolné Hámre, Kremnica - Dobrá Niva, Dolná Ždaňa - Priechod, Detva - Králiky, Slovenská Ľupča - Brehy.

18. kolo - 27. apríla o 16. hod.: Čierny Balog- Slovenská Ľupča, Brehy - Detva, Králiky - Dolná Ždaňa, Priechod - Kremnica, Dobrá Niva - Radvaň, Dolné Hámre- Dudince, Dubová B- Poniky.

19. kolo - 4. mája o 16.30 hod.: Dubová B - Čierny Balog, Poniky - Dolné Hámre, Dudince - Dobrá Niva, Radvaň - Priechod, Kremnica - Králiky, Dolná Ždaňa - Brehy, Detva - Slovenská Ľupča.

20. kolo - 11. mája o 16.30 hod.: Čierny Balog - Detva, Slovenská Ľupča - Dolná Ždaňa, Brehy - Kremnica, Králiky - Radvaň, Priechod - Dudince, Dobrá Niva - Poniky, Dolné Hámre - Dubová B.

21. kolo - 18. mája o 17. hod.: Dolné Hámre - Čierny Balog, Dubová B - Dobrá Niva,

Poniky - Priechod, Dudince - Králiky, Radvaň - Brehy, Kremnica - Slovenská Ľupča,

Dolná Ždaňa - Detva.

22. kolo - 25. mája o 17. hod.: Čierny Balog - Dolná Ždaňa, Detva - Kremnica, Slovenská Ľupča - Radvaň, Brehy - Dudince, Králiky - Poniky, Priechod - Dubová B,

Dobrá Niva - Dolné Hámre.

23. kolo - 1. júna o 17. hod.: Dobrá Niva - Čierny Balog, Dolné Hámre - Priechod, Dubová B - Králiky, Poniky - Brehy, Dudince - Slovenská Ľupča, Radvaň - Detva, Kremnica - Dolná Ždaňa.

24. kolo - 8. júna o 17. hod.: Čierny Balog - Kremnica, Dolná Ždaňa - Radvaň, Detva - Dudince, Slovenská Ľupča - Poniky, Brehy - Dubová B, Králiky - Dolné Hámre, Priechod - Dobrá Niva,

25. kolo - 15. júna o 17. hod.: Priechod - Čierny Balog, Dobrá Niva - Králiky, Dolné Hámre - Brehy, Dubová B - Slovenská Ľupča, Poniky - Detva, Dudince - Dolná Ždaňa,

Radvaň - Kremnica.

26. kolo - 22. júna o 17. hod.: Čierny Balog - Radvaň, Kremnica - Dudince, Dolná Ždaňa - Poniky, Detva Dubová B, Slovenská Ľupča - Dolné Hámre, Brehy - Dobrá Niva, Králiky - Priechod.

Tabuľka po jeseni

1. Králiky 13 10 1 2 37 : 16 31

2. Dubová B 13 7 4 2 34 : 9 25

3. Poniky 13 7 2 4 30 : 18 23

4. D.Ždaňa 12 7 1 4 29 : 14 22

5. Priechod 13 6 4 3 25 : 14 22

6. Detva 12 6 2 4 25 : 15 20

7. Dudince 12 6 1 5 22 : 29 19

8. D.Niva 13 5 3 5 21 : 17 18

9. Radvaň 11 5 3 3 19 : 16 18

10. S.Lupča 13 4 2 7 17 : 23 14

11. Č.Balog 12 4 0 8 22 : 27 12

12. D.Hámre 13 3 1 9 16 : 43 10

13. Kremnica 13 3 0 10 7 : 44 9

14. Brehy 13 2 2 9 17 : 36 8

Doma

1. Králiky 7 7 0 0 24 : 6 21

2. D.Ždaňa 7 6 1 0 26 : 6 19

3. Dubová B 6 5 1 0 26 : 2 16

4. Priechod 6 5 1 0 18 : 4 16

5. Detva 7 5 1 1 19 : 8 16

6. S.Lupča 7 4 2 1 12 : 10 14

7. Dudince 5 4 1 0 15 : 4 13

7. D.Niva 6 4 1 1 15 : 4 13

9. Poniky 6 4 1 1 13 : 7 13

10. Radvaň 5 3 1 1 10 : 5 10

11. D.Hámre 6 3 1 2 11 : 9 10

12. Kremnica 7 3 0 4 5 : 15 9

13. Brehy 7 2 2 3 12 : 15 8

14. Č.Balog 6 2 0 4 10 : 10 6

Vonku

1. Králiky 7 7 0 0 24 : 6 21

2. D.Ždaňa 7 6 1 0 26 : 6 19

3. Dubová B 6 5 1 0 26 : 2 16

4. Priechod 6 5 1 0 18 : 4 16

5. Detva 7 5 1 1 19 : 8 16

6. S.Lupča 7 4 2 1 12 : 10 14

7. Dudince 5 4 1 0 15 : 4 13

7. D.Niva 6 4 1 1 15 : 4 13

9. Poniky 6 4 1 1 13 : 7 13

10. Radvaň 5 3 1 1 10 : 5 10

11. D.Hámre 6 3 1 2 11 : 9 10

12. Kremnica 7 3 0 4 5 : 15 9

13. Brehy 7 2 2 3 12 : 15 8

14. Č.Balog 6 2 0 4 10 : 10 6

Víťazi predchádzajúcich štyroch ročníkov: 1998/1999 Rakytovce, 1999/2000 Hliník nad Hronom, 2000/2001 Valaská, 2001/2002 Brusno, 2002/2003 ?

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  2. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  5. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
  9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
  10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  1. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
  2. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
  3. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
  4. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
  6. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
  7. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  8. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
  9. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
  10. Svet môžeme zlepšiť dobrými skutkami
  1. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 20 086
  2. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 18 927
  3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 14 071
  4. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 13 216
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 660
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 316
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 10 728
  8. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 537
  9. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 10 258
  10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 258
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Počet nakazených prekročil hranicu 3 tisíc za jeden deň

ide o slovenský absolútny rekord s mimoriadnou dynamikou rastu 94 percent voči minulej sobote. V Banskobystrickom kraji to bolo 315 prípadov.

Dneškom sa zatvárajú aj zariadenia na južnej strane Chopku

Ide o reakciu na preventívne opatrenia v súvislosti s COVID - 19.

Chopok, v pozadí Ďumbier

Stredoslovenské múzeum mapuje súčasné obdobie pandémie

Stredoslovenské múzeum (SSM) v Banskej Bystrici spúšťa výzvu pre Banskobystričanov, ktorej cieľom je zachytiť aktuálnu situáciu v meste prostredníctvom spomienok či fotografií.

Tóth už ma limit vo vrecku, čerešničkou najlepší výkon roka

Olympijský šampión v chôdzi na 50 km z brazílskeho Ria de Janeiro 2016 Matej Tóth triumfoval na sobotňajšom 39. ročníku Dudinskej päťdesiatky.

Matej Tóth v cieli Dudinskej päťdesiatky.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?