I. TRIEDA
14. kolo - nedeľa 30. marca o 15. hod.: Kosorín - Št. Bane, Voznica - St. Kremnička,
Tek. Breznica - Slaská, Lutila - Vyhne, Lov.-Trubín - Žarnovica, Bzenica - Hor. Ves, Lovča - Ban. Belá.
15. kolo - nedeľa 6. apríla o 15.30 hod.: Lovča - Kosorín, Ban. Belá - Bzenica, Hor. Ves - Lov.-Trubín, Žarnovica - Lutila, Vyhne - Tek. Breznica, Slaská - Voznica, St. Kremnička - Št. Bane.
16. kolo - nedeľa 13. apríla o 15. 30 hod.: Kosorín - St. Kremnička, Št. Bane - Slaská, Voznica - Vyhne, Tek. Breznica - Žarnovica, Lutila - Hor. Ves, Lov.-Trubín - Ban. Belá, Bzenica - Lovča.
17. kolo - nedeľa 20. apríla o 16. hod.: Bzenica - Kosorín, Lovča - Lov.-Trubín, Ban. Belá - Lutila, Hor. Ves - Tek. Breznica, Žarnovica - Voznica, Slaská - St. Kremnička, Vyhne - Št. Bane.
18. kolo - nedeľa 27. apríla o 16. hod.: Kosorín - Slaská, St. Kremnička - Vyhne, Št. Bane - Žarnovica, Voznica - Hor. Ves, Tek. Breznica - Ban. Belá, Lutila - Lovča, Lov.-Trubín - Bzenica.
19. kolo - nedeľa 4. mája o 16.30 hod.: Lov.-Trubín - Kosorín, Bzenica - Lutila, Lovča - Tek. Breznica, Ban. Belá - Voznica, Hor. Ves - Št. Bane, Žarnovica - St. Kremnička, Vyhne - Slaská.
20. kolo - nedeľa 11. mája o 16.30 hod.: Kosorín - Vyhne, Slaská - Žarnovica,
St. Kremnička - Hor. Ves, Lutila - Lov.-Trubín, Št. Bane - Ban. Belá, Voznica - Lovča,
Tek. Breznica - Bzenica.
21. kolo - nedeľa 18. mája o 17. hod.: Lutila - Kosorín, Lov.-Trubín - Tek. Breznica,
Bzenica - Voznica, Lovča - Št. Bane, Ban. Belá - St. Kremnička, Hor. Ves - Slaská, Žarnovica - Vyhne.
22. kolo - nedeľa 25. mája o 17. hod.: Kosorín - Žarnovica, Vyhne - Hor. Ves, Slaská - Ban. Belá, St. Kremnička - Lovča, Št. Bane - Bzenica, Voznica - Lov.-Trubín, Tek. Breznica - Lutila.
23. kolo - nedeľa 1. júna o 17. hod.: Tek. Breznica - Kosorín, Lutila - Voznica, Lov.-Trubín - Št. Bane, Bzenica - St. Kremnička, Lovča - Slaská, Ban. Belá - Vyhne, Hor. Ves - Žarnovica.
24. kolo - nedeľa 8. júna o 17. hod.: Kosorín - Hor. Ves, Vyhne - Lovča, Slaská - Bzenica, St. Kremnička - Lov.-Trubín, Št. Bane - Lutila, Voznica - Tek. Breznica, Žarnovica - Ban. Belá.
25. kolo - nedeľa 15. júna o 17. hod.: Voznica - Kosorín, Tek. Breznica - Št. Bane, Lutila - St. Kremnička, Lov.-Trubín - Slaská, Bzenica - Vyhne, Lovča - Žarnovica.
26. kolo - nedeľa 22. júna o 17. hod.: Kosorín - Ban. Belá, Hor. Ves - Lovča, Žarnovica - Bzenica, Vyhne - Lov.-Trubín, Slaská - Lutila, St. Kremnička - Tek. Breznica, Št. Bane - Voznica.
Tabuľka po jeseni
1. Lutila 13 11 2 0 42 : 8 35
2. Tek. Breznica 13 7 4 2 29 : 12 25
3. Žarnovica 13 8 1 4 31 : 20 25
4. Voznica 13 7 2 4 29 : 18 23
5. Slaská 13 6 5 2 24 : 17 23
6. Lovča 13 6 2 5 26 : 25 20
7. St. Kremnička 13 6 1 6 29 : 26 19
8. Št. Bane 13 5 4 4 24 : 23 19
9. Ban. Belá 12 4 3 5 27 : 31 15
10. Kosorín 13 4 2 7 17 : 24 14
11. Lov.-Trubín 13 4 1 8 22 : 31 13
12. Hor. Ves 12 4 0 8 17 : 26 12
13. Vyhne 13 3 2 8 18 : 28 11
14. Bzenica 13 0 1 12 8 : 54 1
Doma
1. Žarnovica 7 6 1 0 16 : 4 19
2. Tek. Breznica 6 6 0 0 19 : 4 18
3. Št. Bane 7 5 2 0 19 : 8 17
4. Slaská 7 5 2 0 10 : 5 17
5. Lutila 6 5 1 0 21 : 5 16
6. St. Kremnička 7 5 1 1 20 : 11 16
7. Voznica 6 5 0 1 18 : 7 15
8. Lovča 6 4 1 1 17 : 10 13
9. Hor. Ves 6 4 0 2 15 : 10 12
10. Ban. Belá 7 3 3 1 13 : 10 12
11. Kosorín 6 3 2 1 13 : 11 11
12. Vyhne 7 3 1 3 11 : 11 10
13. Lov.-Trubín 6 3 0 3 9 : 12 9
14. Bzenica 6 0 1 5 6 : 28 1
Vonku
1. Lutila 7 6 1 0 21 : 3 19
2. Voznica 7 2 2 3 11 : 11 8
3. Tek. Breznica 7 1 4 2 10 : 8 7
4. Lovča 7 2 1 4 9 : 15 7
5. Slaská 6 1 3 2 14 : 12 6
6. Žarnovica 6 2 0 4 15 : 16 6
7. Lov.-Trubín 7 1 1 5 13 : 19 4
8. St. Kremnička 6 1 0 5 9 : 15 3
9. Ban. Belá 5 1 0 4 14 : 21 3
10. Kosorín 7 1 0 6 4 : 13 3
11. Št. Bane 6 0 2 4 5 : 15 2
12. Vyhne 6 0 1 5 7 : 17 1
13. Hor. Ves 6 0 0 6 2 : 16 0
14. Bzenica 7 0 0 7 2 : 26 0
Víťazi predchádzajúcich štyroch ročníkov: 1998/1999 Žarnovica, 1999/2000 Lovčica-Trubín, 2000/2001 Dolná Ždáňa, 2001/2002 Brehy, 2002/2003 ?
II. TRIEDA
14. kolo - nedeľa 30. marca o 15. hod.: Rudno n/Hr. - Repište, Pitelová- M. Lehota, Hor. Hámre - Prestavlky, Jan. Lehota - B. Štiavnica, Skl. Teplice - D. Trnávka, Š. Podhradie - Hor. Ždáňa, Hr. Beňadik - Ihráč.
15. kolo - nedeľa 6. apríla o 15.30 hod.: Š. Podhradie - Rudno n/Hr., Hor. Ždáňa - Skl. Teplice, D. Trnávka - Jan. Lehota, B. Štiavnica - Hor. Hámre, Prestavlky - Pitelová, M. Lehota - Hr. Beňadik, Ihráč - Repište.
16. kolo - nedeľa 13. apríla o 15.30 hod.: Rudno n/Hr. - Ihráč, Repište - M. Lehota, Hr. Beňadik - Prestavlky, Pitelová - B. Štiavnica, Hor. Hámre - D. Trnávka, Jan. Lehota - Hor. Ždáňa, Skl. Teplice - Š. Podhradie.
17. kolo - nedeľa 20. apríla o 16. hod.: Skl. Teplice - Rudno n/Hr., Š. Podhradie - Jan. Lehota, Hor. Ždáňa - Hor. Hámre, D. Trnávka - Pitelová, B. Štiavnica - Hr. Beňadik, Prestavlky - Repište, M. Lehota - Ihráč.
18. kolo - nedeľa 27. apríla o 16. hod.: Rudno n/Hr. - M. Lehota, Ihráč - Prestavlky, Repište - B. Štiavnica, Pitelová - Hor. Ždáňa, Hor. Hámre - Š. Podhradie, Jan. Lehota - Skl. Teplice, Hr. Beňadik - D. Trnávka.
19. kolo - nedeľa 4. mája o 16.30 hod.: Jan. Lehota - Rudno n/Hr., Skl. Teplice - Hor. Hámre, Š. Podhradie - Pitelová, Hor. Ždáňa - Hr. Beňadik, D. Trnávka - Repište, B. Štiavnica - Ihráč, Prestavlky - M. Lehota.
20. kolo - nedeľa 11. mája o 16.30 hod.:Rudno n/Hr.- Prestavlky, M. Lehota - B. Štiavnica, Ihráč - D. Trnávka, Repište - Hor. Ždáňa, Hr. Beňadik - Š. Podhradie, Pitelová - Skl. Teplice, Hor. Hámre - Jan. Lehota.
21. kolo - nedeľa 18. mája o 17. hod.: Hor. Hámre - Rudno n/Hr., Jan. Lehota - Pitelová, Skl. Teplice - Hr. Beňadik, Š. Podhradie - Repište, Hor. Ždáňa - Ihráč, D. Trnávka - M. Lehota, B. Štiavnica - Prestavlky.
22. kolo - nedeľa 25. mája o 17. hod.: Rudno n/Hr. - B. Štiavnica, Prestavlky - D. Trnávka, M. Lehota - Hor. Ždáňa, Ihráč - Š. Podhradie, Repište - Skl. Teplice, Hr. Beňadik - Jan. Lehota, Pitelová - Hor. Hámre.
23. kolo - nedeľa 1. júna o 17. hod.: Pitelová - Rudno n/R., Hor. Hámre - Hr. Beňadik, Jan. Lehota - Repište, Skl. Teplice - Ihráč, Š. Podhradie - M. Lehota, Hor. Ždáňa - Prestavlky, D. Trnávka - B. Štiavnica.
24. kolo - nedeľa 8. júna o 17. hod.: Rudno n/Hr. - D. Trnávka, B. Štiavnica - Hor. Ždáňa, Prestavlky - Š. Podhradie, M. Lehota - Skl. Teplice, Ihráč - Jan. Lehota, Repište - Hor. Hámre, Hr. Beňadik - Pitelová.
25. kolo - nedeľa 15. júna o 17. hod.: Hr. Beňadik - Rudno n/Hr., Pitelová - Repište
Hor. Hámre - Ihráč, Jan. Lehota - M. Lehota, Skl. Teplice - Prestavlky, Š. Podhradie - B. Štiavnica, Hor. Ždáňa -D. Trnávka.
26. kolo - nedeľa 22. júna o 17. hod.: Rudno n/Hr. - Hor. Ždáňa, D. Trnávka - Š. Podhradie, B. Štiavnica - Skl. Teplice, Prestavlky - Jan. Lehota, M. Lehota - Hor. Hámre, Ihráč - Pitelová, Repište - Hr. Beňadik.
Tabuľka po jeseni
1. Hor. Hámre 13 11 0 2 45 : 11 33
2. B. Štiavnica 13 9 3 1 30 : 14 30
3. D. Trnávka 13 9 2 2 36 : 20 29
4. Ihráč 13 8 2 3 27 : 13 26
5. Hor. Ždáňa 13 7 3 3 37 : 19 24
6. M. Lehota 13 8 0 5 31 : 26 24
7. Repište 13 5 4 4 17 : 13 19
8. Rudno n/Hr. 13 5 3 5 30 : 30 18
9. Pitelová 13 4 2 7 26 : 38 14
10. Prestavlky 13 3 4 6 22 : 24 13
11. Jan. Lehota 13 3 1 9 18 : 31 10
12. Š. Podhradie 13 2 1 10 17 : 33 7
13. Skl. Teplice 13 2 1 10 15 : 48 7
14. Hr. Beňadik 13 0 4 9 10 : 41 4
Doma
1. B. Štiavnica 7 6 1 0 19 : 6 19
2. Hor. Hámre 6 6 0 0 27 : 4 18
3. M. Lehota 7 6 0 1 22 : 8 18
4. Hor. Ždáňa 7 5 2 0 28 : 9 17
5. Ihráč 7 5 1 1 20 : 6 16
6. D. Trnávka 7 5 1 1 20 : 7 16
7. Rudno n/Hr. 6 5 1 0 23 : 10 16
8. Repište 7 5 0 2 14 : 6 15
9. Pitelová 6 4 2 0 19 : 11 14
10. Prestavlky 7 2 4 1 14 : 6 10
11. Š. Podhradie 6 2 1 3 7 : 8 7
12. Jan. Lehota 6 2 0 4 12 : 12 6
13. Skl. Teplice 6 1 1 4 8 : 13 4
14. Hr. Beňadik 6 0 1 5 2 : 20 1
Vonku
1. Hor. Hámre 7 5 0 2 18 : 7 15
2. D. Trnávka 6 4 1 1 16 : 13 13
3. B. Štiavnica 6 3 2 1 11 : 8 11
4. Ihráč 6 3 1 2 7 : 7 10
5. Hor. Ždáňa 6 2 1 3 9 : 10 7
6. M. Lehota 6 2 0 4 9 : 18 6
7. Repište 6 0 4 2 3 : 7 4
8. Jan. Lehota 7 1 1 5 6 : 19 4
9. Prestavlky 6 1 0 5 8 : 18 3
10. Hr. Beňadik 7 0 3 4 8 : 21 3
11. Skl. Teplice 7 1 0 6 7 : 35 3
12. Rudno n/Hr. 7 0 2 5 7 : 20 2
13. Š. Podhradie 7 0 0 7 10 : 25 0
14. Pitelová 7 0 0 7 7 : 27 0
Víťazi predchádzajúcich štyroch ročníkov: 1998/1999 St. Kremnička (sk. Sever), Voznica (sk. Juh), 1999/2000 Brenica, 2000/2001 Št. Bane, 2001/2002 Lovča, 2002/2003 ?
III. TRIEDA
10. kolo - nedeľa 13. apríla o 15.30 hod.: Prenčov - Krahule, Kopernica - St. Kremnička B, Veľ. Lehota - Nevoľné, Župkov - Ostrý Grúň, Hr. Dúbrava - Prochot.
11. kolo - nedeľa 20. apríla o 16. hod.: Hr. Dúbrava - Prenčov, Prochot - Župkov, Ostrý Grúň - Veľ. Lehota, Nevoľné - Kopernica, Krahule - St. Kremnička B.
12. kolo - nedeľa 27. apríla o 16. hod.: Prenčov - St. Kremnička B, Krahule - Nevoľné, Kopernica - Ostrý Grúň, Veľ. Lehota - Prochot, Župkov - Hr. Dúbrava.
13. kolo - nedeľa 4. mája o 16.30 hod.: Župkov - Prenčov, Hr. Dúbrava - Veľ. Lehota, Prochot - Kopernica, Ostrý Grúň - Krahule, Nevoľné - St. Kremnička B.
14. kolo - nedeľa 11. mája o 16.30 hod.: Prenčov - Nevoľné, St. Kremnička B - Ostrý Grúň, Krahule - Prochot, Kopernica - Hr. Dúbrava, Veľ. Lehota - Župkov.
15. kolo - nedeľa 18. mája o 17. hod.: Veľ. Lehota - Prenčov, Župkov - Kopernica, Hr. Dúbrava - Krahule, Prochot - St. Kremnička B, Ostrý Grúň - Nevoľné.
16. kolo - nedeľa 25. mája o 17. hod.: Prenčov - Ostrý Grúň, Nevoľné - Prochot, St. Kremnička B - Hr. Dúbrava, Krahule - Župkov, Kopernica - Veľ. Lehota.
17. kolo - nedeľa 1. júna o 17. hod.: Kopernica - Prenčov, Veľ. Lehota - Krahule, Župkov - St. Kremnička B, Hr. Dúbrava - Nevoľné, Prochot - Ostrý Grúň.
18. kolo - nedeľa 8. júna o 17. hod.: Prenčov - Prochot, Ostrý Grúň - Hr. Dúbrava, Nevoľné - Župkov, St. Kremnička B - Veľ. Lehota, Krahule - Kopernica.
Tabuľka po jeseni
1. Župkov 9 9 0 0 24 : 2 27
2. Prochot 9 8 0 1 44 : 15 24
3. Nevoľné 9 7 0 2 17 : 13 21
4. Kopernica 9 4 1 4 26 : 27 13
5. Krahule 9 4 0 5 29 : 17 12
6. Hr. Dúbrava 9 2 3 4 18 : 23 9
7. Ostrý Grúň 9 2 2 5 17 : 23 8
8. Prenčov 9 2 0 7 13 : 36 6
9. St. Kremnička B 9 1 2 6 16 : 31 5
10. Veľ. Lehota 9 1 2 6 7 : 24 5
Doma
1. Prochot 5 5 0 0 28 : 6 15
2. Nevoľné 5 5 0 0 12 : 2 15
3. Župkov 4 4 0 0 9 : 0 12
4. Krahule 4 3 0 1 20 : 4 9
5. Ostrý Grúň 5 2 0 3 11 : 8 6
6. Veľ. Lehota 4 1 2 1 6 : 8 5
7. Hr. Dúbrava 4 0 3 1 11 : 13 3
8. Prenčov 4 1 0 3 7 : 10 3
9. Kopernica 4 1 0 3 10 : 16 3
10. St. Kremnička B 6 1 0 5 10 : 20 3
Vonku
1. Župkov 5 5 0 0 15 : 2 15
2. Kopernica 5 3 1 1 16 : 11 10
3. Prochot 4 3 0 1 16 : 9 9
4. Hr. Dúbrava 5 2 0 3 7 : 10 6
5. Nevoľné 4 2 0 2 5 : 11 6
6. Krahule 5 1 0 4 9 : 13 3
7. Prenčov 5 1 0 4 6 : 26 3
8. St. Kremnička B 3 0 2 1 6 : 11 2
9. Ostrý Grúň 4 0 2 2 6 : 15 2
10. Veľ. Lehota 5 0 0 5 1 : 16 0
Víťazi predchádzajúcich štyroch ročníkov:1998/1999 v sezóne boli len dve skupiny II. triedy, 1999/2000 Rudno nad Hronom, 2000/2001 B. Štiavnica, 2001/2002 Šášovské Podhradie, 2002/2003 ?