Piatok, 27. november, 2020 | Meniny má MilanKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie jarnej časti oblastných futbalových majstrovstiev Žiar nad Hronom, B. Štiavnica a Žarno

I. TRIEDA

14. kolo - nedeľa 30. marca o 15. hod.: Kosorín - Št. Bane, Voznica - St. Kremnička,

Tek. Breznica - Slaská, Lutila - Vyhne, Lov.-Trubín - Žarnovica, Bzenica - Hor. Ves, Lovča - Ban. Belá.

15. kolo - nedeľa 6. apríla o 15.30 hod.: Lovča - Kosorín, Ban. Belá - Bzenica, Hor. Ves - Lov.-Trubín, Žarnovica - Lutila, Vyhne - Tek. Breznica, Slaská - Voznica, St. Kremnička - Št. Bane.

16. kolo - nedeľa 13. apríla o 15. 30 hod.: Kosorín - St. Kremnička, Št. Bane - Slaská, Voznica - Vyhne, Tek. Breznica - Žarnovica, Lutila - Hor. Ves, Lov.-Trubín - Ban. Belá, Bzenica - Lovča.

Skryť Vypnúť reklamu

17. kolo - nedeľa 20. apríla o 16. hod.: Bzenica - Kosorín, Lovča - Lov.-Trubín, Ban. Belá - Lutila, Hor. Ves - Tek. Breznica, Žarnovica - Voznica, Slaská - St. Kremnička, Vyhne - Št. Bane.

18. kolo - nedeľa 27. apríla o 16. hod.: Kosorín - Slaská, St. Kremnička - Vyhne, Št. Bane - Žarnovica, Voznica - Hor. Ves, Tek. Breznica - Ban. Belá, Lutila - Lovča, Lov.-Trubín - Bzenica.

19. kolo - nedeľa 4. mája o 16.30 hod.: Lov.-Trubín - Kosorín, Bzenica - Lutila, Lovča - Tek. Breznica, Ban. Belá - Voznica, Hor. Ves - Št. Bane, Žarnovica - St. Kremnička, Vyhne - Slaská.

20. kolo - nedeľa 11. mája o 16.30 hod.: Kosorín - Vyhne, Slaská - Žarnovica,

St. Kremnička - Hor. Ves, Lutila - Lov.-Trubín, Št. Bane - Ban. Belá, Voznica - Lovča,

Skryť Vypnúť reklamu

Tek. Breznica - Bzenica.

21. kolo - nedeľa 18. mája o 17. hod.: Lutila - Kosorín, Lov.-Trubín - Tek. Breznica,

Bzenica - Voznica, Lovča - Št. Bane, Ban. Belá - St. Kremnička, Hor. Ves - Slaská, Žarnovica - Vyhne.

22. kolo - nedeľa 25. mája o 17. hod.: Kosorín - Žarnovica, Vyhne - Hor. Ves, Slaská - Ban. Belá, St. Kremnička - Lovča, Št. Bane - Bzenica, Voznica - Lov.-Trubín, Tek. Breznica - Lutila.

23. kolo - nedeľa 1. júna o 17. hod.: Tek. Breznica - Kosorín, Lutila - Voznica, Lov.-Trubín - Št. Bane, Bzenica - St. Kremnička, Lovča - Slaská, Ban. Belá - Vyhne, Hor. Ves - Žarnovica.

24. kolo - nedeľa 8. júna o 17. hod.: Kosorín - Hor. Ves, Vyhne - Lovča, Slaská - Bzenica, St. Kremnička - Lov.-Trubín, Št. Bane - Lutila, Voznica - Tek. Breznica, Žarnovica - Ban. Belá.

Skryť Vypnúť reklamu

25. kolo - nedeľa 15. júna o 17. hod.: Voznica - Kosorín, Tek. Breznica - Št. Bane, Lutila - St. Kremnička, Lov.-Trubín - Slaská, Bzenica - Vyhne, Lovča - Žarnovica.

26. kolo - nedeľa 22. júna o 17. hod.: Kosorín - Ban. Belá, Hor. Ves - Lovča, Žarnovica - Bzenica, Vyhne - Lov.-Trubín, Slaská - Lutila, St. Kremnička - Tek. Breznica, Št. Bane - Voznica.

Tabuľka po jeseni

1. Lutila 13 11 2 0 42 : 8 35

2. Tek. Breznica 13 7 4 2 29 : 12 25

3. Žarnovica 13 8 1 4 31 : 20 25

4. Voznica 13 7 2 4 29 : 18 23

5. Slaská 13 6 5 2 24 : 17 23

6. Lovča 13 6 2 5 26 : 25 20

7. St. Kremnička 13 6 1 6 29 : 26 19

8. Št. Bane 13 5 4 4 24 : 23 19

9. Ban. Belá 12 4 3 5 27 : 31 15

10. Kosorín 13 4 2 7 17 : 24 14

11. Lov.-Trubín 13 4 1 8 22 : 31 13

12. Hor. Ves 12 4 0 8 17 : 26 12

13. Vyhne 13 3 2 8 18 : 28 11

14. Bzenica 13 0 1 12 8 : 54 1

Doma

1. Žarnovica 7 6 1 0 16 : 4 19

2. Tek. Breznica 6 6 0 0 19 : 4 18

3. Št. Bane 7 5 2 0 19 : 8 17

4. Slaská 7 5 2 0 10 : 5 17

5. Lutila 6 5 1 0 21 : 5 16

6. St. Kremnička 7 5 1 1 20 : 11 16

7. Voznica 6 5 0 1 18 : 7 15

8. Lovča 6 4 1 1 17 : 10 13

9. Hor. Ves 6 4 0 2 15 : 10 12

10. Ban. Belá 7 3 3 1 13 : 10 12

11. Kosorín 6 3 2 1 13 : 11 11

12. Vyhne 7 3 1 3 11 : 11 10

13. Lov.-Trubín 6 3 0 3 9 : 12 9

14. Bzenica 6 0 1 5 6 : 28 1

Vonku

1. Lutila 7 6 1 0 21 : 3 19

2. Voznica 7 2 2 3 11 : 11 8

3. Tek. Breznica 7 1 4 2 10 : 8 7

4. Lovča 7 2 1 4 9 : 15 7

5. Slaská 6 1 3 2 14 : 12 6

6. Žarnovica 6 2 0 4 15 : 16 6

7. Lov.-Trubín 7 1 1 5 13 : 19 4

8. St. Kremnička 6 1 0 5 9 : 15 3

9. Ban. Belá 5 1 0 4 14 : 21 3

10. Kosorín 7 1 0 6 4 : 13 3

11. Št. Bane 6 0 2 4 5 : 15 2

12. Vyhne 6 0 1 5 7 : 17 1

13. Hor. Ves 6 0 0 6 2 : 16 0

14. Bzenica 7 0 0 7 2 : 26 0

Víťazi predchádzajúcich štyroch ročníkov: 1998/1999 Žarnovica, 1999/2000 Lovčica-Trubín, 2000/2001 Dolná Ždáňa, 2001/2002 Brehy, 2002/2003 ?

II. TRIEDA

14. kolo - nedeľa 30. marca o 15. hod.: Rudno n/Hr. - Repište, Pitelová- M. Lehota, Hor. Hámre - Prestavlky, Jan. Lehota - B. Štiavnica, Skl. Teplice - D. Trnávka, Š. Podhradie - Hor. Ždáňa, Hr. Beňadik - Ihráč.

15. kolo - nedeľa 6. apríla o 15.30 hod.: Š. Podhradie - Rudno n/Hr., Hor. Ždáňa - Skl. Teplice, D. Trnávka - Jan. Lehota, B. Štiavnica - Hor. Hámre, Prestavlky - Pitelová, M. Lehota - Hr. Beňadik, Ihráč - Repište.

16. kolo - nedeľa 13. apríla o 15.30 hod.: Rudno n/Hr. - Ihráč, Repište - M. Lehota, Hr. Beňadik - Prestavlky, Pitelová - B. Štiavnica, Hor. Hámre - D. Trnávka, Jan. Lehota - Hor. Ždáňa, Skl. Teplice - Š. Podhradie.

17. kolo - nedeľa 20. apríla o 16. hod.: Skl. Teplice - Rudno n/Hr., Š. Podhradie - Jan. Lehota, Hor. Ždáňa - Hor. Hámre, D. Trnávka - Pitelová, B. Štiavnica - Hr. Beňadik, Prestavlky - Repište, M. Lehota - Ihráč.

18. kolo - nedeľa 27. apríla o 16. hod.: Rudno n/Hr. - M. Lehota, Ihráč - Prestavlky, Repište - B. Štiavnica, Pitelová - Hor. Ždáňa, Hor. Hámre - Š. Podhradie, Jan. Lehota - Skl. Teplice, Hr. Beňadik - D. Trnávka.

19. kolo - nedeľa 4. mája o 16.30 hod.: Jan. Lehota - Rudno n/Hr., Skl. Teplice - Hor. Hámre, Š. Podhradie - Pitelová, Hor. Ždáňa - Hr. Beňadik, D. Trnávka - Repište, B. Štiavnica - Ihráč, Prestavlky - M. Lehota.

20. kolo - nedeľa 11. mája o 16.30 hod.:Rudno n/Hr.- Prestavlky, M. Lehota - B. Štiavnica, Ihráč - D. Trnávka, Repište - Hor. Ždáňa, Hr. Beňadik - Š. Podhradie, Pitelová - Skl. Teplice, Hor. Hámre - Jan. Lehota.

21. kolo - nedeľa 18. mája o 17. hod.: Hor. Hámre - Rudno n/Hr., Jan. Lehota - Pitelová, Skl. Teplice - Hr. Beňadik, Š. Podhradie - Repište, Hor. Ždáňa - Ihráč, D. Trnávka - M. Lehota, B. Štiavnica - Prestavlky.

22. kolo - nedeľa 25. mája o 17. hod.: Rudno n/Hr. - B. Štiavnica, Prestavlky - D. Trnávka, M. Lehota - Hor. Ždáňa, Ihráč - Š. Podhradie, Repište - Skl. Teplice, Hr. Beňadik - Jan. Lehota, Pitelová - Hor. Hámre.

23. kolo - nedeľa 1. júna o 17. hod.: Pitelová - Rudno n/R., Hor. Hámre - Hr. Beňadik, Jan. Lehota - Repište, Skl. Teplice - Ihráč, Š. Podhradie - M. Lehota, Hor. Ždáňa - Prestavlky, D. Trnávka - B. Štiavnica.

24. kolo - nedeľa 8. júna o 17. hod.: Rudno n/Hr. - D. Trnávka, B. Štiavnica - Hor. Ždáňa, Prestavlky - Š. Podhradie, M. Lehota - Skl. Teplice, Ihráč - Jan. Lehota, Repište - Hor. Hámre, Hr. Beňadik - Pitelová.

25. kolo - nedeľa 15. júna o 17. hod.: Hr. Beňadik - Rudno n/Hr., Pitelová - Repište

Hor. Hámre - Ihráč, Jan. Lehota - M. Lehota, Skl. Teplice - Prestavlky, Š. Podhradie - B. Štiavnica, Hor. Ždáňa -D. Trnávka.

26. kolo - nedeľa 22. júna o 17. hod.: Rudno n/Hr. - Hor. Ždáňa, D. Trnávka - Š. Podhradie, B. Štiavnica - Skl. Teplice, Prestavlky - Jan. Lehota, M. Lehota - Hor. Hámre, Ihráč - Pitelová, Repište - Hr. Beňadik.

Tabuľka po jeseni

1. Hor. Hámre 13 11 0 2 45 : 11 33

2. B. Štiavnica 13 9 3 1 30 : 14 30

3. D. Trnávka 13 9 2 2 36 : 20 29

4. Ihráč 13 8 2 3 27 : 13 26

5. Hor. Ždáňa 13 7 3 3 37 : 19 24

6. M. Lehota 13 8 0 5 31 : 26 24

7. Repište 13 5 4 4 17 : 13 19

8. Rudno n/Hr. 13 5 3 5 30 : 30 18

9. Pitelová 13 4 2 7 26 : 38 14

10. Prestavlky 13 3 4 6 22 : 24 13

11. Jan. Lehota 13 3 1 9 18 : 31 10

12. Š. Podhradie 13 2 1 10 17 : 33 7

13. Skl. Teplice 13 2 1 10 15 : 48 7

14. Hr. Beňadik 13 0 4 9 10 : 41 4

Doma

1. B. Štiavnica 7 6 1 0 19 : 6 19

2. Hor. Hámre 6 6 0 0 27 : 4 18

3. M. Lehota 7 6 0 1 22 : 8 18

4. Hor. Ždáňa 7 5 2 0 28 : 9 17

5. Ihráč 7 5 1 1 20 : 6 16

6. D. Trnávka 7 5 1 1 20 : 7 16

7. Rudno n/Hr. 6 5 1 0 23 : 10 16

8. Repište 7 5 0 2 14 : 6 15

9. Pitelová 6 4 2 0 19 : 11 14

10. Prestavlky 7 2 4 1 14 : 6 10

11. Š. Podhradie 6 2 1 3 7 : 8 7

12. Jan. Lehota 6 2 0 4 12 : 12 6

13. Skl. Teplice 6 1 1 4 8 : 13 4

14. Hr. Beňadik 6 0 1 5 2 : 20 1

Vonku

1. Hor. Hámre 7 5 0 2 18 : 7 15

2. D. Trnávka 6 4 1 1 16 : 13 13

3. B. Štiavnica 6 3 2 1 11 : 8 11

4. Ihráč 6 3 1 2 7 : 7 10

5. Hor. Ždáňa 6 2 1 3 9 : 10 7

6. M. Lehota 6 2 0 4 9 : 18 6

7. Repište 6 0 4 2 3 : 7 4

8. Jan. Lehota 7 1 1 5 6 : 19 4

9. Prestavlky 6 1 0 5 8 : 18 3

10. Hr. Beňadik 7 0 3 4 8 : 21 3

11. Skl. Teplice 7 1 0 6 7 : 35 3

12. Rudno n/Hr. 7 0 2 5 7 : 20 2

13. Š. Podhradie 7 0 0 7 10 : 25 0

14. Pitelová 7 0 0 7 7 : 27 0

Víťazi predchádzajúcich štyroch ročníkov: 1998/1999 St. Kremnička (sk. Sever), Voznica (sk. Juh), 1999/2000 Brenica, 2000/2001 Št. Bane, 2001/2002 Lovča, 2002/2003 ?

III. TRIEDA

10. kolo - nedeľa 13. apríla o 15.30 hod.: Prenčov - Krahule, Kopernica - St. Kremnička B, Veľ. Lehota - Nevoľné, Župkov - Ostrý Grúň, Hr. Dúbrava - Prochot.

11. kolo - nedeľa 20. apríla o 16. hod.: Hr. Dúbrava - Prenčov, Prochot - Župkov, Ostrý Grúň - Veľ. Lehota, Nevoľné - Kopernica, Krahule - St. Kremnička B.

12. kolo - nedeľa 27. apríla o 16. hod.: Prenčov - St. Kremnička B, Krahule - Nevoľné, Kopernica - Ostrý Grúň, Veľ. Lehota - Prochot, Župkov - Hr. Dúbrava.

13. kolo - nedeľa 4. mája o 16.30 hod.: Župkov - Prenčov, Hr. Dúbrava - Veľ. Lehota, Prochot - Kopernica, Ostrý Grúň - Krahule, Nevoľné - St. Kremnička B.

14. kolo - nedeľa 11. mája o 16.30 hod.: Prenčov - Nevoľné, St. Kremnička B - Ostrý Grúň, Krahule - Prochot, Kopernica - Hr. Dúbrava, Veľ. Lehota - Župkov.

15. kolo - nedeľa 18. mája o 17. hod.: Veľ. Lehota - Prenčov, Župkov - Kopernica, Hr. Dúbrava - Krahule, Prochot - St. Kremnička B, Ostrý Grúň - Nevoľné.

16. kolo - nedeľa 25. mája o 17. hod.: Prenčov - Ostrý Grúň, Nevoľné - Prochot, St. Kremnička B - Hr. Dúbrava, Krahule - Župkov, Kopernica - Veľ. Lehota.

17. kolo - nedeľa 1. júna o 17. hod.: Kopernica - Prenčov, Veľ. Lehota - Krahule, Župkov - St. Kremnička B, Hr. Dúbrava - Nevoľné, Prochot - Ostrý Grúň.

18. kolo - nedeľa 8. júna o 17. hod.: Prenčov - Prochot, Ostrý Grúň - Hr. Dúbrava, Nevoľné - Župkov, St. Kremnička B - Veľ. Lehota, Krahule - Kopernica.

Tabuľka po jeseni

1. Župkov 9 9 0 0 24 : 2 27

2. Prochot 9 8 0 1 44 : 15 24

3. Nevoľné 9 7 0 2 17 : 13 21

4. Kopernica 9 4 1 4 26 : 27 13

5. Krahule 9 4 0 5 29 : 17 12

6. Hr. Dúbrava 9 2 3 4 18 : 23 9

7. Ostrý Grúň 9 2 2 5 17 : 23 8

8. Prenčov 9 2 0 7 13 : 36 6

9. St. Kremnička B 9 1 2 6 16 : 31 5

10. Veľ. Lehota 9 1 2 6 7 : 24 5

Doma

1. Prochot 5 5 0 0 28 : 6 15

2. Nevoľné 5 5 0 0 12 : 2 15

3. Župkov 4 4 0 0 9 : 0 12

4. Krahule 4 3 0 1 20 : 4 9

5. Ostrý Grúň 5 2 0 3 11 : 8 6

6. Veľ. Lehota 4 1 2 1 6 : 8 5

7. Hr. Dúbrava 4 0 3 1 11 : 13 3

8. Prenčov 4 1 0 3 7 : 10 3

9. Kopernica 4 1 0 3 10 : 16 3

10. St. Kremnička B 6 1 0 5 10 : 20 3

Vonku

1. Župkov 5 5 0 0 15 : 2 15

2. Kopernica 5 3 1 1 16 : 11 10

3. Prochot 4 3 0 1 16 : 9 9

4. Hr. Dúbrava 5 2 0 3 7 : 10 6

5. Nevoľné 4 2 0 2 5 : 11 6

6. Krahule 5 1 0 4 9 : 13 3

7. Prenčov 5 1 0 4 6 : 26 3

8. St. Kremnička B 3 0 2 1 6 : 11 2

9. Ostrý Grúň 4 0 2 2 6 : 15 2

10. Veľ. Lehota 5 0 0 5 1 : 16 0

Víťazi predchádzajúcich štyroch ročníkov:1998/1999 v sezóne boli len dve skupiny II. triedy, 1999/2000 Rudno nad Hronom, 2000/2001 B. Štiavnica, 2001/2002 Šášovské Podhradie, 2002/2003 ?

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  2. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  3. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  4. Ako vybrať AKU reťazovú pílu
  5. Bývanie v meste predlžuje život
  6. Rozbiehať biznis v čase korony? Ide to
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  9. Koronakríza: Ako vyzerá jeden deň operátorky infolinky?
  10. Tento rok by mal 70: Legenda Karola Duchoňa ožije u vás doma
  1. Slnko a teplo aj cez sviatky: Do Egypta sa vracajú dovolenkári
  2. Počúvaním hluku chránime váš sluch
  3. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  4. Helske očarila nemeckých dôchodcov
  5. Tipy na cenovo výhodné vianočné darčeky, ktoré aj potešia
  6. Bývanie v meste predlžuje život
  7. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  8. Slovensko spoznalo najlepšie farmy minulého roka
  9. Fakty o batériách, ktoré ste nevedeli
  10. Zodpovedné podnikanie je témou aj pre slovenské spoločnosti
  1. Slovenská firma reformuje tradičné multimiliardové odvetvie 27 904
  2. Budíte sa počas spánku? Toto sú hlavné príčiny 21 348
  3. Bezpečná dovolenka v exotike: Maldivy sú prešpikované zážitkami 13 668
  4. Kaufland na Slovensku testoval novinku, ktorú zavádza v Európe 12 458
  5. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 8 278
  6. Mercedes-Benz opäť nadizajnoval budúcnosť 8 080
  7. Spájame Slovensko - 4 nové expresné autobusové linky 8 022
  8. Viete, aká je skutočná cena smartfónu? Číslo vás prekvapí 7 881
  9. Čo ovplyvňuje chuť kačacieho mäsa? Tieto dve veci 7 607
  10. Nástrahy online vyučovania, o ktorých sa nehovorí 7 456
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Víťazné ponuky na MHD sú podľa strany Spolu pre mesto nevýhodné

Ponúknutá cena od dopravcov je podľa odborníka na dopravu Martina Pekára o 50 mil. vyššia ako pôvodne predpokladaná cena na 10 rokov.

Vianočný strom už dorazil z Pohronského Bukovca do Banskej Bystrice

Bude nám spríjemňovať adventné a vianočné chvíle až do obdobia Troch kráľov.

Meandre Hrona končia pod odpadom, ochranári chystajú prísnejšie kontroly

Cieľom je zamedziť čiernym skládkam v prírodnej rezervácii.

Kraj distribuuje prvé darované počítače stredoškolákom

Banskobystrická krajská samospráva vybaví žiakov, ktorí to potrebujú, aj internetovým pripojením na náklady kraja.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Tragická nehoda si vyžiadala jeden život

Pri nehode v meste Šaštín-Stráže jeden človek zomrel a traja sa zranili

Po požiari: Vôbec neviem, ale čo už, stalo sa

Zadné stavy domu zhoreli. Požiar likvidovalo päť profesionálnych a 21 dobrovoľných hasičov. Na boj s plameňmi použili zhruba 63-tisíc litrov vody.

Už ste čítali?