Streda, 19. január, 2022 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie jarnej časti oblastných futbalových majstrovstiev Žiar nad Hronom, B. Štiavnica a Žarno

I. TRIEDA

14. kolo - nedeľa 30. marca o 15. hod.: Kosorín - Št. Bane, Voznica - St. Kremnička,

Tek. Breznica - Slaská, Lutila - Vyhne, Lov.-Trubín - Žarnovica, Bzenica - Hor. Ves, Lovča - Ban. Belá.

15. kolo - nedeľa 6. apríla o 15.30 hod.: Lovča - Kosorín, Ban. Belá - Bzenica, Hor. Ves - Lov.-Trubín, Žarnovica - Lutila, Vyhne - Tek. Breznica, Slaská - Voznica, St. Kremnička - Št. Bane.

16. kolo - nedeľa 13. apríla o 15. 30 hod.: Kosorín - St. Kremnička, Št. Bane - Slaská, Voznica - Vyhne, Tek. Breznica - Žarnovica, Lutila - Hor. Ves, Lov.-Trubín - Ban. Belá, Bzenica - Lovča.

Skryť Vypnúť reklamu

17. kolo - nedeľa 20. apríla o 16. hod.: Bzenica - Kosorín, Lovča - Lov.-Trubín, Ban. Belá - Lutila, Hor. Ves - Tek. Breznica, Žarnovica - Voznica, Slaská - St. Kremnička, Vyhne - Št. Bane.

18. kolo - nedeľa 27. apríla o 16. hod.: Kosorín - Slaská, St. Kremnička - Vyhne, Št. Bane - Žarnovica, Voznica - Hor. Ves, Tek. Breznica - Ban. Belá, Lutila - Lovča, Lov.-Trubín - Bzenica.

19. kolo - nedeľa 4. mája o 16.30 hod.: Lov.-Trubín - Kosorín, Bzenica - Lutila, Lovča - Tek. Breznica, Ban. Belá - Voznica, Hor. Ves - Št. Bane, Žarnovica - St. Kremnička, Vyhne - Slaská.

20. kolo - nedeľa 11. mája o 16.30 hod.: Kosorín - Vyhne, Slaská - Žarnovica,

St. Kremnička - Hor. Ves, Lutila - Lov.-Trubín, Št. Bane - Ban. Belá, Voznica - Lovča,

Skryť Vypnúť reklamu

Tek. Breznica - Bzenica.

21. kolo - nedeľa 18. mája o 17. hod.: Lutila - Kosorín, Lov.-Trubín - Tek. Breznica,

Bzenica - Voznica, Lovča - Št. Bane, Ban. Belá - St. Kremnička, Hor. Ves - Slaská, Žarnovica - Vyhne.

22. kolo - nedeľa 25. mája o 17. hod.: Kosorín - Žarnovica, Vyhne - Hor. Ves, Slaská - Ban. Belá, St. Kremnička - Lovča, Št. Bane - Bzenica, Voznica - Lov.-Trubín, Tek. Breznica - Lutila.

23. kolo - nedeľa 1. júna o 17. hod.: Tek. Breznica - Kosorín, Lutila - Voznica, Lov.-Trubín - Št. Bane, Bzenica - St. Kremnička, Lovča - Slaská, Ban. Belá - Vyhne, Hor. Ves - Žarnovica.

24. kolo - nedeľa 8. júna o 17. hod.: Kosorín - Hor. Ves, Vyhne - Lovča, Slaská - Bzenica, St. Kremnička - Lov.-Trubín, Št. Bane - Lutila, Voznica - Tek. Breznica, Žarnovica - Ban. Belá.

Skryť Vypnúť reklamu

25. kolo - nedeľa 15. júna o 17. hod.: Voznica - Kosorín, Tek. Breznica - Št. Bane, Lutila - St. Kremnička, Lov.-Trubín - Slaská, Bzenica - Vyhne, Lovča - Žarnovica.

26. kolo - nedeľa 22. júna o 17. hod.: Kosorín - Ban. Belá, Hor. Ves - Lovča, Žarnovica - Bzenica, Vyhne - Lov.-Trubín, Slaská - Lutila, St. Kremnička - Tek. Breznica, Št. Bane - Voznica.

Tabuľka po jeseni

1. Lutila 13 11 2 0 42 : 8 35

2. Tek. Breznica 13 7 4 2 29 : 12 25

3. Žarnovica 13 8 1 4 31 : 20 25

4. Voznica 13 7 2 4 29 : 18 23

5. Slaská 13 6 5 2 24 : 17 23

6. Lovča 13 6 2 5 26 : 25 20

7. St. Kremnička 13 6 1 6 29 : 26 19

8. Št. Bane 13 5 4 4 24 : 23 19

9. Ban. Belá 12 4 3 5 27 : 31 15

10. Kosorín 13 4 2 7 17 : 24 14

11. Lov.-Trubín 13 4 1 8 22 : 31 13

12. Hor. Ves 12 4 0 8 17 : 26 12

13. Vyhne 13 3 2 8 18 : 28 11

14. Bzenica 13 0 1 12 8 : 54 1

Doma

1. Žarnovica 7 6 1 0 16 : 4 19

2. Tek. Breznica 6 6 0 0 19 : 4 18

3. Št. Bane 7 5 2 0 19 : 8 17

4. Slaská 7 5 2 0 10 : 5 17

5. Lutila 6 5 1 0 21 : 5 16

6. St. Kremnička 7 5 1 1 20 : 11 16

7. Voznica 6 5 0 1 18 : 7 15

8. Lovča 6 4 1 1 17 : 10 13

9. Hor. Ves 6 4 0 2 15 : 10 12

10. Ban. Belá 7 3 3 1 13 : 10 12

11. Kosorín 6 3 2 1 13 : 11 11

12. Vyhne 7 3 1 3 11 : 11 10

13. Lov.-Trubín 6 3 0 3 9 : 12 9

14. Bzenica 6 0 1 5 6 : 28 1

Vonku

1. Lutila 7 6 1 0 21 : 3 19

2. Voznica 7 2 2 3 11 : 11 8

3. Tek. Breznica 7 1 4 2 10 : 8 7

4. Lovča 7 2 1 4 9 : 15 7

5. Slaská 6 1 3 2 14 : 12 6

6. Žarnovica 6 2 0 4 15 : 16 6

7. Lov.-Trubín 7 1 1 5 13 : 19 4

8. St. Kremnička 6 1 0 5 9 : 15 3

9. Ban. Belá 5 1 0 4 14 : 21 3

10. Kosorín 7 1 0 6 4 : 13 3

11. Št. Bane 6 0 2 4 5 : 15 2

12. Vyhne 6 0 1 5 7 : 17 1

13. Hor. Ves 6 0 0 6 2 : 16 0

14. Bzenica 7 0 0 7 2 : 26 0

Víťazi predchádzajúcich štyroch ročníkov: 1998/1999 Žarnovica, 1999/2000 Lovčica-Trubín, 2000/2001 Dolná Ždáňa, 2001/2002 Brehy, 2002/2003 ?

II. TRIEDA

14. kolo - nedeľa 30. marca o 15. hod.: Rudno n/Hr. - Repište, Pitelová- M. Lehota, Hor. Hámre - Prestavlky, Jan. Lehota - B. Štiavnica, Skl. Teplice - D. Trnávka, Š. Podhradie - Hor. Ždáňa, Hr. Beňadik - Ihráč.

15. kolo - nedeľa 6. apríla o 15.30 hod.: Š. Podhradie - Rudno n/Hr., Hor. Ždáňa - Skl. Teplice, D. Trnávka - Jan. Lehota, B. Štiavnica - Hor. Hámre, Prestavlky - Pitelová, M. Lehota - Hr. Beňadik, Ihráč - Repište.

16. kolo - nedeľa 13. apríla o 15.30 hod.: Rudno n/Hr. - Ihráč, Repište - M. Lehota, Hr. Beňadik - Prestavlky, Pitelová - B. Štiavnica, Hor. Hámre - D. Trnávka, Jan. Lehota - Hor. Ždáňa, Skl. Teplice - Š. Podhradie.

17. kolo - nedeľa 20. apríla o 16. hod.: Skl. Teplice - Rudno n/Hr., Š. Podhradie - Jan. Lehota, Hor. Ždáňa - Hor. Hámre, D. Trnávka - Pitelová, B. Štiavnica - Hr. Beňadik, Prestavlky - Repište, M. Lehota - Ihráč.

18. kolo - nedeľa 27. apríla o 16. hod.: Rudno n/Hr. - M. Lehota, Ihráč - Prestavlky, Repište - B. Štiavnica, Pitelová - Hor. Ždáňa, Hor. Hámre - Š. Podhradie, Jan. Lehota - Skl. Teplice, Hr. Beňadik - D. Trnávka.

19. kolo - nedeľa 4. mája o 16.30 hod.: Jan. Lehota - Rudno n/Hr., Skl. Teplice - Hor. Hámre, Š. Podhradie - Pitelová, Hor. Ždáňa - Hr. Beňadik, D. Trnávka - Repište, B. Štiavnica - Ihráč, Prestavlky - M. Lehota.

20. kolo - nedeľa 11. mája o 16.30 hod.:Rudno n/Hr.- Prestavlky, M. Lehota - B. Štiavnica, Ihráč - D. Trnávka, Repište - Hor. Ždáňa, Hr. Beňadik - Š. Podhradie, Pitelová - Skl. Teplice, Hor. Hámre - Jan. Lehota.

21. kolo - nedeľa 18. mája o 17. hod.: Hor. Hámre - Rudno n/Hr., Jan. Lehota - Pitelová, Skl. Teplice - Hr. Beňadik, Š. Podhradie - Repište, Hor. Ždáňa - Ihráč, D. Trnávka - M. Lehota, B. Štiavnica - Prestavlky.

22. kolo - nedeľa 25. mája o 17. hod.: Rudno n/Hr. - B. Štiavnica, Prestavlky - D. Trnávka, M. Lehota - Hor. Ždáňa, Ihráč - Š. Podhradie, Repište - Skl. Teplice, Hr. Beňadik - Jan. Lehota, Pitelová - Hor. Hámre.

23. kolo - nedeľa 1. júna o 17. hod.: Pitelová - Rudno n/R., Hor. Hámre - Hr. Beňadik, Jan. Lehota - Repište, Skl. Teplice - Ihráč, Š. Podhradie - M. Lehota, Hor. Ždáňa - Prestavlky, D. Trnávka - B. Štiavnica.

24. kolo - nedeľa 8. júna o 17. hod.: Rudno n/Hr. - D. Trnávka, B. Štiavnica - Hor. Ždáňa, Prestavlky - Š. Podhradie, M. Lehota - Skl. Teplice, Ihráč - Jan. Lehota, Repište - Hor. Hámre, Hr. Beňadik - Pitelová.

25. kolo - nedeľa 15. júna o 17. hod.: Hr. Beňadik - Rudno n/Hr., Pitelová - Repište

Hor. Hámre - Ihráč, Jan. Lehota - M. Lehota, Skl. Teplice - Prestavlky, Š. Podhradie - B. Štiavnica, Hor. Ždáňa -D. Trnávka.

26. kolo - nedeľa 22. júna o 17. hod.: Rudno n/Hr. - Hor. Ždáňa, D. Trnávka - Š. Podhradie, B. Štiavnica - Skl. Teplice, Prestavlky - Jan. Lehota, M. Lehota - Hor. Hámre, Ihráč - Pitelová, Repište - Hr. Beňadik.

Tabuľka po jeseni

1. Hor. Hámre 13 11 0 2 45 : 11 33

2. B. Štiavnica 13 9 3 1 30 : 14 30

3. D. Trnávka 13 9 2 2 36 : 20 29

4. Ihráč 13 8 2 3 27 : 13 26

5. Hor. Ždáňa 13 7 3 3 37 : 19 24

6. M. Lehota 13 8 0 5 31 : 26 24

7. Repište 13 5 4 4 17 : 13 19

8. Rudno n/Hr. 13 5 3 5 30 : 30 18

9. Pitelová 13 4 2 7 26 : 38 14

10. Prestavlky 13 3 4 6 22 : 24 13

11. Jan. Lehota 13 3 1 9 18 : 31 10

12. Š. Podhradie 13 2 1 10 17 : 33 7

13. Skl. Teplice 13 2 1 10 15 : 48 7

14. Hr. Beňadik 13 0 4 9 10 : 41 4

Doma

1. B. Štiavnica 7 6 1 0 19 : 6 19

2. Hor. Hámre 6 6 0 0 27 : 4 18

3. M. Lehota 7 6 0 1 22 : 8 18

4. Hor. Ždáňa 7 5 2 0 28 : 9 17

5. Ihráč 7 5 1 1 20 : 6 16

6. D. Trnávka 7 5 1 1 20 : 7 16

7. Rudno n/Hr. 6 5 1 0 23 : 10 16

8. Repište 7 5 0 2 14 : 6 15

9. Pitelová 6 4 2 0 19 : 11 14

10. Prestavlky 7 2 4 1 14 : 6 10

11. Š. Podhradie 6 2 1 3 7 : 8 7

12. Jan. Lehota 6 2 0 4 12 : 12 6

13. Skl. Teplice 6 1 1 4 8 : 13 4

14. Hr. Beňadik 6 0 1 5 2 : 20 1

Vonku

1. Hor. Hámre 7 5 0 2 18 : 7 15

2. D. Trnávka 6 4 1 1 16 : 13 13

3. B. Štiavnica 6 3 2 1 11 : 8 11

4. Ihráč 6 3 1 2 7 : 7 10

5. Hor. Ždáňa 6 2 1 3 9 : 10 7

6. M. Lehota 6 2 0 4 9 : 18 6

7. Repište 6 0 4 2 3 : 7 4

8. Jan. Lehota 7 1 1 5 6 : 19 4

9. Prestavlky 6 1 0 5 8 : 18 3

10. Hr. Beňadik 7 0 3 4 8 : 21 3

11. Skl. Teplice 7 1 0 6 7 : 35 3

12. Rudno n/Hr. 7 0 2 5 7 : 20 2

13. Š. Podhradie 7 0 0 7 10 : 25 0

14. Pitelová 7 0 0 7 7 : 27 0

Víťazi predchádzajúcich štyroch ročníkov: 1998/1999 St. Kremnička (sk. Sever), Voznica (sk. Juh), 1999/2000 Brenica, 2000/2001 Št. Bane, 2001/2002 Lovča, 2002/2003 ?

III. TRIEDA

10. kolo - nedeľa 13. apríla o 15.30 hod.: Prenčov - Krahule, Kopernica - St. Kremnička B, Veľ. Lehota - Nevoľné, Župkov - Ostrý Grúň, Hr. Dúbrava - Prochot.

11. kolo - nedeľa 20. apríla o 16. hod.: Hr. Dúbrava - Prenčov, Prochot - Župkov, Ostrý Grúň - Veľ. Lehota, Nevoľné - Kopernica, Krahule - St. Kremnička B.

12. kolo - nedeľa 27. apríla o 16. hod.: Prenčov - St. Kremnička B, Krahule - Nevoľné, Kopernica - Ostrý Grúň, Veľ. Lehota - Prochot, Župkov - Hr. Dúbrava.

13. kolo - nedeľa 4. mája o 16.30 hod.: Župkov - Prenčov, Hr. Dúbrava - Veľ. Lehota, Prochot - Kopernica, Ostrý Grúň - Krahule, Nevoľné - St. Kremnička B.

14. kolo - nedeľa 11. mája o 16.30 hod.: Prenčov - Nevoľné, St. Kremnička B - Ostrý Grúň, Krahule - Prochot, Kopernica - Hr. Dúbrava, Veľ. Lehota - Župkov.

15. kolo - nedeľa 18. mája o 17. hod.: Veľ. Lehota - Prenčov, Župkov - Kopernica, Hr. Dúbrava - Krahule, Prochot - St. Kremnička B, Ostrý Grúň - Nevoľné.

16. kolo - nedeľa 25. mája o 17. hod.: Prenčov - Ostrý Grúň, Nevoľné - Prochot, St. Kremnička B - Hr. Dúbrava, Krahule - Župkov, Kopernica - Veľ. Lehota.

17. kolo - nedeľa 1. júna o 17. hod.: Kopernica - Prenčov, Veľ. Lehota - Krahule, Župkov - St. Kremnička B, Hr. Dúbrava - Nevoľné, Prochot - Ostrý Grúň.

18. kolo - nedeľa 8. júna o 17. hod.: Prenčov - Prochot, Ostrý Grúň - Hr. Dúbrava, Nevoľné - Župkov, St. Kremnička B - Veľ. Lehota, Krahule - Kopernica.

Tabuľka po jeseni

1. Župkov 9 9 0 0 24 : 2 27

2. Prochot 9 8 0 1 44 : 15 24

3. Nevoľné 9 7 0 2 17 : 13 21

4. Kopernica 9 4 1 4 26 : 27 13

5. Krahule 9 4 0 5 29 : 17 12

6. Hr. Dúbrava 9 2 3 4 18 : 23 9

7. Ostrý Grúň 9 2 2 5 17 : 23 8

8. Prenčov 9 2 0 7 13 : 36 6

9. St. Kremnička B 9 1 2 6 16 : 31 5

10. Veľ. Lehota 9 1 2 6 7 : 24 5

Doma

1. Prochot 5 5 0 0 28 : 6 15

2. Nevoľné 5 5 0 0 12 : 2 15

3. Župkov 4 4 0 0 9 : 0 12

4. Krahule 4 3 0 1 20 : 4 9

5. Ostrý Grúň 5 2 0 3 11 : 8 6

6. Veľ. Lehota 4 1 2 1 6 : 8 5

7. Hr. Dúbrava 4 0 3 1 11 : 13 3

8. Prenčov 4 1 0 3 7 : 10 3

9. Kopernica 4 1 0 3 10 : 16 3

10. St. Kremnička B 6 1 0 5 10 : 20 3

Vonku

1. Župkov 5 5 0 0 15 : 2 15

2. Kopernica 5 3 1 1 16 : 11 10

3. Prochot 4 3 0 1 16 : 9 9

4. Hr. Dúbrava 5 2 0 3 7 : 10 6

5. Nevoľné 4 2 0 2 5 : 11 6

6. Krahule 5 1 0 4 9 : 13 3

7. Prenčov 5 1 0 4 6 : 26 3

8. St. Kremnička B 3 0 2 1 6 : 11 2

9. Ostrý Grúň 4 0 2 2 6 : 15 2

10. Veľ. Lehota 5 0 0 5 1 : 16 0

Víťazi predchádzajúcich štyroch ročníkov:1998/1999 v sezóne boli len dve skupiny II. triedy, 1999/2000 Rudno nad Hronom, 2000/2001 B. Štiavnica, 2001/2002 Šášovské Podhradie, 2002/2003 ?

Najčítanejšie na My Bystrica

Inzercia - Tlačové správy

  1. Mecom ide na zelenú
  2. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty
  3. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
  4. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 €
  5. Marrákeš je červená perla Maroka
  6. F&F Slovensko je najdôveryhodnejšou odevnou značkou na trhu
  7. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať
  8. Predplatné SME.sk len za 29 eur
  9. Ochutnajte všetky slovenské chute a farby. Tu ich majú najviac
  10. Očarujúca Srí Lanka: Malý ostrov plný prekvapení
  1. Anketa: Slováci, ako sme na tom so závislosťami?
  2. Garmin predstavil dlho očakávanú radu športových hodiniek
  3. 53 predajní, kde získate zľavy aj peniaze na ďalší nákup
  4. Mecom ide na zelenú
  5. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 €
  6. Marrákeš je červená perla Maroka
  7. Mám za sebou jeden z najťažších rokov svojho života
  8. Viac ako 30 000 € z Vianočnej lotérie BILLA poputuje na pomoc
  9. Projekt nórskych grantov „Decent work – dôstojná práca“
  10. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať
  1. Marrákeš je červená perla Maroka 4 625
  2. Predplatné SME.sk len za 29 eur 4 240
  3. Akcie, fondy, kryptomeny. Do čoho treba tento rok investovať 3 737
  4. Chyby, ktoré robíte pri platbe kartou a ani ste o nich nevedeli 3 456
  5. Cukrovkári a covid-19 2 552
  6. Mám za sebou jeden z najťažších rokov svojho života 2 516
  7. 5 neznámych vecí, ktoré umožňujú platobné karty 2 429
  8. Vieme, kde získate najlepšie semienka zeleniny 2 296
  9. F&F Slovensko je najdôveryhodnejšou odevnou značkou na trhu 1 623
  10. V roku 2021 kúpili Slováci kryptomeny za viac ako 25 000 000 € 1 541

Blogy SME

  1. Jano Richter: Fico ako Alka Póne?
  2. Júlia Piraňa Mikolášiková: Muž z drogovej kauzy súdnej úradníčky žije na úteku v Belize
  3. Radovan Kazda: Minister financií argumentuje o ochrane slovenskej ekonomiky nesprávne
  4. Tupou Ceruzou: Šimečka reprezentuje Slovensko
  5. Ivan Štefanec: Ako nepomôcť globálnym mocnostiam v hybridnej vojne voči európskym štátom
  6. Irena Šimuneková: Náučný chodník Hrebienok vo fotografiach
  7. Tomáš Harustiak: Ako vznikol Starozákonný Boh Jahve ?
  8. Natália Šepitková: Takto vyzerá Dánsko - najkrajšie zábery z mesta Hirtshals
  1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 12 947
  2. Ondrej Prostredník: Pán biskup Haľko, ospravedlňte sa prosím. 5 712
  3. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 4 130
  4. Martin Borguľa: Obranná zmluva s USA? Za mňa – NIE! 4 119
  5. INEKO: Nové školské rebríčky s viacerými posunmi – na prvých miestach bratislavské GJH, SPŠ elektrotechnická v Prešove a po novom aj ZŠ Staničná, Košice 3 645
  6. Tereza Krajčová: Anglický denník: 20. Veci sa balia, náhrady hľadajú a srdce ticho puká 2 985
  7. Inštitút strategických politík: Rokovania s Ruskom môžu rozhodnúť nielen o osude Ukrajiny ale aj celej východnej Európy 2 750
  8. Martin Pilnik: Takto vyzerá budúcnosť v predpisovaní liekov 2 602
  1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
  2. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
  3. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
  4. Valentína Sedileková: Podcast, ktorý vám odhalí svet ľudí s poruchami príjmu potravy
  5. Katarína Pázmányová: Je spoločná manželská posteľ pilierom dobrého manželstva?
  6. Milota Sidorová: Muži sa boja napadnutia, ženy znásilnenia. Bezpečnosť v meste sa týka všetkých
  7. Pavol Koprda: Erik Kaliňák používa rovnaké metódy ako Blaha. Verili by ste jemu alebo vedcom? (rozbor videa)
  8. Pavol Koprda: Šach-mat pre Pfizer? Hoaxer Blaha čítal iba nadpis, štúdiu financoval Pfizer
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Ilustračné foto.

Žena sa nadýchala splodín horenia.


17. jan
Tihányiovský kaštieľ.

Návštevníci kaštieľa môžu uvidia aj lebku jaskynného medveďa či zlato z Kriváňa.


TASR 17. jan

Závislosti Slovákov je názov nového seriálu regionálnych novín MY, ktorého cieľom je nazrieť zblízka na zvyky a návyky Slovákov v súvislosti s konzumáciou alkoholu, fajčením, užívaním drog či prílišným trávením času s mobilom v ruke.


16. jan

Posmešky, zastrašovanie, odopieranie lekárskej starostlivosti, vynucovaná práca nadčas či neoprávnená výpoveď. S týmito aj ďalšími problémami sa v práci stretol nejeden z nás. Čo s tým?


14. jan

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Vodiča oslepilo slnko, prechádzajúce deti si nevšimol.


6 h

Vďaka svojej veľkosti a relatívne blízkemu preletu okolo Zeme patrí medzi asteroidy, ktoré môžu potenciálne ohroziť našu planétu.


17. jan

Železnice už poslali samospráve zmluvu na Koniarekovu.


17. jan

Mesto Liptovský Hrádok má s pozemkom, ktorý vznikne po asanácii rodinného domu, pripravené plány.


17 h

Blogy SME

  1. Jano Richter: Fico ako Alka Póne?
  2. Júlia Piraňa Mikolášiková: Muž z drogovej kauzy súdnej úradníčky žije na úteku v Belize
  3. Radovan Kazda: Minister financií argumentuje o ochrane slovenskej ekonomiky nesprávne
  4. Tupou Ceruzou: Šimečka reprezentuje Slovensko
  5. Ivan Štefanec: Ako nepomôcť globálnym mocnostiam v hybridnej vojne voči európskym štátom
  6. Irena Šimuneková: Náučný chodník Hrebienok vo fotografiach
  7. Tomáš Harustiak: Ako vznikol Starozákonný Boh Jahve ?
  8. Natália Šepitková: Takto vyzerá Dánsko - najkrajšie zábery z mesta Hirtshals
  1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta? 12 947
  2. Ondrej Prostredník: Pán biskup Haľko, ospravedlňte sa prosím. 5 712
  3. Vanda Tuchyňová: Primátor chce ukázať rešpekt a silu, Žilinu však obracia smerom k Jánovi Slotovi ! 4 130
  4. Martin Borguľa: Obranná zmluva s USA? Za mňa – NIE! 4 119
  5. INEKO: Nové školské rebríčky s viacerými posunmi – na prvých miestach bratislavské GJH, SPŠ elektrotechnická v Prešove a po novom aj ZŠ Staničná, Košice 3 645
  6. Tereza Krajčová: Anglický denník: 20. Veci sa balia, náhrady hľadajú a srdce ticho puká 2 985
  7. Inštitút strategických politík: Rokovania s Ruskom môžu rozhodnúť nielen o osude Ukrajiny ale aj celej východnej Európy 2 750
  8. Martin Pilnik: Takto vyzerá budúcnosť v predpisovaní liekov 2 602
  1. Pavol Koprda: Milan Mazurek straší vedľajšími účinkami vakcín. Čo naozaj hovoria dáta?
  2. Lucia Šicková: S týmito 4 krokmi sme zaviedli kultúru feedbacku v našej firme
  3. Matúš Sarvaš: Prokurátor: Pri čítaní listov na rozlúčku je nemožné neprecítiť slová obete
  4. Valentína Sedileková: Podcast, ktorý vám odhalí svet ľudí s poruchami príjmu potravy
  5. Katarína Pázmányová: Je spoločná manželská posteľ pilierom dobrého manželstva?
  6. Milota Sidorová: Muži sa boja napadnutia, ženy znásilnenia. Bezpečnosť v meste sa týka všetkých
  7. Pavol Koprda: Erik Kaliňák používa rovnaké metódy ako Blaha. Verili by ste jemu alebo vedcom? (rozbor videa)
  8. Pavol Koprda: Šach-mat pre Pfizer? Hoaxer Blaha čítal iba nadpis, štúdiu financoval Pfizer

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu