Streda, 27. január, 2021 | Meniny má BohušKrížovkyKrížovky

Jarná časť súťažného ročníka 2002/2003

I. TRIEDA

14. kolo - nedeľa 30. marca o 15. hod.: Riečka - Osrblie, Šalková - Badín, Jakub - Mýto, Braväcovo - Beňuš (10.00), Selce B - Sásová (10.30), Podkonice - Podlavice,

Hronec - Partizán Čierny Balog.

15. kolo - nedeľa 6. apríla o 15.30 hod.: Hronec - Riečka, Partizán Čierny Balog - Podkonice, Podlavice - Selce B, Sásová - Braväcovo, Beňuš - Jakub, Mýto - Šalková, Badín - Osrblie.

16. kolo - nedeľa 13. apríla o 15.30 hod.: Riečka - Badín, Osrblie - Mýto, Šalková - Beňuš, Jakub - Sásová, Braväcovo - Podlavice, Partizán Čierny Balog - Selce B, Podkonice - Hronec.

Skryť Vypnúť reklamu

17. kolo - nedeľa 20. apríla o 16. hod.: Podkonice - Riečka, Hronec - Selce B,

Partizán Čierny Balog - Braväcovo, Podlavice - Jakub, Sásová - Šalková, Beňuš - Osrblie (10.00), Mýto - Badín.

18. kolo - nedeľa 27. apríla o 16. hod.: Riečka - Mýto, Badín - Beňuš, Osrblie - Sásová, Šalková - Podlavice, Jakub - Partizán Čierny Balog, Braväcovo - Hronec, Selce B - Podkonice (10.30).

19. kolo - nedeľa 4. mája o 16.30 hod.: Selce B - Riečka (10.30), Podkonice - Braväcovo, Hronec - Jakub, Partizán Čierny Balog - Šalková, Podlavice - Osrblie, Sásová - Badín, Beňuš - Mýto.

20. kolo - nedeľa 11. mája o 16.30 hod. hod.:Riečka - Beňuš, Mýto - Sásová, Badín - Podlavice, Osrblie - Partizán Čierny Balog, Šalková - Hronec, Jakub - Podkonice, Braväcovo - Selce B.

Skryť Vypnúť reklamu

21. kolo - nedeľa 18. mája o 17. hod.: Braväcovo - Riečka, Selce B - Jakub (10.30), Podkonice - Šalková,

Hronec - Osrblie, Partizán Čierny Balog - Badín, Podlavice - Mýto, Sásová - Beňuš.

22. kolo - nedeľa 25. mája o 17. hod.: Riečka - Sásová, Beňuš - Podlavice, Mýto - Partizán Čierny Balog, Badín - Hronec, Osrblie - Podkonice, Šalková - Selce B, Jakub - Braväcovo.

23. kolo - nedeľa 1. júna o 17. hod.: Jakub - Riečka, Braväcovo - Šalková, Selce B - Osrblie, Podkonice - Badín, Hronec - Mýto, Partizán Čierny Balog - Beňuš, Podlavice - Sásová.

24. kolo - nedeľa 8. júna o 17. hod.: Riečka - Podlavice, Sásová - Partizán Čierny Balog, Beňuš - Hronec, Mýto - Podkonice, Badín - Selce B, Osrblie - Braväcovo (10.00), Šalková - Jakub.

Skryť Vypnúť reklamu

25. kolo - nedeľa 15. júna o 17. hod.: Šalková - Riečka, Jakub - Osrblie, Braväcovo - Badín, Selce B - Mýto, Podkonice - Beňuš, Hronec - Sásová, Partizán Čierny Balog - Podlavice.

26. kolo - nedeľa 22. júna o 17. hod.: Riečka - Partizán Čierny Balog, Podlavice - Hronec, Sásová - Podkonice, Selce B - Beňuš, Mýto - Braväcovo, Badín - Jakub, Osrblie - Šalková.

Tabuľka po jeseni

1. Sásová 12 11 0 1 40 : 8 33

2. Riečka 12 7 2 3 27 : 18 23

3. Podlavice 12 7 2 3 30 : 22 23

4. Hronec 13 7 2 4 18 : 16 23

5. Mýto 13 6 3 4 23 : 20 21

6. Badín 13 5 4 4 20 : 17 19

7. Beňuš 13 5 2 6 31 : 27 17

8. Podkonice 13 5 2 6 15 : 19 17

9. Jakub 13 5 0 8 29 : 28 15

10. Č. Balog 10 4 2 4 14 : 14 14

11. Braväcovo 13 4 1 8 20 : 32 13

12. Selce B 13 3 2 8 23 : 38 11

13. Osrblie 12 3 1 8 17 : 27 10

14. Šalková 12 3 1 8 15 : 36 10

Doma

1. Sásová 7 7 0 0 25 : 6 21

2. Riečka 6 6 0 0 19 : 5 18

3. Hronec 6 6 0 0 12 : 4 18

4. Mýto 7 5 1 1 17 : 9 16

5. Badín 7 4 2 1 11 : 6 14

6. Beňuš 7 4 1 2 17 : 13 13

7. Podkonice 6 4 1 1 10 : 9 13

8. Podlavice 6 3 2 1 15 : 8 11

9. Č. Balog 5 3 1 1 9 : 6 10

10. Osrblie 7 3 1 3 12 : 12 10

11. Jakub 6 3 0 3 14 : 8 9

12. Šalková 5 2 1 2 8 : 10 7

13. Selce B 6 2 1 3 14 : 19 7

14. Braväcovo 6 2 1 3 8 : 16 7

Vonku

1. Sásová 5 4 0 1 15 : 2 12

2. Podlavice 6 4 0 2 15 : 14 12

3. Braväcovo 7 2 0 5 12 : 16 6

4. Jakub 7 2 0 5 15 : 20 6

5. Badín 6 1 2 3 9 : 11 5

6. Riečka 6 1 2 3 8 : 13 5

7. Mýto 6 1 2 3 6 : 11 5

8. Hronec 7 1 2 4 6 : 12 5

9. Beňuš 6 1 1 4 14 : 14 4

10. Č. Balog 5 1 1 3 5 : 8 4

11. Podkonice 7 1 1 5 5 : 10 4

12. Selce B 7 1 1 5 9 : 19 4

13. Šalková 7 1 0 6 7 : 26 3

14. Osrblie 5 0 0 5 5 : 15 0

Víťazi predchádzajúcich štyroch ročníkov: 1998/1999 Poniky, 1999/2000 Králiky, 2000/2001 Mýto pod Ďumbierom, 2001/2002 Slovenská Ľupča, 2002/2003 ?.

II. TRIEDA SKUPINA A

14. kolo - nedeľa 30. marca o 15. hod.: Lučatín - Horné Pršany, Ľubietová - Tajov (10.00), Medzibrod - Hiadeľ, Dúbravica - Harmanec, Nemecká - Malachov, Hronsek - Strelníky (10.30), Staré Hory majú voľno.

15. kolo - nedeľa 6. apríla o 15.30 hod.: Hronsek - Lučatín (10.30), Staré Hory - Nemecká,Malachov - Dúbravica, Harmanec - Medzibrod, Hiadeľ - Ľubietová, Tajov - Horné Pršany, Strelníky majú voľno.

16. kolo - nedeľa 13. apríla o 15.30 hod.: Lučatín - Tajov, Horné Pršany - Hiadeľ, Ľubietová - Harmanec, Medzibrod - Malachov, Dúbravica - Staré Hory, Nemecká - Strelníky, Hronsek má voľno.

17. kolo - nedeľa 20. apríla o 16. hod.: Hronsek - Nemecká (10.30), Strelníky - Dúbravica, Staré Hory - Medzibrod, Malachov - Ľubietová, Harmanec - Horné Pršany, Hiadeľ - Tajov, Lučatín má voľno.

18. kolo - nedeľa 27. apríla o 16. hod.: Lučatín - Hiadeľ, Tajov - Harmanec, Horné Pršany - Malachov, Ľubietová - Staré Hory, Medzibrod - Strelníky, Dúbravica - Hronsek, Nemecká má voľno.

19. kolo - 4. mája o 16.30 hod.: Nemecká - Lučatín, Hronsek - Medzibrod (10.30), Strelníky - Ľubietová, Staré Hory - Horné Pršany, Malachov - Tajov, Harmanec - Hiadeľ, Dúbravica má voľno.

20. kolo - nedeľa 11. mája o 16.30 hod.: Lučatín - Harmanec, Hiadeľ - Malachov, Tajov - Staré Hory, Horné Pršany - Strelníky, Dúbravica - Nemecká, Ľubietová - Hronsek, Medzibrod má voľno.

21. kolo - nedeľa 18. mája o 17. hod.: Dúbravica - Lučatín, Nemecká - Medzibrod, Hronsek - Horné Pršany (10.30), Staré Hory - Hiadeľ, Malachov - Harmanec, Strelníky - Tajov, Ľubietová má voľno.

22. kolo - nedeľa 25. mája o 17. hod.: Lučatín - Malachov, Harmanec - Staré Hory, Hiadeľ - Strelníky, Tajov - Hronsek, Ľubietová - Nemecká, Medzibrod - Dúbravica, Horné Pršany majú voľno.

23. kolo - nedeľa 1. júna o 17. hod.: Medzibrod - Lučatín, Dúbravica - Ľubietová (10.00), Nemecká - Horné Pršany, Hronsek - Hiadeľ (10.30), Strelníky - Harmanec, Staré Hory - Malachov, Tajov má voľno.

24. kolo - nedeľa 8. júna o 17. hod.: Lučatín - Staré Hory, Malachov - Strelníky, Harmanec - Hronsek, Tajov - Nemecká, Ľubietová - Medzibrod, Horné Pršany - Dúbravica, Hiadeľ má voľno.

25. kolo - nedeľa 15. júna o 17. hod.: Ľubietová - Lučatín, Medzibrod - Horné Pršany, Dúbravica - Tajov, Nemecká - Hiadeľ, Hronsek - Malachov, Strelníky - Staré Hory, Harmanec má voľno.

26. kolo - nedeľa 22. júna o 17. hod.: Lučatín - Strelníky, Staré Hory - Hronsek, Harmanec - Nemecká, Hiadeľ - Dubravica, Tajov - Medzibrod, Horné Pršany - Ľubietová, Malachov má voľno.

Tabuľka po jeseni

1. Harmanec 12 8 2 2 33 : 16 26

2. Tajov 12 7 3 2 36 : 19 24

3. Hiadeľ 12 7 2 3 27 : 16 23

4. St. Hory 12 7 1 4 37 : 19 22

5. Medzibrod 12 7 1 4 22 : 16 22

6. Nemecká 12 6 2 4 30 : 27 20

7. Strelníky 12 5 2 5 26 : 21 17

8. Hronsek 12 5 2 5 28 : 25 17

9. Lučatín 12 5 2 5 24 : 24 17

10. H. Pršany 12 5 1 6 24 : 20 16

11. Dúbravica 12 3 2 7 17 : 32 11

12. Malachov 12 2 2 8 17 : 39 8

13. Ľubietová 12 0 0 12 8 : 55 0

Doma

1. Harmanec 6 6 0 0 22 : 5 18

2. Tajov 6 5 1 0 24 : 5 16

3. Nemecká 6 5 1 0 24 : 9 16

4. Hiadeľ 7 5 1 1 17 : 8 16

5. St. Hory 6 5 0 1 24 : 9 15

6. Medzibrod 6 4 1 1 13 : 5 13

7. Strelníky 7 4 1 2 17 : 9 13

8. Lučatín 5 4 0 1 15 : 4 12

9. H. Pršany 7 3 1 3 16 : 12 10

10. Hronsek 5 2 2 1 16 : 7 8

11. Dúbravica 5 2 2 1 10 : 4 8

12. Malachov 7 0 1 6 7 : 22 1

13. Ľubietová 5 0 0 5 7 : 18 0

Vonku

1. Medzibrod 6 3 0 3 9 : 11 9

2. Hronsek 7 3 0 4 12 : 18 9

3. Harmanec 6 2 2 2 11 : 11 8

4. Tajov 6 2 2 2 12 : 14 8

5. St. Hory 6 2 1 3 13 : 10 7

6. Hiadeľ 5 2 1 2 10 : 8 7

7. Malachov 5 2 1 2 10 : 17 7

8. H. Pršany 5 2 0 3 8 : 8 6

9. Lučatín 7 1 2 4 9 : 20 5

10. Strelníky 5 1 1 3 9 : 12 4

11. Nemecká 6 1 1 4 6 : 18 4

12. Dúbravica 7 1 0 6 7 : 28 3

13. Ľubietová 7 0 0 7 1 : 37 0

Víťazi predchádzajúcich štyroch ročníkov: 1998/1999 Malachov (v sezóne bola iba jedna skupina II. triedy, 1999/2000 Podlavice (sk. A, Jasenie (sk.B), 2000/2001 Riečka (sk. A), Hronec (sk. B), 2001/2002 Šalková (sk. A), Beňuš (sk.B), 2002/2003 ?.

I. TRIEDA DORAST B. BYSTRICA

14. kolo - nedeľa 30. marca o 12.30 hod.: Dukla B. Bystrica C - Badín (15.00), Jakub - Beňuš, Polomka - Medzibrod (sobota o 15.00), Riečka - Heľpa, Brusno - Strelníky (sobota o 15.00).

15. kolo - nedeľa 6. apríla o 13. hod.: Dukla B. Bystrica C - Brusno (15.30), Strelníky - Riečka, Heľpa - Polomka (sobota o 15.30), Beňuš - Malachov.

16. kolo - nedeľa 13. apríla o 13. hod.: Badín - Beňuš, Jakub - Medzibrod, Polomka - Strelníky (sobota o 15.30), Riečka - Brusno.

17. kolo - nedeľa 20. apríla o 13.30 hod.: Riečka - Dukla B. Bystrica C, Brusno - Polomka (sobota o 16.00), Heľpa - Jakub (sobota o 16.00), Medzibrod - Malachov (sobota o 16.00).

18. kolo - nedeľa 27. apríla o 13.30 hod.: Dukla B. Bystrica C - Beňuš (16.00), Badín - Medzibrod, Malachov - Heľpa, Jakub - Strelníky, Polomka - Riečka (sobota o 16.00).

19. kolo - nedeľa 4. mája o 14. hod.: Polomka - Dukla B. Bystrica C (sobota o 16.30), Brusno - Jakub (sobota o 16.30), Strelníky - Malachov, Heľpa - Badín (sobota o 16.30).

20. kolo - nedeľa 11. mája o 14. hod.: Beňuš - Medzibrod, Badín - Strelníky, Malachov - Brusno, Jakub - Riečka.

21. kolo - nedeľa 18. mája o 14.30 hod.: Polomka - Jakub (sobota o 17.00), Riečka - Malachov, Brusno - Badín (sobota o 17.00), Heľpa - Beňuš (sobota o 17.00).

22. kolo - nedeľa 25. mája o 14.30 hod.: Dukla B. Bystrica C - Medzibrod (17.00), Beňuš - Strelníky, Badín - Riečka, Malachov - Polomka.

23. kolo - nedeľa 1. júna o 14.30 hod.: Jakub - Dukla B. Bystrica C, Polomka - Badín (sobota o 17.00), Brusno - Beňuš (sobota o 17.00), Heľpa - Medzibrod (sobota o 17.00)

24. kolo - nedeľa 8. júna o 14.30 hod.: Dukla B. Bystrica C - Heľpa (17.00), Medzibrod - Strelníky (sobota o 17.00), Beňuš - Riečka, Malachov - Jakub.

25. kolo - nedeľa 15. júna o 14.30 hod.: Malachov - Dukla B. Bystrica C, Jakub - Badín, Polomka - Beňuš, Brusno - Medzibrod, Strelníky - Heľpa.

26. kolo - nedeľa 22. júna o 14.30 hod.: Dukla B. Bystrica C - Strelníky, Heľpa - Brusno, Medzibrod - Riečka, Badín - Malachov.

Dukla C - ihrisko Mičiná UHČ dospelí, Medzibrod, Heľpa, Brusno a Polomka - sobota UHČ dospelí.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  2. INEKO: Základná škola v Svätom Jure je najlepšia na Slovensku
  3. Hygge ako životný štýl
  4. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  5. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  6. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  7. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  8. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  9. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  10. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  1. Garmin predstavuje Lily, svoje najmenšie inteligentné hodinky
  2. Babylon Berlín: Najdrahší nemecký seriál
  3. Potravinové intolerancie bude KRAJ riešiť aj tento rok
  4. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí
  5. Závod zamestnáva 500 ľudí. Tatravagónka v Trebišove má 50 rokov
  6. Spoločnosť BILLA v novom e-booku radí, ako sa stravovovať zdravo
  7. Počas koronakrízy vzrástli obavy z dopadov práceneschopnosti
  8. Za špičkovým produktom na podporu imunity sú talentovaní Slováci
  9. Ochrana prírody na Slovensku má nové ocenenie
  10. Ako spoznať ekologickejšie potraviny? Radí odborník
  1. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste? 20 483
  2. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente? 19 219
  3. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji 18 289
  4. Viete, ako správne umyť ovocie? Čistá voda stačiť nemusí 9 814
  5. Sedem najznámejších pyramíd v Mexiku 8 277
  6. SME.sk zaznamenalo rekordný nárast záujmu čitateľov 7 952
  7. 10 vecí, pre ktoré sa oplatí navštíviť Dominikánsku republiku 7 582
  8. Produkujeme viac odpadu, kompostujeme len tretinu 7 358
  9. Ohlúpli sme počas Covid roka? 7 198
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 7 066
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Ilustračné foto

Mnohým ľuďom sa cez registračný formulár nedarí prihlásiť, dovolať sa na infolinku je skoro nemožné.

2 h

.Digitalizačné centrum od roku 2012 zdigitalizovalo viac ako 210-tisíc zbierkových predmetov múzeí.

4 h

Na pomoc mu išli v tme horskí záchranári.

5 h

K nešťastnej udalosti prišlo v januári 2004.

19 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Po páchateľoch polícia intenzívne pátra.

26. jan

Zvolen patrí medzi lepšie okresy.

22 h

Výhrady zástupcov dolných Kysúc boli oprávnené.

22 h

Naše obce a mestá sa testovania zhostili na jednotku, hoci na prípravu mali len pár dní.

26. jan

Už ste čítali?