Extraliga juniorov, nadstavbová časť o extraligu, 12. kolo: Dubnica - B. Bystrica 8:0, 13. kolo: B. Bystrica - Prešov 0:4, ostatné výsledky: Trnava - Senica 3:1, Prievidza - Dubnica 3:2, Topoľčany - Žilina - nehralo sa pre chrípku v tíme hostí, Piešťany - Pov. Bystrica - hostia nepricestovali.
1. Prešov 13 8 3 2 59 : 30 19
2. Topoľčany 12 8 2 2 54 : 33 18
3. Dubnica 13 8 1 4 55 : 37 17
4. Piešťany 11 7 1 3 44 : 31 15
5. Senica 13 5 4 4 38 : 42 14
6. Prievidza 13 7 0 6 36 : 40 14
7. Trnava 13 6 0 7 33 : 38 12
8. Žilina 11 3 2 6 32 : 41 8
9. B. Bystrica 13 3 1 9 25 : 44 7
10. P. Bystrica 12 0 0 12 19 : 59 0
Ďalší program - streda 12. marca, 14. kolo: Senica - B. Bystrica, sobota 15. marca, 15. kolo: Prievidza - B. Bystrica.
Extraliga dorastencov, nadstavbová časť o extraligu, dohrávka predohrávaného 20. kola: B. Bystrica - Topoľčany 4:3 (2:1, 2:1, 0:1), góly B. Bystrice: Matuška 2, Jackuliak, Hukeľ, 14. kolo: B. Bystrica - Prievidza 5:1 (2:0, 1:1, 2:0), góly B. Bystrice: Handlovský 2, Matúška, Čierny, A. Pitschmann, ostatné výsledky: Nitra - Prešov 1:1, Topoľčany - L. Mikuláš 6:2, Topoľčany - Prešov 5:3, Dubnica - Pov. Bystrica - nehralo sa, Trnava - Žilina 3:3, Trnava - Pov. Bystrica - nehralo sa, Dubnica - Žilina - výsledok sme do uzávierky tejto strany nedostali.
1. Prešov 14 9 3 2 52 : 35 21
2. L. Mikuláš 14 9 1 4 62 : 40 19
3. Nitra 14 7 2 5 53 : 33 16
4. B. Bystrica 12 8 0 4 34 : 30 16
5. Dubnica 12 6 2 4 40 : 39 14
6. Prievidza 14 6 1 7 56 : 54 13
7. Topoľčany 14 6 0 8 55 : 53 12
8. P. Bystrica 13 5 1 7 50 : 62 11
9. Trnava 13 3 3 7 40 : 42 9
10. Žilina 14 1 1 12 23 : 77 3
Ďalší program, dohrávky - streda 12. marca, 9. kolo: Nitra - B. Bystrica, štvrtok 13. marca, 10. kolo: Topoľčany - B. Bystrica.
I. liga starších žiakov - 9. ŠHT, 31. kolo: B. Bystrica - Prievidza 8:0 (2:0, 3:0, 3:0), góly B. Bystrice: Tonkovič 2, Češík, Jančiar, Pinka, Huťka, Rapčan, Dvorský
32. kolo: Detva - B. Bystrica 0:9 (0:4, 0:3, 0:2), góly B. Bystrice: Hukeľ 3, Jančiar 2, Huťka 2, Češík, Matuška, 33. kolo: B. Bystrica - Pov. Bystrica 6:4 (2:3, 3:1, 1:0), góly B. Bystrice: Matuška 3, Hukeľ, Turcer, Dvorský, ostatné výsledky 33. kola: Prievidza - D. Kubín 1:5, L. Mikuláš- Detva 5:2, Martin - Zvolen 0:3, Dubnica - Žilina - nehralo sa.
1. B. Bystrica 33 26 4 3 190 : 77 56
2. Zvolen 33 26 3 4 156 : 58 55
3. Martin 32 22 4 6 155 : 80 48
4. L. Mikuláš 32 18 3 11 131 : 103 39
5. Žilina 31 15 5 11 124 : 104 35
6. P. Bystrica 33 15 4 14 127 : 121 34
7. Dubnica 32 10 0 22 88 : 146 20
8. Detva 32 5 3 24 74 : 150 13
9. D. Kubín 33 5 3 25 74 : 162 13
10. Prievidza 33 5 1 27 71 189 11
I. liga starších žiakov - 8. ŠHT, 31. kolo: B. Bystrica - Prievidza 11:2 (1:1, 3:1, 7:0), góly B. Bystrice: Čársky 2, Kukučka 2, Paulen 2, Placek 2, Gasper, Číž, Trnka,
32. kolo: Detva - B. Bystrica 5:2 (2:1, 3:1, 0:0), góly B. Bystrice: Kukučka, Sýkora,
33. kolo: B. Bystrica - Pov. Bystrica 3:6 (1:2, 1:3, 1:1), góly B. Bystrice: Trnka, Paulen, Martinský, ostatné výsledky 33. kola: Prievidza - D. Kubín 4:4, L. Mikuláš - Detva 3:3, Martin - Zvolen 4:7, Dubnica - Žilina - nehralo sa.
1. L. Mikuláš 32 24 4 4 193 : 71 52
2. Dubnica 32 24 1 7 191 : 108 49
3. Zvolen 33 21 6 6 169 : 106 48
4. Martin 32 21 1 10 151 : 88 43
5. P. Bystrica 33 14 5 14 151 : 151 33
6. Detva 32 15 2 15 123 : 124 32
7. Žilina 31 12 3 16 90 : 110 27
8. B. Bystrica 33 9 2 22 98 : 145 20
9. D. Kubín 33 4 4 25 80 : 206 12
10. Prievidza 33 3 2 28 66 : 203 8
Prvé dve družstvá postupujú do turnaja o majstra Slovenska, ktorý sa uskutoční 4. až 8. apríla v Prievidzi.
Ďalší program, 34. kolo, sobota 15. marca o 9.00 a 11.30: D. Kubín - Martin, Zvolen - Dubnica, Žilina - B. Bystrica, P. Bystrica - L. Mikuláš, Detva - Prievidza.
I. liga mladších žiakov - 7. ŠHT, 31. kolo: Prievidza - B. Bystrica 1:6 (1:1, 0:2, 0:3), góly B. Bystrice: Blaško 2, Majling, Bendík, Sýkora, Valovics, 32. kolo: B. Bystrica - Detva - odložené, 33. kolo: Pov. Bystrica - B. Bystrica 7:7 (3:1, 2:1, 2:5)b, góly B. Bystrice: Blaško 3, Sýkora 2, Valovics, Bendík, ostatné výsledky 33. kola: D. Kubín - Prievidza 3:0, Žilina - Dubnica 4:3, Zvolen - Martin 2:3.
1. Žilina 32 24 5 3 140 : 73 53
2. Martin 32 20 2 10 178 : 112 42
3. B. Bystrica 30 17 7 6 126 : 91 41
4. P. Bystrica 31 15 7 9 142 : 114 37
5. Dubnica 30 17 2 11 157 : 109 36
6. L. Mikuláš 32 17 2 13 149 : 106 36
7. Zvolen 31 14 4 13 131 : 89 32
8. Prievidza 32 9 1 22 108 : 158 19
9. D. Kubín 33 8 0 25 79 : 176 16
10. Detva 31 1 0 30 43 : 225 2
I. liga mladších žiakov - 6. ŠHT, 31. kolo: Prievidza - B. Bystrica 4:5 (2:1, 1:3, 1:1), góly B. Bystrice: Pinka 2, Kňaze, Petro, Slaný, 32. kolo: B. Bystrica - Detva - odložené, 33. kolo: Pov. Bystrica - B. Bystrica 7:6 (1:1, 3:4, 3:1), góly B. Bystrice: Petro 3, Pinka, Mihál, Krahulec, ostatné výsledky 33. kola: D. Kubín - Prievidza 2:11, Žilina - Dubnica 2:2, Zvolen - Martin 3:1.
1. Zvolen 31 22 4 5 157 : 64 48
2. P. Bystrica 31 24 0 7 152 : 83 48
3. L. Mikuláš 32 21 5 6 205 : 106 47
4. Žilina 32 17 3 12 122 : 84 37
5. B. Bystrica 30 17 2 11 138 : 98 36
6. Martin 32 15 5 12 154 : 121 35
7. Dubnica 30 13 3 14 156 : 126 29
8. Prievidza 32 6 3 23 114 : 188 15
9. Detva 31 7 1 23 67 : 159 15
10. D. Kubín 33 2 0 31 49 : 285 4
Ďalší program - 34. kolo, sobota 15. marca o 9.00 a 11.30 hod.: Martin - D. Kubín, Dubnica - Zvolen, B. Bystrica - Žilina, L. Mikuláš - P. Bystrica, Prievidza - Detva.
Stredoslovenská divízia prípraviek - 5. ročník: 22. kolo: D. Kubín - B. Bystrica 0:6 (0:2, 0:2, 0:2), góly B. Bystrice: Halach 2, Matuška, Branecký, Lamper, Jonaštík, 23. kolo: B. Bystrica - L. Mikuláš 9:1 (0:0, 3:1, 6:0), góly B. Bystrice: Dolník 3, Matuška, Valko, Lamper, Maliňák, Matoušek, Halach, predohrávka 24. kola: Prievidza - B. Bystrica 11:3 (1:1, 2:2, 8:0), góly B. Bystrice: Matuška , Lamper, Branecký, 4. ročník, minihokej: 22. kolo: D. Kubín - B. Bystrica 8:7 (5:7), góly B. Bystrice: Sabaka 3, Kozubjak 2, Sedliak, Kozák, 23. kolo: B. Bystrica - L. Mikuláš 9:12 (4:7), góly B. Bystrice: Leško 2, Tisovský 2, Lamper, Pitschmann, Sedliak, Dolník, Chamula, predohrávka 24. kola: Prievidza - B. Bystrica 1:8 (0:5), góly B. Bystrice: Kozubjak 4, Kozák 2, Hajnal, Pitschmann.
Konečné tabuľky nižších hokejových súťaží
II. liga dorastencov
1. Žilina B 14 11 0 3 109 : 30 22
2. Brezno 14 9 2 3 87 : 53 20
3. R. Sobota 14 10 0 4 61 : 35 20
4. T. Teplice 14 9 0 5 65 : 46 18
5. Partizánske 14 7 2 5 77 : 54 16
6. Žiar 14 4 2 8 49 : 97 10
7. Lučenec 14 3 0 11 48 : 82 6
8. Ružomberok 14 0 0 14 37 : 136 0
II. liga starších žiakov
1. R. Sobota 14 11 1 2 87 : 42 23
2. Lučenec 14 10 1 3 81 : 63 21
3. Rožňava 14 8 2 4 95 : 52 18
4. Žiar 14 7 4 3 81 : 66 18
5. T. Teplice 14 6 2 6 94 : 64 14
6. Brezno 14 3 2 9 54 : 83 8
7. Revúca 14 3 1 10 46 : 110 7
8. Ružomberok 14 1 1 12 54 : 112 3
II. liga mladších žiakov
1. R. Sobota 10 8 1 1 101 : 21 17
2. Žiar 10 7 1 2 82 : 39 15
3. Lučenec 10 6 2 2 80 : 30 14
4. Brezno 10 2 3 5 52 : 41 7
5. T. Teplice 10 2 3 5 65 : 74 7
6. Rožňava 10 0 0 10 14 : 189 0
(šil, mi)