II. liga
9. dvojkolo: Stavbár B. Bystrica - Cinobaňa 16:2, Mihály 4,5, Hrčka 4,5, Joz. Oborčok 3,5, P. Oborčok 3,5, Riall B. Bystrica - V. Krtíš 18:0, Štrbík 4,5, Gajdoš 4,5, Murgaš 4,5, Tagaj 4,5, Stavbár B. Bystrica - V. Krtíš 17:1, Mihály 4,5, Joz. Oborčok 4,5, Hrčka 4,5, P. Oborčok 3,5, Riall B. Bystrica - Cinobaňa 17:1, Murgaš 4,5, Gajdoš 4,5, Tagaj 4,5, Štrbík 3,5, Revúca - Lokomotíva B. Bystrica 12:6, Slabej 3, Rychecký 2, B. Oborčok 1, Podbrezová - Lokomotíva B. Bystrica 17:1, Plecho 4,5, Spáč 4,5, Lamper 4,5, Fodor 3,5 - Slabej, Podbrezová - Podkonice 16:2, Revúca - Podkonice 17:1, Žiar nad Hronom - Krupina B 13:5, N. Baňa - Doprastav Zvolen 1:17, Žiar nad Hronom - Doprastav Zvolen 12:6, N. Baňa - Krupina B 8:10.
1. Riall 16 16 0 0 234 : 54 48
2. Podbrezová 16 13 1 2 185 : 103 43
3. Stavbár 16 11 1 4 199 : 89 39
4. Revúca 16 9 2 5 173 : 115 36
5. Zvolen 16 10 0 6 160 : 128 36
6. Krupina B 16 9 0 7 145 : 143 34
7. Žiar n/Hr. 16 8 2 6 140 : 148 34
8. Podkonice 16 5 3 8 128 : 160 29
9. Lokomotíva 16 4 2 10 112 : 176 26
10. Cinobaňa 16 2 2 12 81 : 207 22
11. N. Baňa 16 2 1 13 92 : 196 21
12. V. Krtíš 16 0 0 16 65 : 223 16
III. liga
9. dvojkolo: Ľubietová - Revúca B 11:7, Kaščák 4,5, Jób 2,5, Fraňo 2,5, Chnapko 1, Polóny 0,5, Stavbár B. Bystrica B - Podbrezová B 9:9, P. Kováčik 3,5, Barcík 2,5, Sokáč 1,5, Sokáč ml. 1,5 - Dančo 3, Mihok 3, Gregor 2, Droppa 1, Ľubietová - Podbrezová B 8:10, Jób 2,5, Kaščák 2,5, Fraňo, Polóny 1 - Dančo 3, Gregor 2,5, Droppa 2,5, Mihok 2, Stavbár B. Bystrica B - Revúca B 8:10, P. Kováčik 3, Barcík 2,5, Sokáč 1,5, Sokáč ml. 1, Vígľaš - B. Štiavnica 7:11, Utekáč - Žarnovica 9:9, SOUŽ Zvolen - Tornaľa 10:8, B. Štiavnica B - R. Sobota B 9:9, Vígľaš - Žarnovica 6:12, Utekáč - B. Štiavnica 11:7, SOUŽ Zvolen - R. Sobota B 8:10, B. Štiavnica B - Tornaľa 6:12.
1. Tornaľa 16 14 1 1 197 : 91 45
2. SOUŽ ZV 16 11 2 3 182 : 106 40
3. Stavbár C 16 9 3 4 157 : 131 37
4. Utekáč 16 8 4 4 155 : 133 36
5. Podbrezová B 16 8 2 6 154 : 134 34
6. Ľubietová 16 8 1 7 150 : 138 33
7. B. Štiavnica 16 8 1 7 145 : 143 33
8. R. Sobota B 16 7 2 7 138 : 150 32
9. Revúca B 16 4 1 11 115 : 173 25
10. Žarnovica 16 3 2 11 123 : 165 24
11. Vígľaš 16 3 2 11 116 : 172 24
12. B. Štiavnica B 16 1 3 12 96 : 192 21
IV. liga
Nadstavbová časť, skupina o 1. až 8. miesto - 5. kolo: Selce - Lokomotíva B. Bystrica B 4:14, Skaloš 2, Očenáš 1, Hudec 1 - Hirka 4,5, Štefánik 3,5, Dobrík 3,5, Zvara 2,5, Brezno - Ľubietová B 15:3, Macuľa 3,5, Dien 3, Berky 2,5, Gálik 2, 4xW:0 - Polóny 1,5, Chnapko 1, Potančok 0,5, Predajná - Stavbár B. Bystrica C - hrá sa 18. marca, Podkonice B - D. Lehota - hrá sa 12. marca, dohrávka 3. kola: Stavbár B. Bystrica C - Brezno 7:11, P. Kováčik 3,5, Sokáč ml. 2,5, Pejko 1 - Berky 4,5, Gálik 3, Macuľa 2,5, Dien 1.
1. Brezno 20 19 0 1 270 : 90 58
2. Lokom. B 20 17 0 3 274 : 86 54
3. Stavbár C 19 13 1 5 232 : 110 46
4. Ľubietová B 20 12 3 5 207 : 153 46
5. Podkonice B 19 10 5 4 196 : 146 44
6. D. Lehota 19 10 1 8 190 : 152 40
7. Predajná 19 9 2 8 201 : 141 39
8. Selce 20 9 0 11 187 : 173 38
Skupina o 9. až 16. miesto: Medzibrod - Priechod 15:3, Zázrivec 4,5, M. Padúch 3,5, Jur. Padúch 4,5, Fr. Padúch 2,5 - Lacika2, Nemček 1, Predajná B - Selce B 8:10, L. Kuna 3, Kalický 2, Otto 1,5, Vaník 1, Púchy 0,5 - J. Trpka4,5, Rusko 3,5, Puzio 2, Riečka - Cobra B. Bystrica 15:3, Slašťan 4,5, Figuli 4,5, Geregay 3,5, Hríbik 2,5 - Klus st. 2, Šnirc 1, Podbrezová C - Magenta B. Bystrica 6:12, Štefánik 3, Huťková 1, L. Kosec 1, V. Kosec 1 - Janikovič 4,5, Chaban 3,5, Molnár 2,5, Mojžiš 1,5.
9. Magenta 19 12 0 7 195 : 147 43
10. Riečka 19 11 1 7 199 : 143 42
11. Podbrezová C 20 8 1 11 166 : 194 37
12. Medzibrod 20 8 0 12 152 : 208 36
13. Cobra 20 4 0 16 114 : 246 28
14. Priechod 20 3 1 16 96 : 264 27
15. Predajná B 20 2 0 18 76 : 284 24
16. Selce B 20 2 1 17 71 : 289 23
Ivan Sokáč