Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

STREDOSLOVENSKÁ HOKEJOVÁ DIVÍZIA

Líder zakopol aj na svojom ľade

Magnezit Revúca - ŠK Sokol Telgárt 0:6 (0:2, 0:1, 0:3), góly: 6. a 58. Macúšek, 32. a 53. Valigura, 6. Pacák, 54. Milan Černák, vylúčení 6:11, Šifra (Telgárt) 10 min., presilovky 0:0, oslabenia 0:1. Pred 150 divákmi rozhodoval Mráz. HK ŠK SOKOL: Dubaj - Kosek, Kožuch, Šifra, Milan Lunter, Vikarský, Dilong - Macúšek, Pacák, Čevela - Jasenka, Valigura, Polovka - Marek Černák, Milan Černák, Pavol Černák.

Horehronci na zápas 12. kola nastupovali s obavami, pretože to boli aj Revúčania, ktorí im dokázali v prvej polovici zobrať body. Telgártu však vyšiel úvod zápasu, keď zaznamenal dva rýchle góly. Skóre otvoril v 6. min. Macúšek po samostatnom prieniku a v tej istej minúte Pacák po finálnej prihrávke Macúška upravil na 0:2. Druhá tretina mala byť pre domácich prelomovou, ale hostia prakticky viac zohrievali trestnú lavicu. Na konte mali až 22 trestných minút, kým domáci len osem, čo prinieslo do ich radov jednak nespokojnosť s výkonom rozhodcu a taktiež nervozitu. V týchto chvíľach však hostí podržal gólman Dubaj, ktorý zlikvidoval všetky strely. V 32. min. po peknej kombinačnej akcii druhehj formácie Valigura v oslabení zvýšil. V tretej tretine, keď domáci odpadli aj kondične, hostia pridali ďalšie góly. Posledné slovo patrilo Macúškovi, ktorý po samostatnej akcii nedal inak dobre chytajúcemu Romanovi Urdovi žiadnu šancu. Telgárt týmto víťazstvom natiahol sériu bez prehry o ďalší úspešný zápas.

HC Stavoúnia Lučenec - HK Sport Team Brezno 6:7 (2:2, 2:1, 2:4), góly: 8. 33. a 58. Janov, 9. Bádi, 25. Gaňa, 54. Kováč - 20. a 47. Makový, 24. a 46. Bauer, 41. a 42. Gašpar, 14. Jablonský, vylúčení 4:8 na 2 min., Janov - Jablonský 10 min. Pred 100 divákmi rozhodoval Babeliak. SPORT TEAM: Martin Daxner - Pav. Daxner, Gregor, Muránsky, Múka, Gábor - Lamač, Makový, Jerguš - Jablonský, Gašpar, Hálka - Jurina, Bauer, Šimko.

Líder súťaže druhýkrát po sebe utrpel smoliarskú prehru o jeden gól, tentoraz na svojom ľade. V prvej a druhej tretine mali pritom domáci lepší nástup. Hosťom sa v závere prvej tretiny podarilo vyrovnať a bez šance neboli aj po druhej časti hry. Brezno sa o definitívny zvrat postaralo tromi rýchlymi gólmi a na tabuli svietilo už 4:7. Domáci znížili na 6:7, hrali aj power-play, ale bez gólového efektu.

1. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  2. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  3. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  4. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  5. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  6. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  7. Hygge ako životný štýl
  8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 999

Mesto Brezno cez víkend zriadilo 20 odberných miest, k dispozícii bola aj mobilná jednotka. Na testovaní sa v sobotu zúčastnilo 5267 ľudí, z toho 30 bolo pozitívnych, v nedeľu 2904, 29 bolo pozitívnych.