Extraliga juniorov, nadstavbová časť o extraligu, 1. kolo: B. Bystrica - Žilina 4:0 (0:0, 2:0, 2:0), góly B. Bystrice: Michálek, Dobrík, Tomek, Longauer, ostatné výsledky: Dubnica - Senica 7:1, Prešov - P. Bystrica 6:2, Prievidza - Trnava 2:0, Piešťany - Topoľčany 4:1.
1. Dubnica 1 1 0 0 7 : 1 2
2. B. Bystrica 1 1 0 0 4 : 0 2
3. Prešov 1 1 0 0 6 : 2 2
4. Piešťany 1 1 0 0 4 : 1 2
5. Prievidza 1 1 0 0 2 : 0 2
6. Trnava 1 0 0 1 0 : 2 0
7. Topoľčany 1 0 0 1 1 : 4 0
8. P. Bystrica 1 0 0 1 2 : 6 0
9. Žilina 1 0 0 1 0 : 4 0
10. Senica 1 0 0 1 1 : 7 0
Extraliga dorastencov, nadstavbová časť o extraligu, 1. kolo: Dubnica - B. Bystrica 5:2 (3:0, 0:0, 2:2), góly B. Bystrice: A. Pitschman, Jackuliak, ostatné výsledky: Nitra - P. Bystrica 6:0, Topoľčany - Žilina 5:1, Trnava - Prievidza 5:2, 2. kolo: Trnava - B. Bystrica 2:3 (2:0, 0:2, 0:1), góly B. Bystrice: Matuška, I. Paško, Konečný, ostatné výsledky: Nitra - Žilina 7:2, Topoľčany - P. Bystrica 3:4, Dubnica - Prievidza 1:7, Prešov - L. Mikuláš 4:2.
1. Nitra 2 2 0 0 13 : 2 4
2. Topoľčany 2 1 0 1 8 : 5 2
3. Trnava 2 1 0 1 7 : 5 2
4. Prievidza 2 1 0 1 9 : 8 2
5. Dubnica 2 1 0 1 6 : 9 2
6. B. Bystrica 2 1 0 1 5 : 7 2
7. P. Bystrica 2 1 0 1 4 : 9 2
8. Žilina 2 0 0 2 3 : 12 0
II. liga dorastencov, 8. kolo: Brezno - R. Sobota 5:1 (1:0, 2:0, 2:1), góly Brezna: Dubecký 2, Richter, Pastva, Vetrák.
Starší žiaci, I. liga - 9. ŠHT, 23. kolo: B. Bystrica - Detva 3:1 (0:0, 1:0, 2:1), góly B. Bystrice: Huťka, Jančiar, Tonkovič, ostatné výsledky: Zvolen - D. Kubín 6:2, Dubnica - P. Bystrica 1:5, L. Mikuláš - Prievidza 9:1.
1. B. Bystrica 23 19 2 2 123 : 50 40
2. Zvolen 23 19 1 3 110 : 41 39
3. Martin 23 16 3 4 126 : 67 35
4. Žilina 23 12 4 7 95 : 71 28
5. L. Mikuláš 23 11 3 9 95 : 78 25
6. P. Bystrica 23 9 3 11 76 : 82 21
7. Dubnica 23 8 0 15 58 : 102 16
8. Detva 23 4 3 16 50 : 105 11
9. Prievidza 23 4 1 18 50 : 123 9
10. D. Kubín 23 2 2 19 51 : 115 6
Starší žiaci, I. liga - 8. ŠHT, 23. kolo: B. Bystrica - Detva 3:5 (1:1, 1:0, 2:3), góly B. Bystrice: Trnka, Čársky, Kollár, ostatné výsledky: Zvolen - D. Kubín 4:2, Dubnica - P. Bystrica 5:3, , L. Mikuláš - Prievidza 10:0.
1. L. Mikuláš 23 18 3 2 144 : 48 39
2. Zvolen 23 14 6 3 129 : 98 34
3. Dubnica 23 16 1 6 134 : 83 33
4. Martin 23 15 0 8 103 : 62 30
5. Detva 23 12 1 10 90 : 79 25
6. P. Bystrica 23 10 4 9 111 : 110 24
7. Žilina 23 10 2 11 62 : 80 22
8. B. Bystrica 23 7 1 15 70 : 97 15
9. Prievidza 23 3 0 20 45 : 134 6
10. D. Kubín 23 0 2 21 48 : 165 2
II. liga starších žiakov, 9. kolo: T. Teplice - MŠK VTJ Brezno 9:3.
Mladší žiaci, I. liga - 7. ŠHT, 23. kolo: Detva - B. Bystrica 2:8 (0:2, 1:4, 1:2), góly B. Bystrice: Sýkora 4, Telúch, Ivan, Daniš, Lamper, ostatné výsledky: D. Kubín - Zvolen 3:2, Žilina - Martin 5:4, P. Bystrica - Dubnica 6:3, Prievidza - L. Mikuláš 3:3.
1. Žilina 23 16 5 2 101 : 50 37
2. B. Bystrica 23 14 5 4 96 : 62 33
3. Martin 23 14 1 8 129 : 82 29
4. Dubnica 23 13 1 9 119 : 85 27
5. Zvolen 23 11 4 8 100 : 61 26
6. L. Mikuláš 23 12 2 9 106 : 80 26
7. P. Bystrica 23 10 5 8 101 : 85 25
8. Prievidza 23 7 1 15 92 : 109 15
9. D. Kubín 23 5 0 18 52 : 139 10
10. Detva 23 1 0 22 27 : 170 2
Mladší žiaci, I. liga - 6. ŠHT, 23. kolo: Detva - B. Bystrica 1:0 (0:0, 0:0, 1:0), ostatné výsledky: D. Kubín - Zvolen 3:4, Žilina - Martin 2:1, P. Bystrica - Dubnica 1:6, Prievidza - L. Mikuláš 6:6.
1. Zvolen 23 18 3 2 126 : 44 39
2. L. Mikuláš 23 16 4 3 158 : 70 36
3. P. Bystrica 23 17 0 6 111 : 60 34
4. B. Bystrica 23 12 2 9 104 : 77 26
5. Martin 23 12 2 9 113 : 91 26
6. Žilina 23 12 1 10 88 : 64 25
7. Dubnica 23 11 0 12 129 : 99 22
8. Detva 23 5 1 17 48 : 127 11
9. Prievidza 23 3 1 19 71 : 139 7
10. D. Kubín 23 2 0 21 31 : 208 4
II. liga mladších žiakov, 9. kolo: T. Teplice - MŠK VTJ Brezno 7:7.
Stredoslovenská divízia prípraviek - 15. kolo, 5. ročník: B. Bystrica - Ružomberok 6:6 (2:2, 4:1, 0:3), góly B. Bystrice: Matuška 2, Tatarka, Dolník, Perla, Slivka, 4. ročník: B. Bystrica - Ružomberok 26:7, najviac bodov B. Bystrice: Leško 10, Laubert 5.
(šil, sita)