Extraliga juniorov, 29. kolo: B. Bystrica - Poprad 3:6 (0:3, 1:2, 2:1), góly B. Bystrice: Bača, Michálek, Longauer, 30. kolo: B. Bystrica - Trenčín 2:2 (2:2, 0:0, 0:0), góly B. Bystrice: Longauer, Bača.
II. liga dorastencov, 7. kolo: Partizánske - MŠK VTJ Brezno 5:5 (2:1, 2:2, 1:2), góly Brezna: Dubecký 3, Richter, Šajgalík, ostatné výsledky: Lučenec - Žiar 5:7, Žilina B - R. Sobota 7:2.
1. Žilina B 7 6 0 1 67 : 10 12
2. Brezno 7 5 1 1 39 : 25 11
3. R. Sobota 6 5 0 1 26 : 15 10
4. Partizánske 7 3 1 3 38 : 27 7
5. T. Teplice 6 3 0 3 24 : 24 6
6. Žiar 7 2 0 5 23 : 62 4
7. Lučenec 7 1 0 6 26 : 55 2
8. Ružomberok 5 0 0 5 14 : 39 0
Program 8. kola, piatok 17. januára: Brezno - R. Sobota (18.00).
I. liga starších žiakov - 9. ŠHT, 19. kolo: Dubnica - B. Bystrica 1:4 (1:2, 0:1, 0:1), Mateček, Češík, Rapčan, Lapin, 20. kolo: D. Kubín - B. Bystrica 1:3 (0:1, 1:0, 0:2), Tonkovič, Jančiar, Lapin, 21. kolo: B. Bystrica - L. Mikuláš 9:5 (1:1, 4:2, 4:2), Laubert 2, Mateček, Kucharík, Češík, Bais, Huťka, Babic, Rapčan, 22. kolo: Prievidza - B. Bystrica 0:5 (0:3, 0:0, 0:2), Rapčan 3, Tonkovič, Laubert, ostatné výsledky 22. kola: D. Kubín - L. Mikuláš 2:3, Detva - Dubnica 3:2, P. Bystrica - Martin 2:5.
1. B. Bystrica 22 18 2 2 120 : 49 38
2. Zvolen 22 18 1 3 104 : 39 37
3. Martin 23 16 3 4 126 : 67 35
4. Žilina 23 12 4 7 95 : 71 28
5. L. Mikuláš 22 10 3 9 86 : 77 23
6. P. Bystrica 22 8 3 11 71 : 81 19
7. Dubnica 22 8 0 14 57 : 97 16
8. Detva 22 4 3 15 49 : 102 11
9. Prievidza 22 4 1 17 49 : 114 9
10. D. Kubín 22 2 2 18 49 : 109 6
I. liga starších žiakov - 8. ŠHT, 19. kolo: Dubnica - B. Bystrica 7:1 (4:0, 0:1, 3:0), Chmúra, 20. kolo: D. Kubín - B. Bystrica 0:3 (0:0, 0:2, 0:1), Šimšík, Číž, R. Ivan, 21. kolo: B. Bystrica - L. Mikuláš 2:5 (0:1, 1:3, 1:1), Trnka 2, 22. kolo: Prievidza - B. Bystrica 1:4 (0:0, 1:3, 0:1), Trnka 2, Číž, Pitter, ostatné výsledky 22. kola: D. Kubín - L. Mikuláš 1:9, Detva - Dubnica 3:4, P. Bystrica - Martin 2:6.
1. L. Mikuláš 22 17 3 2 134 : 48 37
2. Zvolen 22 13 6 3 125 : 76 32
3. Dubnica 22 15 1 6 129 : 80 31
4. Martin 23 15 0; 8 103 : 62 30
5. P. Bystrica 22 10 4 8 108 : 105 24
6. Detva 22 11 1 10 85 : 76 23
7. Žilina 23 10 2 11 62 : 80 22
8. B. Bystrica 22 7 1 14 67 : 92 15
9. Prievidza 22 3 0 19 45 : 124 6
10. D. Kubín 22 0 2 20 46 : 161 2
Program 23. kola, sobota 18. januára: B. Bystrica - Detva (9.00 a 11.30).
II. liga starších žiakov, 8. kolo: Žiar - MŠK VTJ Brezno 14:1 (4:0, 5:1, 5:0), Zázrivec, ostatné výsledky: Ružomberok - Rožňava 5:6, Revúca - R. Sobota 1:7, T. Teplice - Lučenec 13:4.
1. R. Sobota 8 7 1 0 62 : 23 15
2. Lučenec 8 5 1 2 36 : 42 11
3. Žiar 8 4 2 2 49 : 37 10
4. Rožňava 8 4 1 3 52 : 29 9
5. T. Teplice 7 3 1 3 43 : 38 7
6. Brezno 8 2 2 4 40 : 49 6
7. Revúca 8 1 1 6 25 : 59 3
8. Ružomberok 7 0 1 6 32 : 62 1
I. liga mladších žiakov, 22. kolo - 7. ŠHT: L. Mikuláš - D. Kubín 5:4, B. Bystrica - Prievidza 5:3, Dubnica - Detva 5:1, Martin - P. Bystrica 2:7, Zvolen - Žilina 4:2.
1. Žilina 22 15 5 2 96 : 46 35
2. B. Bystrica 22 13 5 4 88 : 60 31
3. Martin 22 14 1 7 125 : 77 29
4. Dubnica 22 13 1 8 116 : 79 27
5. Zvolen 22 11 4 7 98 : 58 26
6. L. Mikuláš 22 12 1 9 103 : 77 25
7. P. Bystrica 22 9 5 8 95 : 82 23
8. Prievidza 22 7 0 15 89 : 106 14
9. D. Kubín 22 4 0 18 49 : 137 8
10. Detva 22 1 0 21 25 : 162 2
I. liga mladších žiakov, 22. kolo - 6. ŠHT: L. Mikuláš - D. Kubín 17:2, B. Bystrica - Prievidza 7:6, Dubnica - Detva 5:2, Martin - P. Bystrica 2:1, Zvolen - Žilina 3:2.
1. Zvolen 22 17 3 2 122 : 41 37
2. L. Mikuláš 22 16 3 3 152 : 64 35
3. P. Bystrica 22 17 0 5 109 : 53 34
4. B. Bystrica 22 12 2 8 104 : 76 26
5. Martin 22 12 2 8 111 : 88 26
6. Žilina 22 11 1 10 86 : 63 23
7. Dubnica 22 10 0 12 123 : 98 20
8. Detva 22 4 1 17 47 : 127 9
9. Prievidza 22 3 0 19 65 : 133 6
10. D. Kubín 22 2 0 20 28 : 204 4
II. liga mladších žiakov, 8. kolo: Žiar - MŠK VTJ Brezno 4:1 (1:0, 1:0, 2:1), Šajgal, ostatné výsledky: T. Teplice - Lučenec 5:5.
1. R. Sobota 5 4 1 0 53 : 12 9
2. Lučenec 6 3 2 1 48 : 22 8
3. Žiar 5 3 1 1 36 : 18 7
4. Brezno 6 1 2 3 33 : 19 4
5. T. Teplice 5 1 2 2 36 : 24 4
6. Rožňava 5 0 0 5 4 : 115 0
Stredoslovenská divízia prípraviek - 14. kolo: 5. ročník: Zvolen B - B. Bystrica B 14:2, Tatíček, Mačucha, 4. ročník: Zvolen - B. Bystrica 10:3, Kozák, Kozubiak, Sabaka.
Program 15. kola, nedeľa 19. januára: B. Bystrica - Ružomberok (od 9.00).
(šil, mi)