FUTBAL
II. liga starších dorastencov, 10. kolo: Radvaň - Čadca 1:1 (1:0), Tomčík (z 11 m), B. Bystrica B - Lokomotíva Košice 5:1 (3:0).
II. liga mladších dorastencov, 10. kolo: Radvaň - Čadca 1:0 (1:0), Lupták, B. Bystrica B - Lokomotíva Košice 0:0.
III. liga starších dorastencov, 11. kolo: Dudince - Brezno odložené, L. Mikuláš - Radvaň B 4:2, Istebné - Dubová 1:3 (1:1), Malček, Dibdiak, Molnár, Podbrezová - Podlavice odložené.
III. liga mladších dorastencov, 11. kolo: Dudince - Brezno odložené, L. Mikuláš - Radvaň B 1:1, Istebné - Dubová 0:2 (0:1), Kováč, Homola, Podbrezová - Podlavice odložené.
IV. liga dorast, 11. kolo: Poltár - Kremnička 2:1 (2:0), Rozim, Divín - Selce 3:0, Sásová - Revúca 1:4.
V. liga dorast, 11. kolo: Kremnica - Č. Balog 0:1 (0:0), Harmanec - B. Štiavnica 0:1 (0:0), H. Nemce - Sl. Ľupča 0:7, A. Majer 2 Oravec 2, Debnár, Marián Lakomčík, Martin Lakomčík.
I. trieda dorast, 11. kolo: Jakub - Malachov 1:3 (1:2), I. Bulík - Orel 3.
I. liga starších a mladších žiakov, 10. kolo: B. Bystrica - Podlavice odložené,
Podbrezová - Martin odložené
II. liga starších žiakov, 11. kolo: Dubová - Č. Balog 0:1 (0:0), Kováčik, Hriňová - Podbrezová B 1:1 (1:0), Veľký.
II. liga mladších žiakov, 11. kolo: Dubová - Č. Balog 1:3 (0:1), Púchy - J. Kvietok 2, M. Muránsky, Hriňová - Podbrezová B 0:1 (0:1), Suja.
III. liga starších žiakov, 9. kolo:Savon B. Bystrica - Selce 2:0 (0:0), Cimerman, Predajniansky, Podlavice B - T. Teplice 5:0 (3:0), Smejkal 4, Parobok, Heľpa - Sl. Ľupča 2:0.
III. liga mladších žiakov, 9. kolo: Savon B. Bystrica - Selce 8:0, Kosák 3, Chovan 2, Willweber, Géci, Mikula, Podlavice B - T. Teplice 5:0 (3:0), Konder 2, Milčík, Krajčír, Svitek, Heľpa - Sl. Ľupča 3:0.
IV. liga žiaci, 9. kolo: Š. Bane - Harmanec 5:0 (3:0).
I. trieda žiaci - 7 . kolo: Malachov - Dukla C odložené, Savon B - Priechod 7:0, Berec 2, Plavec 3, Predajniansky.
Ml. žiaci - 7 . kolo: Jupie C - Podbrezová D odložené, Malachov - Podbrezová odložené.
BASKETBAL
I. DL juniorky, 4. kolo: AGM B. Bystrica - Šamorín 128:29 (60:16), Dobrá 23, Púchyová 17 (najviac bodov za B. Bystricu), UMB B. Bystrica - Ružomberok 70:60 (30:44), Čarnoká 24, Vajsová 16, 5. kolo: AGM B. Bystrica - Ružomberok 76:98 (40:43), Šubová 16, Kolárová 15, UMB B. Bystrica - Šamorín 83:27 (40:11), Gálová 24, Kolkusová 15.
Ml. žiačky, krajské majstrovstvá: AGM B. Bystrica - Handlová 47:49 a 38:46.
St. minižiačky, krajské majstrovstvá: ŠBK Handlová - UMB B. Bystrica 7:77 (4:44) a 7:56 (3:18), Makónyová 15, Pavelová 14, Kubišová 12 resp. Cimbová 10, Makónyová 8, Pavelová 8, Šiandorová 8.
Ml. minižiačky, krajské majstrovstvá: UMB B. Bystrica B - AGM B. Bystrica 35:4 a 53:0, AGM C - AGM B 14:47 a 22:36.
HÁDZANÁ
I. liga ml. dorasteniek, 6. kolo: Vranov - ŠKP B. Bystrica 5:27 (2:15), Styková 7, Minariková 5, Cabanová 4.
Staršie žiačky, krajské majstrovstvá: Revúca - ŠKP B. Bystrica 10:10 (6:6), Kmeťová 6.
Mladšie žiačky, krajské majstrovstvá: Revúca A - ŠKP B. Bystrica 8:26 (4:14), Hamšíková 8, Čajková 6, Revúca B - ŠKP B. Bystrica 1:16 (1:4), Čajková 3, Medveďová 3.
HOKEJ
Extraliga juniorov, 9. kolo: L. Mikuláš - B. Bystrica 5:2 (2:0, 1:1, 2:1), Ondreička, I. Paško, 10. kolo: B. Bystrica - Skalica 2:0 (1:0, 1:0, 0:0), P. Babic, Zifčák.
Extraliga dorastencov, 9. kolo: B. Bystrica - Košice 2:5 (0:3, 1:2, 1:0), Matuška, Lunter, 10. kolo: B. Bystrica - Prešov 2:5 (0:1, 2:1, 0:3), I. Paško, A. Paško.
I. liga starších žiakov - 7. kolo - 9. ŠHT: B. Bystrica - Žilina 4:4 (1:1, 1:3, 2:0), Laubert, Češík, Kucharík, Rapčan, 8. ŠHT: B. Bystrica - Žilina 1:4 (1:1, 0:2, 0:1), Kukučka
I. liga mladších žiakov - 7. kolo - 7. ŠHT: Žilina - B. Bystrica 3:0 (2:0, 1:0, 0:0),
6. ŠHT: Žilina - B. Bystrica 3:7 (0:1, 1:1, 2:5), Slaný 2, Krahulec 2, Šišmiš, Kňaze, Pinka.
(šil, hck)