Hrdinom 10. kola obľúbenej tipovacej ligy Smer Magazínu sa stal Pavel Gašpar z Banskej Bystrice, ktorý ako jediný uhádol až deväť zápasov. Stal sa víťazom kola a môže sa tešiť na hodnotnú knihu. V desaťzápasovej ponuke ho ,,zradil" iba jeden výsledok - prehra Čierneho Balogu s Dobrou Nivou. Na čele priebežného poradia sme nezaznamenali žiadnu zmenu, naďalej je najvyššie Ľubietovčan Zdeno Urva s jednobodovým náskokom pred Pavlom Ondíkom.
Správne výsledky 10. kola: Topoľčany - Podbrezová 0:0 (0), Bytča - Kremnička 1:0 (1), Revúca - B. Bystrica B 5:1 (1), Brusno - Kalinovo 3:1 (1), Priechod - D. Hámre 9:1 (1), Č. Balog - D. Niva 1:2 (2) Sásová - Podlavice 6:1 (1), Badín - Podkonice 1:1 (0), Hiadeľ - Hronsek 3:1 (1), Telgárt - Závadka 3:5 (2).
LIGA MAJSTROV
1. Zdeno Urva Ľubietová 61
2. Pavol Ondík Šalková 60
3. Peter Piar B. Bystrica 59
4. Vladimír Makovník Hronec 58
5. Daniel Čunderlík B. Bystrica 57
6. Darina Dzúriková Králiky 57
7. Ľudovít Sedílek Tajov 57
8. Michal Lepieš B. Bystrica 57
9. Dušan Magura Šumiac 56
10. Ivan Majer Strelníky 56
EXTRALIGA
11. Ján Kozička Brezno 56
12. Ján Lukačovič B. Bystrica 56
13. Jozef Čermák Tajov 56
14. Jozef Valent Rakytovce 56
15. Juraj Matejka B. Bystrica 56
16. Michal Trnavský P. Polhora 56
17. Alexandra Sendecká Sl. Ľupča 55
18. Henrich Gašperan Braväcovo 55
19. Jaroslav Ivančák Malachov 55
20. Jaroslav Vacula B. Bystrica 55
I. LIGA
21. Kamil Očenáš Brezno 55
22. Ladislav Lenčo Valaská 55
23. Marek Jobko B. Bystrica 55
24. Martin Kučera B. Bystrica 55
25. Milan Krupa ml. Michalová 55
26. Ondrej Cheban Selce 55
27. Patrik Müller Brezno 55
28. Pavel Gašpar B. Bystrica 55
29. Peter Pinka Oravce 55
30. Peter Šišiak Lučatín 55
II. LIGA
31. Tomáš Kolofík B. Bystrica 55
32. Igor Gregor Harmanec 54
33. Ján Harvanka Polomka 54
34. Ján Lakanda Pohorelá 54
35. Ján Molent Bacúch 54
36. Juraj Žigo ml. B. Bystrica 54
37. Ľubomír Lehocký Brezno 54
38. Ľudovít Schreiber B. Bystrica 54
39. Milan Meinhart B. Bystrica 54
40. Miška Brzulová B. Bystrica 54
III. LIGA
41. Tibor Švagerko Šumiac 54
42. Zuzana Chabanová B. Bystrica 54
43. Beáta Kováčiková B. Bystrica 53
44. František Pôbiš Braväcovo 53
45. Ivan Bulla B. Bystrica 53
46. Ján Murgaš Tajov 53
47. Jozef Caban Selce 53
48. Jozef Piliar B. Bystrica 53
49. Juraj Paulovič Hronec 53
50. Juraj Žigo st. Tajov 53
IV. LIGA
51. Lukáš Gregor Harmanec 53
52. Marek Makóny Hronsek 53
53. Marián Kuchár B. Bystrica 53
54. Mário Gašperan Braväcovo 53
55. Matúš Holécy Sl. Ľupča 53
56. Michal Miklovič Brezno 53
57. Milan Palavucha B. Bystrica 53
58. Miroslav Giertl Č. Balog 53
59. Miroslav Riečan B. Bystrica 53
60. Pavol Svetlík Medzibrod 53
V. LIGA
61. Vojtech Makovník B. Bystrica 53
62. Dezider Bulla Donovaly 52
63. Dušan Mesiar Strelníky 52
64. Ivan Gálus Malachov 52
65. Ivan Vigaš Harmanec 52
66. Ivana Slašťanová B. Bystrica 52
67. Ján Dvorský B. Bystrica 52
68. Ján Krajník B. Bystrica 52
69. Ján Mojžita B. Bystrica 52
70. Ján Parašín Brezno 52
VI. LIGA
71. Ján Piar B. Bystrica 52
72. Ján Pinka Oravce 52
73. Ján Smatana Selce 52
74. Ján Solivajs B. Bystrica 52
75. Jozef Baláž B. Bystrica 52
76. Jozef Cvajniga B. Bystrica 52
77. Lukáš Rakyta Priechod 52
78. Marián Mojžiš Brezno 52
79. Milan Karcely Dubová 52
80. Milan Koštial H. Lehota 52
VII. LIGA
81. Milan Krajic Sl. Ľupča 52
82. Milan Vraniak Beňuš 52
83. Miroslav Majer ml. Sl. Ľupča 52
84. Pavel Caban Č. Balog 52
85. Pavel Homola B. Bystrica 52
86. Peter Ďuriš D. Lehota 52
87. Stanislav Bulla Polomka 52
88. Tomáš Dzaúrik B. Bystrica 52
89. Viliam Jazbec B. Bystrica 52
90. Vladimír Chaban B. Bystrica 52
91. Vladimír Paučík Šumiac 52
Čakatelia na postup
51 bodov - _Anton Tŕnik_, Osrblie, _Benjamín Strmeň_, St. Hory, _Eva Murgašová_, Tajov, _Ján Bukvaj_, Šalková, _Ján Kapustík_, B. Bystrica, _Ján Ľupták_, Braväcovo, _Ján Obrtanec_, Šumiac, _Jaroslav Kupec_, Predajná, _Jozef Záhurák_, Hronec, _Juraj Majer_, Sl. Ľupča, _Milan Gregor_, Medzibrod, _Milan Hrbáň_, Beňuš, _Milan Patráš_, B. Bystrica, _Milan Potkány_, Č. Balog, _Miloslav Nemčok_, D. Harmanec, _Miroslav Majer st._, Sl. Ľupča, _Peter Haviar_, B. Bystrica, _Vladimír Kovalík_, B. Bystrica
50 - _Danuta Barnáková_, Brezno, _Helena Murgašová_, Harmanec, _Ivan Danek_, Nemecká, _Ján Bomba_, Šumiac, _Ján Čunderlík_, B. Bystrica, _Ján Huňa_, Brezno, _Jaroslav Klinec_, Nemecká, _Jozef Pastorek_, Šalková, _Ľubomír Šinger_, P. Polhora, _Matej Dlhoš_, Králiky, _Matúš Vajda_, Priechod, _Miroslav Hrudál_, Valaská, _Pavol Popper_, Brezno, _Risto Christov_, B. Bystrica, _Roman Komora_, B. Bystrica, _Vladimír Necpal_, Malachov
49 - _Andrea Hrnčiarová_, B. Bystrica, _František Jantoš_, B. Bystrica, _Ján Mišány_, Strelníky, _Jaroslav Faško_, Brezno, _Jaroslav Teliar_, B. Bystrica, _Július Obrcian_, B. Bystrica, _Ľubomír Miartuš_, Donovaly, _Milan Fronek_, B. Bystrica, _Miroslav Rozim_, B. Bystrica, _Pavel Dropčo_, B. Bystrica, _Štefan Tešlár_, Poniky, _Vlado Túry_, Selce
48 - _Daniel Pavlík_, Sl. Ľupča, _Dominik Škubák_, B. Bystrica, _Igor Melcer_, B. Bystrica, _Ivan Citterberg_, Beňuš, _Ján Caban_, Č. Balog, _Ján Chrastina_, Nemce, _ Ján Šperka_, Šumiac, _Július Paulovič_, Hronec, _Lenka Hrbáňová_, Beňuš, _Ľubomír Bulla_, Sl. Ľupča, _Ľuboš Mistrík_, B. Bystrica, _Ľudovít Kubiš_, Lom n. Rimavicou, _Marek Ďuriš_, P. Polhora, _Milan Krajči_, B. Bystrica, _Miroslav Cheban_, Selce, _Peter Štulrajter_, B. Bystrica, _Roman Kohút_, Polomka, _Slavomír Baláž_, B. Bystrica, _Tibor Stančík_, Brezno, _Vladimír Čupka_, Šumiac
47 - _Baltazár Laca_, Žiar n. Hr., _Dušan Holko_, Brezno, _Igor Roštár_, Beňuš, _Ján Molota ml._, Sl. Ľupča, _Jaroslav Pohorelec_, Závadka n. Hr., _Jozef Petro_, Podbrezová, _Juraj Stoklasa_, Brezno, _Ľubomír Gregor_, Priechod, _Michal Čunderlík_, Baláže, _Miroslav Očenáš_, Brezno, _Miroslav Ondriška_, B. Bystrica, _Miroslava Slašťanová_, Harmanec, _Pavel Blaško_, Badín, _Peter Jančiar_, B. Bystrica, _Peter Pelc_, Poniky, _Robo Piatrik_, B. Bystrica, _Stanislav Debnár_, B. Bystrica, _Tomáš Bačík_, Šalková
46 - _Amália Potkányová_, Č. Balog, _Ján Slabey_, Brezno, _Július Prukner_, Brezno, _Marek Meľo_, Brezno, _Marián Bystriansky_, Brezno, _Miroslav Bulla_, Sl. Ľupča, _Oľga Murgašová_, B. Bystrica, _Peter Chriašteľ_, Sl. Ľupča, _Vladimír Giertl_, Dubová, _Vladimír Ridzoň_, Hronec
45 - _Anna Luptáková_, Selce, _Ján Hraško_, Medzibrod, _Ján Meľo_, Šumiac, _Jozef Vrba_, B. Bystrica, _Martina Krnáčová_, B. Bystrica, _Milan Babjak_, B. Bystrica, _Pavol Vrábeľ_, Lučatín, _Peter Fellner_, Ľubietová, _Rastislav Bakoš_, Šalková, _Richard Biely_, Tajov, _Stanislav Murgaš ml._, B. Bystrica, _Tomáš Murgaš_, Harmanec, _Tomáš Túry_, Selce
44 - _Andrej Palágyi_, B. Bystrica, _Ivan Ábelovský_, Šalková, _Ján Mláka_, B. Bystrica, _Jana Kosková_, Badín, _Jaroslav Spišiak_, B. Bystrica, _Jozef Huťka_, Medzibrod, _Marek Ševčák_, Šumiac, _Martin Bobok_, Lučatín, _Milan Štubňa_, B. Bystrica, _Pavel Lepieš_, B. Bystrica, _Pavol Žabka_, Tajov, _Peter Koska_, Badín, _Stanislav Riša ml._, B. Bystrica
43 - _Jaroslav Dolinaj_, B. Bystrica, _Jozef Masaryk_, Badín, _Katarína Mikulová_, B. Bystrica, _Matej Bystriansky_, Brezno, _Veronika Dropčová_, B. Bystrica
42 - _Dušan Balon_, B. Bystrica, _Ján Libič_, B. Bystrica, _Ján Trajteľ_, Brezno, _Juraj Mekel_, Telgárt, _Ladislav Hölc_, B. Bystrica, _Marek Čanecký_, B. Bystrica, _Viktor Urgela_, Králiky, _Vladimír Záň_, Zvolen
41 - _Ivan Purgat_, B. Bystrica, _Ján Libjak_, B. Bystrica, _Martin Chamko_, B. Bystrica
40 - _Daniel Schön_, Č. Balog, _Ján Antošík_, Vlkanová, _Jana Beňová_, B. Bystrica, _Jaroslav Danielič_, Podbrezová, _Maco Oravec_, H. Pršany, _Marián Zlatohlavý_, Brezno, _Michal Valko_, B. Bystrica, _Peter Vágner_, B. Bystrica, _Stanislav Pindiak_, Tisovec
39 - _Elena Glöcknerová_, B. Bystrica, _Pavol Sobota_, B. Bystrica, _Roman Veszelei_, Jakub, _Štefan Villant_, Badín, _Tomáš Senček_, Dubová
38 - _Anna Figlušová_, Č. Balog, _Jana Bakošová_, Šalková, _Ľuba Molotová_, Sl. Ľupča, _Mikuláš Čupka st._, Šumiac, _Milan Ďuriš_, Brezno, _Peter Kosec_, B. Bystrica
37 - _Ján Očenáš_, Selce, _Jozef Kočan_, B. Bystrica, _Matúš Turňa_, Č. Balog
36 - _Peter Vozár_, H. Pršany, _Terézia Patrášová_, B. Bystrica
35 - _Ján Mak_, Heľpa, _Jozef Giertli_, Č. Balog
34 - _Alica Bušovská_, B. Bystrica, _Ján Michálek_, B. Bystrica, _Magda Dropčová_, B. Bystrica
33 - _Jozef Ridzoň_, Brezno, _Jozef Strečok_, Selce, _Martin Ronec_, B. Bystrica, _Rudolf Riečan_, Ľubietová
32 - _Miroslav Pecník ml._, B. Bystrica
31 - _Marián Majer_, Ľubietová, _Milan Petráň_, Riečka, _Vladimír Dropčo_, B. Bystrica
29 - _Anton Mydlo_, Harmanec, _Ľubomír Pinter_, B. Bystrica, _Miroslav Malega_, Valaská, _Vladimír Lovás_, B. Bystrica
28 - _Dušan Mazúch_, B. Bystrica
27 - _Janka Benčíková_, Brezno, _Vojtech Slašťan_, Sl. Ľupča
26 - _Igor Hraško_, Poniky, _Ján Kubiš_, Malachov, _Miroslav Medveď_, Brezno
25 - _Ivan Golembiovský_, B. Bystrica, _Mikuláš Čupka ml._, Šumiac, _Milan Boháčik_, Tisovec, _Miroslav Makovník_, Valaská, _Paľo Kochan_, Braväcovo, _Vladimír Veljačik_, B. Bystrica
24 - _Jaroslav Vajda_, B. Bystrica23 - _Pavol Turňa_, Brezno
22 - _Jozef Pupiš_, Heľpa, _Pavol Švantner_, Brezno, _Zuzana Pařenicová_, B. Bystrica
21 - _David Bajs_, B. Bystrica, _Ivan Kováč_, Povrazník
20 - _Igor Vodecký_, B. Bystrica
19 - _Milan Strečok_, Selce, _Roman Balco_, Brusno, _Tibor Kubiš_, Malachov, _Vladimír Sedliak_, Badín
18 - _Lukáš Tŕnik_, Osrblie, _Mário Lipták_, B. Bystrica, _Martin Jonáček_, B. Bystrica, _Michal Paško_, B. Bystrica, _Pavel Fraňo_, Selce
17 - _Ľubomír Kvačkaj_, Brezno, _Marek Pôbiš_, Braväcovo
16 - _Ján Sitarčík_, Č. Balog
15 - _Ján Bidlo_, B. Bystrica, _Ján Pelc_, Poniky, _Petr Čtvrtníček_, B. Bystrica
14 - _Martina Krahulcová_, Dúbravica
12 - _Milan Belko_, Brezno
11 - _Juraj Daniš_, Osrblie, _Pavel Kobzoš_, Nemecká, _Peter Riečan_, H. Pršany
9 - _Anton Hanes_, B. Bystrica, _Jozef Szabó_, Hiadeľ, _Jozefa Bystrianska_, Brezno, _Robert Boďo_, B. Bystrica
8 - _Jozef Srnka_, Braväcovo, _Pavol Boďo_, Brusno, _Vladimír Škuta ml._, Príbovce
7 - _Ján Daubner_, Harmanec, _Ľubomír Kartík_, B. Bystrica
6 - _Betka Berzéová_, B. Bystrica, _Ján Čupka_, Šumiac, _Július Dobrý_, B. Bystrica, _Juraj Fiľo_, Šumiac, _Peter Sitarčík_, Č. Balog
5 - _Ivan Pendzviater_, Č. Balog, _Jaro Buvala_, Selce, _Jozef Kúdelka_, Brezno, _Lukáš Jazbec_, B. Bystrica, _Matej Parobek_, Brusno, _Michal Béreš_, B. Bystrica, _Michal Kucbel_, B. Bystrica, _Michal Mišurda_, Brusno, _Zuzana Jančiarová_, B. Bystrica
4 - _Erik Matejov_, Michalová, _Ľuboš Chriašteľ ml._, Brezno, _Marek Hraško_, Brusno, _Milan Mesík_, Selce, _Tomáš Rapčan_, Predajná, _Vladimír Žabka_, St. Hory
3 - _Anton Peťko_, Brusno, _Martin Kordík_, Brusno, _Slavomír Ilavský_, Brezno.
(šil)