EXTRALIGA
1. kolo: Altys QPR - Ariola 6:5 (4:3), R. Turčan 3, M. Ronec 2, P. Dovčiak - R. Gašpar 2, M. Selecký, D. Balon, J. Náčin, Unios Horná - Trend A 5:6 (2:2), P. Zlevský 3, M. Patráš 2 - L. Faktor 2, I. Vodecký 2, Ľ. Ďurík, P. Kulišiak, Severná - Pegas 8:4 (3:1), R. Kopic 4, R. Maďar 2, P. Maďar R. Kollár - R. Matuška 2, B. Stacho, Kepšta, 1. FC Podlavice A - FC Krum Sl. Ľupča 6:3 (2:2), P. Holek 2, Petro, Hubert, Slobodník, M. Bažík - R. Beňák 2, M. Lipa, FC Fittich - Vágner Nera 7:5 (2:2), M. Pažout 2, J. Rusko 2, Pikula, Hrušecký, Jančiar - J. Donoval 2, Törok 2, Mikuška.
1. Severná 1 1 0 0 8 : 4 3
2. Podlavice A 1 1 0 0 6 : 3 3
3. FC Fittich 1 1 0 0 7 : 5 3
4. Trend A 1 1 0 0 6 : 5 3
Altys QPR 1 1 0 0 6 : 5 3
6. Ariola 1 0 0 1 5 : 6 0
Unios Horná 1 0 0 1 5 : 6 0
8. Vágner Nera 1 0 0 1 5 : 7 0
9. Sl. Ľupča 1 0 0 1 3 : 6 0
10. Pegas 1 0 0 1 4 : 8 0
(šil)
I. LIGA
Alien Atlanta - Starí páni 7:3, Royal 94 - Lokomotíva 4:3, Fortka - AC Juniors 2:4, Flamengo - North Stars 1:7, Lazio - ŠK Elit 1:2, Trend B - Arsenal 1:2, BT Detox - Godzily 6:2, FCL - Erland 1:4. Stretnutia rozhodovali V. Kosec st. a M. Mecele. Výsledky 4. kola: Arsenal - Starí páni 4:1, Godzily - FCL 7:1, North Stars - BT Detox 4:1, Lokomotíva - Alien Atlanta 3:1.
1. North Stars 5 4 0 1 27 : 13 12
2. ŠK Elit 5 4 0 1 24 : 11 12
3. Godzily 5 4 0 1 22 : 12 12
4. Erland 5 4 0 1 12 : 6 12
5. Arsenal 5 3 1 1 13 : 10 10
6. Detox 5 3 0 2 16 : 11 9
7. Flamengo 5 3 0 2 28 : 24 9
8. Lazio 5 3 0 2 23 : 21 9
9. Royal 94 5 2 1 2 19 : 18 7
10. Juniors 5 2 1 2 16 : 18 7
11. St. páni 5 2 0 3 9 : 18 6
12. PP Fortka 5 1 1 3 18 : 18 4
13. Lokomotíva 5 1 0 4 12 : 15 3
14. Al.-Atlanta 5 1 0 4 11 : 16 3
15. Trend B 5 1 0 4 11 : 32 3
16. FCL 5 0 0 5 7 : 25 0
II. LIGA
Fam - Remio 2:14, Mládežnícka 82 - Royal Pub 4:4, Sosna Boys - Gardena 96 5:0 - kontumačne, FC Barban - AC Chaos 2:3, Iskra - Radvaň 4:1, Albion - Twister 5:3, Hellius - Ateeray 0:3, FC Nemce - FK Húsenice 1:10. Stretnutia rozhodovali D. Balon a P. Kosec.
1. Albion 5 5 0 0 18 : 6 15
2. FK Húsenice 5 4 1 0 30 : 6 13
3. AC Chaos 5 4 1 0 16 : 10 13
4. Sosna Boys 5 4 0 1 28 : 10 12
5. Gardena 5 4 0 1 18 : 11 12
6. Royal Pub 5 3 1 1 19 : 14 10
7. ŠK Remio 5 3 0 2 19 : 9 9
8. FC Nemce 5 2 1 2 18 : 28 7
9. Iskra 5 2 0 3 15 : 21 6
10. Ateeray 5 2 0 3 10 : 16 6
11. Mládežnícka 5 1 2 2 19 : 13 5
12. FC Barban 5 1 0 4 7 : 17 3
13. Twister 5 1 0 4 11 : 23 3
14. ŠK Hellius 5 0 1 4 1 : 9 1
15. Radvaň 5 0 1 4 6 : 17 1
16. Fam 5 0 0 5 8 : 33 0
III. LIGA
FC Podlavice B - Colo Colo 4:5, Tajfún Miromax - Fofo 99 4:4, Monaco CF - FK Exel 4:6, Arias - GX Racing & Tuning 3:4, Enzo - San Marconi 4:0, Torpédo Stavbár - Mladosť 4:1, Absint - BB Aqex 5:0, Atak 97 - Tezab Gemo 8:1, Labutie jazero - Kozje Kjane 1:6. Stretnutia rozhodovali V. Hikker a R. Weiss.
1. Exel 5 5 0 0 27 : 9 15
2. Atak 5 5 0 0 25 : 9 15
3. Absint 5 4 1 0 19 : 5 13
4. GX Tunning 5 3 1 1 26 : 18 10
5. Tajfún 5 3 1 1 15 : 14 10
6. Koz. Kjahne 5 3 0 2 17 : 8 9
7. Tezab Gemo 5 3 0 2 9 : 13 9
8. Torp. Stavbár 5 2 1 2 14 : 13 7
9. Fofo 5 2 1 2 15 : 16 7
10. Arias 5 2 0 3 14 : 12 6
11. FC Podlavice 5 2 0 3 14 : 13 6
12. BB Aqex 5 2 0 3 14 : 15 6
13. Enzo 5 2 0 3 7 : 11 6
14. San Marconi 5 1 1 3 8 : 15 4
15. Colo Colo 5 1 1 3 7 : 17 4
16. Mladosť 5 1 0 4 10 : 21 3
17. Lab. jazero 5 0 1 4 2 : 18 1
18. Monaco 5 0 0 5 9 : 25 0
IV. A LIGA
Červená hviezda - Elán Sásová 2:4, Ken Homov Wok - Traktor Utd. 3:2, Koťahúlky - Turecká Cvengo Team 8:0, FC Horná - Hrča 8:0, Mossa Béčka - Iron 3:3, Jarný vánok - A.L.F. 4:5, HMF Kloex - FC Run 4:0, ANK Pegi - Alcatraz 2:6, Ajax - Erima 3:2, DAF - Trapas 4:2. Stretnutia rozhodovali I. Sadovský, J. Adámek a J. Pecník. Výsledky stretnutí 4. kola: A.L.F. - Kloex 3:3, Iron - Elán Sásová 9:3.
1. K.H.W. 5 5 0 0 21 : 10 15
2. Iron 5 4 1 0 49 : 8 13
3. DAF 5 4 0 1 22 : 6 12
4. Ajax 5 4 0 1 23 : 12 12
5. A.L.F. 5 3 2 0 32 : 17 11
6. Erima 5 3 1 1 46 : 7 10
7. Jarný vánok 5 3 1 1 28 : 17 10
8. FC Horná 5 2 3 0 19 : 7 9
9. Elán Sásová 5 3 0 2 26 : 17 9
10. Kloex 5 2 3 0 14 : 8 9
11. Červ. hviezda 5 2 0 3 25 : 29 6
12. Koťahúlky 5 2 0 3 13 : 19 6
13. Pegi 5 1 2 2 15 : 15 5
14. Alcatraz 5 1 2 2 12 : 20 5
15. CT Turecká 5 1 1 3 11 : 20 4
16. Traktor Utd. 5 0 2 3 9 : 16 2
17. Trapas 5 0 1 4 14 : 24 1
18. Mossa Béčka 5 0 1 4 5 : 21 1
19. 1.FC Run 5 0 0 5 4 : 22 0
20. Hrča 5 0 0 5 0 : 93 0
IV. B LIGA
MK Arzén - Dromedári 3:3, Drink Team - Speleo 4:4, FC Corgoň Pub Riečka - FC Dan 4:4, AC Tornádo - Hronsecké kopije 2:1, Stavos Badín - FC Dodna 0:2, Dinamo BB - FC Alice 2:5, Bezvetrie - Otava Sl. Ľupča 2:2, Andromeda - Chalani 1:2, D.P.H. - Sosaurus 0:3, Juniperus - Celtic 2:3. Stretnutia rozhodovali R. Vida a J. Kolenička.
1. FC Dodna 5 5 0 0 33 : 2 15
2. Sosaurus 5 5 0 0 20 : 2 15
3. Alice 6 5 0 1 24 : 17 15
4. Celtic 5 4 1 0 26 : 13 13
5. Chalani 5 4 0 1 16 : 9 12
6. Stavos 5 3 0 2 30 : 11 9
7. Juniperus 5 3 0 2 19 : 14 9
8. Dinamo BB 5 2 2 1 18 : 14 8
9. Speleo 5 2 2 1 20 : 16 8
10. Tornádo 5 2 1 2 10 : 12 7
11. D.P.H. 5 2 0 3 19 : 15 6
12. Otava 5 1 2 2 9 : 17 5
13. FC Dan 5 1 1 3 17 : 24 4
14. Corgoň 5 1 1 3 10 : 18 4
15. Dromedári 5 1 1 3 7 : 19 4
16. Arzén 5 1 1 3 5 : 17 4
17. Hron. kopije 5 1 0 4 10 : 22 3
18. Androméda 5 1 0 4 18 : 34 3
19. Bezvetrie 5 0 1 4 10 : 21 1
20. Drink Team 6 0 1 5 12 : 36 1
(hck)