Sedemgólový šláger - Sásová nastrieľala Podlaviciam poltucet

I. futbalová trieda: Šalková zbiery body, Riečka n

Riečka - Jakub 7:2 (3:1)

Domáci jasne predčili súpera a z množstva šancí využili len sedem.

Góly: Eštok, Hromada, Šimčík, Pataj, Majling, Šustek, Karlík - Račák, Zúbek, ŽK: Hromada - Longauer. Pred 200 divákmi rozhodoval Pastorek. RIEČKA: Babušák - M. Petráň, Eštok, I. Petráň, M. Snopko, Pataj, Plavucha, Šustek, Majling, Hromada, Šimčík. JAKUB: Šimon - Andrejko, Veszeley, Briak, Vajs, Lačný, Zúbek, Donoval, Račák, Maďar, Longauer, Bohinský.

Šalková - Braväcovo 4:3 (2:1)

Domáci si lepší úvod ani nemohli predstaviť. Na mokrom teréne sa už v 13. minúte peknou strelou presadil Mesík. Odpoveď hostí na seba nenechala dlho čakať. V 24. minúte po skrumáži pred Hrnčiarovou bránou vyrovnal Struhár. V 37. minúte Styk pekne našiel nabiehajúceho Bindera, ktorý sa v koncovke nemýlil. Začiatok druhého polčasu priniesol dva pokutové kopy. V 51. minúte sa vyznamenal brankár domácich, na ktorého nevyzrel hosťujúci Radóc, no už o štyri minúty z tej istej značky pokutového kopu, no na opačnej strane, rozvlnil sieť Prostredník. O päť minút pridal pekný gól Styk. Domáci sa uspokojili a v upršanom počasí pripravili pre svojich divákov v závere stretnutia drámu, ktorá vyvrcholila dvomi gólmi hostí Struhára a Gašperana.

Góly: 13. Mesík, 37. Binder, 55. Prostredník (z 11m), 60. Styk - 24. a 78. Struhár, 88. Gašperan. Pred 80 divákmi rozhodoval Adamec. ŠALKOVÁ: Hrnčiar - Tuček (67.Ďurana), Fraňo, Prostredník (80. Čierny), Lichý, Gerö, Styk, Mesík, Binder, Bella, Ďurič, Škamla. BRAVÄCOVO: Martinec, Srnka, J.Vrbovský, Radóc, Krajan, M. Vrbovský, Bubelíny, Brenkus, Šperka (62. Divok), Kašperan, Struhár, Bacušan.

Beňuš - P. Č. Balog 3:1 (1:1)

Domáci favorit nezačal najlepšie, v 17. min. otvoril skóre Melicher. Domáci v 20. min. vyrovnali gólom Klimenta. Do konca polčasu bola hra vyrovnaná na obidvoch stranách. V druhom polčase mužstvo domácich začalo náporom a v 50. min. Stančík zvýšil na 2:1. V ďalšom priebehu zápasu domáci potvrdili rolu favorita. Hostia boli domácemu mužstvu vyrovnaným súperom, ale domáci svojou bojovnosťou rozhodli zápas vo svoj prospech.

Góly: F. Kliment, Stančík, Švantner - Melicher, ŽK: D. Hálka, P. Turňa. Pred 100 divákmi rozhodoval Kadlec. BEŇUŠ: Kochan - Kliment (65. Lunter), Sihelský, Štugner, Demeter, Švantner, Kováčik, Kafrík, Šajgalík, Scherer (75. Benčík), Stančík. P. Č. BALOG: Úradník - Melicher, Hroš, Ďuriančik, Hálka, Necpal, M. Belko, Turňa, Faško, I. Belko, Kadlec.

Sásová - Podlavice 6:1 (2:1)

V šlágri kola nastúpili obidva mužstvá v plnej sile a nasadení. V prvých minútach boli aktívnejší hostia až do 18 minúty, kedy po štandardnej situácii otvorili domáci skóre. Po nevyužitých príležitostiach domácich v 28. min. hostia vyrovnali. Vyrovnávajúci gól však domácich nezlomil a ešte do konca prvého polčasu sa ujali vedenia. V úvode druhého polčasu domáci zvýšili náskok a pokračovali vo výbornom výkone, čo sa odzrkadlilo na konečnom výsledku. Celé mužstvo domácich podalo kvalitný výkon, ktorý presvedčil aj náročných sásovských divákov.

Góly: 18. Lipták, 39., 64. Kubina, 48. Machala, 79. Turčan, 84. Ďuriš - 28. Hrnčíř, ŽK: Kubina, Vajda, rozhodoval Turňa. SÁSOVÁ: Dubovický - Striežovský, Spišiak, Puliš, Machala (77. Ďuriš), Turčan, Kapusta (84. Haring), Lipták, Vajda, Matuška, Kubina. PODLAVICE: Vidiečan (83. Makovník), Rumanovský, Môcik, Mihaliček, Rusko, Marko, Navrátil, Kosec, Briš, Hrnčíř, Kopic (58. Donoval).

Ostatné výsledky: Osrblie - Selce B 2:1 (0:1), Badín - Podkonice 1:1 (1:0), Mýto - Hronec 0:0.

(bib)

1. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  2. Mimoriadny úspech značky Toyota na Slovensku v roku 2020
  3. V centre Bratislavy ako na dedine. Ako sa býva v hlavnom meste?
  4. Investície s fixným ročným výnosom od 6 do 8,25 %
  5. Absolventi Paneurópskej vysokej školy majú takmer najvyšší plat
  6. Pandemická kríza urobila obrovské PR online vzdelávaniu
  7. Zanzibar: Čo treba vidieť v africkom raji
  8. Videobanking. Nová éra bankovania je tu
  10. Mozog Penty na kolenách: Aký je Hačšákov príbeh v Pente?
  7. Hygge ako životný štýl
  8. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 912

Mesto Brezno cez víkend zriadilo 20 odberných miest, k dispozícii bola aj mobilná jednotka. Na testovaní sa v sobotu zúčastnilo 5267 ľudí, z toho 30 bolo pozitívnych, v nedeľu 2904, 29 bolo pozitívnych.