Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Nováčik z Beňuša ozbíjal ďalšieho favorita

V 9. kole I. triedy sa celky z chvosta tabuľky u s

Sásová - Riečka 3:1 (0:0)

V dramatickom stretnutí získali napokon všetky tri body domáci, ktorí v zápase kvôli zraneniu museli striedať až dvoch hráčov základnej zostavy. Domáci otočili vývoj stretnutia až v druhom polčase v priebehu 15 minút. Z domáceho mužstva podali veľmi dobrý výkon Lipták, Kubina a striedajúci Haring, ktorý oživil výkon Sásovej.

Góly: 60. Matuška, 65. Lipták, 75. Kubina - 50. Šimčík, ŽK: Kubina - Spišiak, Hromada, ČK: Spišiak. Pred 250 divákmi rozhodoval Tršo.

SÁSOVÁ: Dubovský - Striežovský, Spišiak, Dočkal (27. Kapusta), Machala (76. Babiar), Turčan, Ďuriš, Lipták, Vajda (46. Haring), Matuška, Kubina. RIEČKA: Babušák - M. Petráň, Eštok, I. Petráň, Necpál, Pataj, Plavucha, Šustek (82. Sanitrár), Spišiak, Hromada (82. Karlík), Šimčík.

Podlavice - Beňuš 2:2 (1:1)

Do 20. min. hry sa hra odohrala medzi šestnástkami. V 21. min. Donovalovu strelu brankár hostí Kochan chytil na bránkovej čiare. V 24. min. tutovku hostí spálil Kováčik. V 30. min. bol faulovaný v šestnástke hostí Hrnčíř, no Kopic nepremenil pokutový kop. V 32. min. Klimentovu hlavičku do šibenice zlikvidoval Vidiečan, Šajgalíkov pokus z bránkovej čiary v 41. min. vykopol Donoval. Prišlo známe nedáš-dostaneš. Skóre otvoril hlavou domáci Rumanovský v 43. min. Vyrovnanie prišlo v 45. min., keď k žrdi trafil Stančík. Druhý polčas začali aktívnejšie domáci, v 50. min. obrana hostí neprekryla Rumanovského a ten hlavou zvýšil na 2:1. V 60. min. bolo vyrovnané, keď z 25 metrov vystrelil Švantner a lopta skončila v sieti. Zápas sa skončil zaslúženou remízou.

Góly: 43. a 50. Rumanovský - 45. Stančík, 67. Švantner, ŽK: Krčmár, Marko, Hrušecký - Demeter, Kán. Pred 250 divákmi rozhodoval Pastorek. PODLAVICE: Vidiečan - Rumanovský, Krčmár, Mihaliček, Rusko, Marko, Kosec, Donoval, Briš (84. Hrušecký), Hrnčíř, Kopic (74. Navrátil). BEŇUŠ: Kochan - Kliment (80. Lunter), Štubner, Kafrík, Demeter, Švantner, Kováčik, Scherer (76. Berčík), Šajgalík, Kán, Stančík (90. Michalko).

P. Č. Balog - Mýto 1:2 (0:2)

Vo výbornom zápase hostia premenili v prvom polčase dve gólové šance a to bolo z ich strany aj všetko. V druhom polčase domáci zlepšili hru, znížili na rozdiel gólu, ale vyrovnať sa im už nepodarilo.

Góly: 62. P. Turňa - 5. Kerestény, 17. Smola, ŽK: P. Turňa, J. Faško - J. Sarvaš, Kerestény, ČK: J. Sarvaš. Pred 250 divákmi rozhodoval J. Ridzoň. P. Č. BALOG: Patráš - Plieštik, Kupec, Melicher, P. Turňa, Hálka, Juraj Sarvaš, Necpal, Belko, Sitarčík, Faško. MÝTO: Laššák - Húsenica, Kerestény, Ján Sarvaš, Botoš, Medveď, Makuša, Budovec, Kňazík, Smola, Vajs.

Hronec - Badín 2:1 (1:1)

Lepšie začali hostia a už v 7. min. sa po rohovom kope ujali vedenia. Domáci sa snažili o vyrovnanie, avšak ich strelecká produktivita končila pred šestnástkou. Vyrovnať sa im podarilo až dve minúty pred koncom polčasu. Po zmene strán boli domáci lepším mužstvom a gólom Frimma si zabezpečili tri body. K nervóznemu priebehu zápasu veľkou mierou prispel aj hlavný rozhodca.

Góly: 43. Štrba, 56. Frim - 7. Masaryk, ŽK: Cibuľa, Handlovič, Kocúr - Masaryk, Kováčik, Výbošťok, Hudec, ČK: Repka - Konkoľ, Medveď. Pred 150 divákmi rozhodoval Daxner. HRONEC: Kürty - Frimm, Kučerák, Makovník, Štrba, Cibuľa, Ťažký, Lesák, Repka, Hanzlovič, Semančík. BADÍN: Iliaš - Kováčik, Medveď, Trízna, Messerschmidt, Výbošťok, Konkoľ, Tešnor, Masaryk, Kováčik, Bránsky.

Podkonice - Osrblie 4:1 (0:1)

V prvom polčase hosťujúce mužstvo malo viac hry a vyhrávalo gólom 25. minúty. V druhom polčase sa prejavila herná vyspelosť domáceho mužstva, ktoré enormnou bojovnosťou zvrátilo stav zápasu a strelilo štyri utešené góly.

Góly: Baran, Pavlák, Kmeť, Barla - Gajdošík, ŽK: Baran, M. Turčan, Kmeť, Pavlák - Pacera. Pred 100 divákmi rozhodoval Hikker. PODKONICE: Mikuláš - M. Turčan (J. Turčan), Faško (Barla), Šúr, Kvačkaj, Kukučka, Pavlák, Baran, Kmeť, Bodzik, Polóny. OSRBLIE: Tomka - Štulajter, Húsenica, Slúštik (Daniš), Tŕnik, Puška, Grexa, Danove, Pacera, Harvan, Gajdošík (Vetrák).

Braväcovo - Jakub 1:5 (1:1)

Čierna séria domácich pokračuje, s Jakubom prehrali šiesty zápas po sebe. Hostia boli lepší po všetkých stránkach a keď sa pridali k tomu ešte žiacke chyby domácej obrany, výsledok nemohol byť iný. Tak ako nevyšla nedeľa hráčom, nevyšla ani inak talentovanému rozhodcovi.

Góly: 35. M. Vrbovský (z 11 m) - 75. Račák a 89. Račák (1 z 11 m), 30. Zúbek, 60. Donoval, 85. vlastný. ŽK: Koľaj. Pred 150 divákmi rozhodoval Sitarčík. BRAVÄCOVO: Martinec - Srnka, J. Vrbovský, Koľaj, Juraj Gašperan, Knižka (45. Krajan), M. Vrbovský, Jaroslav Gašperan, S. Gašperan, Struhár, Radóc.

Selce B - Šalková 1:2 (0:2)

Góly: Paršo 2 (za hostí). ŠALKOVÁ: Hrnčiar - Obuch, Fraňo, Lichý, Gero, Mesík, Styk, Bella, Binder, Tuček, Paršo.

Zostava kola:

Kochan (Beňuš) - Frimm (Hronec), Štubner (Beňuš), Kukučka (Podkonice), Marko (Podlavice), Pavlák (Podkonice), Kubina (Sásová), Švantner (Beňuš), Lipták (Sásová), Hrnčíř (Podlavice), Vajs (Mýto).

2. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  3. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  4. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár
  7. Zelená Bratislava
  8. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  9. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  10. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  1. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?