Sobota, 18. september, 2021 | Meniny má EugéniaKrížovkyKrížovky

Ligy malého futbalu

I. liga

Lazio - Fortka 4:2, Juniors - FCL 3:1, ŠK Elit - BT Detox 2:3, Godzily - Alien Atlanta 3:1, Trend B - Flamengo 3:4, Arsenal - Lokomotíva 4:3, Erland - St. páni 1:2, North Stars - Royal 94 3:6. Stretnutia rozhodovali Balon a Dírer.

1. Flamengo 2 2 0 0 18 : 3 6

2. Godzily 2 2 0 0 8 : 2 6

3. Royal 94 2 1 1 0 11 : 8 4

4. Juniors 2 1 1 0 8 : 6 4

5. Arsenal 2 1 1 0 6 : 5 4

6. ŠK Elit 2 1 0 1 6 : 4 3

7. North Star 2 1 0 1 9 : 8 3

8. Erland 2 1 0 1 5 : 4 3

9. Trend B 2 1 0 1 5 : 5 3

Skryť Vypnúť reklamu

10. Detox 2 1 0 1 4 : 4 3

11. St. páni 2 1 0 1 3 : 6 3

12. Lazio 2 1 0 1 4 : 16 3

13. PP Fortka 2 0 1 1 4 : 6 1

14. Lokomotíva 2 0 0 2 5 : 8 0

15. FCL 2 0 0 2 2 : 7 0

16. Alien-At. 2 0 0 2 3 : 9 0

Program 3. kola (21. 9.): Royal 94 - Godzily (8.00), Flamengo - ŠK Elit (9.00), Lazio - Arsenal (10.00), St. páni - Lokomotíva (11.00), Fortka - Trend B (12.00), Alien Atanta - Erland (13.00), FCL - North Stars (14.00), BT Detox - AC Juniors (15.00).

II. liga

Iskra - Sosna Boys 4:10, Gardena 96 - FC Nemce 7:3, Radvaň - Hellius 0:0, Ateeray - Fam 4:3, Albion - FC Barban 4:1, Twister - Royal Pub 1:6, FK Húsenice - ŠK Remio 4:0, AC Chaos - Mládežnícka 82 3:2. Stretnutia rozhodovali Mecele a Adámek. Výsledky 1. kola: Royal Pub - FK Húsenice 2:7, ŠK Remio - Ateeray 2:1, Fam - Chaos 0:2.

Skryť Vypnúť reklamu

1. Sosna Boys 2 2 0 0 18 : 6 6

2. FK Húsenice 2 2 0 0 11 : 2 6

3. Gardena 2 2 0 0 11 : 6 6

4. Albion 2 2 0 0 5 : 1 6

5. AC Chaos 2 2 0 0 5 : 2 6

6. Royal Pub 2 1 0 1 8 : 8 3

7. Ateeray 2 1 0 1 5 : 5 3

8. FC Nemce 2 1 0 1 9 : 11 3

9. ŠK Remio 2 1 0 1 2 : 5 3

10. Iskra 2 1 0 1 8 : 12 3

11. ŠK Hellius 2 0 1 1 0 : 1 1

12. Radvaň 2 0 1 1 4 : 6 1

13. Mládežnícka 2 0 0 2 5 : 7 0

14. Fam 2 0 0 2 3 : 6 0

15. FC Barban 2 0 0 2 3 : 8 0

16. Twister 2 0 0 2 3 : 14 0

Program 3. kola (21. 9.): Mládežnícka - Ateeray (8.00), Barban - Radvaň (9.00), Iskra - Twister (10.00), Remio - Royal Pub (11.00), Sosna Boys - Albion (12.00), Fam - Húsenice (13.00), Nemce - Chaos (14.00), Hellius - Gardena (15.00).

Skryť Vypnúť reklamu

III. liga

Colo Colo - Arias 0:5, Podlavice B - Absint 1:4, BB Aqex - Atak 97 1:5, Kozje Kjahne - Tajfún Miromax 1:2, Tezab Gemo - Torpédo Stavbár 1:0, San Marconi - FK Exel 1:4, GX Racing & Tuning - Monaco CF 8:3, Enzo - Labutie jazero 1:0, Fofo - Mladosť 5:2. Stretnutia rozhodovali P. Kosec a Darida.

1. Atak 2 2 0 0 9 : 2 6

2. Arias 2 2 0 0 7 : 0 6

3. Exel 2 2 0 0 8 : 2 6

4. Tajfún 2 2 0 0 5 : 3 6

5. Tezab Gemo 2 2 0 0 4 : 2 6

6. GX Tunning 2 1 1 0 12 : 7 4

7. Absint 2 1 1 0 6 : 3 4

8. Koz. Kjahne 2 1 0 1 4 : 2 3

9. Fofo 2 1 0 1 6 : 6 3

10. Podlavice B 2 1 0 1 4 : 5 3

11. Enzo 2 1 0 1 1 : 2 3

12. Torpédo St. 2 0 1 1 4 : 5 1

13. San Marconi 2 0 1 1 3 : 6 1

14. Lab. jazero 2 0 0 2 1 : 4 0

15. Mladosť 2 0 0 2 4 : 8 0

16. BB Aqex 2 0 0 2 3 : 8 0

17. Monaco 2 0 0 2 3 : 11 0

18. Colo Colo 2 0 0 2 1 : 9 0

Program 3. kola (21. 9.): Mladosť - Exel (8.00), Labutie jazero - Colo Colo (9.00), Absint - Enzo (10.00), Podlavice B - San Marconi (11.00), Arias - BB Aqex (12.00), Monaco - Tezab Gemo (13.00), Torpédo Stavbár - Fofo (14.00), Atak - Kozje Kjahne (15.00), Tajfún Miromax - GX Racing & Tuning (16.00).

IV. A liga

Turecká Cvengo Team - ANK Pegi 3:0, Mossa Béčka - Ken Homov Wok 1:2, 1.FC Run - Červená hviezda 1:5, Trapas - Jarný Vánok 2:7, Alcatraz - Ajax 1:8, Iron - Hrča 31:0, Erima - Elán Sásová 5:1, Koťahúlky - DAF 0:8, A.L.F. - 1.FC Horná 2:2, Traktor United - HMF Kloex 1:1. Stretnutia rozhodovali Weiss a Sadovský.

1. Iron 2 2 0 0 33 : 1 6

2. Erima 2 2 0 0 31 : 1 6

3. Ajax 2 2 0 0 13 : 2 6

4. K.H.W. 2 2 0 0 8 : 2 6

5. A.L.F. 2 1 1 0 16 : 8 4

6. Jarný vánok 2 1 1 0 11 : 6 4

7. CT Turecká 2 1 1 0 7 : 4 4

8. Kloex 2 1 1 0 5 : 3 4

9. DAF 2 1 0 1 9 : 2 3

10. Pegi 2 1 0 1 7 : 3 3

11. Elán Sásová 2 1 0 1 3 : 6 3

12. Červ. hviezda 2 1 0 1 11 : 15 3

13. FC Horná 2 0 2 0 2 : 2 2

14. Traktor utd. 2 0 1 1 2 : 6 1

15. Alcatraz 2 0 1 1 1 : 8 1

16. 1.FC Run 2 0 0 2 2 : 7 0

17. Trapas 2 0 0 2 4 : 11 0

18. Mossa Béčka 2 0 0 2 1 : 9 0

19. Koťahúlky 2 0 0 2 1 : 14 0

20. Hrča 2 0 0 2 0 : 57 0

Program 3. kola (21. 9.): Kloex - Alcatraz (7.00), Ajax - A.L.F. (8.00), K.H.W. - Turecká CT (9.00), Koťahúlky - Iron (10.00), Pegi - Trapas (11.00), DAF - Mossa Béčka (12.00), Elán Sásová - Hrča (13.00), Jarný Vánok - Traktor Utd. (14.00), Červená hviezda - Erima (15.00), FC Horná - FC Run (16.00).

IV. B liga

FC Dan - Androméda 4:6, Stavos Badín - Drink Team 8:1, Otava Sl. Ľupča - MK Arzén 0:1, Celtic - Dinamo BB 3:3, Chalani - D.P.H. 4:0, 1.FC Dodna - Hronsecké kopije 12:1, Sosaurus - Dromedári 4:1, FC Corgoň Pub Riečka - Juniperus 2:5, FC Alice - AC Tornádo 2:5, Speleo - Bezvetrie 5:2. Stretnutia rozhodovali V. Kosec a Vida.

1. St. Badín 2 2 0 0 23 : 4 6

2. FC Dodna 2 2 0 0 16 : 1 6

3. Sosaurus 2 2 0 0 9 : 2 6

4. Chalani 2 2 0 0 6 : 1 6

5. Dinamo BB 2 1 1 0 8 : 4 4

6. Celtic 2 1 1 0 8 : 5 4

7. Tornádo 2 1 0 1 6 : 4 3

8. Alice 2 1 0 1 6 : 5 3

9. Otava 2 1 0 1 2 : 1 3

10. Speleo 2 1 0 1 6 : 6 3

11. Corgoň 2 1 0 1 5 : 5 3

12. Juniperus 2 1 0 1 5 : 6 3

13. D.P.H. 2 1 0 1 4 : 5 3

14. Arzén 2 1 0 1 1 : 4 3

15. Androméda 2 1 0 1 9 : 19 3

16. Dromedári 2 0 0 2 1 : 6 0

17. FC Dan 2 0 0 2 5 : 11 0

18. Bezvetrie 2 0 0 2 4 : 10 0

19. Drink Team 2 0 0 2 1 : 11 0

20. Hron. kopije 2 0 0 2 2 : 17 0

Program 3. kola (21. 9.): Bezvetrie - Chalani (7.00), D.P.H. - Alice (8.00), Drink Team - Dan (9.00), Corgoň Pub Riečka - Dodna (10.00), Andromeda - Celtic (11.00), Juniperus - Stavos Badín (12.00), Dromedári - Hronsecké kopije (13.00), Dinamo BB - Speleo (14.00), Arzén - Sosaurus (15.00), Tornádo - Otava Sl. Ľupča (16.00).

(hck)

OZNAM

S hlbokým žiaľom oznamujeme všetkým priaznivcom malého futbalu v Banskej Bystrici, že v noci z 9. na 10. septembra nás navždy opustil rozhodca Janko Majer.

MÚMF

Najčítanejšie na My Bystrica

Inzercia - Tlačové správy

  1. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí
  2. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  3. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  4. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
  5. Slovenský orloj – svetová atrakcia
  6. Kanceláriám ešte neodzvonilo
  7. Predplaťte si SME.sk s garanciou vrátenia peňazí
  8. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér
  9. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých?
  10. Tam, kde sa ľahko verí na zázraky
  1. Prvé bezbariérové fitko vo Zvolene otvára ZŤP cestu k športu
  2. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
  3. Vystúpte z radu, postavte si moderný dom podľa seba
  4. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
  5. Poznáme slovenské cesty s najkrajším výhľadom!
  6. Schodolez pre imobilných - Viete ako sa testuje?
  7. Mototechna tento rok predala už vyše 8 tisíc zánovných áut
  8. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
  9. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
  10. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
  1. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 6 988
  2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 5 844
  3. Maldivy, Maurícius či Mexiko sú na dosah jediným letom 4 547
  4. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 258
  5. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 3 624
  6. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 2 495
  7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 2 305
  8. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 2 057
  9. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 1 839
  10. Uznávané štúdio oživilo zanedbané štvrte. Prišlo do Bratislavy 1 816
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Pohľad z banskobystrickej Šikmej veže.

Výsledky vyplynuli z prieskumu nadácie.


TASR 13 h
Minister školstva Branislav Gröhling dnes navštívil zvolenské gymnázium, sprevádza ho podpredseda BBSK Ondrej Lunter.

Očkovať ich budú priamo na školách.


TASR 20 h

Aké typy vložiek do bežeckých a športových topánok poznáme a v čom je rozdiel? Aj o tom nám povie viac odborník na behanie a bežecké doplnky Rastislav Magna z Intersportu.


17. sep
Detská fakultná nemocnica v Banskej Bystrici.

Projekt pomoci považujú jeho iniciátori za doteraz najvýznamnejší.


MOJ 16. sep

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Do akcie sa zapojili stovky ľudí.


16. sep

Z hospitalizovaných pacientov má potvrdené ochorenie 275 ľudí.


SITA 21 h

Paradoxom je, že Poltár, ktorý patrí medzi okresy s najnižšou zaočkovanosťou, zostáva v najlepšom štvorlístku.


SITA 16. sep

Napriek daždivému počasiu je Považskobystrický jarmok úspešný. Po ročnej pauze si ho prišli užiť stovky návštevníkov.


17 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu