Utorok, 20. október, 2020 | Meniny má VendelínKrížovkyKrížovky

Expresný gól Ľ. Šrota postavil Nemeckú na nohy

V 7. kole II. A triedy sa strelecky darilo domácim

Hronsek - Ľubietová 7:0 (2:0)

Začiatok zápasu patril prekvapujúco Ľubietovej, ktorá v 4. minúte nastrelila žrď. Od tejto chvíle sa začalo hrať len na jednu bránu - Ľubietovej, ktorá odolávala útokom domácich do 20. minúty, kedy skóre zápasu otvoril Moravčík. Už v 33. minúte nestarnúci Ujházy krížnou strelou zvýšil na 2:0 a v 57. minúte na 3:0. V 56. minúte prišiel na ihrisko Nemčok, ktorý si výborne rozumel s Moravčíkom a obrana Ľubietovej po akciách oboch menovaných inkasovala v 66. a 71. minúte. Po ukážkovom úniku Moravčíka, ktorý prihral Nemčokovi, sa stav zvýšil na 6:0. S chuťou hrajúci Moravčík v 85. minúte peknou strelou uzavrel skóre na konečných 7:0.

Góly: 20., 66. a 85. Moravčík, 33. a 57. Ujházy, 71. a 78. Nemčok. Pred 50 divákmi rozhodoval Polenkovič. HRONSEK: Straka - R. Garaj, P. Garaj (56. M. Nemčok), Jaďuď, Plško, Potančok, Ujházy, Vetrák (70. Makóny), Bursa, Šulek, Moravčík. ĽUBIETOVÁ: Teliar - Mišiak, Markus, Giertl, Kolík, M. Dobrík, Sauka, Uhrík, Urva, Boroš, J. Dobrík.

Harmanec - Lučatín 2:0 (0:0)

Zápas sa vyvíjal pod taktovkou domáceho mužstva, no góly padali až po zmene strán, kedy sa už zdalo, že sa budú body deliť. Hostia ohrozili bránu domácich až v 28. minúte, ale mierili vedľa. Druhý polčas mal podobný priebeh ako prvý, hoci sa niesol v nervóznejšom tempe.

Góly: 76. Slančík, 84. Kiedžuch. ČK: 82. Sedliak. Pred 80 divákmi rozhodoval Zeman. HARMANEC: Danko - Matejka (85. Babiak), Murgaš, Kohút, Lovás, Šimko, Gregor, Slančík, Katko, Kiedžuch, Hudáček. LUČATÍN: Faško - Martin, Mokroš, Hruška, Uhrín, Turčan, Hlinka, Zbyňovský, Mačkovič, Prostredný, Sedliak.

Malachov - Hiadeľ 1:3 (0:2)

Prvý polčas sa hral dobrý futbal, v ktorom hostia skórovali po rýchlych protiútokoch. Po zmene strán domáci prevahu nezužitkovali aj keď nastrelili dve brvná.

Góly: 63. Roman (z 11 m) - 20. a 30. Ľ. Brodek, 81. Vetrák (z 11 m). Pred 80 divákmi rozhodoval Teliar. MALACHOV: Guzman - Petrovič (46. Očenáš), Kučerák, Kúdelka, Kapusta (75. Maľa), Šabo, Necpal, Uhrík, Roman, Ondrejka, Sanitra. HIADEĽ: Peťko - Srniak, Brna, Vetrák, Ma. Fúdor, Golian, Vajs, Lipa, Hutník (16. Mi. Fúdor), Ľ. Brodek (75. A. Brodek), Koman.

St. Hory - Tajov 3:0 (2:0)

Vo vyrovnanom zápase doplatili hostia na nepremenenie aj tých najvyloženejších šancí. Domáci dokázali streliť na začiatku zápasu po rýchlych akciách dva góly. Pre hostí ostala Jarouškova brána zakliata celé stretnutie a všetky streli leteli buď vedľa alebo nad bránu. Dve minúty pred koncom upravil na konečných 3:0 striedajúci Olejár.

Góly: 12. a 32. Debnár, 88. Olejár. Pred 65 divákmi rozhodoval Kosec. ST. HORY: Jaroušek - Maďar, Ulehla, Kučera, Stacho, Debnár, Štulajter (78. Antoš), Kováč (78. Chrastina), Filip, Harmaniak (87. Olejár), Babjak. TAJOV: Kleniar - Murgaš, Solivajs (76. Žubor), Patrnčiak, Mažgut, Vaterka, Murín, Targoš, Biely, Turák (76. Knižka), Norocký.

Strelníky - Hor. Pršany 1:0 (1:0)

V stretnutí dobrej úrovne rozhodli domáci o svojom víťazstve po dobrej hre už v prvom polčase gólom kapitána Štubniaka.

Góly: 20. Štubniak. Pred 100 divákmi rozhodoval Daubner. STRELNÍKY: Radovan Majer - Mi. Moncoľ, D. Majer, Filadelfi, M. Majer, Šimkovič, Štubniak, Jezný, Radoslav Majer (46. Hronec), Ma. Moncoľ, P. Majer. HOR. PRŠANY: Krnáč - Balon, Tomka, Orovčík, Urgela, Smutný, Kepšta, Pošta, Fraňo, Koska, Kvasna.

Nemecká - Dúbravica 5:0 (4:0)

Domáci sa do súpera pustili od začiatku a od 1. minúty vyhrávali gólom Ľuba Šrota. Gól ich posadil na koňa a o víťazstve rozhodli už v prvom polčase.

Góly: 17., 19. a 34. P. Šrot, 1. Ľ. Šrot, 62. V. Soják ml. Pred 70 divákmi rozhodoval Meľoš. NEMECKÁ: Vančo - Ľ. Šrot, Ružinský, M. Soják, Horváth (46. V. Soják ml.), M. Bartoš, P. Soják, Jablonský, Ľ. Bartoš, Sokáč, P. Šrot (82. V. Soják st.). DÚBRAVICA: Ján Krahulec - Joz. Krahulec, Ľ. Pinka, Smädo, Kohút, Majer, Šávolt, Kapustík, Kocka, Kováč, Potkan.

13. Ľubietová 7 0 0 7 6 : 35 0

Radovan Majer (Strelníky) - Vetrák (Hiadeľ) - Gregor (Harmanec), Ma. Fúdor (Hiadeľ), Kučera (St. Hory) - Ujházy (Hronsek), Ma. Moncoľ (Strelníky), Sanitra (Malachov), Filip (St. Hory) - Moravčík (Hronsek), P. Šrot (Nemecká)

Poradie strelcov po 7. kole - 6 gólov: Turák (Tajov), 5 gólov: Moravčík (Hronsek), Norocký (Tajov), Kiedžuch (Harmanec), P. Šrot (Nemecká), Kováč, Debnár (St. Hory), Kepšta (Hor. Pršany),

Milo Hlaváček

1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.
  3. Home (ale aj) Office
  4. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  5. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  6. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  7. Zelená Bratislava
  8. Znečistenie riek už možno nebude možné zastaviť
  9. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  10. Záujem o akcie Pilulky prekonal naše očakávania
  1. Zaplatiť za kávu či obed pomocou správy v čete? Už čoskoro
  2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  3. Zelená Bratislava
  4. Ruža zmeny
  5. Úpravy automobilov pre ZŤP
  6. No Finish Line v Bratislave sa presúva do virtuálneho priestoru
  7. Mladí ľudia vstupujú do druhého piliera už aj cez internet
  8. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové
  9. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  10. Zamestnanec chcel príspevok na stravu, no šéf mal iný názor.

Na Uhlisku vznikne zariadenie pre seniorov s 31 lôžkami

V Banskej Bystrici pribudne viac ako 30 lôžok pre seniorov vyžadujúcich dlhodobú starostlivosť.

V breznianskej nemocnici vytvorili oddelenie pre pacientov s COVID - 19

V budove bývalej transfúznej stanice časom zriadia aj mobilné odberové miesto testovania.