Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Rovnaké výsledky v Hrochoti a na Štiavničkách

IV. liga: Futbalisti Brezna hrali dobre v daždi, l

Hrochoť - Brezno 3:0 (1:0)

Zápas mal jednoznačný priebeh. Už v 3. min. mala Hrochoť prvú šancu o štyri minúty ďalšiu a v 24. min. Dorotoviča zrazili v pokutovom území. Penaltu Sláva premenil. Hostia pôsobili dosť odovzdaným dojmom a po polčase mohli domáci viesť minimálne štvorgólovým rozdielom. Po prestávke hru poznačil 15-minútový lejak, čo vyhovovalo súperovi a na 20 minút vyrovnal hru. Až po 70. min Hrochoť vyvinula tlak a strelila dva góly.

Góly: R. Sláva 2 (1 z 11 m), Mihajlov, ŽK: Ševčík, Ocel (Brezno), rozhodoval Košarník, 250 divákov.

HROCHOŤ: Machunka - Uhliar, M. Považanec, R. Sláva, Palider, J. Dorotovič, M. Selecký, Mak (75. R. Dorotovič), Poničan, Mihajlov, Michalík (85. Terem).

BREZNO: Radovič - Macuľa, Ševčík, Gemzický, Kamzík, Valach, Kupec, Ocel, Kršačok, Caban, Vrtal.

Dukla B. Bystrica B - Nová Baňa 3:0 (1:0)

Pokiaľ vládali hostia, videli diváci dobrý futbal. Nová Baňa sa predstavila ako technicky vyspelý kolektív a domáci futbalisti nemali takú jednoduchú úlohu ako nakoniec ukazuje jednoznačný výsledok.

Góly: Zlevský 2, Tužimský, ŽK: Hanes, Martinec - Guláš, M. Baláž, M. Budinský, rozhodoval Mihalka, 70 divákov.

DUKLA B: Gavlák- Vaculčiak (85. Štúber), Martinec, Tuharský, Macho, Cimerman, Hanes, Drobný, Kulík (46. Klibáni), Zlevský, Tužimský (80. Mitura).

Brusno - Tornaľa 2:0 (1:0)

Zo strany domácich to bolo veľmi dobré stretnutie s množstvom šancí. V slušnom zápase podali dobré výkony Chromek, Vaník, Sedliačok a Urbančok. Vaník nastrelil žrď. Hostia v podstate nemali šancu, na bránu domácich vystrelili iba dvakrát.

Góly: Chromek z 11 m, Sedliak, ŽK: Drugda, Halaj, Váradi, Tóth (Tisovec), rozhodoval Martin, 300 divákov.

BRUSNO: Jurina - F. Kelemach, Chromek, Sedliak, Zázrivec, Nikel, Vaník, Selecký, Urbančok, Hraško (70. Škantár), Garaj (86. Pejko).

Ostatné výsledky: Žiar n/Hr. B-Ladomerská Vieska - Kalinovo 3:0 (2:0). Góly: Rozemberg, Páleník, Obert, ŽK: Škorník - Ďuriško, rozhodoval Vorel, 150 divákov. Hliník n/Hronom - Zvolen 2:3 (1:2). Góly: Urgela, Klejch z 11 m - Grajciar 2, Sudimák z 11 m, ŽK: Šimko, Krcho - Družbacký, Svejkuš, ČK: Družbacký (Zvolen), rozhodoval Staník, 400 divákov. Revúca - Fiľakovo 7:2 (1:1). Góly: Gajan 2, Dacho 2, Sarvaš z 11 m, Lipták z 11 m, Gallo - Végh, Magyar, ŽK: Medvec, Belica - Pauk, Zdechovan, Tóth, Telek, rozhodoval Kadlec, 400 divákov. Dolná Strehová - Tisovec 0:1 (0:1). Gól: Hurák, ŽK: Mačuda, Szabo - Figluš, Kováč, Slašťan, Hurák, Vengrín, Kubuš, rozhodoval Palušák, 320 divákov.

Dohrávané zápasy 2. kola: Dukla Banská Bystrica B - Brezno 7:0 (1:0). Góly: Valkučák 2, Tužimský 2, Drobný 2, Cimerman. ŽK: Gemzický (Brezno), rozhodoval Bakala, 50 divákov.

Brusno - Hrochoť 1:1 (1:0). Góly: 30. Urbančok - 78. M. Selecký. ŽK: Urbančok, Zázrivec, M. Kelemach - Machunka, Palider, Mihajlov, rozhodoval Dropa, 350 divákov.

14. Kalinovo 6 1 1 4 4 : 14 4

Program nasledujúceho kola v v nedeľu 15. septembra o 15.30: Tisovec - Žiar n/Hronom B-Ladomerská Vieska, Brezno - Dolná Strehová, Tornaľa - Hrochoť, Fiľakovo - Brusno, Zvolen - Revúca, Nová Baňa - Hliník n/Hronom, Kalinovo - Dukla B. Bystrica B).

5. Hygge ako životný štýl
  6. Vynašli sme sa aj v čase korony. 3D showroom očaril klientov.
  10. Ekologická móda? Slovenská firma dokazuje, že to ide 6 961

Registračný formulár je otvorený aj počas celého dnešného dňa.

Skríningové testovanie bude v Banskej Bystrici pokračovať zajtra.

Antigénové testovanie na koronavírus.

Niektoré obce nášho regiónu testujú na nezvyčajných miestach. Napríklad v horehronskej obci Beňuš sa testuje v dome smútku.

Testovanie v základnej škole na Radvanskej.

Mesto zverejnilo prvé priebežné čísla zo skríningového testovania.