Nedeľa, 28. február, 2021 | Meniny má ZlaticaKrížovkyKrížovky

Prvé víťazstvo Šalkovej

I. trieda: V 6. kole bolo na programe iba šesť záp

Riečka - Selce B 4:0 (1:0)

Góly: 9. J. Šustek, 5. Majling, 30. R. Eštok, 43. Necpal. Pred 150 divákmi rozhodoval Melcer. RIEČKA: Ľ. Babušák - M. Petráň, R. Eštok, I. Petráň, M. Necpal, V. Plavucha, J. Šustek, J. Sanitrár (M. Spišiak), P. Majling, M. Hromada, J. Šimčík. SELCE B: D. Rusko - P. Strečok, P. Slobodník, J. Strečok, P. Heric, R. Latinák, V. Chaban, T. Blaško, P. Rusko, J. Mesík, D. Túry.

Braväcovo - Podkonice 0:3 (0:1)

Domáci podali katastrofálny výkon, hostia boli jednoznačne lepší. Za výkon treba pochváliť aj hlavného rozhodcu.

Góly: 10. a 58. Barčík, 76. Baran, ŽK: M. Kukučka. Pred 150 divákmi rozhodoval Sitarčík. BRAVÄCOVO: Martinec - Koľaj, Srnka, Radóc, J. Vrbovský, M. Vrbovský, Knižka (65. P. Kochan), Brenkus (65. Krajan), Bubelíny, Struhár (65. Šperka), Ľupták.

Jakub - Hronec 0:1 (0:1)

Domáci po dlhej sérii nešťastných výkonov chceli presvedčiť divákov o tom, že nezabudli hrať futbal a chceli vyhrať. Prvých 20 minút sa nieslo v réžii domáceho mužstva, keď niekoľkokrát mohol Račák otvoriť skóre, ale hosťujúci brankár mu to nedovolil. Hostia pomaly výrovnali hru a pred koncom prvého polčasu peknou strelou z 20 metrov otvoril skóre Hanzlovič. Domáci vedomí si hroziacej prehry, začali tlačiť na súpera, snažili sa, ale ich aktivita končila v rukách hosťujúceho brankára. V 75. minúte po rohovom kope hlavičkoval Vígľašský, všetci už mysleli, že bude gól, ale brankár zabránil istému gólu. Hostia mohli zvýšiť svoj náskok, ale ako keby sa báli streliť druhý gól. V poslednej minúte zápasu domáci kopali priamy kop zo 17 metrov, čo bola posledná možnosť na vyrovnanie, ale ani to nedopadlo pre nich dobre. Herná kríza domácich nie je zažehnaná, mužstvo sa potáca na dne tabuľky.

Góly: 44. Hanzlovič, ŽK: Vigľašský, Lačný, Račák - Semančík, Repka. Pred 150 divákmi rozhodoval Kaštieľ. JAKUB: Šimon - Vigľašský, Veszeley, Čaba, Bohinský, Lačný, Briak, Donoval, Račák, Maďar (67. Zubek), Longauer.

HRONEC: Kurty - Frimm, Kučerák, Semančík (46. Makovník), Hasilla (80. Polák), Cibuľa, Ťažký, Náther, Repka, Lesák, Hanzlovič (76. Kocúr).

Mýto - Beňuš 2:1 (1:0)

Domáci mali celý zápas prevahu, z množstvo šancí však zúžitkovali len dve.

Góly: 32. Vajs, 72. I. Smola - 60. P. Kán, ŽK: M. Makuša. Pred 80 divákmi rozhodoval Marcel Meloš. MÝTO: Lašák - I. Sarvaš, Kerestény, J. Sarvaš, I. Botoš, P. Húsenica, M. Makuša, M. Budovec, M. Medveď (75. P. Kochan), I. Smola, S. Vajs. BEŇUŠ: P. Kochan - J. Faško, Kliment, Filip, L. Sihelský, Kováčik, M. Michalík, D. Kafrík, P. Kováčik, P. Švantner, P. Šajgalík (P. Kán).

Šalková - P. Č. Balog 2:1 (1:1), Badín - Sásová 1:3 (1:0), Osrblie - Podlavice - nehralo pre nespôsobilý terén

4. Petit Press a RegioMedia rozbiehajú spoločný predaj v regiónoch
  5. Volkswagen Tiguan: takto by malo vyzerať rodinné auto!
  6. V sobotu do bezpečného Ománu so zľavou 486 eur
  7. Geis pomáha zvládať komplikácie v cezhraničnej preprave
  8. Dovolenka v Egypte: Vyskúšali sme, ako sa aktuálne cestuje
  9. Online zľavy: Viete, kde ich vyhľadať?
  6. Dáma s pávím pierkom
  7. Slovensko zasiahla vlna nárastu dopytu po produktoch na kĺby!
  10. Spoznajte Olomouc – univerzitné mesto a svoju budúcnosť 4 384

Veľmi peknú tradíciu majú v šatni Podbrezovčania. Keď sa vyhrá, hrá harmonika toľko pesničiek, koľko „Železiari“ strelili gólov.