Už v poradí druhý osembodový zásah v tomto roníku obúbenej tipovacej ligy Smer Magazínu upevnil Pavlovi Ondíkovi zo Šalkovej vedúce postavenie v priebežnom poradí. Po štvrtom kole má pred svojimi súpermi už dvojbodový náskok. Maximom tohto kola však nebolo osem bodov, ale devä a ten si zaknihovalo až sedemnás itateov. K plnému zisku teda nebolo aleko, no tipérov o plný zásah najvýraznejšie obrali remízy Podbrezovej, Dubovej a Valaskej (9x - 4x - 3x) a v jednom prípade aj prehra Šalkovej. Víaza kola muselo opä uri žrebovanie a po om sa na hodnotnú knihu môže teši Robo Piatrik z B. Bystrice. Výhercovi blahoželáme a žiadame ho, nech sa skontaktuje s našou redakciou.
Správne výsledky 4. kola: Podbrezová - D. Streda 0:0 (0), Senica - Dubová 0:0 (0), L. Mikuláš - Podbrezová B 2:2 (0), Brusno - Tisovec 3:2 (1), Hrocho - D. Strehová 4:2 (1), Králiky - Detva 3:1 (1), Šalková - Sásová 0:3 (2), Braväcovo - . Balog 2:1 (1), Tajov - Hiade 4:2 (1), Pohorelá - Hepa 1:5 (2).
Poradie po 4. kole:
1. Pavol Ondík Šalková 25
2. Darina Dzúriková Králiky 23
Henrich Gašperan Braväcovo 23
Ján Kozika Brezno 23
Jaroslav Kupec Predajná 23
Jaroslav Vacula B. Bystrica 23
Jozef ermák Tajov 23
Milan Gregor Medzibrod 23
Miroslav Giertl . Balog 23
Ondrej Cheban Selce 23
Patrik Müller Brezno 23
Zdeno Urva ubietová 23
alšie poradie:
22 bodov - Benjamín Strme, St. Hory, Ivan Majer, Strelníky, Ján Lukaovi, B. Bystrica, Ján Smatana, Selce, Jozef Pupiš, Hepa, Jozef Valent, Rakytovce, Jozef Záhurák, Hronec, Juraj Paulovi, Hronec, Katarína Mikulová, B. Bystrica, uboš Mistrík, B. Bystrica, udovít Schreiber, B. Bystrica, Marek Jobko, B. Bystrica, Marián Mojžiš, Brezno, Martin Kuera, B. Bystrica, Michal Trnavský, P. Polhora, Milan Vraniak, Beuš, Miroslav Hrudál, Valaská, Peter uriš, D. Lehota, Peter Piar, B. Bystrica, Peter Šišiak, Luatín, Štefan Tešlár, Poniky, Vladimír Chaban, B. Bystrica, Vladimír Makovník, Hronec, Vladimír Pauík, Šumiac, Zuzana Chabanová, B. Bystrica
21 - Dušan Magura, Šumiac, Eva Murgašová, Tajov, František Pôbiš, Braväcovo, Ivan Bulla, B. Bystrica, Ivan Purgat, B. Bystrica, Ján Bomba, Šumiac, Ján Dvorský, B. Bystrica, Ján Harvanka, Polomka, Ján Lakanda, Pohorelá, Ján Mišány, Strelníky, Ján Mojžita, B. Bystrica, Ján Murgaš, Tajov, Ján Obrtanec, Šumiac, Ján Piar, B. Bystrica, Jaroslav Ivanák, Malachov, Jozef Piliar, B. Bystrica, Juraj Majer, Sl. upa, Juraj Žigo st., Tajov, Ladislav Leno, Valaská, ubomír Lehocký, Brezno, udovít Sedílek, B. Bystrica, Marek Meo, Brezno, Mário Gašperan, Braväcovo, Matúš Tura, . Balog, Milan Karcely, Dubová, Milan Koštial, H. Lehota, Miroslav Malega, Valaská, Pavel Homola, B. Bystrica, Peter Haviar, B. Bystrica, Peter Kosec, B. Bystrica, Peter Pinka, Oravce, Tomáš Dzúrik, B. Bystrica, Tomáš Kolofík, B. Bystrica, Vlado Túry, Selce
20 - Andrea Hrniarová, B. Bystrica, Daniel Schön, . Balog, Danuta Barnáková, Brezno, Dezider Bulla, Donovaly, Dušan Balon, B. Bystrica, Dušan Mesiar, Strelníky, Ivan Citterberg, Beuš, Ivan Gálus, Malachov, Ján Libi, B. Bystrica, Ján Lupták, Braväcovo, Ján Šperka, Šumiac, Jaroslav Faško, Brezno, Jozef Caban, Selce, Jozef Giertli, . Balog, Július Obrcian, B. Bystrica, Kamil Oenáš, Brezno, ubomír Šinger, P. Polhora, Lukáš Gregor, Harmanec, Lukáš Rakyta, Priechod, Marek Makóny, Hronsek, Milan Meinhart, B. Bystrica, Milan Patráš, B. Bystrica, Milan Plavucha, B. Bystrica, Miloslav Nemok, D. Harmanec, Miroslav Majer ml., Sl. upa, Miroslav Majer st., Sl. upa, Miroslav Rozim, B. Bystrica, Miška Brzulová, B. Bystrica, Pavel Dropo, B. Bystrica, Pavol Popper, Brezno, Pavol Žabka, Tajov, Peter Koska, Badín, Richard Biely, Tajov, Risto Christov, B. Bystrica, Roman Kohút, Polomka, Tomáš Túry, Selce
19 - Andrej Palágyi, B. Bystrica, Anton Tnik, Osrblie, Baltazár Laca, Žiar n. Hr., Daniel underlík, B. Bystrica, František Jantoš, B. Bystrica, Igor Melcer, B. Bystrica, Ivan Golembiovský, B. Bystrica, Ivan Vigaš, Harmanec, Ivana Slašanová, B. Bystrica, Ján Bukvaj, Šalková, Ján Caban, . Balog, Ján Hraško, Medzibrod, Ján Parašín, Brezno, Ján Pinka, Oravce, Ján Solivajs, B. Bystrica, Jana Bakošová, Šalková, Jaroslav Dolinaj, B. Bystrica, Jaroslav Klinec, Nemecká, Jaroslav Teliar, B. Bystrica, Jozef Baláž, B. Bystrica, Jozef Cvajniga, B. Bystrica, Jozef Masaryk, Badín, udovít Kubiš, Lom n. Rimavicou, Marek uriš, P. Polhora, Marián Kuchár, B. Bystrica, Matej Dlhoš, Králiky, Matúš Holécy, Sl. upa, Michal underlík, Baláže, Milan Hrbá, Beuš, Milan Krajic, Sl. upa, Miroslav Cheban, Selce, Miroslav Oenáš, Brezno, Miroslav Riean, B. Bystrica, Miroslava Slašanová, Harmanec, Pavel Blaško, Badín, Pavel Caban, . Balog, Pavel Lepieš, B. Bystrica, Pavol Svetlík, Medzibrod, Pavol Tura, Brezno, Pavol Vrábe, Luatín, Peter Chriašte, Sl. upa, Peter Janiar, B. Bystrica, Rastislav Bakoš, Šalková, Roman Veszelei, Jakub, Tibor Kubiš, Malachov, Tibor Staník, Brezno, Tibor Švagerko, Šumiac, Viliam Jazbec, B. Bystrica, Vladimír Lovás, B. Bystrica, Vladimír Necpal, Malachov
18 - Alexandra Sendecká, Sl. upa, Anton Mydlo, Harmanec, Daniel Pavlík, Sl. upa, Igor Gregor, Harmanec, Ivan Danek, Nemecká, Ján underlík, B. Bystrica, Ján Hua, Brezno, Ján Kapustík, B. Bystrica, Ján Krajník, B. Bystrica, Ján Mláka, B. Bystrica, Jaroslav Pohorelec, Závadka n. Hr., Jaroslav Spišiak, B. Bystrica, Jozef Streok, Selce, Jozef Vrba, B. Bystrica, Juraj Matejka, B. Bystrica, Juraj Mekel, Telgárt, ubomír Gregor, Priechod, ubomír Miartuš, Donovaly, Marek anecký, B. Bystrica, Mário Lipták, B. Bystrica, Martin Jonáek, B. Bystrica, Matúš Vajda, Priechod, Michal Miklovi, Brezno, Michal Paško, B. Bystrica, Michal Valko, B. Bystrica, Milan Babjak, B. Bystrica, Milan Fronek, B. Bystrica, Milan Kraji, B. Bystrica, Milan Potkány, . Balog, Miroslav Bulla, Sl. upa, Pao Kochan, Braväcovo, Pavel Gašpar, B. Bystrica, Slavomír Baláž, B. Bystrica, Terézia Patrášová, B. Bystrica, Tomáš Baík, Šalková, Tomáš Murgaš, Harmanec, Viktor Urgela, Králiky, Vladimír Giertl, Dubová, Vladimír Kovalík, B. Bystrica, Vojtech Makovník, B. Bystrica, Zuzana Paenicová, B. Bystrica
17 - Anna Luptáková, Selce, Beáta Kováiková, B. Bystrica, Dominik Škubák, B. Bystrica, Ivan Ábelovský, Šalková, Ján Antošík, Vlkanová, Ján Chrastina, Nemce, Ján Mak, Hepa, Ján Meo, Šumiac, Ján Molent, Bacúch, Jana Beová, B. Bystrica, Jozef Ridzo, Brezno, Juraj Stoklasa, Brezno, Juraj Žigo ml., B. Bystrica, ubomír Bulla, Sl. upa, ubomír Pinter, B. Bystrica, Marián Zlatohlavý, Brezno, Michal Lepieš, B. Bystrica, Milan Štuba, B. Bystrica, Miroslav Ondriška, B. Bystrica, Oga Murgašová, B. Bystrica, Peter Štulrajter, B. Bystrica, Robo Piatrik, B. Bystrica, Roman Komora, B. Bystrica, Stanislav Murgaš ml., B. Bystrica, Stanislav Riša ml., B. Bystrica, Vladimír upka, Šumiac, Vladimír Ridzo, Hronec
16 - Amália Potkányová, . Balog, Dušan Holko, Brezno, Dušan Mazúch, B. Bystrica, Igor Hraško, Poniky, Igor Roštár, Beuš, Igor Vodecký, B. Bystrica, Ján Sitarík, . Balog, Ján Slabey, Brezno, Janka Beníková, Brezno, Jozef Pastorek, Šalková, Jozef Petro, Podbrezová, Lenka Hrbáová, Beuš, Martin Bobok, Luatín, Martin Chamko, B. Bystrica, Mikuláš upka st., Šumiac, Milan Petrá, Rieka, Peter Fellner, ubietová, Stanislav Bulla, Polomka, Stanislav Debnár, B. Bystrica
15 - Jaroslav Danieli, Podbrezová, Jaroslav Vajda, B. Bystrica, Július Paulovi, Hronec, Marián Bystriansky, Brezno, Veronika Dropová, B. Bystrica
14 - Anna Figlušová, . Balog, Helena Murgašová, Harmanec, Ján Michálek, B. Bystrica, Ján Molota ml., Sl. upa, Milan uriš, Brezno, Peter Vozár, H. Pršany
13 - Jana Kosková, Badín, Július Prukner, Brezno, Magda Dropová, B. Bystrica, Marek Ševák, Šumiac, Milan Krupa ml., Michalová, Peter Pelc, Poniky
12 - Ján Libjak, B. Bystrica, Jozef Huka, Medzibrod, Ladislav Hölc, B. Bystrica, Maco Oravec, H. Pršany, Martina Krnáová, B. Bystrica, Vladimír Zá, Zvolen
11 - Juraj Daniš, Osrblie, ubomír Kvakaj, Brezno, Marián Majer, ubietová, Martin Ronec, B. Bystrica, Martina Krahulcová, Dúbravica, Pavel Frao, B. Bystrica, Pavel Kobzoš, Nemecká, Pavol Sobota, B. Bystrica, Peter Riean, H. Pršany, Peter Vágner, B. Bystrica, Tomáš Senek, Dubová, Vladimír Dropo, B. Bystrica
10 - Elena Glöcknerová, B. Bystrica, Ján Oenáš, Selce, Matej Bystriansky, Brezno
9 - Ján Trajte, Brezno, Jozef Szabó, Hiade, Jozefa Bystrianska, Brezno, Milan Streok, Selce, Robert Boo, B. Bystrica, Štefan Villant, Badín
8 - Jozef Koan, B. Bystrica, Miroslav Makovník, Valaská, Pavol Boo, Brusno, Vladimír Škuta ml., Príbovce
7 - Ján Daubner, Harmanec, Ján Kubiš, Malachov, ubomír Kartík, B. Bystrica, Marek Pôbiš, Braväcovo, Roman Balco, Brusno
6 - Ján upka, Šumiac, Milan Belko, Brezno, Peter Sitarík, . Balog, Stanislav Pindiak, Tisovec
5 - Matej Parobek, Brusno, Michal Béreš, B. Bystrica, Milan Boháik, Tisovec, Miroslav Pecník ml., B. Bystrica, Vladimír Sedliak, Badín
4 - Milan Mesík, Selce, Vladimír Žabka, St. Hory
3 - Alica Bušovská, B. Bystrica, Anton Peko, Brusno, David Bajs, B. Bystrica, Jozef Srnka, Braväcovo, Martin Kordík, Brusno, Mikuláš upka ml., Šumiac, Rudolf Riean, ubietová(šil)