Streda, 21. október, 2020 | Meniny má UršuľaKrížovkyKrížovky

Vyžrebovanie futbalových súťaží ObFZ

I. TRIEDA

1. PARTIZÁN Osrblie

2. ŠK LOM Badín

3. MIER Mýto pod Ďumbierom

4. SLOVAN Beňuš

5. SBM Sásová

6. FK JUPIE Ban. Bystrica-Podlavice

7. PARTIZÁN Čierny Balog

8. ŠK Hronec

9. TATRAN Podkonice

10. ŠK Selce "B" - Baláže

11. SOKOL Jakub

12. FK Šálková

14. ZORNIČKA Riečka

Schválené výnimky hracích dní a časov: Selce "B" - nedeľa 10.30 hod.

Jeseň 2002

1. kolo - 4. augusta o 16.30: Osrblie - Riečka, Badín - Šálková, Mýto - Jakub, Beňuš - Braväcovo o 10.00, Sásová - Selce "B", Podlavice - Podkonice, P.Č. Balog - Hronec.

Skryť Vypnúť reklamu

2. kolo - 11. augusta o 16.30: Riečka - Hronec, Podkonice - P.Č. Balog, Selce "B" - Podlavice o 10.30, Braväcovo - Sásová, Jakub - Beňuš, Šálková - Mýto, Osrblie - Badín.

3. kolo - 18. augusta o 16.00: Badín - Riečka, Mýto - Osrblie o 10.00, Beňuš - Šálková, Sásová - Jakub, Podlavice - Braväcovo o 10.00, P.Č. Balog - Selce "B", Hronec - Podkonice.

4. kolo - 25. augusta o 16.00: Riečka - Podkonice, Selce "B" - Hronec o 10.30, Braväcovo - P.Č. Balog, Jakub - Podlavice, Šálková - Sásová, Osrblie - Beňuš o 10.00, Badín - Mýto.

5. kolo - 01. septembra o 15.30: Mýto - Riečka o 10.00, Beňuš - Badín, Sásová - Osrblie, Podlavice - Šálková, P.Č. Balog - Jakub, Hronec - Braväcovo o 10.00, Podkonice - Selce "B".

Skryť Vypnúť reklamu

6. kolo - 8. septembra o 15.30: Riečka - Selce "B", Braväcovo - Podkonice, Jakub - Hronec, Šálková - P.Č. Balog, Osrblie - Podlavice o 10.00, Badín - Sásová, Mýto - Beňuš o 10.00.

7. kolo - 15. septembra o 15.30: Beňuš - Riečka o 10.00, Sásová - Mýto, Podlavice - Badín, P.Č. Balog - Osrblie, Hronec - Šálková, Podkonice - Jakub, Selce "B" - Braväcovo o 10.30.

8. kolo - 22. septembra o 15.00: Riečka - Braväcovo o 10.00, Jakub - Selce "B", Šálková - Podkonice, Osrblie - Hronec o 10.00, Badín - P.Č. Balog, Mýto - Podlavice o 10.00, Beňuš - Sásová.

9. kolo - 29. septembra o 15.00: Sásová - Riečka, Podlavice - Beňuš o 10.00, P.Č. Balog - Mýto, Hronec - Badín, Podkonice - Osrblie, Selce - Šálková o 10.30, Braväcovo - Jakub.

Skryť Vypnúť reklamu

10. kolo - 6. októbra o 14.30: Riečka - Jakub, Šálková - Braväcovo, Osrblie - Selce "B", Badín - Podkonice, Mýto - Hronec o 10.00 h., Beňuš - P.Č. Balog, Sásová - Podlavice.

11. kolo - 13. októbra o 14.30: Podlavice - Riečka o 10.00, P.Č. Balog - Sásová, Hronec - Beňuš o 10.00, Podkonice - Mýto, Selce "B" - Badín o 10.30, Braväcovo - Osrblie o 10.00, Jakub - Šálková.

12. kolo - 20. októbra o 14.00: Riečka - Šálková, Osrblie - Jakub, Badín - Braväcovo, Mýto - Selce "B", Beňuš - Podkonice, Sásová - Hronec, Podlavice - P.Č. Balog.

13. kolo - 27. októbra o 14.00: P.Č. Balog - Riečka, Hronec - Podlavice o 10.00, Podkonice - Sásová, Selce "B" - Beňuš, Braväcovo - Mýto o 10.00, Jakub - Badín, Šálková - Osrblie.

II. TRIEDA SK. ,,A"

1. ISKRA Horné Pršany

2. SLOVAN Tajov

3. SOKOL Hiadeľ

4. TATRAN Harmanec

5. SLOVAN Malachov

6. SOKOL Staré Hory

7. DRUŽSTEVNÍK Strelníky

8. TJ Hronsek

9. -

10. SOKOL Nemecká

11. DRUŽSTEVNÍK Dúbravica

12. SOKOL Medzibrod

13. VEPOR Ľubietová

14. MLADOSŤ Lučatín

Schválené výnimky hracích dní a časov: Hronsek - nedeľa o 10.30 hod.

1. kolo - 4. augusta o 16.30: Horné Pršany - Lučatín, Tajov - Ľubietová, Hiadeľ - Medzibrod, Harmanec - Dúbravica, Malachov - Nemecká, Strelníky - Hronsek, Staré Hory - voľno.

2. kolo - 11. augusta o 16.30: Lučatín - Hronsek, Nemecká - Staré Hory, Dúbravica - Malachov, Medzibrod - Harmanec, Ľubietová - Hiadeľ, Horné Pršany - Tajov, Strelníky - voľno.

3. kolo - 18. augusta o 16.00: Tajov - Lučatín, Hiadeľ - Horné Pršany, Harmanec - Ľubietová, Malachov - Medzibrod, Staré Hory - Dúbravica o 10.00, Strelníky - Nemecká, Hronsek - voľno.

4. kolo - 25. augusta o 16.00: Nemecká - Hronsek, Dúbravica - Strelníky, Medzibrod - Staré Hory, Ľubietová - Malachov, Horné Pršany - Harmanec, Tajov - Hiadeľ, Lučatín - voľno.

5. kolo - 1. septembra o 15.30: Hiadeľ - Lučatín, Harmanec - Tajov, Malachov - Horné Pršany, Staré Hory - Ľubietová, Strelníky - Medzibrod, Hronsek - Dúbravica o 10.30, Nemecká - voľno.

6. kolo - 8. septembra o 15.30: Lučatín - Nemecká, Medzibrod - Hronsek, Ľubietová - Strelníky, Horné Pršany - Staré Hory, Tajov - Malachov, Hiadeľ - Harmanec, Dúbravica - voľno.

7. kolo - 15. septembra o 15.30: Harmanec - Lučatín, Malachov - Hiadeľ, Staré Hory - Tajov, Strelníky - Horné Pršany, Hronsek - Ľubietová o 10.30, Nemecká - Dúbravica, Medzibrod - voľno.

8. kolo - 22. septembra o 15.00: Lučatín - Dúbravica, Medzibrod - Nemecká, Horné Pršany - Hronsek, Tajov - Strelníky, Hiadeľ - Staré Hory, Harmanec - Malachov, Ľubietová - voľno.

9. kolo - 29. septembra o 15.00: Malachov - Lučatín, Staré Hory - Harmanec, Strelníky - Hiadeľ, Hronsek - Tajov o 10.30, Nemecká - Ľubietová, Dúbravica - Medzibrod, Horné Pršany - voľno.

10. kolo - 6. októbra o 14.30: Lučatín - Medzibrod, Ľubietová - Dúbravica, Horné Pršany - Nemecká, Hiadeľ - Hronsek, Harmanec - Strelníky, Malachov - Staré Hory, Tajov - voľno.

11. kolo - 13. októbra o 14.00: Staré Hory - Lučatín, Strelníky - Malachov, Hronsek - Harmanec o 10.30, Nemecká - Tajov, Dúbravica - Horné Pršany, Medzibrod - Ľubietová, Hiadeľ - voľno.

12. kolo - 20. októbra o 14.00: Lučatín - Ľubietová, Horné Pršany - Medzibrod, Tajov - Dúbravica, Hiadeľ - Nemecká, Malachov - Hronsek, Staré Hory - Strelníky, Harmanec - voľno.

13. kolo - 27. októbra o 14.00: Strelníky - Lučatín, Hronsek - Staré Hory o 10.30, Nemecká - Harmanec, Dúbravica - Hiadeľ, Medzibrod - Tajov, Ľubietová - Horné Pršany, Malachov - voľno.

II. TRIEDA SK. ,,B"

1. DRUŽSTEVNÍK Jasenie

2. TATRAN Polomka

3. SOKOL Telgárt

4. SLOVAN Pohronská Polhora

5. DRUŽSTEVNÍK Šumiac

6. SPARTAK Závadka nad Hronom

7. ŠK Heľpa

8. PARTIZÁN Dolná Lehota

9. ŠFK Sihla

10. SLOVAN Michalová

11. TATRAN Horná Lehota

12. MLADOSŤ Pohorelá

1. kolo - 18. augusta o 16.00: Jasenie - Pohorelá, Polomka - Horná Lehota, Telgárt - Michalová, Pohronská Polhora - Sihla o 10.00, Šumiac - Dolná Lehota, Závadka - Heľpa.

2. kolo - 25. augusta o 16.00: Pohorelá - Heľpa, Dolná Lehota - Závadka o 10.00, Sihla - Šumiac, Michalová - Pohronská Polhora, Horná Lehota - Telgárt o 10.00, Jasenia - Polomka.

3. kolo - 1. septembra o 15.30: Polomka- Pohorelá, Telgárt - Jasenie, Pohronská Polhora - Horná Lehota o 10.00, Šumiac - Michalová, Závadka - Sihla o 10.00, Heľpa - Dolná Lehota.

4. kolo - 8. septembra o 15.30: Pohorelá - Dolná Lehota o 10.00, Sihla - Heľpa, Michalová - Závadka, Horná Lehota - Šumiac, Jasenie - Pohronská Polhora, Polomka - Telgárt.

5. kolo - 15. septembra o 15.30: Telgárt - Pohorelá o 10.00, Pohronská Polhora - Polomka, Šumiac - Jasenie, Závadka - Horná Lehota o 10.00, Heľpa - Michalová, Dolná Lehota - Sihla o 10.00.

6. kolo - 22. septembra o 15.00: Pohorelá - Závadka o 10.00, Michalová - Dolná Lehota, Horná Lehota - Heľpa, Jasenie - Závadka, Polomka - Šumiac, Telgárt - Pohronská Polhora o 10.00.

7. kolo - 29. septembra o 15.00: Pohronská Polhora - Pohorelá o 10.00, Šumiac - Telgárt, Závadka - Polomka, Heľpa - Jasenie, Dolná Lehota - Horná Lehota o 10.00, Sihla - Michalová.

8. kolo - 6. októbra o 14.30: Pohorelá - Michalová, Horná Lehota - Sihla o 10.00, Jasenie - Dolná Lehota, Polomka - Heľpa, Telgárt - Závadka o 10.00, Pohronská Polhora - Šumiac.

9. kolo - 13. októbra o 14.30: Šumiac - Pohorelá, Závadka - Pohronská Polhora o 10.00, Heľpa - Telgárt, Dolná Lehota - Polomka, Sihla - Jasenie, Michalová - Horná Lehota.

10. kolo - 20. októbra o 14.00: Pohorelá - Horná Lehota o 10.00, Jasenie - Michalová, Polomka - Sihla, Telgárt - Dolná Lehota o 10.00, Pohronská Polhora - Heľpa, Šumiac - Závadka.

11. kolo - 27. októbra o 14.00: Závadka - Pohorelá o 10.00, Heľpa - Šumiac, Dolná Lehota - Pohronská Polhora o 10.00, Sihla - Telgárt o 10.00, Michalová - Polomka, Horná Lehota - Jasenie.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. Päť chýb pri zateplení strechy
  4. Vitajte v postapokalyptickom svete
  5. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  6. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  10. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  1. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  2. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  3. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  4. Úprava osobného motorového vozidla
  5. Important information for Brazilians living in Slovakia
  6. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  7. Vitajte v postapokalyptickom svete
  8. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. Päť chýb pri zateplení strechy
  1. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 30 546
  2. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 16 503
  3. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 14 278
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 549
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 808
  6. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 9 703
  7. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 640
  8. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 371
  9. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 176
  10. Čo bude s gastráčmi a miliardy z EÚ ako prekliatie? 9 171
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z SME | MY Banská Bystrica - aktuálne správy

Tóth sa pred Dudinskou päťdesiatkou izoloval

Hlavné je splniť limit, prízvukuje slovenská chodecká jednotka

Matej Tóth ako ho poznáme, na čele.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Ilustračné foto.

Bystrickí leteckí záchranári pomáhali pilčíkovi, na ktorého spadol strom

Po ošetrení ho previezli do Rooseveltovej nemocnice.

Na pomoc privolali záchranársky vrtuľník.

V Banskej Bystrici sa počíta so 60 odberovými miestami po celom meste

Mesto Banská Bystrica počíta v súvislosti s chystaným celoplošným testovaním na nový koronavírus zhruba so 60 odberovými miestami.

Odberové miesto na testovanie pacientov na ochorenie COVID-19 pred Infekčným pavilónom na Kramároch v Bratislave.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Prinášame informácie o pripravovanom testovaní na Orave

Získať dobrovoľníkov ku odberom je v niektorých dedinách ťažké, v Sihelnom bude pomáhať aj starosta.

Sedemnásťročného chlapca zavalil strom

Leteckých záchranárov zo Žiliny privolali dnes dopoludnia na pomoc 17-ročnému chlapcovi, ktorého v lesnom teréne v katastri obce Zákopčie zavalil strom.

Už ste čítali?